Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 13187
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1403
    Týden:
    26
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 26.08. 10:00 Svitávka - Benešov 7:1 (2:0)
    Ne 26.08. 14:00 Knínice - Velké Opatovice 4:0 (1:0)
    Čt 06.09. 17:00 Jevíčko - Jedovnice 0:4 (0:3)
    Út 11.09. 17:30 Olomučany - Letovice 3:4 (1:2)
    St 12.09. 16:00 Lipovec - Ráječko 0:1 (0:1)

    4.kolo

    Čt 13.09. 17:00 Benešov - Jevíčko 1:6 (0:3)
    Ne 16.09. 10:00 Letovice - Jedovnice 2:3 (1:2)
    Ne 16.09. 10:00 Velké Opatovice - Ráječko 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Svitávka - Černá Hora 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 13:00 Olomučany - Knínice 1:5 (0:3)

    2.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Letovice - Ráječko 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 14:00 Olomučany - Svitávka 3:4 (1:2)
    Čt 06.09. 17:00 Benešov - Černá Hora 0:3 (0:1)
    Po 10.09. 17:30 Jedovnice - Lipovec 6:2 (1:0)
    Čt 20.09. 17:00 Velké Opatovice - Jevíčko 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 22.09. 11:00 Jedovnice - Velké Opatovice 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 09:30 Jevíčko - Olomučany 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 13:00 Černá Hora - Letovice 2:7 (1:4)
    Ne 23.09. 13:00 Knínice - Svitávka 15:0 (5:0)
    Čt 18.10. 16:30 Lipovec - Benešov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 14:00 Černá Hora - Olomučany 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Svitávka - Letovice 0:6 (0:1)
    Ne 09.09. 13:30 Knínice - Benešov 19:0 (5:0)
    St 19.09. 17:00 Ráječko - Jedovnice 1:4 (1:1)
    28.09. 10:30 Lipovec - Velké Opatovice 0:4 (0:0)

    6.kolo

    Ne 30.09. 10:00 Letovice - Velké Opatovice 4:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Benešov - Ráječko 1:7 (0:3)
    Ne 30.09. 10:00 Olomučany - Lipovec 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:00 Svitávka - Jevíčko 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Černá Hora - Knínice 1:5 (0:1)

    7.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Knínice - Letovice 7:1 (5:0)
    Ne 07.10. 10:00 Jevíčko - Černá Hora 0:0
    Ne 07.10. 10:00 Lipovec - Svitávka 3:1 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Ráječko - Olomučany 3:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Jedovnice - Benešov 10:0 (6:0)

    8.kolo

    Čt 11.10. 17:00 Benešov - Velké Opatovice 0:3 (0:1)
    So 13.10. 10:00 Olomučany - Jedovnice 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Svitávka - Ráječko 2:3 (2:0)
    Ne 14.10. 14:30 Knínice - Jevíčko 2:1 (0:1)
    Út 16.10. 16:30 Černá Hora - Lipovec 2:1 (1:0)

    9.kolo

    Út 16.10. 17:00 Velké Opatovice - Olomučany 3:3 (2:0)
    So 20.10. 10:00 Ráječko - Černá Hora 0:4 (0:1)
    Ne 21.10. 10:00 Jevíčko - Letovice 2:6 (2:3)
    Ne 21.10. 10:00 Lipovec - Knínice 0:8 (0:2)
    Ne 21.10. 10:00 Jedovnice - Svitávka 10:0 (6:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 Benešov - Olomučany 1:6 (1:1)
    So 03.11. 11:00 Jedovnice - Knínice 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Ráječko - Jevíčko 1:1 (1:1)
    Ne 04.11. 10:00 Velké Opatovice - Černá Hora 4:2 (3:2)
    Ne 04.11. 11:45 Lipovec - Letovice 2:8 (0:2)

    10.kolo

    Ne 28.10. 10:00 Letovice - Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Svitávka - Velké Opatovice 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 11:30 Černá Hora - Jedovnice 0:7 (0:2)
    Ne 28.10. 11:30 Knínice - Ráječko 10:0 (5:0)
    Ne 11.11. 10:00 Jevíčko - Lipovec 3:1 (2:1)

    13.kolo

    So 13.04. 10:00 Ráječko - Letovice 1:4 (0:2)
    Ne 14.04. 09:30 Jevíčko - Velké Opatovice 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 13:00 Černá Hora - Benešov 10:1 (5:1)
    Ne 14.04. 13:30 Lipovec - Jedovnice 1:2 (0:0)
    Po 15.04. 17:00 Svitávka - Olomučany 1:3 (1:3)

    14.kolo

    Ne 07.04. 10:00 Jedovnice - Ráječko 2:1 (0:0)
    Čt 18.04. 17:00 Benešov - Knínice 3:10 (1:5)
    Ne 21.04. 10:00 Letovice - Svitávka 2:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:00 Velké Opatovice - Lipovec 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 13:00 Olomučany - Černá Hora 4:5 (1:1)

    15.kolo

    So 27.04. 10:45 Jedovnice - Letovice 2:8 (1:3)
    Ne 28.04. 09:30 Jevíčko - Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 13:15 Knínice - Olomučany 9:0 (8:0)
    Ne 28.04. 13:30 Černá Hora - Svitávka 4:1 (2:1)
    St 01.05. 10:00 Ráječko - Velké Opatovice 7:0 (2:0)

    16.kolo

    So 04.05. 14:00 Olomučany - Jevíčko 4:3 (3:2)
    Ne 05.05. 10:00 Letovice - Černá Hora 3:2 (2:1)
    Ne 05.05. 10:00 Svitávka - Knínice 2:8 (0:5)
    Út 14.05. 17:30 Velké Opatovice - Jedovnice 2:8 (1:4)
    Čt 23.05. 17:00 Benešov - Lipovec 0:7 (0:3)

    12.kolo

    St 08.05. 13:00 Jedovnice - Jevíčko 3:1 (3:0)
    St 08.05. 15:00 Letovice - Olomučany 3:0 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Benešov - Svitávka 2:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Velké Opatovice - Knínice 0:12 (0:5)
    St 08.05. 17:00 Ráječko - Lipovec 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 11.05. 10:00 Ráječko - Benešov 6:0 (2:0)
    Ne 12.05. 09:30 Jevíčko - Svitávka 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Velké Opatovice - Letovice 2:5 (2:1)
    Ne 12.05. 14:00 Knínice - Černá Hora 5:2 (3:2)
    Ne 12.05. 14:30 Lipovec - Olomučany 2:0 (1:0)

    19.kolo

    Po 20.05. 17:30 Jedovnice - Olomučany 7:2 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Ráječko - Svitávka 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 09:30 Jevíčko - Knínice 0:4 (0:1)
    Ne 26.05. 10:00 Velké Opatovice - Benešov 5:2 (1:1)
    Ne 26.05. 10:30 Lipovec - Černá Hora 1:4 (0:1)

    18.kolo

    Čt 18.04. 16:30 Olomučany - Ráječko 2:3 (2:1)
    Čt 16.05. 17:00 Benešov - Jedovnice 1:10 (1:2)
    Ne 19.05. 10:00 Svitávka - Lipovec 1:6 (0:3)
    Ne 19.05. 14:30 Černá Hora - Jevíčko 2:1 (1:0)
    Čt 30.05. 17:00 Letovice - Knínice 1:6 (1:2)

    20.kolo

    Ne 02.06. 10:00 Letovice - Jevíčko 2:2 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Svitávka - Jedovnice 1:6 (1:4)
    Ne 02.06. 14:00 Knínice - Lipovec 11:2 (7:1)
    Ne 02.06. 14:00 Olomučany - Velké Opatovice 4:0 (4:0)
    Čt 13.06. 17:30 Černá Hora - Ráječko 2:4 (1:3)

    21.kolo

    Čt 06.06. 17:00 Benešov - Letovice 1:3 (1:1)
    So 08.06. 10:00 Ráječko - Knínice 2:7 (2:3)
    Ne 09.06. 10:00 Velké Opatovice - Svitávka 5:2 (1:0)
    Ne 09.06. 10:30 Lipovec - Jevíčko 0:4 (0:1)
    Út 11.06. 18:00 Jedovnice - Černá Hora 1:2 (1:1)

    22.kolo

    Út 04.06. 17:00 Olomučany - Benešov 10:0 (6:0)
    Po 10.06. 17:30 Jevíčko - Ráječko 2:3 (1:2)
    So 15.06. 14:30 Černá Hora - Velké Opatovice 4:3 (1:2)
    Ne 16.06. 10:00 Letovice - Lipovec 4:0 (3:0)
    Ne 16.06. 14:00 Knínice - Jedovnice 3:0k
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 19 1 0 150:16 58
    2. 20 16 1 3 90:27 49
    3. 20 16 1 3 78:37 49
    4. 20 11 1 8 49:49 34
    5. 20 10 2 8 53:51 32
    6. 20 6 5 9 32:37 23
    7. 20 6 3 11 39:67 21
    8. 20 6 2 12 49:57 20
    9. 20 5 0 15 31:68 15
    10. 20 4 0 16 30:86 12
    11. 20 3 0 17 18:124 9