Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13175
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25310
    Týden:
    88
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Vyžlovka - Miřetice 1:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Jevany - Neveklov 3:2 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Jesenice - Zvole 5:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Říčany - Kunice 1:4 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Teplýšovice - Sedlec-Prčice 3:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Kondrac - Mnichovice 2:3 np (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sedlčany B - Struhařov 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 Mnichovice - Vyžlovka 3:1 (1:0)
    So 01.09. 10:15 Kunice - Sedlčany B 2:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Neveklov - Miřetice 1:3 (0:3)
    So 01.09. 17:00 Zvole - Říčany 1:3 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Jevany - Jesenice 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 Struhařov - Teplýšovice 0:2 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Kondrac 0:1 np (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Vyžlovka - Sedlec-Prčice 3:4 np (0:1)
    So 08.09. 17:00 Jesenice - Neveklov 6:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Říčany - Jevany 1:2 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Teplýšovice - Kunice 3:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Kondrac - Struhařov 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Sedlčany B - Zvole 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Miřetice - Mnichovice 5:4 np (1:0)

    4.kolo

    Út 11.09. 17:30 Jesenice - Říčany 2:3 (2:1)
    So 15.09. 10:15 Kunice - Kondrac 2:4 (1:2)
    So 15.09. 17:00 Neveklov - Mnichovice 3:4 (3:2)
    So 15.09. 17:00 Zvole - Teplýšovice 0:7 (0:6)
    So 15.09. 17:00 Jevany - Sedlčany B 4:3 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Struhařov - Vyžlovka 1:5 (1:2)
    Ne 16.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Miřetice 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Vyžlovka - Kunice 3:1 ( 1:0)
    So 22.09. 16:30 Říčany - Neveklov 2:3 (2:2)
    So 22.09. 16:30 Kondrac - Zvole 2:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Mnichovice - Sedlec-Prčice 4:2 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Sedlčany B - Jesenice 2:1 np (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Teplýšovice - Jevany 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Miřetice - Struhařov 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 Kunice - Miřetice 1:2 np (0:0)
    So 29.09. 16:30 Neveklov - Sedlec-Prčice 1:5 (1:3)
    So 29.09. 16:30 Zvole - Vyžlovka 3:1 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Jevany - Kondrac 6:3 (3:1)
    So 29.09. 16:30 Jesenice - Teplýšovice 4:1 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Říčany - Sedlčany B 3:2 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Struhařov - Mnichovice 2:4 (0:2)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Vyžlovka - Jevany 2:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Teplýšovice - Říčany 5:1 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Kondrac - Jesenice 4:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Mnichovice - Kunice 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Sedlčany B - Neveklov 5:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Miřetice - Zvole 1:2 np (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Struhařov 4:2 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Kunice - Sedlec-Prčice 1:2 np (0:0)
    So 13.10. 16:00 Neveklov - Struhařov 2:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Zvole - Mnichovice 4:3 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Jevany - Miřetice 3:4 (0:2)
    So 13.10. 16:00 Jesenice - Vyžlovka 1:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Říčany - Kondrac 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Sedlčany B - Teplýšovice 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Vyžlovka - Říčany 1:4 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Teplýšovice - Neveklov 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Kondrac - Sedlčany B 2:3 (2:3)
    So 20.10. 15:30 Mnichovice - Jevany 1:2 np (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Struhařov - Kunice 4:2 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 Miřetice - Jesenice 1:3 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Sedlec-Prčice - Zvole 8:0 (3:0)

    10.kolo

    So 27.10. 15:30 Neveklov - Kunice 4:1 (3:1)
    So 27.10. 15:30 Zvole - Struhařov 2:1 np (0:1)
    So 27.10. 15:30 Jevany - Sedlec-Prčice 2:1 (2:1)
    So 27.10. 15:30 Jesenice - Mnichovice 5:0 (3:0)
    So 27.10. 15:30 Říčany - Miřetice 1:0 (1:0)
    So 27.10. 15:30 Teplýšovice - Kondrac 5:4 np (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Sedlčany B - Vyžlovka 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Vyžlovka - Teplýšovice 3:2 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Kunice - Zvole 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Kondrac - Neveklov 4:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Mnichovice - Říčany 3:4 np (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Miřetice - Sedlčany B 3:2 np (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Jesenice 2:3 np (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Struhařov - Jevany 4:0 (3:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Neveklov - Zvole 1:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Jevany - Kunice 0:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Jesenice - Struhařov 1:0 np (0:0)
    So 10.11. 14:00 Říčany - Sedlec-Prčice 0:4 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Teplýšovice - Miřetice 5:1 (3:1)
    So 10.11. 14:00 Kondrac - Vyžlovka 1:2 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Sedlčany B - Mnichovice 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Vyžlovka - Neveklov 3:1 (2:1)
    So 17.11. 10:15 Sedlec-Prčice - Sedlčany B 1:0 (1:0)
    So 17.11. 10:15 Kunice - Jesenice 1:2 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Mnichovice - Teplýšovice 4:5 np (1:4)
    So 17.11. 13:30 Zvole - Jevany 5:1 (3:1)
    Ne 18.11. 13:30 Miřetice - Kondrac 2:1 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Struhařov - Říčany 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:00 Kunice - Říčany 2:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Neveklov - Jevany 5:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Zvole - Jesenice 0:3 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Mnichovice - Kondrac 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Struhařov - Sedlčany B 2:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Sedlec-Prčice - Teplýšovice 3:1 (3:1)
    Ne 24.03. 15:00 Miřetice - Vyžlovka 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Vyžlovka - Mnichovice 0:2 (0:1)
    So 30.03. 14:00 Jesenice - Jevany 2:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Kondrac - Sedlec-Prčice 2:3 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Teplýšovice - Struhařov 4:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Říčany - Zvole 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Miřetice - Neveklov 2:1 np (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Sedlčany B - Kunice 1:2 np

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Kunice - Teplýšovice 3:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Neveklov - Jesenice 2:1 np (1:0)
    So 06.04. 16:30 Jevany - Říčany 4:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Zvole - Sedlčany B 4:3 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Mnichovice - Miřetice 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:00 Struhařov - Kondrac 1:2 (0:2)
    Ne 07.04. 16:30 Sedlec-Prčice - Vyžlovka 3:2 (3:1)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Vyžlovka - Struhařov 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 16:30 Mnichovice - Neveklov 2:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Kondrac - Kunice 2:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Teplýšovice - Zvole 2:3 np (1:1)
    So 13.04. 16:30 Říčany - Jesenice 3:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Miřetice - Sedlec-Prčice 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Sedlčany B - Jevany 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 10:15 Kunice - Vyžlovka 2:1 np (1:1)
    So 20.04. 17:00 Neveklov - Říčany 3:4 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Jesenice - Sedlčany B 3:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Jevany - Teplýšovice 3:2 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Zvole - Kondrac 1:2 np (1:1)
    Ne 21.04. 15:00 Struhařov - Miřetice 3:2 np
    Ne 21.04. 17:00 Sedlec-Prčice - Mnichovice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Vyžlovka - Zvole 4:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Mnichovice - Struhařov 4:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Kondrac - Jevany 0:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Teplýšovice - Jesenice 1:2 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Sedlec-Prčice - Neveklov 4:1 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Miřetice - Kunice 3:1 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Sedlčany B - Říčany 2:4 (2:1)

    20.kolo

    So 04.05. 10:15 Kunice - Mnichovice 5:1 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Neveklov - Sedlčany B 3:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Říčany - Teplýšovice 0:6 (0:3)
    So 04.05. 17:00 Jesenice - Kondrac 7:3 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Jevany - Vyžlovka 3:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Zvole - Miřetice 0:4 (0:1)
    Ne 05.05. 15:00 Struhařov - Sedlec-Prčice 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Vyžlovka - Jesenice 0:3 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Mnichovice - Zvole 5:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Kondrac - Říčany 3:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Teplýšovice - Sedlčany B 3:1 (0:1)
    Ne 12.05. 15:00 Struhařov - Neveklov 4:0
    Ne 12.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Kunice 3:2 (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 Miřetice - Jevany 2:3 np

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Kunice - Struhařov 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Neveklov - Teplýšovice 2:5 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Říčany - Vyžlovka 2:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Jesenice - Miřetice 6:0 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Jevany - Mnichovice 2:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Zvole - Sedlec-Prčice 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Sedlčany B - Kondrac 3:1

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Kunice - Neveklov 3:0 (3:0)
    So 25.05. 10:15 Vyžlovka - Sedlčany B 5:1 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Mnichovice - Jesenice 1:4 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Kondrac - Teplýšovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 15:00 Struhařov - Zvole 1:2 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Jevany 4:0 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Miřetice - Říčany 4:1 (3:0)

    24.kolo

    31.05. 18:00 Neveklov - Kondrac 1:2 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Teplýšovice - Vyžlovka 2:1 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Říčany - Mnichovice 0:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Jesenice - Sedlec-Prčice 5:2 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Jevany - Struhařov 4:2 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Zvole - Kunice 0:4 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Sedlčany B - Miřetice 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Kunice - Jevany 6:0 (2:0)
    So 08.06. 10:15 Vyžlovka - Kondrac 3:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Zvole - Neveklov 2:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Mnichovice - Sedlčany B 4:6 (2:3)
    Ne 09.06. 15:00 Struhařov - Jesenice 0:8 (0:5)
    Ne 09.06. 17:00 Sedlec-Prčice - Říčany 8:1 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Miřetice - Teplýšovice 6:1 (4:0)

    26.kolo

    14.06. 18:00 Sedlčany B - Sedlec-Prčice 2:1 (1:1)
    So 15.06. 15:30 Jesenice - Kunice 1:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Neveklov - Vyžlovka 3:6 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Kondrac - Miřetice 4:1
    So 15.06. 17:00 Teplýšovice - Mnichovice 5:1 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Říčany - Struhařov 4:0 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Jevany - Zvole 2:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 2 2 5 79:31 57
    2. 26 15 2 2 7 74:40 51
    3. 26 13 3 1 9 77:50 46
    4. 26 13 2 0 11 47:59 43
    5. 26 12 2 2 10 54:41 42
    6. 26 12 1 4 9 62:62 42
    7. 26 11 2 2 11 53:49 39
    8. 26 11 1 3 11 49:48 38
    9. 26 12 1 0 13 50:66 38
    10. 26 11 1 2 12 56:50 37
    11. 26 8 4 3 11 46:56 35
    12. 26 8 4 1 13 35:69 33
    13. 26 7 1 4 14 35:64 27
    14. 26 5 1 1 19 41:76 18