Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. května 2019
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 13158
  • Návštěvy: 1260/5
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20483
    Týden:
    1260
    Dnes:
    440
    On-line:
    5

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 SK Stonava - Lučina 2:6 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Dobratice - Hrabová 4:2 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Jablunkov - Albrechtice 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Vratimov - Smilovice 2:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Orlová - TJ Bystřice 0:3 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Jistebník - Staré Město 3:3 (2:1)
    Ne 12.08. 17:00 Libhošť - Dobrá 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Hrabová - Jablunkov 2:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Dobrá - Dobratice 4:2 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Lučina - Libhošť 2:2 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Staré Město - SK Stonava 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 TJ Bystřice - Jistebník 3:2 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Smilovice - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Albrechtice - Vratimov 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Dobratice - Lučina 6:1 (5:1)
    So 25.08. 17:00 Jablunkov - Dobrá 0:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Vratimov - Hrabová 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Libhošť - Staré Město 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Orlová - Albrechtice 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 TJ Bystřice - Smilovice 4:1 (3:0)
    St 05.09. 17:00 Jistebník - SK Stonava 2:2 (2:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Hrabová - Orlová 5:2 (2:2)
    So 01.09. 16:30 Dobrá - Vratimov 3:3 (1:3)
    So 01.09. 16:30 Lučina - Jablunkov 1:6 (1:2)
    So 01.09. 16:30 Staré Město - Dobratice 1:2 (1:0)
    So 01.09. 16:30 SK Stonava - Libhošť 2:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Smilovice - Jistebník 0:3 (0:2)
    St 12.09. 16:30 Albrechtice - TJ Bystřice 2:3

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Dobratice - SK Stonava 1:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Jablunkov - Staré Město 3:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Vratimov - Lučina 5:0 (3:0)
    So 08.09. 16:00 Orlová - Dobrá 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Jistebník - Libhošť 2:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 TJ Bystřice - Hrabová 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Smilovice - Albrechtice 5:0 (3:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Hrabová - Smilovice 0:2 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Dobrá - TJ Bystřice 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Lučina - Orlová 4:2 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Staré Město - Vratimov 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 SK Stonava - Jablunkov 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Albrechtice - Jistebník 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Libhošť - Dobratice 4:2 (3:2)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Jablunkov - Libhošť 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Vratimov - SK Stonava 0:1 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Orlová - Staré Město 2:2 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Jistebník - Dobratice 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 TJ Bystřice - Lučina 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Smilovice - Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Albrechtice - Hrabová 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Hrabová - Jistebník 1:1
    So 29.09. 15:30 Dobrá - Albrechtice 1:1
    So 29.09. 15:30 Lučina - Smilovice 3:1
    So 29.09. 15:30 Staré Město - TJ Bystřice 5:2
    So 29.09. 15:30 SK Stonava - Orlová 0:1
    So 29.09. 15:30 Dobratice - Jablunkov 1:2
    Ne 30.09. 15:30 Libhošť - Vratimov 1:3

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Vratimov - Dobratice 3:1
    So 06.10. 15:00 Orlová - Libhošť 2:1
    So 06.10. 15:00 Hrabová - Dobrá 2:3
    Ne 07.10. 15:00 Jistebník - Jablunkov 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 TJ Bystřice - SK Stonava 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Smilovice - Staré Město 2:3 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Albrechtice - Lučina 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Dobrá - Jistebník 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Lučina - Hrabová 3:1 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Staré Město - Albrechtice 4:1 (4:1)
    So 13.10. 15:00 SK Stonava - Smilovice 3:1 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Dobratice - Orlová 5:1 (3:1)
    So 13.10. 15:00 Jablunkov - Vratimov 2:3 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Libhošť - TJ Bystřice 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Orlová - Jablunkov 3:1 (1:0)
    So 20.10. 14:00 Hrabová - Staré Město 4:6 (2:4)
    So 20.10. 14:00 Dobrá - Lučina 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:00 Jistebník - Vratimov 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 14:00 TJ Bystřice - Dobratice 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:00 Smilovice - Libhošť 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 14:00 Albrechtice - SK Stonava 2:3 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Lučina - Jistebník 3:2 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Staré Město - Dobrá 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 SK Stonava - Hrabová 4:1 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Dobratice - Smilovice 1:5 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Jablunkov - TJ Bystřice 4:1 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Vratimov - Orlová 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Libhošť - Albrechtice 3:2 (1:2)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Orlová - Jistebník 0:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Albrechtice - Dobratice 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Hrabová - Libhošť 2:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Dobrá - SK Stonava 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Lučina - Staré Město 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 TJ Bystřice - Vratimov 3:2 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Smilovice - Jablunkov 1:4 (0:2)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Staré Město - Jistebník 2:3 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Lučina - SK Stonava 2:4 (2:2)
    So 23.03. 15:00 Dobrá - Libhošť 0:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Hrabová - Dobratice 3:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Albrechtice - Jablunkov 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Smilovice - Vratimov 2:3 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 TJ Bystřice - Orlová 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Orlová - Smilovice 2:1 (1:1)
    So 30.03. 15:30 Vratimov - Albrechtice 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Jablunkov - Hrabová 0:1 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Dobratice - Dobrá 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 SK Stonava - Staré Město 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:30 Jistebník - TJ Bystřice 1:3 (0:0)
    Ne 31.03. 15:30 Libhošť - Lučina 3:2 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 SK Stonava - Jistebník 2:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Staré Město - Libhošť 1:3 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Lučina - Dobratice 4:2 (4:1)
    So 06.04. 15:30 Dobrá - Jablunkov 0:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Hrabová - Vratimov 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Albrechtice - Orlová 3:2 (2:2)
    Ne 07.04. 15:30 Smilovice - TJ Bystřice 0:3 (0:2)

    18.kolo

    So 13.04. 16:00 Orlová - Hrabová 3:1 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Vratimov - Dobrá 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Jablunkov - Lučina 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Jistebník - Smilovice 2:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:00 TJ Bystřice - Albrechtice 1:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Libhošť - SK Stonava 1:4 (1:3)
    St 08.05. 16:00 Dobratice - Staré Město 2:6 (1:4)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 SK Stonava - Dobratice 3:2 (3:1)
    So 20.04. 16:00 Staré Město - Jablunkov 2:2 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Lučina - Vratimov 3:3 (1:2)
    So 20.04. 16:00 Dobrá - Orlová 2:4 (0:3)
    So 20.04. 16:00 Hrabová - TJ Bystřice 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Libhošť - Jistebník 2:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Albrechtice - Smilovice 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:30 Orlová - Lučina 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Vratimov - Staré Město 2:2 (1:1)
    So 27.04. 16:30 Jablunkov - SK Stonava 1:1 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Dobratice - Libhošť 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:30 Jistebník - Albrechtice 0:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:30 Smilovice - Hrabová 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 TJ Bystřice - Dobrá 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Dobratice - Jistebník 2:1 (1:1)
    So 04.05. 16:30 SK Stonava - Vratimov 0:2 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Staré Město - Orlová 1:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Lučina - TJ Bystřice 0:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Dobrá - Smilovice 1:3 (0:3)
    So 04.05. 16:30 Hrabová - Albrechtice 1:4 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Libhošť - Jablunkov 3:1 (3:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Orlová - SK Stonava 1:3
    So 11.05. 16:30 Vratimov - Libhošť 5:0
    So 11.05. 16:30 Jablunkov - Dobratice 1:1
    Ne 12.05. 16:30 Jistebník - Hrabová 5:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Albrechtice - Dobrá 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Smilovice - Lučina 2:5
    Ne 12.05. 16:30 TJ Bystřice - Staré Město 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Jablunkov - Jistebník 5:4 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Dobratice - Vratimov 3:2 (0:1)
    So 18.05. 17:00 SK Stonava - TJ Bystřice 2:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Staré Město - Smilovice 1:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Lučina - Albrechtice 1:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Dobrá - Hrabová 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Libhošť - Orlová

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Hrabová - Lučina
    So 25.05. 17:00 Orlová - Dobratice
    So 25.05. 17:00 Vratimov - Jablunkov
    Ne 26.05. 17:00 Jistebník - Dobrá
    Ne 26.05. 17:00 Albrechtice - Staré Město
    Ne 26.05. 17:00 Smilovice - SK Stonava
    Ne 26.05. 17:00 TJ Bystřice - Libhošť

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Vratimov - Jistebník
    So 01.06. 17:00 Jablunkov - Orlová
    So 01.06. 17:00 Dobratice - TJ Bystřice
    So 01.06. 17:00 SK Stonava - Albrechtice
    So 01.06. 17:00 Staré Město - Hrabová
    So 01.06. 17:00 Lučina - Dobrá
    Ne 02.06. 17:00 Libhošť - Smilovice

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Dobrá - Staré Město
    So 08.06. 17:00 Hrabová - SK Stonava
    So 08.06. 17:00 Orlová - Vratimov
    Ne 09.06. 17:00 Jistebník - Lučina
    Ne 09.06. 17:00 Albrechtice - Libhošť
    Ne 09.06. 17:00 Smilovice - Dobratice
    Ne 09.06. 17:00 TJ Bystřice - Jablunkov

    14.kolo

    So 15.06. 17:00 Vratimov - TJ Bystřice
    So 15.06. 17:00 Jablunkov - Smilovice
    So 15.06. 17:00 Dobratice - Albrechtice
    So 15.06. 17:00 SK Stonava - Dobrá
    So 15.06. 17:00 Staré Město - Lučina
    Ne 16.06. 17:00 Jistebník - Orlová
    Ne 16.06. 17:00 Libhošť - Hrabová
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 4 3 43:24 49
    2. 22 14 4 4 44:26 46
    3. 22 11 7 4 45:26 40
    4. 22 9 6 7 40:33 33
    5. 22 10 3 9 46:44 33
    6. 21 10 3 8 34:36 33
    7. 22 9 5 8 40:33 32
    8. 21 8 4 9 30:39 28
    9. 22 8 3 11 43:52 27
    10. 22 7 6 9 23:32 27
    11. 22 6 7 9 45:42 25
    12. 22 6 3 13 37:40 21
    13. 22 5 3 14 32:58 18
    14. 22 5 2 15 32:49 17