Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13155
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18298
    Týden:
    74
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Veselí - Ratíškovice 0:2 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Rakvice - Dubňany 1:1 (0:1)
    Ne 12.08. 10:15 Kyjov - V. Pavlovice 4:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:00 Pačlavice - Milotice 2:2 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Hroznová Lhota - Vyškov B 4:1 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Bučovice - Lednice 3:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Rohatec 1:4 (1:2)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Lednice - Pačlavice 6:2 (4:1)
    So 18.08. 16:30 Dubňany - Bučovice 2:2 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Ratíškovice - Hroznová Lhota 4:2 (1:2)
    Ne 19.08. 10:30 V. Pavlovice - Velká n.Veličkou 3:1 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Milotice - Kyjov 4:5 (2:3)
    Ne 19.08. 16:30 Vyškov B - Rakvice 7:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Rohatec - Veselí 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Veselí - Hroznová Lhota 1:5 (1:3)
    So 25.08. 16:30 Rakvice - Ratíškovice 1:4 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Kyjov - Lednice 1:2 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Rohatec - V. Pavlovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:00 Pačlavice - Dubňany 4:2 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Bučovice - Vyškov B 0:4 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Milotice 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 V. Pavlovice - Veselí 0:3 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Ratíškovice - Bučovice 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Milotice - Rohatec 3:2 (2:2)
    Ne 02.09. 16:30 Lednice - Velká n.Veličkou 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:30 Dubňany - Kyjov 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Vyškov B - Pačlavice 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Hroznová Lhota - Rakvice 2:3 (2:2)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Veselí - Rakvice 1:1 (1:1)
    So 08.09. 16:30 Kyjov - Vyškov B 0:3 (0:3)
    So 08.09. 16:30 V. Pavlovice - Milotice 1:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Pačlavice - Ratíškovice 2:4 (0:3)
    Ne 09.09. 16:30 Bučovice - Hroznová Lhota 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Velká n.Veličkou - Dubňany 1:4 (1:3)
    Ne 09.09. 16:30 Rohatec - Lednice 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Ratíškovice - Kyjov 4:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Rakvice - Bučovice 1:3 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Milotice - Veselí 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lednice - V. Pavlovice 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Dubňany - Rohatec 1:3 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Vyškov B - Velká n.Veličkou 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hroznová Lhota - Pačlavice 5:1 (2:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Veselí - Bučovice 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 V. Pavlovice - Dubňany 2:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:15 Kyjov - Hroznová Lhota 1:5 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Pačlavice - Rakvice 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Velká n.Veličkou - Ratíškovice 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Rohatec - Vyškov B 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Milotice - Lednice 0:3 (0:0)

    9.kolo

    28.09. 15:00 Vyškov B - V. Pavlovice 5:1 (3:0)
    So 29.09. 15:00 Ratíškovice - Rohatec 1:1 (1:1)
    So 29.09. 15:00 Rakvice - Kyjov 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Lednice - Veselí 4:3 (2:2)
    Ne 30.09. 15:00 Dubňany - Milotice 0:0
    Ne 30.09. 15:00 Hroznová Lhota - Velká n.Veličkou 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Bučovice - Pačlavice 2:1 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Veselí - Pačlavice 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Kyjov - Bučovice 0:4 (0:2)
    Ne 07.10. 10:30 V. Pavlovice - Ratíškovice 0:4 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Velká n.Veličkou - Rakvice 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Rohatec - Hroznová Lhota 1:5 (0:4)
    Ne 07.10. 15:00 Milotice - Vyškov B 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Lednice - Dubňany 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Vyškov B - Lednice 2:4 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Ratíškovice - Milotice 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Rakvice - Rohatec 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Dubňany - Veselí 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Hroznová Lhota - V. Pavlovice 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bučovice - Velká n.Veličkou 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Pačlavice - Kyjov 2:3 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Veselí - Kyjov 2:2 (2:1)
    So 20.10. 14:30 Dubňany - Vyškov B 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 10:30 V. Pavlovice - Rakvice 0:5 (0:3)
    Ne 21.10. 14:30 Velká n.Veličkou - Pačlavice 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Rohatec - Bučovice 2:4 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Milotice - Hroznová Lhota 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Lednice - Ratíškovice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Ratíškovice - Dubňany 3:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Rakvice - Milotice 6:3 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Velká n.Veličkou - Kyjov 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Vyškov B - Veselí 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Hroznová Lhota - Lednice 4:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Bučovice - V. Pavlovice 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Pačlavice - Rohatec 2:2 (0:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Rohatec - Kyjov 4:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 V. Pavlovice - Pačlavice 1:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Milotice - Bučovice 1:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Lednice - Rakvice 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Dubňany - Hroznová Lhota 0:3 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Velká n.Veličkou - Veselí 2:2 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Vyškov B - Ratíškovice 2:3 (1:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Ratíškovice - Veselí 2:1 (1:0)
    Ne 24.03. 10:30 V. Pavlovice - Kyjov 4:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Vyškov B - Hroznová Lhota 1:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Dubňany - Rakvice 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Lednice - Bučovice 3:2 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Milotice - Pačlavice 5:2 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Rohatec - Velká n.Veličkou 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Veselí - Rohatec 2:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Velká n.Veličkou - V. Pavlovice 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Rakvice - Vyškov B 4:4 (2:1)
    Ne 31.03. 10:15 Kyjov - Milotice 1:4 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Pačlavice - Lednice 1:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Bučovice - Dubňany 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Hroznová Lhota - Ratíškovice 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Ratíškovice - Rakvice 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:30 V. Pavlovice - Rohatec 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Hroznová Lhota - Veselí 2:3 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Vyškov B - Bučovice 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Dubňany - Pačlavice 1:6 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Lednice - Kyjov 5:2 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Milotice - Velká n.Veličkou 5:2 (1:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Veselí - V. Pavlovice 0:1 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Velká n.Veličkou - Lednice 0:6 (0:3)
    So 13.04. 15:30 Kyjov - Dubňany 0:2 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Rakvice - Hroznová Lhota 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Rohatec - Milotice 1:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Pačlavice - Vyškov B 1:3 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Bučovice - Ratíškovice 0:3 (0:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Rakvice - Veselí 1:3 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Ratíškovice - Pačlavice 3:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Dubňany - Velká n.Veličkou 6:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Lednice - Rohatec 6:2 (2:1)
    Ne 21.04. 15:00 Milotice - V. Pavlovice 6:1 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Hroznová Lhota - Bučovice 4:1 (3:1)
    Ne 21.04. 16:00 Vyškov B - Kyjov 6:0 (3:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Veselí - Milotice 2:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Velká n.Veličkou - Vyškov B 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 10:15 Kyjov - Ratíškovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:30 V. Pavlovice - Lednice 3:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Rohatec - Dubňany 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Pačlavice - Hroznová Lhota 4:2 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Bučovice - Rakvice 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Ratíškovice - Velká n.Veličkou 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Rakvice - Pačlavice 4:4 (2:3)
    Ne 05.05. 17:00 Bučovice - Veselí 1:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hroznová Lhota - Kyjov 9:1 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Vyškov B - Rohatec 1:2 (1:2)
    Ne 05.05. 17:00 Dubňany - V. Pavlovice 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Lednice - Milotice 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 17:00 Veselí - Lednice 3:2 (1:1)
    Ne 12.05. 10:15 Kyjov - Rakvice 3:3 (0:3)
    Ne 12.05. 10:30 V. Pavlovice - Vyškov B 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 16:00 Pačlavice - Bučovice 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Milotice - Dubňany 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Rohatec - Ratíškovice 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Velká n.Veličkou - Hroznová Lhota 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Ratíškovice - V. Pavlovice 1:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Rakvice - Velká n.Veličkou 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:00 Pačlavice - Veselí 1:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Bučovice - Kyjov 4:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Hroznová Lhota - Rohatec 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Vyškov B - Milotice 4:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Dubňany - Lednice 0:0

    24.kolo

    So 25.05. 10:30 Velká n.Veličkou - Bučovice 1:3 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Veselí - Dubňany 4:0 (0:0)
    Ne 26.05. 10:15 Kyjov - Pačlavice 5:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:30 V. Pavlovice - Hroznová Lhota 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 Milotice - Ratíškovice 1:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Lednice - Vyškov B 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Rohatec - Rakvice 0:3 (0:1)

    25.kolo

    31.05. 18:00 Rakvice - V. Pavlovice 2:1 (1:0)
    So 01.06. 10:15 Kyjov - Veselí 2:4 (1:1)
    So 01.06. 16:30 Ratíškovice - Lednice 3:2 (2:0)
    Ne 02.06. 16:00 Pačlavice - Velká n.Veličkou 3:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Bučovice - Rohatec 1:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Hroznová Lhota - Milotice 5:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Vyškov B - Dubňany 0:2 (0:1)

    26.kolo

    Ne 09.06. 10:15 Velká n.Veličkou - Kyjov 3:1 (2:0)
    Ne 09.06. 10:30 V. Pavlovice - Bučovice 2:1 (2:0)
    Ne 09.06. 16:00 Dubňany - Ratíškovice 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Milotice - Rakvice 1:6 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Veselí - Vyškov B 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Lednice - Hroznová Lhota 4:1 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Rohatec - Pačlavice 4:1 (1:1)

    14.kolo

    So 15.06. 15:00 Kyjov - Rohatec 2:5 (0:2)
    So 15.06. 16:00 Pačlavice - V. Pavlovice 4:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Bučovice - Milotice 1:3 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Rakvice - Lednice 2:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Hroznová Lhota - Dubňany 4:3 (2:1)
    So 15.06. 17:30 Ratíškovice - Vyškov B 5:0 (4:0)
    Ne 16.06. 17:00 Veselí - Velká n.Veličkou 1:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 57:20 56
    2. 26 17 2 7 68:39 53
    3. 26 17 1 8 79:40 52
    4. 26 14 6 6 59:46 48
    5. 26 11 5 10 45:41 38
    6. 26 11 5 10 54:51 38
    7. 26 11 4 11 46:40 37
    8. 26 11 2 13 60:46 35
    9. 26 9 7 10 51:53 34
    10. 26 8 7 11 50:64 31
    11. 26 7 6 13 35:47 27
    12. 26 8 3 15 30:61 27
    13. 26 6 5 15 28:63 23
    14. 26 4 4 18 37:88 16