Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 13152
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2100
    Týden:
    20
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 09.09. 10:00 Kotvrdovice - Troubsko 4:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Medlánky - Okříšky 15:1 (7:0)
    Ne 09.09. 16:00 FKM Vysočina - Jevišovice 6:4 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Líšeň - Tasovice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.09. 12:30 Okříšky - Troubsko 4:2 (2:2)
    Ne 16.09. 15:30 Jevišovice - Kotvrdovice 2:2 (2:0)
    Ne 16.09. 15:30 Tasovice - FKM Vysočina 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 15:30 Medlánky - Líšeň 2:4 (1:1)

    3.kolo

    So 22.09. 17:00 Líšeň - Okříšky 4:1 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Kotvrdovice - Tasovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 FKM Vysočina - Medlánky 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Troubsko - Jevišovice 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 29.09. 11:00 Líšeň - FKM Vysočina 1:7 (1:5)
    So 29.09. 15:00 Okříšky - Jevišovice 2:2 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Medlánky - Kotvrdovice 4:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Tasovice - Troubsko 1:1 (0:1)

    5.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Kotvrdovice - Líšeň 4:2 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 FKM Vysočina - Okříšky 6:0 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Troubsko - Medlánky 2:3 (0:3)
    Ne 07.10. 15:00 Jevišovice - Tasovice 0:3 (0:1)

    6.kolo

    Ne 14.10. 10:30 Okříšky - Tasovice 0:4 (0:1)
    Ne 14.10. 11:00 FKM Vysočina - Kotvrdovice 4:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Medlánky - Jevišovice 5:2 (2:0)
    Ne 14.10. 17:00 Líšeň - Troubsko 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 20.10. 14:30 Jevišovice - Líšeň 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Kotvrdovice - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Troubsko - FKM Vysočina 3:9 (2:5)
    Ne 21.10. 14:30 Tasovice - Medlánky 2:3 (2:2)

    8.kolo

    So 13.04. 15:30 Tasovice - Líšeň 2:5 (0:1)
    Ne 14.04. 11:00 Okříšky - Medlánky 0:4 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Jevišovice - FKM Vysočina 0:5 (0:4)
    Ne 14.04. 15:30 Troubsko - Kotvrdovice 0:3 (0:3)

    9.kolo

    So 20.04. 10:00 Líšeň - Medlánky 0:2 (0:0)
    Ne 21.04. 10:00 Kotvrdovice - Jevišovice 3:3 (2:2)
    Ne 21.04. 13:00 FKM Vysočina - Tasovice 6:0 (4:0)
    Ne 21.04. 16:00 Troubsko - Okříšky 2:1 (0:1)

    10.kolo

    So 27.04. 13:45 Medlánky - FKM Vysočina 2:7 (0:3)
    Ne 28.04. 11:00 Okříšky - Líšeň 4:1 (2:0)
    Ne 28.04. 13:00 Tasovice - Kotvrdovice 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 13:00 Jevišovice - Troubsko 5:2 (1:2)

    11.kolo

    Ne 05.05. 10:00 Kotvrdovice - Medlánky 4:0 (1:0)
    Ne 05.05. 13:00 FKM Vysočina - Líšeň 4:4 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Jevišovice - Okříšky 4:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Troubsko - Tasovice 2:3 (0:1)

    13.kolo

    So 18.05. 17:00 Tasovice - Okříšky 2:3 (1:2)
    Ne 19.05. 10:00 Kotvrdovice - FKM Vysočina 1:5 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Jevišovice - Medlánky 4:6 (0:3)
    Ne 19.05. 17:00 Troubsko - Líšeň 2:3 (0:2)

    14.kolo

    So 25.05. 12:00 Medlánky - Tasovice 6:0 (2:0)
    So 25.05. 13:00 Okříšky - Kotvrdovice 0:2 (0:2)
    Ne 26.05. 15:00 FKM Vysočina - Troubsko 5:0 (3:0)
    Ne 26.05. 16:45 Líšeň - Jevišovice 4:2 (1:2)

    12.kolo

    So 11.05. 14:15 Medlánky - Troubsko 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 11:00 Okříšky - FKM Vysočina 0:11 (0:5)
    Ne 12.05. 14:00 Tasovice - Jevišovice 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 Líšeň - Kotvrdovice 3:0k
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 2 0 78:15 38
    2. 14 10 0 4 55:30 30
    3. 14 8 2 4 30:24 26
    4. 14 7 1 6 33:33 22
    5. 14 4 2 8 20:32 14
    6. 14 3 3 8 31:44 12
    7. 14 3 1 10 21:46 10
    8. 14 3 1 10 17:61 10