Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 13150
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8237
    Týden:
    38
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Jemnicko - Vrchovina B 3:1 (2:1)
    So 11.08. 16:30 Želetava - Dukovany 3:3 (2:2)
    Ne 12.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Žďár n.Sázavou B 2:5 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Budiš-Náram - Šebkovice 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Rad. Svratka - Kouty 2:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Třebíč B - Moravec 2:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Rapotice - Nové Syrovice 5:1 (2:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Budiš-Náram 2:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Nové Syrovice - Jemnicko 1:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Dukovany - Rapotice 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Moravec - Želetava 3:4 (2:2)
    Ne 19.08. 16:30 Kouty - Třebíč B 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Šebkovice - Rad. Svratka 4:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Vrchovina B - Jaroměřice n.R. 5:1 (2:1)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 2:3 (2:2)
    So 25.08. 16:30 Třebíč B - Šebkovice 1:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Budiš-Náram - Vrchovina B 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Rad. Svratka - Žďár n.Sázavou B 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Želetava - Kouty 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Rapotice - Moravec 4:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Nové Syrovice - Dukovany 2:1 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Žďár n.Sázavou B - Třebíč B 3:2
    Ne 02.09. 16:00 Dukovany - Jemnicko 4:2 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Moravec - Nové Syrovice 5:2 (3:0)
    Ne 02.09. 16:00 Kouty - Rapotice 4:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Šebkovice - Želetava 4:3 (0:2)
    Ne 02.09. 16:00 Vrchovina B - Rad. Svratka 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Budiš-Náram 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 08.09. 15:30 Rapotice - Šebkovice 1:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Jemnicko - Budiš-Náram 4:0 (3:0)
    So 08.09. 16:00 Třebíč B - Vrchovina B 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Dukovany - Moravec 2:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Rad. Svratka - Jaroměřice n.R. 4:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Želetava - Žďár n.Sázavou B 2:2 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Nové Syrovice - Kouty 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Moravec - Jemnicko 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Žďár n.Sázavou B - Rapotice 3:1 (1:1)
    Ne 16.09. 15:30 Vrchovina B - Želetava 4:0 (3:0)
    Ne 16.09. 16:00 Kouty - Dukovany 2:4 (0:3)
    Ne 16.09. 16:00 Šebkovice - Nové Syrovice 2:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Třebíč B 2:3 (2:2)
    Ne 16.09. 16:00 Budiš-Náram - Rad. Svratka 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Jemnicko - Rad. Svratka 4:2 (2:0)
    So 22.09. 15:30 Rapotice - Vrchovina B 5:1 (4:0)
    Ne 23.09. 15:30 Třebíč B - Budiš-Náram 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Želetava - Jaroměřice n.R. 4:2 (1:2)
    Ne 23.09. 15:30 Nové Syrovice - Žďár n.Sázavou B 0:7 (0:4)
    Ne 23.09. 15:30 Dukovany - Šebkovice 1:2 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Moravec - Kouty 3:3 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Žďár n.Sázavou B - Dukovany 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Kouty - Jemnicko 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Šebkovice - Moravec 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Vrchovina B - Nové Syrovice 6:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Rapotice 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Budiš-Náram - Želetava 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Rad. Svratka - Třebíč B 3:2 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Jemnicko - Třebíč B 3:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Želetava - Rad. Svratka 5:1 (3:0)
    So 06.10. 15:00 Dukovany - Vrchovina B 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Rapotice - Budiš-Náram 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Nové Syrovice - Jaroměřice n.R. 3:8 (0:4)
    Ne 07.10. 15:00 Moravec - Žďár n.Sázavou B 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Kouty - Šebkovice 5:3 (2:1)

    11.kolo

    Ne 14.10. 15:00 Šebkovice - Jemnicko 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Žďár n.Sázavou B - Kouty 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Vrchovina B - Moravec 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - Dukovany 1:5 (0:3)
    Ne 14.10. 15:00 Budiš-Náram - Nové Syrovice 2:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Rad. Svratka - Rapotice 5:2 (3:1)
    Ne 14.10. 15:00 Třebíč B - Želetava 0:4 (0:3)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Jemnicko - Želetava 0:2 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Dukovany - Budiš-Náram 0:0 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Šebkovice - Žďár n.Sázavou B 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Rapotice - Třebíč B 7:2 (6:1)
    Ne 21.10. 14:30 Nové Syrovice - Rad. Svratka 2:3 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Moravec - Jaroměřice n.R. 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Kouty - Vrchovina B 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 12:00 Želetava - Rapotice 2:8 (1:4)
    So 27.10. 14:30 Žďár n.Sázavou B - Jemnicko 1:3 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Třebíč B - Nové Syrovice 5:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Vrchovina B - Šebkovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Kouty 1:6 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Budiš-Náram - Moravec 2:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Rad. Svratka - Dukovany 2:3 (1:2)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Nové Syrovice - Želetava 1:9 (1:7)
    So 03.11. 14:00 Dukovany - Třebíč B 2:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Moravec - Rad. Svratka 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Šebkovice - Jaroměřice n.R. 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Žďár n.Sázavou B - Vrchovina B 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:30 Rapotice - Jemnicko 1:4 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kouty - Budiš-Náram 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Žďár n.Sázavou B - Jaroměřice n.R. 6:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Dukovany - Želetava 2:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Šebkovice - Budiš-Náram 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kouty - Rad. Svratka 2:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Moravec - Třebíč B 3:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Nové Syrovice - Rapotice 0:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Vrchovina B - Jemnicko 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Jemnicko - Nové Syrovice 5:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Rapotice - Dukovany 0:4 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Třebíč B - Kouty 1:3 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Želetava - Moravec 4:1 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Rad. Svratka - Šebkovice 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Budiš-Náram - Žďár n.Sázavou B 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Jaroměřice n.R. - Vrchovina B 2:4 (2:1)

    17.kolo

    Ne 07.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 0:2 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Vrchovina B - Budiš-Náram 4:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Žďár n.Sázavou B - Rad. Svratka 6:0 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Šebkovice - Třebíč B 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Kouty - Želetava 4:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Moravec - Rapotice 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Dukovany - Nové Syrovice 3:1 (0:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Jemnicko - Dukovany 0:2 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Rapotice - Kouty 6:3 (3:2)
    So 13.04. 15:30 Třebíč B - Žďár n.Sázavou B 1:2 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Nové Syrovice - Moravec 3:2 (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Želetava - Šebkovice 0:2 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Rad. Svratka - Vrchovina B 1:2 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Budiš-Náram - Jaroměřice n.R. 5:0 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Žďár n.Sázavou B - Želetava 4:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Budiš-Náram - Jemnicko 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Rad. Svratka 0k:3
    Ne 21.04. 16:00 Vrchovina B - Třebíč B 4:0 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Šebkovice - Rapotice 4:2 (3:1)
    Ne 21.04. 16:00 Kouty - Nové Syrovice 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Moravec - Dukovany 1:4 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Jemnicko - Moravec 4:0 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Dukovany - Kouty 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Nové Syrovice - Šebkovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Rapotice - Žďár n.Sázavou B 0:4 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Želetava - Vrchovina B 2:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Třebíč B - Jaroměřice n.R. 8:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Rad. Svratka - Budiš-Náram 1:1 (0:0)

    21.kolo

    Ne 05.05. 16:30 Rad. Svratka - Jemnicko 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Budiš-Náram - Třebíč B 2:3
    Ne 05.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Želetava 0:3 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Vrchovina B - Rapotice 3:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Nové Syrovice 0:0
    Ne 05.05. 16:30 Šebkovice - Dukovany 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kouty - Moravec 4:0 (2:0)

    14.kolo

    St 08.05. 10:30 Třebíč B - Dukovany 2:3 (1:3)
    14.06. 17:30 Budiš-Náram - Kouty 0:4 (0:3)
    So 15.06. 13:00 Vrchovina B - Žďár n.Sázavou B 0:1 (0:0)
    So 15.06. 13:30 Želetava - Nové Syrovice 9:0 (6:0)
    So 15.06. 16:30 Rad. Svratka - Moravec 0:3 (0:1)
    So 15.06. 16:30 Jemnicko - Rapotice 3:1 (0:1)
    Ne 16.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Šebkovice 1:5 (1:2)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Želetava - Budiš-Náram 2:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Jemnicko - Kouty 4:2 (3:1)
    So 11.05. 16:30 Dukovany - Žďár n.Sázavou B 3:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Rapotice - Jaroměřice n.R. 10:0 (4:0)
    So 11.05. 16:30 Třebíč B - Rad. Svratka 3:3 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Moravec - Šebkovice 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Nové Syrovice - Vrchovina B 3:0

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Moravec 5:1
    Ne 19.05. 16:30 Třebíč B - Jemnicko 3:3
    Ne 19.05. 16:30 Rad. Svratka - Želetava 2:4
    Ne 19.05. 16:30 Budiš-Náram - Rapotice 2:3
    Ne 19.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Nové Syrovice 1:0
    Ne 19.05. 16:30 Vrchovina B - Dukovany 1:2
    Ne 19.05. 16:30 Šebkovice - Kouty 1:5

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Jemnicko - Šebkovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Kouty - Žďár n.Sázavou B 2:4 (1:2)
    Ne 26.05. 16:30 Moravec - Vrchovina B 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Dukovany - Jaroměřice n.R. 5:0 (4:0)
    Ne 26.05. 16:30 Nové Syrovice - Budiš-Náram 2:4 (0:3)
    Ne 26.05. 16:30 Rapotice - Rad. Svratka 4:3 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 Želetava - Třebíč B 3:1 (2:0)

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Želetava - Jemnicko 0:2 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Třebíč B - Rapotice 4:9 (0:5)
    So 01.06. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Šebkovice 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Rad. Svratka - Nové Syrovice 2:1 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Moravec 0:2 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Vrchovina B - Kouty 2:2 (0:2)
    St 12.06. 18:15 Budiš-Náram - Dukovany 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Jemnicko - Žďár n.Sázavou B 1:0 (1:0)
    So 08.06. 16:30 Rapotice - Želetava 5:2 (3:1)
    Ne 09.06. 16:30 Kouty - Jaroměřice n.R. 4:2 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Moravec - Budiš-Náram 0:3 (0:2)
    Ne 09.06. 16:30 Dukovany - Rad. Svratka 2:2 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Nové Syrovice - Třebíč B 4:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Šebkovice - Vrchovina B 4:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 48:26 57
    2. 26 15 6 5 59:31 51
    3. 26 16 2 8 62:29 50
    4. 26 16 2 8 56:31 50
    5. 26 14 6 6 71:41 48
    6. 26 14 2 10 68:53 44
    7. 26 12 4 10 53:40 40
    8. 26 12 3 11 80:62 39
    9. 26 11 6 9 36:34 39
    10. 26 7 7 12 48:62 28
    11. 26 8 4 14 41:56 28
    12. 26 5 3 18 45:74 18
    13. 26 4 5 17 29:85 17
    14. 26 3 1 22 31:103 10