Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 13149
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9022
    Týden:
    56
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Mírovka - Leština 1:4 (1:1)
    So 11.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Bedřichov 0:5 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Kamenice n.L. - Herálec 3:2 (1:2)
    So 11.08. 16:30 Humpolec B - Telč 6:1 (3:1)
    Ne 12.08. 16:30 Třešť - Štoky 3:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 SK Kostelec - Světlá n.S. 2:3 (1:3)
    Ne 12.08. 16:30 Pacov - Dobronín 3:3 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 14:30 Dobronín - Havlíčkův Brod B 4:2 (2:1)
    So 18.08. 16:30 Telč - Mírovka 4:0 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Bedřichov - Kamenice n.L. 3:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Herálec - Humpolec B 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Světlá n.S. - Pacov 2:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Třešť - SK Kostelec 3:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Leština - Štoky 4:3 (0:2)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Světlá n.S. 3:1 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Kamenice n.L. - Dobronín 1:1 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Humpolec B - Bedřichov 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Mírovka - Štoky 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 SK Kostelec - Leština 0:4 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Pacov - Třešť 1:3 (1:3)
    Ne 26.08. 16:30 Telč - Herálec 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 01.09. 15:00 Štoky - SK Kostelec 3:1 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Bedřichov - Telč 5:1 (2:0)
    Ne 02.09. 14:30 Dobronín - Humpolec B 5:2 (1:1)
    Ne 02.09. 14:30 Leština - Pacov 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Herálec - Mírovka 4:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:00 Světlá n.S. - Kamenice n.L. 1:5 (0:2)
    Ne 02.09. 16:00 Třešť - Havlíčkův Brod B 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Mírovka - SK Kostelec 3:3 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Havlíčkův Brod B - Leština 3:2 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Kamenice n.L. - Třešť 2:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Humpolec B - Světlá n.S. 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Pacov - Štoky 1:2 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Telč - Dobronín 0:4 (0:2)
    Ne 09.09. 16:00 Herálec - Bedřichov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 14:30 Dobronín - Herálec 2:3 (1:2)
    So 15.09. 16:00 Bedřichov - Mírovka 3:2 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Štoky - Havlíčkův Brod B 8:1 (3:0)
    Ne 16.09. 16:00 Světlá n.S. - Telč 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Třešť - Humpolec B 0:4 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Leština - Kamenice n.L. 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 SK Kostelec - Pacov 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Mírovka - Pacov 2:1 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Kamenice n.L. - Štoky 1:2 (0:1)
    So 22.09. 15:30 Humpolec B - Leština 0:2 (0:1)
    So 22.09. 15:30 Bedřichov - Dobronín 3:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Havlíčkův Brod B - SK Kostelec 5:3 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Telč - Třešť 3:3 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Herálec - Světlá n.S. 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 29.09. 14:30 Dobronín - Mírovka 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 14:30 Leština - Telč 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Štoky - Humpolec B 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Světlá n.S. - Bedřichov 2:3 (1:2)
    Ne 30.09. 15:30 Třešť - Herálec 2:3 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 SK Kostelec - Kamenice n.L. 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Pacov - Havlíčkův Brod B 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 14:30 Dobronín - Světlá n.S. 2:2 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Kamenice n.L. - Pacov 3:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Humpolec B - SK Kostelec 2:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Bedřichov - Třešť 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Mírovka - Havlíčkův Brod B 4:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Telč - Štoky 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Herálec - Leština 5:1 (3:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Štoky - Herálec 4:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 SK Kostelec - Telč 7:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Pacov - Humpolec B 3:5 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Světlá n.S. - Mírovka 4:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Třešť - Dobronín 3:4 (3:2)
    Ne 14.10. 15:00 Leština - Bedřichov 2:2 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Havlíčkův Brod B - Kamenice n.L. 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Mírovka - Kamenice n.L. 2:3 (2:2)
    So 20.10. 14:30 Bedřichov - Štoky 4:1 (2:1)
    So 20.10. 14:30 Dobronín - Leština 4:2 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Humpolec B - Havlíčkův Brod B 2:1 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Telč - Pacov 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Herálec - SK Kostelec 2:1 (2:1)
    Ne 21.10. 14:30 Světlá n.S. - Třešť 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Havlíčkův Brod B - Telč 5:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Kamenice n.L. - Humpolec B 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Třešť - Mírovka 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Leština - Světlá n.S. 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Štoky - Dobronín 5:2 (4:1)
    Ne 28.10. 14:30 SK Kostelec - Bedřichov 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Pacov - Herálec 0:5 (0:1)

    1.kolo

    So 03.11. 12:00 Světlá n.S. - Štoky 7:1 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Bedřichov - Pacov 3:2 (1:1)
    So 03.11. 14:45 Humpolec B - Mírovka 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Telč - Kamenice n.L. 2:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Herálec - Havlíčkův Brod B 3:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Dobronín - SK Kostelec 4:1 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Třešť - Leština 1:4 (0:3)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Bedřichov - Havlíčkův Brod B 2:0 (0:0)
    So 23.03. 16:00 Dobronín - Pacov 8:0 (4:0)
    Ne 24.03. 15:00 Leština - Mírovka 5:1 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Štoky - Třešť 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Světlá n.S. - SK Kostelec 4:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Herálec - Kamenice n.L. 2:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Telč - Humpolec B 4:0 (3:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Mírovka - Telč 1:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Humpolec B - Herálec 1:7 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Pacov - Světlá n.S. 3:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 SK Kostelec - Třešť 2:3 (1:2)
    So 30.03. 16:00 Kamenice n.L. - Bedřichov 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Havlíčkův Brod B - Dobronín 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Štoky - Leština 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:00 Štoky - Mírovka 5:2 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Bedřichov - Humpolec B 1:2 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Třešť - Pacov 4:0 (3:0)
    Ne 07.04. 14:30 Dobronín - Kamenice n.L. 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Leština - SK Kostelec 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Světlá n.S. - Havlíčkův Brod B 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Herálec - Telč 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Mírovka - Herálec 1:1 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Humpolec B - Dobronín 0:8 (0:3)
    So 13.04. 15:30 Kamenice n.L. - Světlá n.S. 1:1 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Havlíčkův Brod B - Třešť 1:2 (1:2)
    So 13.04. 15:30 SK Kostelec - Štoky 2:2 (2:1)
    Ne 14.04. 15:30 Telč - Bedřichov 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 15:30 Pacov - Leština 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 10:30 SK Kostelec - Mírovka 2:2 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Bedřichov - Herálec 2:2 (2:2)
    Ne 21.04. 14:30 Dobronín - Telč 3:2 (0:2)
    Ne 21.04. 15:00 Štoky - Pacov 7:3 (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Leština - Havlíčkův Brod B 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Třešť - Kamenice n.L. 0:4 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Světlá n.S. - Humpolec B 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Kamenice n.L. - Leština 5:1 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Havlíčkův Brod B - Štoky 0:2 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Pacov - SK Kostelec 3:4 (1:3)
    Ne 28.04. 16:00 Mírovka - Bedřichov 2:4 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Herálec - Dobronín 1:5 (1:3)
    Ne 28.04. 16:00 Telč - Světlá n.S. 6:3 (4:0)
    Ne 28.04. 16:00 Humpolec B - Třešť 1:2 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 14:30 Dobronín - Bedřichov 2:3 (1:2)
    Ne 05.05. 15:00 Štoky - Kamenice n.L. 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Pacov - Mírovka 1:3 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 SK Kostelec - Havlíčkův Brod B 1:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Leština - Humpolec B 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 16:30 Třešť - Telč 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Světlá n.S. - Herálec 2:0 (1:0)

    25.kolo

    St 08.05. 16:30 Pacov - Telč 0:4 (1:0)
    So 01.06. 10:30 SK Kostelec - Herálec 5:3 (1:2)
    So 01.06. 16:30 Kamenice n.L. - Mírovka 11:0 (2:0)
    Ne 02.06. 15:00 Štoky - Bedřichov 1:4 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Havlíčkův Brod B - Humpolec B 7:1 (3:0)
    Ne 02.06. 16:30 Leština - Dobronín 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 16:30 Třešť - Světlá n.S. 1:3 (0:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Bedřichov - Světlá n.S. 3:3 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Humpolec B - Štoky 4:0 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Kamenice n.L. - SK Kostelec 5:1 (3:1)
    So 11.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Pacov 3:1 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Mírovka - Dobronín 2:7 (1:3)
    Ne 12.05. 16:30 Herálec - Třešť 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Telč - Leština 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Mírovka 3:2 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Štoky - Telč 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 Pacov - Kamenice n.L. 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 16:30 SK Kostelec - Humpolec B 5:2 (4:2)
    Ne 19.05. 16:30 Leština - Herálec 4:0 (3:0)
    Ne 19.05. 16:30 Třešť - Bedřichov 4:4 (1:3)
    Ne 19.05. 16:30 Světlá n.S. - Dobronín 1:4 (1:2)

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Mírovka - Světlá n.S. 2:3 (1:2)
    So 25.05. 16:30 Bedřichov - Leština 3:2 (2:0)
    So 25.05. 16:30 Telč - SK Kostelec 0:0 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Humpolec B - Pacov 2:0 (2:0)
    So 25.05. 16:30 Kamenice n.L. - Havlíčkův Brod B 2:1 (2:1)
    Ne 26.05. 14:30 Dobronín - Třešť 4:1 (0:1)
    Ne 26.05. 16:30 Herálec - Štoky 3:1 (1:0)

    26.kolo

    So 08.06. 14:30 Dobronín - Štoky 5:0 (3:0)
    So 08.06. 16:30 Mírovka - Třešť 1:2 (1:0)
    So 08.06. 16:30 Bedřichov - SK Kostelec 4:1 (3:0)
    So 08.06. 16:30 Telč - Havlíčkův Brod B 3:1 (1:0)
    So 08.06. 16:30 Humpolec B - Kamenice n.L. 3:3 (2:1)
    Ne 09.06. 16:30 Světlá n.S. - Leština 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Herálec - Pacov 1:2 (1:2)

    14.kolo

    14.06. 18:00 Havlíčkův Brod B - Herálec 1:4 (1:1)
    So 15.06. 13:30 SK Kostelec - Dobronín 1:2 (1:2)
    So 15.06. 14:00 Kamenice n.L. - Telč 6:1 (2:1)
    So 15.06. 14:30 Pacov - Bedřichov 6:4 (2:2)
    So 15.06. 15:00 Štoky - Světlá n.S. 0:8 (0:4)
    Ne 16.06. 16:30 Mírovka - Humpolec B 1:4 (0:0)
    Ne 16.06. 16:30 Leština - Třešť 2:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 76:46 56
    2. 26 16 6 4 92:43 54
    3. 26 16 5 5 74:31 53
    4. 26 15 3 8 60:43 48
    5. 26 14 4 8 61:41 46
    6. 26 13 4 9 65:52 43
    7. 26 12 2 12 58:68 38
    8. 26 11 4 11 47:54 37
    9. 26 10 2 14 49:71 32
    10. 26 9 3 14 45:65 30
    11. 26 8 4 14 49:61 28
    12. 26 5 7 14 47:64 22
    13. 26 5 4 17 42:80 19
    14. 26 3 3 20 32:78 12