Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. října 2018
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 13148
  • Návštěvy: 1536/4
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8780
    Týden:
    1536
    Dnes:
    495
    On-line:
    4

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S. 0:2 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Náměšť n.O. - Žirovnice 2:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Košetice - Třebíč 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:30 Sapeli Polná - Bystřice n.P. 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Nová Ves - Okříšky 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Přibyslav - Chotěboř 1:7 (0:4)
    Ne 12.08. 16:30 Pelhřimov - Speřice 3:0 (0:0)

    3.kolo

    17.08. 17:00 Třebíč - Přibyslav 6:2 (4:1)
    So 18.08. 16:30 Bystřice n.P. - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Chotěboř - Sapeli Polná 0:0 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Okříšky - Náměšť n.O. 4:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Speřice - Velké Meziříčí B 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Žirovnice - Košetice 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Ledeč n.S. - Nová Ves 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Nová Ves 1:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Náměšť n.O. - Ledeč n.S. 6:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Speřice - Bystřice n.P. 4:1 (2:1)
    Ne 26.08. 10:30 Sapeli Polná - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 Košetice - Okříšky 0:3 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Pelhřimov - Chotěboř 5:2 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí B 2:1 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Žirovnice - Sapeli Polná 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Chotěboř - Speřice 2:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Třebíč - Pelhřimov 1:5 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Okříšky - Přibyslav 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Ledeč n.S. - Košetice 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Nová Ves - Náměšť n.O. 2:2 (1:2)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Náměšť n.O. 5:2 (4:2)
    So 08.09. 16:00 Košetice - Nová Ves 2:3 (2:0)
    Ne 09.09. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 1:2 (0:2)
    Ne 09.09. 15:00 Bystřice n.P. - Chotěboř 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Přibyslav - Ledeč n.S. 4:3 (3:3)
    Ne 09.09. 16:00 Pelhřimov - Žirovnice 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Speřice - Třebíč 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Chotěboř - Velké Meziříčí B 3:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Třebíč - Bystřice n.P. 4:3 (2:2)
    So 15.09. 16:00 Žirovnice - Speřice 3:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Okříšky - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Nová Ves - Přibyslav 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Náměšť n.O. - Košetice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Košetice 1:0 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Speřice - Okříšky 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Bystřice n.P. - Žirovnice 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Chotěboř - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Přibyslav - Náměšť n.O. 1:3 (0:3)
    Ne 23.09. 15:30 Pelhřimov - Ledeč n.S. 2:3 (1:3)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Třebíč - Velké Meziříčí B 1:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Žirovnice - Chotěboř 0:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Košetice - Přibyslav 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Okříšky - Bystřice n.P. 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Ledeč n.S. - Speřice 3:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Nová Ves - Pelhřimov 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Náměšť n.O. - Sapeli Polná 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Bystřice n.P. - Ledeč n.S. 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 10:30 Sapeli Polná - Košetice 2:1 (2:1)
    Ne 07.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Přibyslav 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Pelhřimov - Náměšť n.O. 4:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Speřice - Nová Ves 4:2 (3:1)
    Ne 07.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Třebíč - Žirovnice 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B 0:2 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Okříšky - Třebíč 4:4 (1:3)
    So 13.10. 15:00 Náměšť n.O. - Speřice 2:5 (0:4)
    So 13.10. 15:00 Košetice - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Ledeč n.S. - Chotěboř 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Nová Ves - Bystřice n.P. 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Přibyslav - Sapeli Polná 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Bystřice n.P. - Náměšť n.O. 3:0 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Chotěboř - Nová Ves 1:2 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Třebíč - Ledeč n.S. 1:5 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Žirovnice - Okříšky 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 1:2 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Pelhřimov - Přibyslav 4:3 (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 Speřice - Košetice 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Náměšť n.O. - Chotěboř
    So 27.10. 14:30 Košetice - Bystřice n.P.
    Ne 28.10. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov
    Ne 28.10. 14:30 Okříšky - Velké Meziříčí B
    Ne 28.10. 14:30 Ledeč n.S. - Žirovnice
    Ne 28.10. 14:30 Nová Ves - Třebíč
    Ne 28.10. 14:30 Přibyslav - Speřice

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Bystřice n.P. - Přibyslav
    So 03.11. 14:00 Chotěboř - Košetice
    So 03.11. 14:00 Žirovnice - Nová Ves
    So 03.11. 14:00 Okříšky - Ledeč n.S.
    Ne 04.11. 14:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí B
    Ne 04.11. 14:00 Speřice - Sapeli Polná
    Ne 04.11. 14:00 Třebíč - Náměšť n.O.
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 0 2 28:15 27
    2. 11 7 2 2 33:17 23
    3. 11 7 1 3 26:18 22
    4. 11 6 2 3 19:15 20
    5. 11 6 1 4 20:15 19
    6. 11 5 3 3 18:16 18
    7. 11 5 2 4 12:11 17
    8. 11 5 1 5 26:26 16
    9. 11 3 4 4 18:16 13
    10. 11 4 1 6 16:15 13
    11. 11 4 1 6 20:29 13
    12. 11 3 2 6 7:16 11
    13. 11 1 1 9 7:20 4
    14. 11 1 1 9 12:33 4