Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 15. srpna 2018
svátek má Hana.
Hlavní menu
  • ID: 13148
  • Návštěvy: 1493/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2537
    Týden:
    1493
    Dnes:
    130
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S. 0:2 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Náměšť n.O. - Žirovnice 2:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Košetice - Třebíč 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:30 Sapeli Polná - Bystřice n.P. 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Nová Ves - Okříšky 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Přibyslav - Chotěboř 1:7 (0:4)
    Ne 12.08. 16:30 Pelhřimov - Speřice 3:0 (0:0)

    3.kolo

    17.08. 17:00 Třebíč - Přibyslav
    So 18.08. 16:30 Bystřice n.P. - Pelhřimov
    So 18.08. 16:30 Chotěboř - Sapeli Polná
    So 18.08. 16:30 Okříšky - Náměšť n.O.
    Ne 19.08. 16:30 Speřice - Velké Meziříčí B
    Ne 19.08. 16:30 Žirovnice - Košetice
    Ne 19.08. 16:30 Ledeč n.S. - Nová Ves

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Nová Ves
    So 25.08. 16:30 Náměšť n.O. - Ledeč n.S.
    So 25.08. 16:30 Speřice - Bystřice n.P.
    Ne 26.08. 10:30 Sapeli Polná - Třebíč
    Ne 26.08. 15:00 Košetice - Okříšky
    Ne 26.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice
    Ne 26.08. 16:30 Pelhřimov - Chotěboř

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí B
    So 01.09. 16:00 Žirovnice - Sapeli Polná
    Ne 02.09. 16:00 Chotěboř - Speřice
    Ne 02.09. 16:00 Třebíč - Pelhřimov
    Ne 02.09. 16:00 Okříšky - Přibyslav
    Ne 02.09. 16:00 Ledeč n.S. - Košetice
    Ne 02.09. 16:00 Nová Ves - Náměšť n.O.

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Náměšť n.O.
    So 08.09. 16:00 Košetice - Nová Ves
    So 08.09. 16:00 Bystřice n.P. - Chotěboř
    Ne 09.09. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky
    Ne 09.09. 16:00 Přibyslav - Ledeč n.S.
    Ne 09.09. 16:00 Pelhřimov - Žirovnice
    Ne 09.09. 16:00 Speřice - Třebíč

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Chotěboř - Velké Meziříčí B
    So 15.09. 16:00 Třebíč - Bystřice n.P.
    So 15.09. 16:00 Žirovnice - Speřice
    So 15.09. 16:00 Okříšky - Pelhřimov
    Ne 16.09. 16:00 Ledeč n.S. - Sapeli Polná
    Ne 16.09. 16:00 Nová Ves - Přibyslav
    Ne 16.09. 16:00 Náměšť n.O. - Košetice

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Košetice
    So 22.09. 15:30 Speřice - Okříšky
    So 22.09. 15:30 Bystřice n.P. - Žirovnice
    So 22.09. 15:30 Chotěboř - Třebíč
    Ne 23.09. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves
    Ne 23.09. 15:30 Přibyslav - Náměšť n.O.
    Ne 23.09. 15:30 Pelhřimov - Ledeč n.S.

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Třebíč - Velké Meziříčí B
    So 29.09. 15:30 Žirovnice - Chotěboř
    So 29.09. 15:30 Košetice - Přibyslav
    Ne 30.09. 15:30 Okříšky - Bystřice n.P.
    Ne 30.09. 15:30 Ledeč n.S. - Speřice
    Ne 30.09. 15:30 Nová Ves - Pelhřimov
    Ne 30.09. 15:30 Náměšť n.O. - Sapeli Polná

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Bystřice n.P. - Ledeč n.S.
    Ne 07.10. 10:30 Sapeli Polná - Košetice
    Ne 07.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Přibyslav
    Ne 07.10. 15:00 Pelhřimov - Náměšť n.O.
    Ne 07.10. 15:00 Speřice - Nová Ves
    Ne 07.10. 15:00 Chotěboř - Okříšky
    Ne 07.10. 15:00 Třebíč - Žirovnice

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B
    So 13.10. 15:00 Okříšky - Třebíč
    So 13.10. 15:00 Náměšť n.O. - Speřice
    So 13.10. 15:00 Košetice - Pelhřimov
    Ne 14.10. 15:00 Ledeč n.S. - Chotěboř
    Ne 14.10. 15:00 Nová Ves - Bystřice n.P.
    Ne 14.10. 15:00 Přibyslav - Sapeli Polná

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Bystřice n.P. - Náměšť n.O.
    So 20.10. 14:30 Chotěboř - Nová Ves
    So 20.10. 14:30 Třebíč - Ledeč n.S.
    So 20.10. 14:30 Žirovnice - Okříšky
    Ne 21.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná
    Ne 21.10. 14:30 Pelhřimov - Přibyslav
    Ne 21.10. 14:30 Speřice - Košetice

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Náměšť n.O. - Chotěboř
    So 27.10. 14:30 Košetice - Bystřice n.P.
    Ne 28.10. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov
    Ne 28.10. 14:30 Okříšky - Velké Meziříčí B
    Ne 28.10. 14:30 Ledeč n.S. - Žirovnice
    Ne 28.10. 14:30 Nová Ves - Třebíč
    Ne 28.10. 14:30 Přibyslav - Speřice

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Bystřice n.P. - Přibyslav
    So 03.11. 14:00 Chotěboř - Košetice
    So 03.11. 14:00 Žirovnice - Nová Ves
    So 03.11. 14:00 Okříšky - Ledeč n.S.
    Ne 04.11. 14:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí B
    Ne 04.11. 14:00 Speřice - Sapeli Polná
    Ne 04.11. 14:00 Třebíč - Náměšť n.O.
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 1 1 0 0 7:1 3
    2. 1 1 0 0 3:0 3
    3. 1 1 0 0 2:0 3
    4. 1 1 0 0 2:0 3
    5. 1 1 0 0 2:0 3
    6. 1 1 0 0 2:1 3
    7. 1 1 0 0 1:0 3
    8. 1 0 0 1 0:1 0
    9. 1 0 0 1 1:2 0
    10. 1 0 0 1 0:2 0
    11. 1 0 0 1 0:2 0
    12. 1 0 0 1 0:2 0
    13. 1 0 0 1 0:3 0
    14. 1 0 0 1 1:7 0