Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 13147
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2820
    Týden:
    14
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 13:00 Uherský Brod - Vlkoš 5:0 (3:0)
    Ne 02.09. 10:00 Zlín - Březnice 4:2 (2:1)
    Ne 02.09. 14:00 Hol. holky - Mutěnice 14:1 (7:1)
    Ne 02.09. 16:00 Držovice - Brumov 0:3 (0:2)

    2.kolo

    So 08.09. 14:00 Brumov - Mostkovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 10:00 Vlkoš - Držovice 7:0 (3:0)
    Ne 09.09. 13:30 Mutěnice - Březnice 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 14:00 Hol. holky - Uherský Brod 6:0 (2:0)

    3.kolo

    So 15.09. 13:00 Uherský Brod - Mutěnice 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Mostkovice - Vlkoš 1:6 (0:4)
    Ne 16.09. 10:00 Zlín - Brumov 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Držovice - Hol. holky 1:7 (1:2)

    4.kolo

    So 22.09. 10:00 Vlkoš - Zlín 1:6 (0:2)
    So 22.09. 13:00 Uherský Brod - Držovice 5:1 (2:1)
    So 22.09. 14:00 Brumov - Březnice 4:1 (3:1)
    Ne 23.09. 14:00 Hol. holky - Mostkovice 14:0 (6:0)

    5.kolo

    Ne 30.09. 10:00 Mostkovice - Uherský Brod 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Zlín - Hol. holky 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Březnice - Vlkoš 3:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Držovice - Mutěnice 1:4 (1:2)

    6.kolo

    So 06.10. 13:00 Uherský Brod - Zlín 1:4 (0:2)
    Ne 07.10. 13:30 Mutěnice - Brumov 2:3 (0:2)
    Ne 07.10. 14:00 Hol. holky - Březnice 6:0 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Držovice - Mostkovice 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 13.10. 10:00 Zlín - Držovice 2:1 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Březnice - Uherský Brod 1:2 (1:2)
    So 13.10. 14:00 Brumov - Vlkoš 8:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Mostkovice - Mutěnice 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 20.10. 12:00 Mutěnice - Vlkoš 4:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Mostkovice - Zlín 0:5 (0:4)
    Ne 21.10. 14:00 Hol. holky - Brumov 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Držovice - Březnice 1:3 (0:2)

    9.kolo

    So 27.10. 14:00 Brumov - Uherský Brod 0:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Březnice - Mostkovice 10:0 (4:0)
    Ne 28.10. 10:00 Zlín - Mutěnice 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Vlkoš - Hol. holky 1:8 (1:2)

    10.kolo

    So 06.04. 10:00 Březnice - Zlín 0:4 (0:3)
    Ne 07.04. 10:00 Brumov - Držovice 9:4 (6:1)
    Ne 07.04. 13:00 Mutěnice - Hol. holky 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 13:00 Vlkoš - Uherský Brod 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 13.04. 10:00 Březnice - Mutěnice 3:5 (3:2)
    So 13.04. 13:00 Uherský Brod - Hol. holky 2:5 (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Mostkovice - Brumov 1:7 (0:5)
    Ne 14.04. 15:30 Držovice - Vlkoš 2:2 (2:1)

    12.kolo

    So 20.04. 10:00 Brumov - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 13:30 Mutěnice - Uherský Brod 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 13:30 Vlkoš - Mostkovice 9:0 (4:0)
    Ne 21.04. 14:00 Hol. holky - Držovice 5:0 (1:0)

    14.kolo

    So 04.05. 14:30 Vlkoš - Březnice 4:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Hol. holky - Zlín 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 14:30 Mutěnice - Držovice 2:3 (1:2)
    St 08.05. 14:00 Uherský Brod - Mostkovice 5:0 (3:0)

    15.kolo

    So 11.05. 10:00 Březnice - Hol. holky 0:9 (0:6)
    So 11.05. 14:00 Brumov - Mutěnice 3:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Zlín - Uherský Brod 11:1 (6:0)
    Ne 12.05. 10:00 Mostkovice - Držovice 0:6 (0:3)

    16.kolo

    So 18.05. 10:30 Vlkoš - Brumov 1:2 (1:0)
    So 18.05. 12:00 Mutěnice - Mostkovice 2:0 (1:0)
    So 18.05. 13:00 Uherský Brod - Březnice 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Držovice - Zlín 0:2 (0:2)

    17.kolo

    So 25.05. 10:00 Březnice - Držovice 0:6 (0:1)
    So 25.05. 14:00 Brumov - Hol. holky 2:2 (1:0)
    Ne 26.05. 10:00 Vlkoš - Mutěnice 1:2 (0:2)
    Ne 26.05. 10:00 Zlín - Mostkovice 12:0 (2:0)

    18.kolo

    So 01.06. 13:00 Uherský Brod - Brumov 2:4 (2:1)
    Ne 02.06. 10:00 Mostkovice - Březnice 1:8 (1:5)
    Ne 02.06. 14:00 Hol. holky - Vlkoš 4:1 (2:0)
    Ne 02.06. 14:30 Mutěnice - Zlín 1:1 (1:1)

    13.kolo

    So 27.04. 10:00 Březnice - Brumov 5:4 (1:3)
    So 27.04. 16:00 Zlín - Vlkoš 7:0 (3:0)
    Ne 28.04. 10:00 Mostkovice - Hol. holky 0:6 (0:2)
    Ne 02.06. 14:00 Držovice - Uherský Brod 6:2 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 13 1 2 55:21 40
    2. 16 11 3 2 88:13 36
    3. 16 11 3 2 62:10 36
    4. 16 10 1 5 37:34 31
    5. 16 6 0 10 37:52 18
    6. 16 5 1 10 37:53 16
    7. 16 5 1 10 33:53 16
    8. 16 5 1 10 28:48 16
    9. 16 0 1 15 4:97 1