Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 13142
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2848
    Týden:
    28
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 11:00 Jakartovice - Veřovice 0:9 (0:4)
    Ne 09.09. 11:00 Slovan Ostrava - Český Těšín 5:0 (1:0)
    Ne 09.09. 12:30 Orlová - Lubina 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 13:00 SK Loděnice - Štramberk 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 15.09. 10:00 Veřovice - SK Loděnice 0:6 (0:4)
    So 15.09. 15:30 Štramberk - Slovan Ostrava 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Lubina - Český Těšín 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Orlová - Jakartovice 4:3 (2:1)

    3.kolo

    Ne 23.09. 11:00 Slovan Ostrava - Veřovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 13:00 SK Loděnice - Orlová 10:1 (5:0)
    Ne 23.09. 15:00 Český Těšín - Štramberk 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Jakartovice - Lubina 1:3 (1:2)

    5.kolo

    Ne 07.10. 11:00 Slovan Ostrava - Jakartovice 8:0 (2:0)
    Ne 07.10. 12:00 SK Loděnice - Lubina 5:0 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Český Těšín - Orlová 3:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Štramberk - Veřovice 3:2 (1:1)

    6.kolo

    Ne 14.10. 13:00 SK Loděnice - Slovan Ostrava 6:1 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Lubina - Veřovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Jakartovice - Český Těšín 0:6 (0:4)
    Ne 14.10. 15:30 Orlová - Štramberk 0:8 (0:2)

    7.kolo

    So 20.10. 10:00 Štramberk - Jakartovice 10:1 (6:0)
    So 20.10. 10:00 Veřovice - Orlová 7:1 (2:0)
    Ne 21.10. 11:00 Slovan Ostrava - Lubina 8:0 (6:0)
    Ne 21.10. 15:00 Český Těšín - SK Loděnice 2:4 (1:3)

    4.kolo

    So 29.09. 10:00 Veřovice - Český Těšín 5:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Lubina - Štramberk 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Orlová - Slovan Ostrava 1:6 (0:3)
    Ne 28.10. 14:00 Jakartovice - SK Loděnice 0:19 (0:8)

    8.kolo

    So 13.04. 10:00 Veřovice - Jakartovice 7:1 (3:0)
    Ne 14.04. 15:00 Český Těšín - Slovan Ostrava 1:5 (0:3)
    Ne 14.04. 15:00 Lubina - Orlová 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Štramberk - SK Loděnice 0:4 (0:3)

    9.kolo

    So 20.04. 13:00 SK Loděnice - Veřovice 4:1 (3:1)
    Ne 21.04. 11:00 Slovan Ostrava - Štramberk 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 15:00 Český Těšín - Lubina 2:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Jakartovice - Orlová 3:2 (2:0)

    10.kolo

    So 27.04. 10:00 Veřovice - Slovan Ostrava 0:1 (0:0)
    So 27.04. 16:30 Štramberk - Český Těšín 3:1 (2:0)
    Ne 28.04. 15:00 Lubina - Jakartovice 5:1 (3:0)
    Ne 28.04. 15:30 Orlová - SK Loděnice 1:7 (1:3)

    11.kolo

    So 04.05. 15:00 SK Loděnice - Jakartovice 2:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Štramberk - Lubina 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 11:00 Slovan Ostrava - Orlová 8:0 (6:0)
    Ne 05.05. 15:00 Český Těšín - Veřovice 5:1 (3:1)

    12.kolo

    So 11.05. 10:00 Veřovice - Štramberk 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 Jakartovice - Slovan Ostrava 3:5 (3:1)
    Ne 12.05. 15:00 Lubina - SK Loděnice 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 15:30 Orlová - Český Těšín 1:4 (0:1)

    13.kolo

    So 18.05. 10:00 Veřovice - Lubina 2:2 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Štramberk - Orlová 2:1 (0:0)
    Ne 19.05. 11:00 Slovan Ostrava - SK Loděnice 3:7 (3:3)
    Ne 19.05. 15:00 Český Těšín - Jakartovice 1:0 (1:0)

    14.kolo

    Ne 26.05. 14:00 SK Loděnice - Český Těšín 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 15:00 Jakartovice - Štramberk 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 15:00 Lubina - Slovan Ostrava 1:2 (0:2)
    Ne 26.05. 15:30 Orlová - Veřovice 1:3 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 14 0 0 83:10 42
    2. 14 11 1 2 57:20 34
    3. 14 7 3 4 34:20 24
    4. 14 6 2 6 29:31 20
    5. 14 6 1 7 40:28 19
    6. 14 5 2 7 21:31 17
    7. 14 1 1 12 13:81 4
    8. 14 1 0 13 14:70 3