Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 24. srpna 2019
svátek má Bartoloměj.
Hlavní menu
  • ID: 13140
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2282
    Týden:
    34
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Olbramovice B - Prosiměřice B 2:1 (2:1)
    Ne 19.08. 10:15 Petrovice - Branišovice 3:3 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Tavíkovice - Višňové B 0:3 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Dobřínsko - Rybníky 2:4 (2:2)

    4.kolo

    Ne 26.08. 10:30 Višňové B - Miroslav C 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 15:00 Branišovice - Dobřínsko 3:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Rybníky - Rakšice B 3:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Tavíkovice - Petrovice 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Olbramovice B - Rybníky 2:4 (1:2)
    Ne 02.09. 10:15 Rakšice B - Branišovice 3:1 (2:0)
    Ne 02.09. 10:30 Višňové B - Petrovice 4:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Dobřínsko - Tavíkovice 5:0 (2:0)
    28.09. 15:00 Miroslav C - Prosiměřice B 4:2 (2:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Višňové B - Prosiměřice B 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Branišovice - Olbramovice B 4:3 (2:1)
    Ne 09.09. 10:15 Petrovice - Dobřínsko 7:4 (4:0)
    Ne 09.09. 16:30 Tavíkovice - Rakšice B 1:4 (0:2)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Olbramovice B - Tavíkovice 3:0k
    Ne 16.09. 10:15 Petrovice - Rakšice B 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Dobřínsko - Višňové B 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Miroslav C - Rybníky 2:1 (1:0)

    8.kolo

    Ne 23.09. 10:15 Branišovice - Miroslav C 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 Petrovice - Olbramovice B 2:2 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Rybníky - Prosiměřice B 4:3 (3:2)
    Ne 23.09. 15:30 Dobřínsko - Rakšice B 2:5 (1:1)

    9.kolo

    So 29.09. 12:30 Rakšice B - Višňové B 4:3 (2:0)
    So 29.09. 15:00 Prosiměřice B - Branišovice 6:5 (5:2)
    Ne 30.09. 15:00 Olbramovice B - Dobřínsko 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Miroslav C - Tavíkovice 11:0 (3:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Višňové B - Rybníky 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Petrovice - Miroslav C 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Rakšice B - Olbramovice B 6:0 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Tavíkovice - Prosiměřice B 0:4 (0:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Olbramovice B - Višňové B 2:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Miroslav C - Dobřínsko 4:2 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Prosiměřice B - Petrovice 9:1 (3:1)
    So 13.10. 15:00 Rybníky - Branišovice 4:1 (2:0)

    1.kolo

    So 20.10. 12:00 Višňové B - Branišovice 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:15 Rakšice B - Miroslav C 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Tavíkovice - Rybníky 1:3 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Dobřínsko - Prosiměřice B 2:0 (1:0)

    2.kolo

    Ne 28.10. 10:15 Branišovice - Tavíkovice 4:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Miroslav C - Olbramovice B 3:0
    Ne 28.10. 14:00 Prosiměřice B - Rakšice B 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Rybníky - Petrovice 4:2 (2:1)

    13.kolo

    So 23.03. 15:00 Olbramovice B - Miroslav C 1:3 (1:1)
    Ne 24.03. 10:15 Rakšice B - Prosiměřice B 1:3 (0:2)
    Ne 24.03. 10:15 Petrovice - Rybníky 1:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Tavíkovice - Branišovice 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 30.03. 15:00 Prosiměřice B - Olbramovice B 0:3 (0:2)
    Ne 31.03. 10:15 Branišovice - Petrovice 1:3 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Višňové B - Tavíkovice 9:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Rybníky - Dobřínsko 2:1 (0:1)

    15.kolo

    Ne 07.04. 10:15 Rakšice B - Rybníky 4:2 (3:0)
    Ne 07.04. 10:15 Petrovice - Tavíkovice 6:0 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Miroslav C - Višňové B 0:2 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Dobřínsko - Branišovice 3:7 (0:3)

    16.kolo

    So 13.04. 15:30 Prosiměřice B - Miroslav C 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 10:15 Petrovice - Višňové B 2:1 (2:1)
    Ne 14.04. 10:15 Branišovice - Rakšice B 1:1 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Tavíkovice - Dobřínsko 1:5 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Rybníky - Olbramovice B 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 20.04. 16:00 Prosiměřice B - Višňové B 3:1 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Olbramovice B - Branišovice 2:3 (0:0)
    Ne 21.04. 10:15 Rakšice B - Tavíkovice 13:0 (4:0)
    Ne 21.04. 16:00 Dobřínsko - Petrovice 1:5 (1:2)

    18.kolo

    So 27.04. 16:00 Višňové B - Dobřínsko 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 10:15 Rakšice B - Petrovice 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Tavíkovice - Olbramovice B 1:2 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Rybníky - Miroslav C 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 04.05. 17:00 Prosiměřice B - Rybníky 2:1 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Rakšice B - Dobřínsko 2:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Miroslav C - Branišovice 1:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Olbramovice B - Petrovice 3:2 (3:0)

    20.kolo

    So 11.05. 17:00 Višňové B - Rakšice B 2:2 (1:0)
    Ne 12.05. 10:15 Branišovice - Prosiměřice B 3:4 (3:2)
    Ne 12.05. 17:00 Dobřínsko - Olbramovice B 3:6 (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 Tavíkovice - Miroslav C 3:5 (1:1)

    21.kolo

    So 18.05. 17:00 Prosiměřice B - Tavíkovice 11:0 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Olbramovice B - Rakšice B 3:8 (2:5)
    Ne 19.05. 17:00 Rybníky - Višňové B 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Miroslav C - Petrovice 0:3 (0:0)

    22.kolo

    So 25.05. 17:00 Višňové B - Olbramovice B 6:1 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Petrovice - Prosiměřice B 2:4 (1:2)
    Ne 26.05. 10:15 Branišovice - Rybníky 1:3 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Dobřínsko - Miroslav C 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 01.06. 17:00 Prosiměřice B - Dobřínsko 2:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Branišovice - Višňové B 2:6 (1:3)
    Ne 02.06. 17:00 Rybníky - Tavíkovice 7:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Miroslav C - Rakšice B 0:3 (0:0)
    Správce soutěže: Vladimír Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 13 2 3 67:28 41
    2. 18 13 0 5 61:33 39
    3. 18 11 2 5 55:22 35
    4. 18 11 2 5 45:29 35
    5. 18 8 3 7 46:43 27
    6. 18 8 2 8 44:48 26
    7. 18 8 2 8 36:46 26
    8. 18 7 2 9 39:30 23
    9. 18 3 1 14 34:59 10
    10. 18 0 0 18 8:97 0