Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13139
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2487
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 11.08. 15:30 Mramotice - Pavlice 4:2 (2:1)
    So 18.08. 13:30 FK Znojmo C - Vranov n.Dyjí 3:4 (1:2)
    So 18.08. 15:00 Těšetice - Konice 4:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Havraníky - Dyje B 1:2 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Grešlové Mýto - Olbramkostel 2:6 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 10:15 Dyje B - FK Znojmo C 1:5 (1:3)
    So 25.08. 16:30 Pavlice - Havraníky 5:2 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Mramotice - Olbramkostel 1:1 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Konice - Hl. Mašůvky 2:5 (1:2)
    Ne 26.08. 16:30 Těšetice - Vranov n.Dyjí 0:3 (0:1)

    5.kolo

    Ne 02.09. 16:30 Havraníky - Mramotice 3:3 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Těšetice - Dyje B 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Hl. Mašůvky - Vranov n.Dyjí 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Grešlové Mýto - Konice 1:2 (1:1)
    So 03.11. 13:00 Pavlice - FK Znojmo C 2:2 (1:2)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Dyje B - Hl. Mašůvky 0:7 (0:1)
    So 08.09. 16:30 Pavlice - Těšetice 6:0 (3:0)
    Ne 09.09. 16:30 Konice - Olbramkostel 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Grešlové Mýto - Vranov n.Dyjí 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Havraníky - FK Znojmo C 1:1 (1:1)

    7.kolo

    Ne 16.09. 13:00 FK Znojmo C - Mramotice 1:5 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Těšetice - Havraníky 3:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Hl. Mašůvky - Pavlice 0:5 (0:4)
    Ne 16.09. 16:00 Grešlové Mýto - Dyje B 2:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Olbramkostel - Vranov n.Dyjí 5:1 (2:1)

    8.kolo

    So 22.09. 12:30 FK Znojmo C - Těšetice 9:2 (2:1)
    So 22.09. 15:30 Dyje B - Olbramkostel 2:7 (2:3)
    Ne 23.09. 15:30 Mramotice - Konice 7:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Pavlice - Grešlové Mýto 5:2 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Havraníky - Hl. Mašůvky 4:2 (2:1)

    9.kolo

    Ne 30.09. 15:00 Těšetice - Mramotice 1:5 (0:2)
    Ne 30.09. 15:00 Hl. Mašůvky - FK Znojmo C 2:3 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 Grešlové Mýto - Havraníky 3:6 (1:4)
    Ne 30.09. 15:00 Olbramkostel - Pavlice 1:4 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Konice - Vranov n.Dyjí 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 12:00 FK Znojmo C - Grešlové Mýto 10:0 (6:0)
    So 06.10. 15:00 Dyje B - Konice 5:6 (2:4)
    Ne 07.10. 15:00 Mramotice - Vranov n.Dyjí 5:2 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Havraníky - Olbramkostel 4:0 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Těšetice - Hl. Mašůvky 7:1 (4:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Hl. Mašůvky - Mramotice 2:9 (1:4)
    So 13.10. 15:00 Grešlové Mýto - Těšetice 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Olbramkostel - FK Znojmo C 4:1 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Konice - Pavlice 1:2 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Dyje B - Vranov n.Dyjí 3:4 (0:1)

    1.kolo

    So 20.10. 10:15 Dyje B - Mramotice 0:4 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Pavlice - Vranov n.Dyjí 4:0 (3:0)
    So 20.10. 14:30 Těšetice - Olbramkostel 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Havraníky - Konice 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Hl. Mašůvky - Grešlové Mýto 2:1 (2:1)

    2.kolo

    So 27.10. 14:00 Dyje B - Pavlice 1:10 (0:7)
    Ne 28.10. 14:00 Mramotice - Grešlové Mýto 4:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Olbramkostel - Hl. Mašůvky 10:1 (6:1)
    Ne 28.10. 14:00 Konice - FK Znojmo C 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Havraníky - Vranov n.Dyjí 5:1 (2:0)

    13.kolo

    So 23.03. 12:00 FK Znojmo C - Konice 6:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Pavlice - Dyje B 9:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Grešlové Mýto - Mramotice 1:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Hl. Mašůvky - Olbramkostel 2:2 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Vranov n.Dyjí - Havraníky 4:1 (2:1)

    14.kolo

    So 30.03. 15:00 Pavlice - Mramotice 5:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Dyje B - Havraníky 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Vranov n.Dyjí - FK Znojmo C 2:5 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Konice - Těšetice 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Olbramkostel - Grešlové Mýto 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 06.04. 12:30 FK Znojmo C - Dyje B 2:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Olbramkostel - Mramotice 2:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Hl. Mašůvky - Konice 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Vranov n.Dyjí - Těšetice 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Havraníky - Pavlice 0:5 (0:1)

    16.kolo

    So 13.04. 15:30 FK Znojmo C - Pavlice 3:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Vranov n.Dyjí - Hl. Mašůvky 6:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Mramotice - Havraníky 4:2 (3:2)
    Ne 14.04. 15:30 Dyje B - Těšetice 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Konice - Grešlové Mýto 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 20.04. 13:00 FK Znojmo C - Havraníky 3:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Olbramkostel - Konice 8:2 (4:1)
    So 20.04. 16:00 Vranov n.Dyjí - Grešlové Mýto 5:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Hl. Mašůvky - Dyje B 2:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Těšetice - Pavlice 1:5 (1:1)

    18.kolo

    So 27.04. 16:00 Pavlice - Hl. Mašůvky 17:1 (14:1)
    So 27.04. 16:00 Dyje B - Grešlové Mýto 6:0 (5:0)
    Ne 28.04. 16:00 Mramotice - FK Znojmo C 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Havraníky - Těšetice 3:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Vranov n.Dyjí - Olbramkostel 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 04.05. 17:00 Grešlové Mýto - Pavlice 0:11 (0:5)
    Ne 05.05. 17:00 Konice - Mramotice 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Olbramkostel - Dyje B 1:3 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hl. Mašůvky - Havraníky 5:3 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Těšetice - FK Znojmo C 2:3 (1:0)

    20.kolo

    So 11.05. 14:00 FK Znojmo C - Hl. Mašůvky 2:3 (2:2)
    So 11.05. 17:00 Pavlice - Olbramkostel 3:0k
    Ne 12.05. 17:00 Mramotice - Těšetice 2:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Havraníky - Grešlové Mýto 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Vranov n.Dyjí - Konice 2:2 (0:1)

    21.kolo

    Ne 19.05. 17:00 Vranov n.Dyjí - Mramotice 3:4 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Konice - Dyje B 3:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Olbramkostel - Havraníky 4:1 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Grešlové Mýto - FK Znojmo C 1:3 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Hl. Mašůvky - Těšetice 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 25.05. 14:00 FK Znojmo C - Olbramkostel 5:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Vranov n.Dyjí - Dyje B 3:3 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Mramotice - Hl. Mašůvky 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Těšetice - Grešlové Mýto 5:1 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Pavlice - Konice 10:0 (5:0)

    12.kolo

    So 01.06. 14:00 Vranov n.Dyjí - Pavlice 5:2 (2:0)
    So 01.06. 14:00 Olbramkostel - Těšetice 7:3 (6:1)
    So 01.06. 16:00 Grešlové Mýto - Hl. Mašůvky 1:5 (1:3)
    Ne 02.06. 17:00 Mramotice - Dyje B 14:0 (8:0)
    Ne 02.06. 17:00 Konice - Havraníky 4:1 (1:0)
    Správce soutěže: Vladimír Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 1 3 112:25 49
    2. 20 14 4 2 80:31 46
    3. 20 12 3 5 69:35 39
    4. 20 10 4 6 64:41 34
    5. 20 9 2 9 47:78 29
    6. 20 8 4 8 51:48 28
    7. 20 8 2 10 36:61 26
    8. 20 7 2 11 45:55 23
    9. 20 6 4 10 39:59 22
    10. 20 4 4 12 39:85 16
    11. 20 0 2 18 18:82 2