Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 13138
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2966
    Týden:
    34
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 10:00 Vítkovice - Vsetín 0:3 (0:0)
    So 01.09. 15:00 Gascontrol Havířov - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Nové Sady - Brušperk 2:5 (1:3)

    2.kolo

    Ne 09.09. 14:30 Vsetín - Nové Sady 4:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Baník Ostrava - Vítkovice 2:2 (1:1)

    3.kolo

    Ne 16.09. 14:00 Nové Sady - Baník Ostrava 2:4 (2:2)
    Ne 16.09. 16:00 Brušperk - Vsetín 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 22.09. 15:00 Gascontrol Havířov - Vítkovice 12:2 (6:2)
    Ne 23.09. 16:00 Baník Ostrava - Brušperk 3:1 (1:0)

    5.kolo

    Ne 30.09. 14:00 Nové Sady - Gascontrol Havířov 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 14:30 Vsetín - Baník Ostrava 1:2 (1:0)

    6.kolo

    So 06.10. 14:00 Vítkovice - Nové Sady 2:6 (1:3)
    So 06.10. 15:00 Gascontrol Havířov - Brušperk 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 13.10. 14:30 Vsetín - Gascontrol Havířov 0:4 (0:3)
    Ne 14.10. 15:00 Brušperk - Vítkovice 6:1 (3:1)

    8.kolo

    19.10. 17:00 Vsetín - Vítkovice 11:0 (4:0)
    Ne 21.10. 10:00 Baník Ostrava - Gascontrol Havířov 2:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Brušperk - Nové Sady 4:1 (3:1)

    9.kolo

    Ne 28.10. 14:00 Nové Sady - Vsetín 1:5 (0:4)
    Čt 01.11. 18:00 Vítkovice - Baník Ostrava 3:8 (1:5)

    10.kolo

    Ne 04.11. 12:30 Vsetín - Brušperk 3:4 (3:2)
    Ne 04.11. 14:30 Baník Ostrava - Nové Sady 4:3 (2:2)

    11.kolo

    So 30.03. 15:30 Vítkovice - Gascontrol Havířov 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:30 Brušperk - Baník Ostrava 1:6 (1:2)

    12.kolo

    Ne 07.04. 10:00 Baník Ostrava - Vsetín 8:0 (5:0)
    Ne 07.04. 10:30 Gascontrol Havířov - Nové Sady 6:1 (4:1)

    13.kolo

    So 13.04. 15:30 Nové Sady - Vítkovice 8:1 (5:1)
    Ne 14.04. 15:30 Brušperk - Gascontrol Havířov 0:4 (0:0)

    14.kolo

    So 20.04. 15:00 Gascontrol Havířov - Vsetín 2:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Vítkovice - Brušperk 2:5 (2:4)

    Nadstavba 1.kolo

    So 27.04. 15:00 Gascontrol Havířov - Vítkovice 3:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Baník Ostrava - Nové Sady 7:1 (5:0)
    St 01.05. 10:00 Vsetín - Brušperk 13:1 (6:1)

    Nadstavba 2. kolo

    So 04.05. 10:30 Vítkovice - Brušperk 4:1 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Gascontrol Havířov - Baník Ostrava 2:2 (2:2)
    Ne 05.05. 14:00 Nové Sady - Vsetín 0:6 (0:3)

    Nadstavba 3. kolo

    So 11.05. 10:00 Baník Ostrava - Vítkovice 6:1 (4:0)
    Ne 12.05. 15:00 Vsetín - Gascontrol Havířov 3:4 (2:2)
    Ne 12.05. 16:30 Brušperk - Nové Sady 4:2 (2:1)

    Nadstavba 4. kolo

    So 18.05. 11:30 Gascontrol Havířov - Brušperk 2:2 (1:0)
    Ne 19.05. 10:00 Baník Ostrava - Vsetín 2:2 (1:2)
    Ne 19.05. 16:00 Vítkovice - Nové Sady 3:2 (3:1)

    Nadstavba 5.kolo

    Ne 26.05. 15:00 Vsetín - Vítkovice 5:2 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Nové Sady - Gascontrol Havířov 4:3 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Brušperk - Baník Ostrava 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout