Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 13135
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3495
    Týden:
    50
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Šanov - Vlasatice 4:2 (3:1)
    Ne 12.08. 10:15 Horní Kounice B - Hrabětice 1:3 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Hostěradice - Oleksovice 4:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Suchohrdly - M. Krumlov C 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Vedrovice - Skalice 2:2 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 SK Loděnice - Olbramovice 0:3 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Troskotovice - Jamolice 2:4 (2:2)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Šanov - Skalice 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Jamolice - Hostěradice 0:3
    Ne 19.08. 16:30 Olbramovice - Troskotovice 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Vlasatice - SK Loděnice 7:1 (4:0)
    Ne 19.08. 16:30 M. Krumlov C - Vedrovice 4:0 (4:0)
    Ne 19.08. 16:30 Hrabětice - Suchohrdly 3:4 (2:2)
    Ne 19.08. 16:30 Oleksovice - Horní Kounice B 3:2 (1:2)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Šanov - M. Krumlov C 1:3 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Suchohrdly - Oleksovice 6:0 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Hostěradice - Horní Kounice B 7:0 (4:0)
    Ne 26.08. 16:30 Vedrovice - Hrabětice 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 SK Loděnice - Skalice 1:3 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Troskotovice - Vlasatice 2:4 (2:4)
    Ne 26.08. 16:30 Jamolice - Olbramovice 3:5 (2:3)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Hrabětice - Šanov 3:2 (0:1)
    Ne 02.09. 10:15 Horní Kounice B - Suchohrdly 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Olbramovice - Hostěradice 2:3 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Vlasatice - Jamolice 5:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:30 Troskotovice - Skalice 0k:3
    Ne 02.09. 16:30 M. Krumlov C - SK Loděnice 14:1 (7:0)
    Ne 02.09. 16:30 Oleksovice - Vedrovice 2:5 (2:3)

    6.kolo

    So 08.09. 10:15 Vedrovice - Horní Kounice B 5:1 (1:1)
    So 08.09. 14:00 M. Krumlov C - Troskotovice 5:0 (2:0)
    So 08.09. 16:30 Šanov - Oleksovice 4:2 (4:1)
    Ne 09.09. 16:30 Hostěradice - Suchohrdly 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 SK Loděnice - Hrabětice 1:3 (0:3)
    Ne 09.09. 16:30 Jamolice - Skalice 1:2 (1:2)
    Ne 09.09. 16:30 Olbramovice - Vlasatice 1:1 (0:1)

    7.kolo

    Ne 16.09. 10:15 Horní Kounice B - Šanov 1:4 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Vlasatice - Hostěradice 1:3 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Olbramovice - Skalice 4:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 M. Krumlov C - Jamolice 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hrabětice - Troskotovice 4:3 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Oleksovice - SK Loděnice 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Suchohrdly - Vedrovice 7:1 (3:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Šanov - Suchohrdly 0:2 (0:1)
    So 22.09. 15:30 Skalice - Vlasatice 4:4 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Hostěradice - Vedrovice 4:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 SK Loděnice - Horní Kounice B 1:4 (0:3)
    Ne 23.09. 15:30 Troskotovice - Oleksovice 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Jamolice - Hrabětice 4:2 (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Olbramovice - M. Krumlov C 2:2 (1:2)

    9.kolo

    28.09. 15:30 Horní Kounice B - Troskotovice 1:3 (0:1)
    Ne 30.09. 10:15 Skalice - Hostěradice 1:5 (0:2)
    Ne 30.09. 10:15 Olbramovice - Hrabětice 4:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 M. Krumlov C - Vlasatice 3:3 (1:2)
    Ne 30.09. 15:00 Oleksovice - Jamolice 2:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Suchohrdly - SK Loděnice 6:0 (6:0)
    Ne 30.09. 15:00 Vedrovice - Šanov 2:3 (2:2)

    10.kolo

    Ne 07.10. 10:15 Skalice - M. Krumlov C 4:3 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Hostěradice - Šanov 5:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 SK Loděnice - Vedrovice 1:5 (0:3)
    Ne 07.10. 15:00 Troskotovice - Suchohrdly 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Jamolice - Horní Kounice B 2:2 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Olbramovice - Oleksovice 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Vlasatice - Hrabětice 9:0 (5:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Šanov - SK Loděnice 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Horní Kounice B - Olbramovice 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 M. Krumlov C - Hostěradice 0:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Skalice - Hrabětice 3:5 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Oleksovice - Vlasatice 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Suchohrdly - Jamolice 4:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Vedrovice - Troskotovice 2:3 (2:2)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Vlasatice - Horní Kounice B 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 10:15 Skalice - Oleksovice 2:2 (2:1)
    Ne 21.10. 14:30 Hostěradice - SK Loděnice 10:0 (5:0)
    Ne 21.10. 14:30 Troskotovice - Šanov 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Jamolice - Vedrovice 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Olbramovice - Suchohrdly 0:3 (0:3)
    Ne 21.10. 14:30 M. Krumlov C - Hrabětice 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Šanov - Jamolice 6:3 (4:3)
    Ne 28.10. 10:15 Horní Kounice B - Skalice 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Hostěradice - Hrabětice 5:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Oleksovice - M. Krumlov C 4:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:00 Suchohrdly - Vlasatice 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Vedrovice - Olbramovice 0:7 (0:4)
    Ne 28.10. 14:00 SK Loděnice - Troskotovice 0:4 (0:2)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Troskotovice - Hostěradice 3:5 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Oleksovice - Hrabětice 5:3 (2:2)
    Ne 04.11. 10:15 Skalice - Suchohrdly 1:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Jamolice - SK Loděnice 4:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vlasatice - Vedrovice 9:0 (6:0)
    Ne 04.11. 14:00 M. Krumlov C - Horní Kounice B 3:1 (2:0)
    So 10.11. 13:30 Olbramovice - Šanov 1:1 (1:1)

    15.kolo

    Ne 24.03. 10:15 Skalice - Vedrovice 2:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Oleksovice - Hostěradice 1:5 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Hrabětice - Horní Kounice B 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 M. Krumlov C - Suchohrdly 1:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Vlasatice - Šanov 7:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Olbramovice - SK Loděnice 11:1 (7:0)
    Ne 24.03. 15:00 Jamolice - Troskotovice 4:7 (0:3)

    16.kolo

    Ne 31.03. 10:15 Skalice - Šanov 4:0 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Horní Kounice B - Oleksovice 3:1 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Hostěradice - Jamolice 5:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Troskotovice - Olbramovice 1:3 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 SK Loděnice - Vlasatice 0:4 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Vedrovice - M. Krumlov C 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Suchohrdly - Hrabětice 6:0 (5:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Hrabětice - Vedrovice 0:4 (0:2)
    Ne 07.04. 10:15 Horní Kounice B - Hostěradice 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Skalice - SK Loděnice 3:1 (3:1)
    Ne 07.04. 15:30 Oleksovice - Suchohrdly 2:4 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 M. Krumlov C - Šanov 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Vlasatice - Troskotovice 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Olbramovice - Jamolice 2:0 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Šanov - Hrabětice 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 10:15 Skalice - Troskotovice 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Hostěradice - Olbramovice 5:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Jamolice - Vlasatice 3:3 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 SK Loděnice - M. Krumlov C 4:4 (2:3)
    Ne 14.04. 15:30 Vedrovice - Oleksovice 2:2 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Suchohrdly - Horní Kounice B 4:2 (3:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Hrabětice - SK Loděnice 5:4 (1:4)
    Ne 21.04. 10:15 Horní Kounice B - Vedrovice 2:3 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Skalice - Jamolice 3:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Suchohrdly - Hostěradice 1:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Oleksovice - Šanov 2:2 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Troskotovice - M. Krumlov C 1:4 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Vlasatice - Olbramovice 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Šanov - Horní Kounice B 3:0
    Ne 28.04. 10:15 Skalice - Olbramovice 0:4 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Hostěradice - Vlasatice 8:1 (5:1)
    Ne 28.04. 16:00 Jamolice - M. Krumlov C 3:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Troskotovice - Hrabětice 3:3 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 SK Loděnice - Oleksovice 0:2 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Vedrovice - Suchohrdly 5:3 (3:2)

    21.kolo

    So 04.05. 17:00 Hrabětice - Jamolice 0:5 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Horní Kounice B - SK Loděnice 6:4 (3:2)
    Ne 05.05. 17:00 Vedrovice - Hostěradice 0:6 (0:3)
    Ne 05.05. 17:00 Suchohrdly - Šanov 7:0 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Oleksovice - Troskotovice 12:1 (5:1)
    Ne 05.05. 17:00 M. Krumlov C - Olbramovice 3:5 (3:1)
    Ne 05.05. 17:00 Vlasatice - Skalice 6:0 (3:0)

    22.kolo

    So 11.05. 17:00 Hrabětice - Olbramovice 1:6 (0:3)
    So 11.05. 17:00 Šanov - Vedrovice 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Hostěradice - Skalice 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Vlasatice - M. Krumlov C 6:1 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Jamolice - Oleksovice 4:1 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Troskotovice - Horní Kounice B 1:6 (0:3)
    Ne 12.05. 17:00 SK Loděnice - Suchohrdly 0:12 (0:5)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Šanov - Hostěradice 1:3 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Hrabětice - Vlasatice 0:11 (0:7)
    Ne 19.05. 10:15 Horní Kounice B - Jamolice 7:1 (3:0)
    Ne 19.05. 17:00 Vedrovice - SK Loděnice 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Suchohrdly - Troskotovice 7:0 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Oleksovice - Olbramovice 3:5 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 M. Krumlov C - Skalice 5:1 (4:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Hrabětice - Skalice 3:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Hostěradice - M. Krumlov C 5:2 (5:2)
    Ne 26.05. 17:00 Vlasatice - Oleksovice 4:3 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Olbramovice - Horní Kounice B 5:3 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Jamolice - Suchohrdly 1:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Troskotovice - Vedrovice 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 SK Loděnice - Šanov 2:5 (2:2)

    25.kolo

    So 01.06. 10:00 Hrabětice - M. Krumlov C 0:4 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Šanov - Troskotovice 1:1 (0:0)
    Ne 02.06. 10:15 Horní Kounice B - Vlasatice 1:7 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 SK Loděnice - Hostěradice 1:9 (0:4)
    Ne 02.06. 17:00 Vedrovice - Jamolice 4:0 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Suchohrdly - Olbramovice 5:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Oleksovice - Skalice 2:4 (2:0)

    26.kolo

    So 08.06. 15:00 Hrabětice - Hostěradice 0:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Skalice - Horní Kounice B 7:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Jamolice - Šanov 4:4 (2:4)
    Ne 09.06. 17:00 M. Krumlov C - Oleksovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Vlasatice - Suchohrdly 0:5 (0:4)
    Ne 09.06. 17:00 Olbramovice - Vedrovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Troskotovice - SK Loděnice 3:2 (1:2)

    14.kolo

    So 15.06. 16:00 Hostěradice - Troskotovice 28:0 (12:0)
    So 15.06. 16:00 Šanov - Olbramovice 1:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Suchohrdly - Skalice 9:0 (5:0)
    So 15.06. 17:00 Hrabětice - Oleksovice 1:2 (0:2)
    Ne 16.06. 10:15 Horní Kounice B - M. Krumlov C 0:0 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 SK Loděnice - Jamolice 1:4 (0:2)
    Ne 16.06. 17:00 Vedrovice - Vlasatice 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: Vladimír Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 3 0 136:20 72
    2. 26 21 4 1 110:21 67
    3. 26 16 5 5 81:40 53
    4. 26 15 6 5 103:48 51
    5. 26 12 5 9 55:59 41
    6. 26 11 5 10 73:54 38
    7. 26 9 6 11 56:68 33
    8. 26 9 6 11 56:71 33
    9. 26 8 3 15 58:75 27
    10. 26 7 5 14 54:76 26
    11. 26 8 2 16 46:112 26
    12. 26 7 4 15 46:98 25
    13. 26 6 5 15 49:75 23
    14. 26 0 1 25 31:137 1