Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 13130
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2267
    Týden:
    30
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 FC Dubany - Velemín 0:4 (0:1)
    So 25.08. 10:00 Vědomice - Třebenice 0:10 (0:5)
    So 25.08. 10:00 Budyně - Sulejovice/Vchynic 3:1 (2:1)
    Čt 30.08. 17:00 Prackovice - Čížkovice 1:11 (0:5)
    St 12.09. 16:30 Dobříň/Bezděkov - Zahořany 16:0 (9:0)
    St 12.09. 17:00 Pokratice - Podlusky 2:3 np (2:2)
    Út 25.09. 17:00 Liběšice - Straškov 0:4 (0:1)

    2.kolo

    So 01.09. 09:00 Podlusky - FC Dubany 20:0 (11:0)
    So 01.09. 10:00 Straškov - Sulejovice/Vchynic 8:0 (5:0)
    So 01.09. 10:00 Zahořany - Vědomice 3:1 (0:1)
    So 01.09. 10:00 Velemín - Dobříň/Bezděkov 0:11 (0:5)
    So 01.09. 10:00 Liběšice - Pokratice 1:5 (1:3)
    So 01.09. 16:00 Travčice - Budyně 0:12 (0:8)
    Ne 02.09. 10:00 Třebenice - Prackovice 14:1 (5:0)

    12.kolo

    St 05.09. 17:00 Straškov - Velemín 14:1 (6:0)
    St 05.09. 17:00 Podlusky - Zahořany 8:0 (5:0)
    St 05.09. 17:00 Liběšice - Třebenice 1:0 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Pokratice - Čížkovice 4:1 (1:1)
    St 05.09. 17:00 FC Dubany - Travčice 1:9 (0:7)
    St 05.09. 17:00 Dobříň/Bezděkov - Sulejovice/Vchynic 15:0 (5:0)
    St 05.09. 17:00 Vědomice - Budyně 4:8 (1:5)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 FC Dubany - Liběšice 1:8 (0:6)
    So 08.09. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Podlusky 1:0 np (0:0)
    So 08.09. 10:00 Vědomice - Velemín 3:4 (1:1)
    So 08.09. 10:00 Prackovice - Zahořany 0:19 (0:11)
    So 08.09. 10:00 Budyně - Čížkovice 5:1 (1:0)
    So 08.09. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Travčice 2:0 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Pokratice - Straškov 2:3 (2:2)

    4.kolo

    So 15.09. 09:00 Podlusky - Vědomice 12:0 (8:0)
    So 15.09. 10:00 Straškov - Travčice 10:3 (6:0)
    So 15.09. 10:00 Čížkovice - Sulejovice/Vchynic 4:0 (2:0)
    So 15.09. 10:00 Třebenice - Budyně 1:3 (1:2)
    So 15.09. 10:00 Velemín - Prackovice 6:4 (2:3)
    So 15.09. 10:00 Liběšice - Dobříň/Bezděkov 2:7 (2:3)
    So 15.09. 10:00 Pokratice - FC Dubany 12:1 (5:1)

    13.kolo

    St 19.09. 16:30 Sulejovice/Vchynic - Vědomice 7:1 (6:0)
    St 19.09. 16:30 Travčice - Dobříň/Bezděkov 0:11 (0:5)
    St 19.09. 16:30 Čížkovice - FC Dubany 3:0 (0:0)
    St 19.09. 16:30 Třebenice - Pokratice 2:0 (0:0)
    St 19.09. 16:30 Zahořany - Liběšice 3:4 (3:2)
    St 19.09. 16:30 Velemín - Podlusky 2:8 (1:3)
    Čt 20.09. 16:30 Budyně - Prackovice 13:0 (6:0)

    5.kolo

    So 22.09. 09:00 Dobříň/Bezděkov - Pokratice 4:2 (1:1)
    So 22.09. 09:00 Prackovice - Podlusky 1:15 (1:9)
    So 22.09. 10:00 FC Dubany - Straškov 1:9 (0:4)
    So 22.09. 10:00 Vědomice - Liběšice 2:12 (1:6)
    So 22.09. 10:00 Budyně - Zahořany 10:0 (7:0)
    So 22.09. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Třebenice 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Travčice - Čížkovice 4:3 (2:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Třebenice - Travčice 8:0 (4:0)
    So 29.09. 10:00 Zahořany - Sulejovice/Vchynic 3:2 (2:1)
    So 29.09. 10:00 Velemín - Budyně 0:11 (0:5)
    So 29.09. 10:00 Liběšice - Prackovice 18:0 (7:0)
    So 29.09. 10:00 FC Dubany - Dobříň/Bezděkov 1:8 (0:3)
    Ne 30.09. 13:30 Straškov - Čížkovice 0:1 (0:1)
    Út 02.10. 16:30 Pokratice - Vědomice 9:0 (4:0)

    14.kolo

    St 03.10. 16:00 Straškov - Podlusky 0:1 np (0:0)
    St 03.10. 16:00 Liběšice - Velemín 15:0 (10:0)
    St 03.10. 16:00 Pokratice - Zahořany 6:0 (5:0)
    St 03.10. 16:00 FC Dubany - Třebenice 0:5 (0:1)
    St 03.10. 16:00 Dobříň/Bezděkov - Čížkovice 8:0 (3:0)
    St 03.10. 16:00 Vědomice - Travčice 4:8 (2:3)
    Čt 04.10. 16:00 Prackovice - Sulejovice/Vchynic 1:5 (0:3)

    7.kolo

    So 06.10. 09:00 Dobříň/Bezděkov - Straškov 12:0 (5:0)
    So 06.10. 10:00 Vědomice - FC Dubany 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 10:00 Prackovice - Pokratice 2:9 (1:6)
    So 06.10. 10:00 Budyně - Podlusky 2:3 (1:1)
    So 06.10. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Velemín 6:1 (4:0)
    So 06.10. 10:00 Čížkovice - Třebenice 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Travčice - Zahořany 1:8 (0:2)

    8.kolo

    12.10. 16:30 Zahořany - Čížkovice 1:4 (1:2)
    So 13.10. 09:00 Podlusky - Sulejovice/Vchynic 5:1 (3:1)
    So 13.10. 10:00 Velemín - Travčice 2:3 (1:2)
    So 13.10. 10:00 Liběšice - Budyně 2:3 (0:2)
    So 13.10. 10:00 FC Dubany - Prackovice 1:2 (0:0)
    So 13.10. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Vědomice 8:1 (4:0)
    Ne 14.10. 13:00 Straškov - Třebenice 2:0 (1:0)

    15.kolo

    St 17.10. 15:30 Čížkovice - Vědomice 4:0 (4:0)
    St 17.10. 15:30 Třebenice - Dobříň/Bezděkov 1:5 (0:1)
    St 17.10. 15:30 Zahořany - FC Dubany 5:1 (0:0)
    St 17.10. 15:30 Podlusky - Liběšice 7:1 (2:0)
    St 17.10. 16:00 Budyně - Straškov 6:2 (1:1)
    St 17.10. 16:00 Travčice - Prackovice 9:1 (4:1)
    St 17.10. 16:00 Velemín - Pokratice 1:5 (1:2)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Prackovice - Dobříň/Bezděkov 0:13 (0:6)
    So 20.10. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Liběšice 2:3 np (2:2)
    So 20.10. 10:00 Čížkovice - Velemín 5:0 (1:0)
    So 20.10. 10:00 Třebenice - Zahořany 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Budyně - Pokratice 4:7 (3:3)
    Ne 21.10. 10:00 Travčice - Podlusky 0:8 (0:3)
    Čt 01.11. 16:00 Vědomice - Straškov 0:19 (0:7)

    10.kolo

    So 27.10. 09:00 Podlusky - Čížkovice 6:0 (4:0)
    So 27.10. 10:00 Velemín - Třebenice 0:12 (0:5)
    So 27.10. 10:00 Liběšice - Travčice 7:2 (5:2)
    So 27.10. 10:00 Pokratice - Sulejovice/Vchynic 2:0 (2:0)
    So 27.10. 10:00 FC Dubany - Budyně 1:7 (0:6)
    So 27.10. 10:00 Vědomice - Prackovice 3:8 (3:2)
    Ne 11.11. 11:00 Straškov - Zahořany 4:1 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 Prackovice - Straškov 2:10 (1:4)
    So 03.11. 10:00 Budyně - Dobříň/Bezděkov 0:5 (0:5)
    So 03.11. 10:00 Sulejovice/Vchynic - FC Dubany 2:1 (1:0)
    So 03.11. 10:00 Čížkovice - Liběšice 2:0 (0:0)
    So 03.11. 10:00 Třebenice - Podlusky 1:2 (0:1)
    So 03.11. 10:00 Zahořany - Velemín 9:1 (4:1)
    Ne 04.11. 10:00 Travčice - Pokratice 2:6 (1:4)

    16.kolo

    So 23.03. 10:00 Třebenice - Vědomice 9:1 (4:1)
    So 23.03. 10:00 Čížkovice - Prackovice 7:0 (2:0)
    So 23.03. 10:00 Zahořany - Dobříň/Bezděkov 1:11 (0:4)
    So 23.03. 10:00 Velemín - FC Dubany 3:4 np (3:3)
    So 23.03. 10:00 Podlusky - Pokratice 3:1 (2:0)
    So 23.03. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Budyně 0:4 (0:2)
    Ne 24.03. 12:30 Straškov - Liběšice 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 30.03. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Velemín 12:0 (5:0)
    So 30.03. 10:00 Vědomice - Zahořany 1:9 (1:3)
    So 30.03. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Straškov 4:3 np (3:3)
    So 30.03. 10:00 Prackovice - Třebenice 0:7 (0:3)
    So 30.03. 10:00 Pokratice - Liběšice 3:4 (1:2)
    St 24.04. 17:00 Budyně - Travčice 4:2 (3:1)
    St 15.05. 17:00 FC Dubany - Podlusky 0:7 (0:3)

    18.kolo

    So 06.04. 10:00 Liběšice - FC Dubany 8:0 (4:0)
    So 06.04. 10:00 Čížkovice - Budyně 0:7 (0:2)
    So 06.04. 10:00 Podlusky - Dobříň/Bezděkov 1:3 (0:3)
    So 06.04. 10:00 Velemín - Vědomice 2:1 (1:0)
    So 06.04. 10:00 Zahořany - Prackovice 7:1 (5:1)
    Ne 07.04. 10:00 Travčice - Sulejovice/Vchynic 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 12:30 Straškov - Pokratice 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 13.04. 10:00 Travčice - Straškov 2:7 (1:4)
    So 13.04. 10:00 Prackovice - Velemín 7:6 (3:4)
    So 13.04. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Čížkovice 1:2 (0:2)
    So 13.04. 10:00 Vědomice - Podlusky 0:11 (0:5)
    So 13.04. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Liběšice 7:2 (4:2)
    So 13.04. 10:00 FC Dubany - Pokratice 1:6 (1:3)
    So 13.04. 12:00 Budyně - Třebenice 5:2 (2:0)

    20.kolo

    19.04. 10:00 Čížkovice - Travčice 3:2 np (2:2)
    So 20.04. 10:00 Podlusky - Prackovice 16:2 (8:0)
    So 20.04. 10:00 Liběšice - Vědomice 15:0 (7:0)
    So 20.04. 10:00 Pokratice - Dobříň/Bezděkov 3:7 (2:2)
    So 20.04. 10:00 Třebenice - Sulejovice/Vchynic 5:1 (2:1)
    So 20.04. 10:00 Zahořany - Budyně 0:10 (0:8)
    Ne 21.04. 14:30 Straškov - FC Dubany 9:1 (4:0)

    21.kolo

    Čt 25.04. 17:15 Čížkovice - Straškov 0:1 (0:1)
    So 27.04. 10:00 Vědomice - Pokratice 3:6 (2:3)
    So 27.04. 10:00 Prackovice - Liběšice 1:20 (1:9)
    So 27.04. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Zahořany 5:6 (3:3)
    So 27.04. 10:00 Budyně - Velemín 17:1 (7:0)
    So 27.04. 10:00 Dobříň/Bezděkov - FC Dubany 10:0 (4:0)
    Ne 28.04. 10:00 Travčice - Třebenice 0:3 (0:1)

    29.kolo

    St 01.05. 10:00 Podlusky - Straškov 4:0 (2:0)
    St 01.05. 10:00 Velemín - Liběšice 0:9 (0:3)
    St 01.05. 10:00 Zahořany - Pokratice 0:2 (0:1)
    St 01.05. 10:00 Třebenice - FC Dubany 8:0 (3:0)
    St 01.05. 10:00 Čížkovice - Dobříň/Bezděkov 0:11 (0:3)
    St 01.05. 10:00 Travčice - Vědomice 5:1 (2:1)
    St 01.05. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Prackovice 9:0 (4:0)

    22.kolo

    So 04.05. 10:00 Podlusky - Budyně 3:6 (1:4)
    So 04.05. 10:00 Pokratice - Prackovice 11:3 (8:0)
    So 04.05. 10:00 FC Dubany - Vědomice 2:1 (1:1)
    So 04.05. 10:00 Třebenice - Čížkovice 5:2 (2:1)
    So 04.05. 10:00 Velemín - Sulejovice/Vchynic 0:7 (0:3)
    So 04.05. 10:00 Zahořany - Travčice 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 14:30 Straškov - Dobříň/Bezděkov 0:3 (0:2)

    30.kolo

    St 08.05. 10:00 Straškov - Budyně 1:5 (0:3)
    St 08.05. 10:00 Prackovice - Travčice 2:7 (1:4)
    St 08.05. 10:00 Vědomice - Čížkovice 2:6 (0:3)
    St 08.05. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Třebenice 8:0 (5:0)
    St 08.05. 10:00 FC Dubany - Zahořany 2:1 np (1:1)
    St 08.05. 10:00 Pokratice - Velemín 10:2 (2:1)
    St 08.05. 10:00 Liběšice - Podlusky 1:8 (0:1)

    23.kolo

    So 11.05. 10:00 Čížkovice - Zahořany 2:1 np (1:1)
    So 11.05. 10:00 Třebenice - Straškov 2:1 (1:1)
    So 11.05. 10:00 Vědomice - Dobříň/Bezděkov 0:11 (0:7)
    So 11.05. 10:00 Prackovice - FC Dubany 2:1 (2:0)
    So 11.05. 10:00 Budyně - Liběšice 7:2 (3:0)
    So 11.05. 10:00 Travčice - Velemín 7:0 (5:0)
    So 11.05. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Podlusky 0:9 (0:8)

    24.kolo

    So 18.05. 10:00 Pokratice - Budyně 3:0 (1:0)
    So 18.05. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Prackovice 20:0 (9:0)
    So 18.05. 10:00 Zahořany - Třebenice 2:3 np (2:2)
    So 18.05. 10:00 Velemín - Čížkovice 1:9 (0:4)
    So 18.05. 10:00 Liběšice - Sulejovice/Vchynic 1:0 (0:0)
    So 18.05. 10:00 Podlusky - Travčice 6:1 (3:0)
    Ne 19.05. 14:30 Straškov - Vědomice 14:2 (6:1)

    25.kolo

    So 25.05. 10:00 Třebenice - Velemín 15:1 (4:1)
    So 25.05. 10:00 Čížkovice - Podlusky 1:10 (1:4)
    So 25.05. 10:00 Zahořany - Straškov 0:3 (0:1)
    So 25.05. 10:00 Budyně - FC Dubany 8:0 (2:0)
    So 25.05. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Pokratice 0:2 (0:1)
    So 25.05. 10:00 Travčice - Liběšice 2:6 (1:4)
    So 25.05. 10:00 Prackovice - Vědomice 2:5 (1:3)

    26.kolo

    So 01.06. 10:00 Liběšice - Čížkovice 0:1 np (0:0)
    So 01.06. 10:00 Pokratice - Travčice 7:0 (3:0)
    So 01.06. 10:00 FC Dubany - Sulejovice/Vchynic 4:3 np (3:3)
    So 01.06. 10:00 Straškov - Prackovice 20:0 (10:0)
    So 01.06. 10:00 Podlusky - Třebenice 1:3 (0:1)
    So 01.06. 10:00 Velemín - Zahořany 1:6 (0:3)
    Čt 06.06. 17:00 Dobříň/Bezděkov - Budyně 1:2 np (1:1)

    27.kolo

    St 05.06. 17:00 Třebenice - Liběšice 3:1 (0:1)
    So 08.06. 10:00 Zahořany - Podlusky 0:10 (0:4)
    So 08.06. 10:00 Čížkovice - Pokratice 1:3 (1:1)
    So 08.06. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Dobříň/Bezděkov 2:12 (2:5)
    So 08.06. 10:00 Budyně - Vědomice 8:0 (3:0)
    Ne 09.06. 10:00 Travčice - FC Dubany 6:0 (3:0)
    Út 11.06. 17:15 Velemín - Straškov 2:8 (1:5)

    28.kolo

    So 15.06. 10:00 Prackovice - Budyně 0:13 (0:9)
    So 15.06. 10:00 Vědomice - Sulejovice/Vchynic 1:7 (0:4)
    So 15.06. 10:00 Dobříň/Bezděkov - Travčice 10:2 (5:0)
    So 15.06. 10:00 FC Dubany - Čížkovice 2:0 (1:0)
    So 15.06. 10:00 Pokratice - Třebenice 8:3 (7:1)
    So 15.06. 10:00 Liběšice - Zahořany 3:1 (2:1)
    So 15.06. 10:00 Podlusky - Velemín 18:0 (6:0)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 26 1 1 0 249:19 81
    2. 28 23 1 0 4 182:42 71
    3. 28 22 2 1 3 203:28 71
    4. 28 20 0 1 7 136:53 61
    5. 28 19 1 0 8 130:46 59
    6. 28 18 0 2 8 155:54 56
    7. 28 16 1 1 10 146:70 51
    8. 28 12 3 0 13 70:76 42
    9. 28 11 0 3 14 88:115 36
    10. 28 10 0 1 17 81:133 31
    11. 28 8 1 2 17 67:100 28
    12. 28 2 4 0 22 24:167 14
    13. 28 4 0 1 23 41:235 13
    14. 28 4 0 0 24 43:295 12
    15. 28 1 0 1 26 38:220 4