Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13123
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12302
    Týden:
    95
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 18.08. 17:00 Křesín - Travčice 3:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Čížkovice - Úpohlavy 0:4 (0:4)
    Ne 19.08. 17:00 Lovosice B - Velemín 7:0 (4:0)
    Ne 19.08. 17:00 Litoměřicko D - Prackovice 7:2 (4:1)
    Ne 19.08. 17:00 Býčkovice - Podsedice 6:1 (3:1)
    Čt 27.09. 17:00 Vchynice - Libochovany 3:1 (1:1)

    1.kolo

    So 25.08. 14:00 Podsedice - Velemín 3:2 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Libochovany - Býčkovice 0:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Prackovice - Třebívlice 0:2 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Úpohlavy - Litoměřicko D 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Travčice - Čížkovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Lovosice B - Křesín 10:0 (4:0)

    2.kolo

    So 01.09. 14:00 Podsedice - Libochovany 1:7 (1:4)
    So 01.09. 17:00 Velemín - Křesín 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Čížkovice - Lovosice B 1:2 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Třebívlice - Úpohlavy 1:0 np (0:0)
    So 01.09. 17:00 Vchynice - Prackovice 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Litoměřicko D - Travčice 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Libochovany - Velemín 2:1 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Křesín - Čížkovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Prackovice - Býčkovice 1:4 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Úpohlavy - Vchynice 1:2 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Travčice - Třebívlice 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Lovosice B - Litoměřicko D 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 13:30 Podsedice - Prackovice 4:2 (3:2)
    So 15.09. 16:30 Velemín - Čížkovice 4:1 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Třebívlice - Lovosice B 1:3 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Vchynice - Travčice 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Litoměřicko D - Křesín 5:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:30 Býčkovice - Úpohlavy 5:2 (2:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Prackovice - Libochovany 1:4 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Křesín - Třebívlice 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Čížkovice - Litoměřicko D 2:3 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Úpohlavy - Podsedice 6:1 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Travčice - Býčkovice 3:4 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Lovosice B - Vchynice 2:1 np (1:1)

    6.kolo

    So 29.09. 13:00 Podsedice - Travčice 0:7 (0:3)
    So 29.09. 16:00 Velemín - Litoměřicko D 1:2 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Vchynice - Křesín 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Libochovany - Úpohlavy 1:5 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Třebívlice - Čížkovice 3:1 (3:1)
    Ne 18.11. 14:00 Býčkovice - Lovosice B 1:3 (0:1)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Prackovice - Velemín 1:3 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Křesín - Býčkovice 4:2 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Čížkovice - Vchynice 1:0 np (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Travčice - Libochovany 4:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Lovosice B - Podsedice 12:0 (5:0)
    Ne 07.10. 16:00 Litoměřicko D - Třebívlice 1:4 (0:2)

    8.kolo

    So 13.10. 12:30 Podsedice - Křesín 0:5 (0:0)
    So 13.10. 14:30 Býčkovice - Čížkovice 3:2 np (2:2)
    So 13.10. 15:30 Velemín - Třebívlice 2:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Vchynice - Litoměřicko D 5:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Libochovany - Lovosice B 2:3 np (2:2)
    Ne 14.10. 15:30 Prackovice - Úpohlavy 0:4 (0:2)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Křesín - Libochovany 4:1 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Čížkovice - Podsedice 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Třebívlice - Vchynice 2:4 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Úpohlavy - Velemín 5:1 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Travčice - Prackovice 2:1 np (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Litoměřicko D - Býčkovice 1:2 np (1:1)

    10.kolo

    So 27.10. 11:30 Podsedice - Litoměřicko D 0:4 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Velemín - Vchynice 1:2 np (1:1)
    So 27.10. 14:30 Libochovany - Čížkovice 0:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Býčkovice - Třebívlice 3:5 (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Prackovice - Lovosice B 0:9 (0:6)
    Ne 28.10. 14:30 Úpohlavy - Travčice 1:6 (0:4)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Křesín - Prackovice 5:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Třebívlice - Podsedice 10:2 (5:0)
    So 03.11. 14:00 Vchynice - Býčkovice 5:3 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Travčice - Velemín 2:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Lovosice B - Úpohlavy 3:4 (1:3)
    Ne 04.11. 14:00 Litoměřicko D - Libochovany 0:1 np (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 11:00 Podsedice - Vchynice 2:3 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Velemín - Býčkovice 2:6 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Libochovany - Třebívlice 0:4 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Prackovice - Čížkovice 0:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Travčice - Lovosice B 3:2 np (2:2)
    Ne 11.11. 14:00 Úpohlavy - Křesín 4:2 (3:2)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Velemín - Podsedice 2:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Třebívlice - Prackovice 3:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Čížkovice - Travčice 4:3 (1:2)
    So 23.03. 15:00 Křesín - Lovosice B 1:3 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Býčkovice - Libochovany 1:2 np (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Litoměřicko D - Úpohlavy 2:3 (0:2)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Křesín - Velemín 4:3 (4:1)
    So 30.03. 15:00 Prackovice - Vchynice 1:4 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Libochovany - Podsedice 4:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Lovosice B - Čížkovice 3:2 (3:2)
    Ne 31.03. 15:00 Travčice - Litoměřicko D 3:2 np (2:2)
    Ne 31.03. 15:00 Úpohlavy - Třebívlice 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Velemín - Libochovany 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 16:30 Býčkovice - Prackovice 1:5 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Vchynice - Úpohlavy 1:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Třebívlice - Travčice 3:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Čížkovice - Křesín 2:1 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Litoměřicko D - Lovosice B 0:6 (0:3)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Čížkovice - Velemín 3:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Křesín - Litoměřicko D 4:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Prackovice - Podsedice 7:0 (6:0)
    Ne 14.04. 16:30 Lovosice B - Třebívlice 2:1 np (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Travčice - Vchynice 1:0 np (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Úpohlavy - Býčkovice 4:3 (2:2)

    18.kolo

    So 20.04. 14:00 Podsedice - Úpohlavy 3:11 (2:6)
    So 20.04. 17:00 Libochovany - Prackovice 1:3 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Vchynice - Lovosice B 1:3 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Třebívlice - Křesín 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Býčkovice - Travčice 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Litoměřicko D - Čížkovice 2:0 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Čížkovice - Třebívlice 1:2 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Křesín - Vchynice 2:3 np (2:2)
    Ne 28.04. 17:00 Litoměřicko D - Velemín 2:3 np (2:2)
    Ne 28.04. 17:00 Lovosice B - Býčkovice 7:0 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Travčice - Podsedice 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 17:00 Úpohlavy - Libochovany 4:2 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 14:00 Podsedice - Lovosice B 0:9 (0:5)
    So 04.05. 17:00 Velemín - Prackovice 1:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Libochovany - Travčice 2:3 np (2:2)
    So 04.05. 17:00 Vchynice - Čížkovice 10:1 (4:1)
    So 04.05. 17:00 Třebívlice - Litoměřicko D 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Býčkovice - Křesín 3:2 (2:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Třebívlice - Velemín 4:3 np (3:3)
    So 11.05. 17:00 Čížkovice - Býčkovice 0:3 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Křesín - Podsedice 12:1 (7:1)
    So 11.05. 17:00 Úpohlavy - Prackovice 5:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Litoměřicko D - Vchynice 2:3 np (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 Lovosice B - Libochovany 6:1 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 14:00 Podsedice - Čížkovice 2:6 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Velemín - Úpohlavy 0:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Prackovice - Travčice 2:9 (0:6)
    So 18.05. 17:00 Libochovany - Křesín 0:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Vchynice - Třebívlice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Býčkovice - Litoměřicko D 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Vchynice - Velemín 3:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Třebívlice - Býčkovice 3:2 np (2:2)
    So 25.05. 17:00 Čížkovice - Libochovany 4:2 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Lovosice B - Prackovice 6:2 (4:1)
    Ne 26.05. 17:00 Litoměřicko D - Podsedice 11:1 (5:1)
    Ne 26.05. 17:00 Travčice - Úpohlavy 1:3 (0:3)

    24.kolo

    So 01.06. 14:00 Úpohlavy - Lovosice B 3:4 (2:2)
    So 01.06. 14:00 Podsedice - Třebívlice 0:12 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Velemín - Travčice 1:0 np (0:0)
    So 01.06. 17:00 Prackovice - Křesín 1:6 (1:3)
    So 01.06. 17:00 Libochovany - Litoměřicko D 2:7 (0:4)
    Ne 02.06. 17:00 Býčkovice - Vchynice 5:2 (2:2)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Vchynice - Podsedice 3:0k
    So 08.06. 17:00 Čížkovice - Prackovice 4:3 np (3:3)
    So 08.06. 17:00 Křesín - Úpohlavy 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Býčkovice - Velemín 5:2 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Třebívlice - Libochovany 6:2 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Lovosice B - Travčice 7:0 (2:0)

    26.kolo

    So 15.06. 14:00 Podsedice - Býčkovice 1:5 (0:4)
    So 15.06. 17:00 Velemín - Lovosice B 2:4 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Travčice - Křesín 3:2 np (2:2)
    So 15.06. 17:00 Prackovice - Litoměřicko D 2:4 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Libochovany - Vchynice 1:2 np (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Úpohlavy - Čížkovice 5:6 (2:3)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 19 3 1 1 114:25 64
    2. 24 14 4 4 2 60:28 54
    3. 24 13 5 1 5 70:33 50
    4. 24 13 2 2 7 72:56 45
    5. 24 14 0 2 8 77:49 44
    6. 24 13 0 2 9 68:48 41
    7. 24 9 6 1 8 60:44 40
    8. 24 10 0 5 9 59:49 35
    9. 24 9 2 1 12 45:59 32
    10. 24 6 3 3 12 37:56 27
    11. 24 3 3 4 14 37:67 19
    12. 24 3 0 2 19 37:91 11
    13. 24 2 0 0 22 24:155 6