Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 13121
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4150
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 12.08. 10:15 Přímětice B - Dyje 4:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Blížkovice B - Vrbovec 3:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Chvalovice - Šatov B 7:0 (3:0)
    Ne 12.08. 16:30 Dyjákovice - Micmanice 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Micmanice - Přímětice B 4:5 (1:3)
    So 18.08. 16:30 Štítary - Chvalovice 1:3 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Šatov B - Únanov B 0k:3

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Blížkovice B - Dyje 2:2 (0:1)
    Ne 26.08. 10:15 Únanov B - Štítary 7:1 (4:1)
    Ne 26.08. 16:30 Chvalovice - Vrbovec 1:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Dyjákovice - Šatov B 5:3 (1:2)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Šatov B - Micmanice 1:8 (0:2)
    So 01.09. 16:30 Štítary - Dyjákovice 5:2 (4:1)
    Ne 02.09. 16:30 Vrbovec - Únanov B 3:0 (3:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Micmanice - Štítary 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Přímětice B - Blížkovice B 3:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:30 Chvalovice - Dyje 5:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:30 Dyjákovice - Vrbovec 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:15 Dyje - Únanov B 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Šatov B - Přímětice B 2:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Vrbovec - Micmanice 1:4 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Šatov B - Štítary 1:6 (1:2)
    Ne 23.09. 15:30 Chvalovice - Blížkovice B 14:0 (9:0)
    Ne 23.09. 15:30 Dyjákovice - Dyje 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Dyje - Micmanice 2:3 (2:0)
    So 29.09. 15:00 Štítary - Přímětice B 1:5 (1:4)
    So 29.09. 15:00 Blížkovice B - Únanov B 5:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Vrbovec - Šatov B 3:3 (1:1)

    10.kolo

    Ne 07.10. 10:15 Přímětice B - Chvalovice 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Dyjákovice - Blížkovice B 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Štítary - Vrbovec 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Dyje - Šatov B 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Vrbovec - Přímětice B 1:4 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Blížkovice B - Micmanice 0:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Únanov B - Chvalovice 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Štítary - Dyje 0:3 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Přímětice B - Únanov B 7:1 (5:0)
    Ne 21.10. 14:30 Dyjákovice - Chvalovice 1:1 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Dyje - Vrbovec 2:4 (2:1)
    So 27.10. 14:00 Únanov B - Dyjákovice 2:5 (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Blížkovice B - Šatov B 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Chvalovice - Micmanice 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Dyjákovice - Přímětice B 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Micmanice - Únanov B 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Štítary - Blížkovice B 1:5 (1:2)

    15.kolo

    So 23.03. 10:15 Dyje - Přímětice B 3:3 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Micmanice - Dyjákovice 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Vrbovec - Blížkovice B 9:1 (4:0)
    Ne 24.03. 15:00 Šatov B - Chvalovice 2:1 (0:0)

    16.kolo

    Ne 31.03. 10:15 Přímětice B - Micmanice 1:2 (0:2)
    Ne 31.03. 10:15 Únanov B - Šatov B 1:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Chvalovice - Štítary 2:2 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Dyje - Blížkovice B 3:6 (0:4)
    So 06.04. 15:30 Vrbovec - Chvalovice 1:1 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Šatov B - Dyjákovice 0:4 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Štítary - Únanov B 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Micmanice - Šatov B 8:0 (8:0)
    Ne 14.04. 10:15 Únanov B - Vrbovec 2:4 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Dyjákovice - Štítary 4:0 (4:0)

    19.kolo

    So 20.04. 10:15 Dyje - Chvalovice 1:2 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Blížkovice B - Přímětice B 3:7 (3:3)
    Ne 21.04. 16:00 Vrbovec - Dyjákovice 4:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Štítary - Micmanice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Micmanice - Vrbovec 4:3 (3:0)
    Ne 28.04. 10:15 Přímětice B - Šatov B 6:2 (4:1)
    Ne 28.04. 16:00 Únanov B - Dyje 4:3 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 10:15 Dyje - Dyjákovice 2:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Blížkovice B - Chvalovice 5:3 (3:3)
    So 04.05. 17:00 Štítary - Šatov B 2:2 (2:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:00 Únanov B - Blížkovice B 4:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Micmanice - Dyje 5:1 (4:1)
    Ne 12.05. 10:15 Přímětice B - Štítary 6:2 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Šatov B - Vrbovec 1:1 (0:1)

    23.kolo

    Ne 19.05. 17:00 Chvalovice - Přímětice B 3:3 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Blížkovice B - Dyjákovice 3:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Vrbovec - Štítary 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Micmanice - Blížkovice B 7:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Přímětice B - Vrbovec 7:0 (4:0)
    Ne 26.05. 17:00 Šatov B - Dyje 3:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Chvalovice - Únanov B 7:0 (5:0)

    25.kolo

    So 01.06. 10:15 Dyje - Štítary 2:4 (2:3)
    So 01.06. 17:00 Únanov B - Přímětice B 2:3 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Chvalovice - Dyjákovice 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Vrbovec - Dyje 7:2 (3:1)
    So 08.06. 17:00 Micmanice - Chvalovice 1:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Šatov B - Blížkovice B 5:2 (3:2)
    Ne 09.06. 17:00 Dyjákovice - Únanov B 3:3 (3:2)

    14.kolo

    14.06. 18:00 Únanov B - Micmanice 2:3 (1:2)
    So 15.06. 10:15 Přímětice B - Dyjákovice 2:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Blížkovice B - Štítary 11:1 (5:1)
    Správce soutěže: Vladimír Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 2 2 95:26 62
    2. 24 15 4 5 89:47 49
    3. 24 13 4 7 68:46 43
    4. 24 10 6 8 74:38 36
    5. 24 11 1 12 70:78 34
    6. 24 10 3 11 56:47 33
    7. 24 8 3 13 51:73 27
    8. 24 7 6 11 38:82 27
    9. 24 7 3 14 44:72 24
    10. 24 6 4 14 48:78 22
    11. 0 0 0 0 0:0 0
    12. 0 0 0 0 0:0 0
    13. 0 0 0 0 0:0 0
    14. 0 0 0 0 0:0 0