Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13118
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2395
    Týden:
    44
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 14:00 Domažlice - Protivín 4:1 (4:0)
    So 01.09. 14:00 Borovany - VS Plzeň 0:5 (0:3)
    Ne 02.09. 14:00 Sezimovo Ústí - Sokol JH 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Hradiště - Kaplice 1:4 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Třeboň - Blatná 7:2 (3:2)

    2.kolo

    So 08.09. 14:00 VS Plzeň - Třeboň 6:1 (4:0)
    So 08.09. 15:00 Kaplice - Blatná 15:0 (6:0)
    So 08.09. 16:00 Sokol JH - Domažlice 2:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Hradiště - Sezimovo Ústí 9:0 (3:0)
    Ne 09.09. 14:00 Protivín - Borovany odloženo

    3.kolo

    So 15.09. 14:00 Domažlice - Hradiště 0:1 (0:1)
    So 15.09. 14:00 Borovany - Sokol JH 6:2 (2:2)
    Ne 16.09. 14:00 Sezimovo Ústí - Kaplice 0:3 (0:1)
    Ne 16.09. 15:00 Blatná - VS Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Třeboň - Protivín 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 22.09. 14:00 Sezimovo Ústí - Domažlice 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Sokol JH - Třeboň 2:3 (1:3)
    Ne 23.09. 12:00 Kaplice - VS Plzeň 5:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:15 Protivín - Blatná 2:3 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Hradiště - Borovany 2:3 (0:2)

    5.kolo

    So 06.10. 10:30 Borovany - Sezimovo Ústí 5:1 (3:0)
    So 06.10. 13:00 Blatná - Sokol JH 2:3 (1:1)
    So 06.10. 13:30 VS Plzeň - Protivín 4:1 (3:0)
    Ne 07.10. 14:00 Domažlice - Kaplice 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 17:00 Třeboň - Hradiště 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 13.10. 10:30 Domažlice - Borovany 1:1 (1:1)
    So 13.10. 14:00 Kaplice - Protivín 10:0 (6:0)
    So 13.10. 15:30 Sokol JH - VS Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 14:00 Sezimovo Ústí - Třeboň 2:5 (1:5)
    Ne 14.10. 15:30 Hradiště - Blatná 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 20.10. 11:00 Blatná - Sezimovo Ústí 0:2 (0:1)
    So 20.10. 12:30 Borovany - Kaplice 0:0 (0:0)
    So 20.10. 13:00 VS Plzeň - Hradiště 2:3 (2:3)
    Ne 21.10. 14:00 Třeboň - Domažlice 3:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Protivín - Sokol JH 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 27.10. 10:30 Domažlice - Blatná 1:1 (1:1)
    So 27.10. 13:30 Kaplice - Sokol JH 4:2 (3:0)
    So 27.10. 14:00 Sezimovo Ústí - VS Plzeň 1:3 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Borovany - Třeboň 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hradiště - Protivín 5:1 (3:1)

    9.kolo

    28.09. 13:00 Blatná - Borovany 2:3 (1:2)
    So 03.11. 10:00 Protivín - Sezimovo Ústí 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Sokol JH - Hradiště 2:1 (1:0)
    So 03.11. 15:00 Domažlice - VS Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Třeboň - Kaplice 4:3 (2:2)

    10.kolo

    So 23.03. 11:00 Blatná - Třeboň 0:5 (0:2)
    So 23.03. 14:00 Protivín - Domažlice 0:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Sokol JH - Sezimovo Ústí 2:2 (0:0)
    Ne 24.03. 10:30 Kaplice - Hradiště 2:1 (2:1)
    Ne 24.03. 11:00 VS Plzeň - Borovany 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 30.03. 14:00 Borovany - Protivín 9:1 (5:0)
    So 30.03. 15:00 Blatná - Kaplice 0:9 (0:2)
    Ne 31.03. 14:00 Třeboň - VS Plzeň 7:0 (2:0)
    Ne 31.03. 14:00 Domažlice - Sokol JH 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 14:00 Sezimovo Ústí - Hradiště 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 06.04. 11:00 VS Plzeň - Blatná 0:1 (0:1)
    So 06.04. 14:00 Kaplice - Sezimovo Ústí 1:0 (1:0)
    So 06.04. 15:00 Protivín - Třeboň 0:8 (0:3)
    So 06.04. 16:00 Sokol JH - Borovany 0:4 (0:2)
    Ne 07.04. 13:00 Hradiště - Domažlice 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 13.04. 13:00 Blatná - Protivín 0:0 (0:0)
    So 13.04. 14:00 VS Plzeň - Kaplice 2:5 (2:3)
    So 13.04. 14:00 Borovany - Hradiště 3:4 (2:3)
    Ne 14.04. 15:00 Domažlice - Sezimovo Ústí 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Třeboň - Sokol JH 7:0 (3:0)

    14.kolo

    So 27.04. 16:00 Sokol JH - Blatná 2:2 (1:1)
    Ne 28.04. 13:00 Kaplice - Domažlice 7:0 (3:0)
    Ne 28.04. 14:00 Sezimovo Ústí - Borovany 3:2 (2:1)
    Ne 28.04. 14:30 Protivín - VS Plzeň 1:3 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Hradiště - Třeboň 4:3 (2:2)

    15.kolo

    So 04.05. 12:00 VS Plzeň - Sokol JH 5:0 (2:0)
    So 04.05. 13:00 Blatná - Hradiště 1:0 (0:0)
    So 04.05. 14:00 Protivín - Kaplice 0:2 (0:1)
    So 04.05. 14:00 Borovany - Domažlice 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Třeboň - Sezimovo Ústí 3:0 (0:0)

    16.kolo

    So 11.05. 13:00 Kaplice - Borovany 4:1 (1:0)
    So 11.05. 14:00 Sezimovo Ústí - Blatná 3:1 (1:0)
    So 11.05. 16:00 Sokol JH - Protivín 0:2 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Hradiště - VS Plzeň 1:3 (1:2)
    Ne 12.05. 14:00 Domažlice - Třeboň 0:3 (0:3)

    17.kolo

    So 25.05. 14:00 VS Plzeň - Sezimovo Ústí 3:1 (2:0)
    So 25.05. 16:00 Sokol JH - Kaplice 0:5 (0:3)
    Ne 26.05. 13:30 Blatná - Domažlice 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Protivín - Hradiště 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Třeboň - Borovany 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 01.06. 10:00 VS Plzeň - Domažlice 2:1 (1:0)
    So 01.06. 14:00 Kaplice - Třeboň 1:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Sezimovo Ústí - Protivín 12:0 (7:0)
    So 01.06. 17:00 Hradiště - Sokol JH 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Borovany - Blatná 5:1 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 2 1 82:12 47
    2. 18 14 1 3 68:23 43
    3. 18 13 0 5 45:30 39
    4. 18 10 2 6 54:32 32
    5. 18 10 1 7 42:29 31
    6. 18 5 3 10 31:43 18
    7. 18 4 3 11 15:30 15
    8. 18 4 3 11 18:61 15
    9. 18 4 2 12 22:53 14
    10. 18 2 1 15 14:78 7