Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 1310
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4697
    Týden:
    62
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 17:00 Jistebnice - Veselí B 2:2 (1:1)
    Ne 22.08. 16:00 Tučapy B - Dražice B 2:2 (1:0)
    Ne 22.08. 16:00 Pojbuky - Sezimovo Ústí B 2:3 (0:1)
    Ne 22.08. 17:00 Větrovy B - Makov Hůrka 4:3 (2:2)
    Ne 22.08. 17:00 Choustník - Vlkov 1:1 (0:1)
    Ne 22.08. 17:00 Titograd - Roudná 0:4 (0:0)

    2.kolo

    So 28.08. 15:00 Vlkov - Pojbuky 1:1 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Dražice B - Roudná 3:2 (1:2)
    So 28.08. 17:00 Makov Hůrka - Choustník 3:0
    Ne 29.08. 15:00 Veselí B - Větrovy B 7:0 (4:0)
    Ne 29.08. 16:00 Jistebnice - Tučapy B 3:5 (0:1)
    Ne 29.08. 17:00 Sezimovo Ústí B - Titograd 7:1 (1:1)

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 Jistebnice - Dražice B 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 15:00 Roudná - Sezimovo Ústí B 0:4 (0:3)
    Ne 05.09. 16:00 Pojbuky - Makov Hůrka 1:5 (0:3)
    Ne 05.09. 17:00 Větrovy B - Tučapy B 4:4 (3:1)
    Ne 05.09. 17:00 Choustník - Veselí B 1:3 (1:2)
    Ne 05.09. 17:00 Titograd - Vlkov 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 11.09. 15:00 Vlkov - Roudná 1:1 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Dražice B - Sezimovo Ústí B 4:0 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Makov Hůrka - Titograd 1:2
    So 11.09. 17:00 Jistebnice - Větrovy B 4:2 (3:1)
    Ne 12.09. 15:00 Veselí B - Pojbuky 5:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Tučapy B - Choustník 2:1 (2:1)

    5.kolo

    So 18.09. 16:30 Titograd - Veselí B 1:6 (0:1)
    Ne 19.09. 15:00 Roudná - Makov Hůrka 6:2 (3:2)
    Ne 19.09. 16:00 Pojbuky - Tučapy B 4:1 (3:0)
    Ne 19.09. 16:30 Větrovy B - Dražice B 3:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:30 Choustník - Jistebnice 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:30 Sezimovo Ústí B - Vlkov 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 25.09. 14:00 Tučapy B - Titograd 2:3 (2:1)
    So 25.09. 16:30 Makov Hůrka - Sezimovo Ústí B 1:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:30 Větrovy B - Choustník 1:2 (0:1)
    Čt 28.10. 10:00 Dražice B - Vlkov 1:1 (0:1)
    Čt 28.10. 14:00 Jistebnice - Pojbuky 4:4 (0:3)
    Ne 07.11. 14:00 Veselí B - Roudná 7:2 (2:1)

    7.kolo

    So 02.10. 15:00 Vlkov - Makov Hůrka 1:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:00 Roudná - Tučapy B 0:3 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Choustník - Dražice B 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Pojbuky - Větrovy B 3:2 (1:1)
    Ne 03.10. 16:00 Titograd - Jistebnice 2:5 (1:2)
    Ne 03.10. 16:00 Sezimovo Ústí B - Veselí B 2:1 (0:1)

    8.kolo

    Ne 10.10. 15:00 Veselí B - Vlkov 1:1 (1:1)
    Ne 10.10. 16:00 Dražice B - Makov Hůrka 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Tučapy B - Sezimovo Ústí B 4:3 (3:1)
    Ne 10.10. 16:00 Jistebnice - Roudná 6:1 (3:1)
    Ne 10.10. 16:00 Větrovy B - Titograd 2:2 (1:1)
    Ne 10.10. 16:00 Choustník - Pojbuky 6:2 (3:1)

    9.kolo

    So 16.10. 15:00 Vlkov - Tučapy B 1:0 (0:0)
    So 16.10. 15:30 Makov Hůrka - Veselí B 2:3
    Ne 17.10. 15:00 Roudná - Větrovy B 3:3 (1:2)
    Ne 17.10. 15:30 Pojbuky - Dražice B 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Titograd - Choustník 4:2 (3:1)
    Ne 17.10. 15:30 Sezimovo Ústí B - Jistebnice 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 23.10. 15:30 Dražice B - Veselí B 3:0
    So 23.10. 15:30 Jistebnice - Vlkov 3:3 (0:1)
    Ne 24.10. 15:30 Tučapy B - Makov Hůrka 2:1 (0:1)
    Ne 24.10. 15:30 Větrovy B - Sezimovo Ústí B 2:1 (2:1)
    Ne 24.10. 15:30 Choustník - Roudná 2:2 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Pojbuky - Titograd 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 30.10. 14:30 Roudná - Pojbuky 1:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Vlkov - Větrovy B 1:2 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Makov Hůrka - Jistebnice 1:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Titograd - Dražice B 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Sezimovo Ústí B - Choustník 6:1 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Veselí B - Tučapy B 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 09.04. 14:00 Roudná - Titograd 0:3 (0:0)
    So 09.04. 15:00 Vlkov - Choustník 2:3 (0:2)
    So 09.04. 16:00 Veselí B - Jistebnice 1:3 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Makov Hůrka - Větrovy B 2:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Sezimovo Ústí B - Pojbuky 7:0 (3:0)
    Ne 10.04. 16:30 Dražice B - Tučapy B 3:0 (3:0)

    13.kolo

    So 16.04. 12:00 Titograd - Sezimovo Ústí B 0:3 (0:3)
    Ne 17.04. 15:00 Roudná - Dražice B 1:2
    Ne 17.04. 16:00 Tučapy B - Jistebnice 0:3
    Ne 17.04. 16:00 Pojbuky - Vlkov 3:1 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Větrovy B - Veselí B 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Choustník - Makov Hůrka 3:3

    14.kolo

    So 23.04. 15:00 Vlkov - Titograd 0:0 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Makov Hůrka - Pojbuky 5:2 (3:1)
    So 23.04. 17:00 Dražice B - Jistebnice 1:6 (1:1)
    Ne 24.04. 15:00 Veselí B - Choustník 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Tučapy B - Větrovy B 2:2 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Sezimovo Ústí B - Roudná 4:1 (2:0)

    15.kolo

    Ne 01.05. 16:00 Pojbuky - Veselí B 2:5 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Větrovy B - Jistebnice 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Choustník - Tučapy B 1:3 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Titograd - Makov Hůrka 1:3 (1:2)
    Ne 01.05. 17:00 Roudná - Vlkov 3:1 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Sezimovo Ústí B - Dražice B 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 07.05. 15:00 Vlkov - Sezimovo Ústí B 0:3 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Makov Hůrka - Roudná 5:2
    So 07.05. 17:00 Dražice B - Větrovy B 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:00 Tučapy B - Pojbuky 3:1
    Ne 08.05. 17:00 Veselí B - Titograd 3:0 (3:0)
    Ne 08.05. 17:00 Jistebnice - Choustník 3:5 (2:4)

    17.kolo

    So 14.05. 15:00 Vlkov - Dražice B 1:0 (1:0)
    Ne 15.05. 15:00 Roudná - Veselí B 3:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:00 Pojbuky - Jistebnice 1:7 (1:3)
    Ne 15.05. 17:00 Titograd - Tučapy B 7:1 (3:1)
    Ne 15.05. 17:00 Sezimovo Ústí B - Makov Hůrka 3:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Choustník - Větrovy B 3:4 (0:1)

    18.kolo

    So 21.05. 17:00 Makov Hůrka - Vlkov 2:4 (1:3)
    Ne 22.05. 15:00 Veselí B - Sezimovo Ústí B 0:4 (0:2)
    Ne 22.05. 15:30 Jistebnice - Titograd 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:00 Tučapy B - Roudná 7:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Větrovy B - Pojbuky 2:1 (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 Dražice B - Choustník 3:1

    19.kolo

    So 28.05. 15:00 Vlkov - Veselí B 1:5 (1:2)
    So 28.05. 17:00 Makov Hůrka - Dražice B 1:0
    So 28.05. 17:00 Titograd - Větrovy B 2:1 (2:1)
    Ne 29.05. 15:00 Roudná - Jistebnice 0:5 (0:3)
    Ne 29.05. 16:00 Pojbuky - Choustník 1:2
    Ne 29.05. 17:00 Sezimovo Ústí B - Tučapy B 5:0 (2:0)

    20.kolo

    Ne 05.06. 15:00 Veselí B - Makov Hůrka 8:2 (3:1)
    Ne 05.06. 16:00 Tučapy B - Vlkov 2:4 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Jistebnice - Sezimovo Ústí B 3:2 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Větrovy B - Roudná 3:2 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Choustník - Titograd 4:1 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Dražice B - Pojbuky 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 11.06. 15:00 Vlkov - Jistebnice 2:4 (2:1)
    So 11.06. 15:00 Roudná - Choustník 2:4 (1:0)
    So 11.06. 16:00 Veselí B - Dražice B 7:2 (5:0)
    So 11.06. 17:00 Makov Hůrka - Tučapy B 5:3
    Ne 12.06. 17:00 Titograd - Pojbuky 1:4 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Sezimovo Ústí B - Větrovy B 9:1 (3:0)

    22.kolo

    17.06. 17:30 Jistebnice - Makov Hůrka 3:1 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Tučapy B - Veselí B 6:1 (4:1)
    So 18.06. 14:00 Větrovy B - Vlkov 2:1 (1:0)
    So 18.06. 15:00 Choustník - Sezimovo Ústí B 2:2 (1:1)
    So 18.06. 16:00 Dražice B - Titograd 0:1 (0:0)
    Ne 19.06. 16:00 Pojbuky - Roudná 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 2 4 75:25 50
    2. 22 14 4 4 72:37 46
    3. 22 11 5 6 68:39 38
    4. 22 10 3 9 51:51 33
    5. 22 9 5 8 48:49 32
    6. 22 9 4 9 53:55 31
    7. 22 9 3 10 35:50 30
    8. 22 8 5 9 43:57 29
    9. 22 8 2 12 30:36 26
    10. 22 6 3 13 37:67 21
    11. 22 4 7 11 29:44 19
    12. 22 5 3 14 38:69 18