Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 13099
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6002
    Týden:
    89
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Jaroslavice - Suchohrdly 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 FK Znojmo B - Práče 4:0 (3:0)
    Ne 12.08. 14:00 Hostim - Prosiměřice 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Jezeřany-Marš. - Hrádek 3:2 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 10:15 Suchohrdly - FK Znojmo B 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Hrádek - Jaroslavice 3:5 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Rakšice - Jezeřany-Marš. 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Jaroslavice - Rakšice 2:2 (0:2)
    Ne 26.08. 10:15 FK Znojmo B - Hrádek 2:1 (2:0)
    Ne 26.08. 14:00 Hostim - Dobšice B 2:1 (2:1)

    5.kolo

    Ne 02.09. 16:30 Dobšice B - Prosiměřice 6:1 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Práče - Hostim 3:5 (2:4)
    Ne 02.09. 16:30 Rakšice - FK Znojmo B 5:1 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Jezeřany-Marš. - Jaroslavice 2:1 (1:0)

    6.kolo

    Ne 09.09. 10:15 FK Znojmo B - Jezeřany-Marš. 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 14:00 Hostim - Suchohrdly 3:3 (2:1)
    Ne 09.09. 16:30 Prosiměřice - Práče 2:3 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Suchohrdly - Prosiměřice 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hrádek - Hostim 2:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Jaroslavice - FK Znojmo B 4:1 (2:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Prosiměřice - Hrádek 8:4 (3:0)
    Ne 23.09. 14:00 Hostim - Rakšice 5:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Dobšice B - Práče 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Rakšice - Prosiměřice 2:1 (2:0)
    Ne 30.09. 10:15 Jezeřany-Marš. - Hostim 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Suchohrdly - Dobšice B 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Prosiměřice - Jezeřany-Marš. 1:1 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Práče - Suchohrdly 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 14:00 Hostim - Jaroslavice 1:3 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Dobšice B - Hrádek 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Jaroslavice - Prosiměřice 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 10:15 FK Znojmo B - Hostim 2:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Hrádek - Práče 4:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Rakšice - Dobšice B 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Prosiměřice - FK Znojmo B 2:3 (1:2)
    So 20.10. 14:30 Dobšice B - Jezeřany-Marš. 2:3 (0:3)
    So 20.10. 14:30 Práče - Rakšice 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Suchohrdly - Hrádek 0:4 (0:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Jaroslavice - Dobšice B 3:1 (2:1)
    Ne 28.10. 10:15 Rakšice - Suchohrdly 4:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Jezeřany-Marš. - Práče 2:0 (0:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Dobšice B - FK Znojmo B 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Práče - Jaroslavice 2:3 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Hrádek - Rakšice 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Suchohrdly - Jezeřany-Marš. 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Práče - FK Znojmo B 4:3 (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Hrádek - Jezeřany-Marš. 5:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Suchohrdly - Jaroslavice 0:3 (0:3)
    Ne 24.03. 15:00 Prosiměřice - Hostim 5:3 (4:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Jaroslavice - Hrádek 2:2 (1:1)
    Ne 31.03. 10:15 FK Znojmo B - Suchohrdly 4:3 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Jezeřany-Marš. - Rakšice 1:3 (1:2)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Rakšice - Jaroslavice 3:2 (1:0)
    Ne 07.04. 10:15 Dobšice B - Hostim 0:2 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Hrádek - FK Znojmo B 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Jaroslavice - Jezeřany-Marš. 5:1 (0:1)
    Ne 14.04. 10:15 FK Znojmo B - Rakšice 1:2 (1:0)
    Ne 14.04. 14:00 Hostim - Práče 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Prosiměřice - Dobšice B 4:4 (2:0)

    19.kolo

    Ne 21.04. 16:00 Jezeřany-Marš. - FK Znojmo B 0:4 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Suchohrdly - Hostim 1:6 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Práče - Prosiměřice 3:2 (2:1)

    20.kolo

    26.04. 17:00 FK Znojmo B - Jaroslavice 2:8 (0:3)
    So 27.04. 16:00 Prosiměřice - Suchohrdly 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 14:00 Hostim - Hrádek 2:2 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 17:00 Práče - Dobšice B 2:3 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Rakšice - Hostim 0:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hrádek - Prosiměřice 4:2 (3:1)

    22.kolo

    So 11.05. 17:00 Prosiměřice - Rakšice 6:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:15 Dobšice B - Suchohrdly 3:1 (0:0)
    Ne 12.05. 14:00 Hostim - Jezeřany-Marš. 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 12:30 Jaroslavice - Hostim 5:0 (3:0)
    Ne 19.05. 17:00 Jezeřany-Marš. - Prosiměřice 4:6 (2:3)
    Ne 19.05. 17:00 Hrádek - Dobšice B 4:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Suchohrdly - Práče 3:2 (2:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Práče - Hrádek 4:5 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Prosiměřice - Jaroslavice 1:3 (1:1)
    Ne 26.05. 10:15 Dobšice B - Rakšice 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 14:00 Hostim - FK Znojmo B 3:0 (0:0)

    25.kolo

    Ne 02.06. 10:15 FK Znojmo B - Prosiměřice 7:1 (3:0)
    Ne 02.06. 14:00 Rakšice - Práče 2:1 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Jezeřany-Marš. - Dobšice B 2:4 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Hrádek - Suchohrdly 1:3 (1:0)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Práče - Jezeřany-Marš. 6:0 (3:0)
    Ne 09.06. 10:15 Dobšice B - Jaroslavice 2:5 (0:4)
    Ne 09.06. 17:00 Suchohrdly - Rakšice 4:0 (2:0)

    14.kolo

    14.06. 17:00 FK Znojmo B - Dobšice B 5:6 (1:2)
    So 15.06. 15:00 Rakšice - Hrádek 6:2 (4:1)
    So 15.06. 17:00 Jaroslavice - Práče 3:3 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Jezeřany-Marš. - Suchohrdly 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Vladimír Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 4 2 60:27 40
    2. 18 10 1 7 36:39 31
    3. 18 8 5 5 42:31 29
    4. 18 7 5 6 53:45 26
    5. 18 7 4 7 42:43 25
    6. 18 7 1 10 41:48 22
    7. 18 6 4 8 29:38 22
    8. 18 6 3 9 26:46 21
    9. 18 6 2 10 42:47 20
    10. 18 5 3 10 44:51 18
    11. 0 0 0 0 0:0 0
    12. 0 0 0 0 0:0 0
    13. 0 0 0 0 0:0 0
    14. 0 0 0 0 0:0 0