Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13082
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Královéhradecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1718
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Teplice n.Metují - Babí 3:2 (1:1)
    So 18.08. 14:30 Kunčice - Třebechovice p.O. 5:3 (2:1)
    So 18.08. 14:30 Vrchlabí B - Dvůr Králové 10:1 (4:0)
    So 18.08. 14:30 Hostinné - Rudník 1:4 (0:3)
    Ne 19.08. 16:00 Vamberk - Dohalice 8:1 (3:1)
    So 01.09. 14:45 Dobruška - Skřivany 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Dohalice - Dobruška 3:2 np (1:1)
    So 25.08. 13:45 Rudník - Kunčice 7:0 (4:0)
    Ne 26.08. 10:00 Skřivany - Vrchlabí B 3:5 (1:3)
    Ne 26.08. 12:30 Chlumec n. C. - Hostinné 7:1 (4:0)
    Ne 26.08. 14:30 Babí - Vamberk 9:1 (3:0)
    Ne 26.08. 14:30 Třebechovice p.O. - Teplice n.Metují 15:2 (5:1)

    4.kolo

    So 01.09. 13:45 Rudník - Chlumec n. C. 1:4 (1:2)
    So 01.09. 14:30 Kunčice - Teplice n.Metují 8:1 (4:0)
    So 01.09. 14:30 Hostinné - Dvůr Králové 3:5 (2:2)
    Ne 02.09. 14:30 Vrchlabí B - Dohalice 6:1 (2:0)
    Ne 02.09. 14:45 Dobruška - Babí 1:3 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Vamberk - Třebechovice p.O. 8:2 (4:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Dvůr Králové - Rudník 4:5 np (2:2)
    So 08.09. 14:00 Teplice n.Metují - Vamberk 2:3 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Skřivany - Hostinné 1:6 (0:3)
    Ne 09.09. 14:30 Babí - Vrchlabí B 7:1 (3:1)
    Ne 09.09. 14:30 Třebechovice p.O. - Dobruška 0:6 (0:3)
    Ne 09.09. 14:45 Chlumec n. C. - Kunčice 9:2 (6:0)

    6.kolo

    So 15.09. 13:45 Rudník - Skřivany 4:1 (2:0)
    So 15.09. 14:30 Kunčice - Vamberk 4:0 (1:0)
    So 15.09. 14:30 Hostinné - Dohalice 3:0 (3:0)
    So 15.09. 14:45 Chlumec n. C. - Dvůr Králové 8:0 (5:0)
    Ne 16.09. 14:30 Vrchlabí B - Třebechovice p.O. 2:3 np (1:0)
    Ne 16.09. 14:45 Dobruška - Teplice n.Metují 8:0 (3:0)

    7.kolo

    So 22.09. 13:30 Teplice n.Metují - Vrchlabí B 1:6 (1:2)
    So 22.09. 14:00 Dvůr Králové - Kunčice 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:00 Skřivany - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
    Ne 23.09. 13:30 Dohalice - Rudník 1:3 (1:2)
    Ne 23.09. 14:00 Babí - Hostinné 3:5 (2:3)
    Ne 23.09. 15:30 Vamberk - Dobruška 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 29.09. 13:45 Rudník - Babí 2:1 (1:1)
    So 29.09. 14:00 Kunčice - Dobruška 0:4 (0:1)
    So 29.09. 14:00 Vrchlabí B - Vamberk 6:2 (3:1)
    So 29.09. 14:00 Hostinné - Třebechovice p.O. 7:2 (2:1)
    So 29.09. 14:00 Dvůr Králové - Skřivany 5:1 (1:1)
    Ne 30.09. 14:15 Chlumec n. C. - Dohalice 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 06.10. 12:30 Dobruška - Vrchlabí B 1:4 (0:2)
    So 06.10. 13:00 Teplice n.Metují - Hostinné 5:7 (3:3)
    So 06.10. 13:30 Třebechovice p.O. - Rudník 1:0 np (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Skřivany - Kunčice 3:4 np (0:1)
    Ne 07.10. 13:00 Dohalice - Dvůr Králové 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 13:30 Babí - Chlumec n. C. 7:0 (5:0)

    10.kolo

    So 13.10. 13:00 Kunčice - Vrchlabí B 1:10 (1:5)
    So 13.10. 13:00 Hostinné - Vamberk 1:0 (1:0)
    So 13.10. 13:00 Dvůr Králové - Babí 4:2 (2:0)
    So 13.10. 13:15 Chlumec n. C. - Třebechovice p.O. 6:4 (4:0)
    So 13.10. 13:45 Rudník - Teplice n.Metují 5:1 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Skřivany - Dohalice 4:2 (2:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:30 Teplice n.Metují - Chlumec n. C. 0:6 (0:5)
    So 20.10. 12:30 Dohalice - Kunčice 2:1 np (1:0)
    Ne 21.10. 12:00 Dobruška - Hostinné 8:1 (6:1)
    Ne 21.10. 13:00 Babí - Skřivany 3:4 np (1:2)
    Ne 21.10. 13:00 Třebechovice p.O. - Dvůr Králové 1:6 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Vamberk - Rudník 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Dohalice - Babí 1:6 (1:4)
    So 27.10. 10:15 Dvůr Králové - Teplice n.Metují 6:0 (2:0)
    So 27.10. 13:45 Rudník - Dobruška 1:3 (0:2)
    Ne 28.10. 10:00 Skřivany - Třebechovice p.O. 8:2 (3:1)
    Ne 28.10. 12:00 Hostinné - Vrchlabí B 2:3 np (1:1)
    Ne 28.10. 12:15 Chlumec n. C. - Vamberk 7:1 (4:0)

    13.kolo

    So 03.11. 11:00 Teplice n.Metují - Skřivany 6:1 (2:0)
    So 03.11. 11:30 Vrchlabí B - Rudník 6:2 (3:0)
    So 03.11. 12:30 Dobruška - Chlumec n. C. 0:5 (0:1)
    Ne 04.11. 11:30 Babí - Kunčice 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 11:30 Třebechovice p.O. - Dohalice 5:2 (1:1)
    Ne 04.11. 13:00 Vamberk - Dvůr Králové 3:2 (1:1)

    1.kolo

    So 10.11. 10:15 Dvůr Králové - Dobruška 3:5 (1:2)
    So 10.11. 11:45 Chlumec n. C. - Vrchlabí B 8:2 (4:2)
    Ne 11.11. 10:00 Kunčice - Hostinné 2:1 (0:1)
    Ne 11.11. 10:00 Skřivany - Vamberk 5:2 (1:2)
    Ne 11.11. 11:00 Dohalice - Teplice n.Metují 0:7 (0:3)
    Ne 11.11. 14:00 Babí - Třebechovice p.O. 3:2 (2:1)

    14.kolo

    So 23.03. 12:00 Vrchlabí B - Chlumec n. C. 1:4 (1:2)
    Ne 24.03. 12:30 Třebechovice p.O. - Babí 5:0 (3:0)
    Ne 24.03. 12:45 Dobruška - Dvůr Králové 4:2 (2:1)
    Ne 24.03. 14:00 Vamberk - Skřivany 3:4 (3:2)
    St 08.05. 13:00 Hostinné - Kunčice 1:5 (1:3)
    St 08.05. 14:00 Teplice n.Metují - Dohalice 2:3 (2:2)

    16.kolo

    So 06.04. 11:00 Kunčice - Rudník 2:0 (1:0)
    So 06.04. 13:30 Teplice n.Metují - Třebechovice p.O. 1:3 (1:1)
    So 06.04. 14:00 Hostinné - Chlumec n. C. 0:6 (0:2)
    So 06.04. 14:00 Vrchlabí B - Skřivany 2:3 (2:0)
    So 06.04. 14:15 Dobruška - Dohalice 5:0 (4:0)
    Ne 07.04. 15:30 Vamberk - Babí 6:3 (4:1)

    17.kolo

    So 13.04. 11:30 Chlumec n. C. - Rudník 14:0 (6:0)
    So 13.04. 13:00 Dvůr Králové - Hostinné 5:2 (2:0)
    So 13.04. 14:00 Teplice n.Metují - Kunčice 2:2
    So 13.04. 14:30 Třebechovice p.O. - Vamberk 2:1 np (0:1)
    Ne 14.04. 14:00 Dohalice - Vrchlabí B 0:2 (0:2)
    Ne 14.04. 14:30 Babí - Dobruška 2:5 (0:2)

    18.kolo

    So 20.04. 13:45 Rudník - Dvůr Králové 2:4 (0:2)
    So 20.04. 14:00 Kunčice - Chlumec n. C. 0:5 (0:2)
    So 20.04. 14:30 Hostinné - Skřivany 6:3 (1:1)
    So 20.04. 14:30 Vrchlabí B - Babí 3:5 (1:0)
    So 20.04. 14:45 Dobruška - Třebechovice p.O. 7:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vamberk - Teplice n.Metují 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Dvůr Králové - Chlumec n. C. 1:2 (0:2)
    So 27.04. 13:00 Teplice n.Metují - Dobruška 0:1 (0:0)
    So 27.04. 14:00 Dohalice - Hostinné 2:3 (0:0)
    So 27.04. 14:30 Třebechovice p.O. - Vrchlabí B 0:2 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Skřivany - Rudník 2:3 np (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Vamberk - Kunčice 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Chlumec n. C. - Skřivany 2:1 np (1:0)
    So 04.05. 13:45 Rudník - Dohalice 12:1 (6:0)
    So 04.05. 14:00 Kunčice - Dvůr Králové 2:1 np (0:1)
    So 04.05. 14:30 Hostinné - Babí 4:5 (1:2)
    So 04.05. 14:30 Vrchlabí B - Teplice n.Metují 8:1 (5:0)
    So 04.05. 14:45 Dobruška - Vamberk 4:3 np (2:2)

    15.kolo

    So 30.03. 14:00 Třebechovice p.O. - Kunčice 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 10:00 Dohalice - Vamberk 1:7 (1:5)
    Ne 31.03. 10:00 Skřivany - Dobruška 1:2 (1:0)
    Ne 31.03. 14:00 Babí - Teplice n.Metují 3:1 (2:1)
    St 01.05. 17:00 Rudník - Hostinné 8:0 (3:0)
    St 08.05. 14:00 Dvůr Králové - Vrchlabí B 3:2 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 14:45 Dobruška - Kunčice 5:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:00 Skřivany - Dvůr Králové 0:9 (0:4)
    Ne 12.05. 14:00 Třebechovice p.O. - Hostinné 12:2 (5:1)
    Ne 12.05. 14:00 Dohalice - Chlumec n. C. 1:3 (0:2)
    Ne 12.05. 14:30 Babí - Rudník 4:2 (1:2)
    Ne 12.05. 16:00 Vamberk - Vrchlabí B 1:4 (0:4)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Dvůr Králové - Dohalice 6:0 (2:0)
    So 18.05. 13:45 Rudník - Třebechovice p.O. 8:1 (3:0)
    So 18.05. 14:00 Kunčice - Skřivany 4:0 (0:0)
    So 18.05. 14:30 Hostinné - Teplice n.Metují 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 10:30 Chlumec n. C. - Babí 7:2 (3:0)
    Ne 19.05. 14:30 Vrchlabí B - Dobruška 1:2 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Teplice n.Metují - Rudník 1:3 (0:2)
    Ne 26.05. 14:00 Dohalice - Skřivany 4:3 np (1:2)
    Ne 26.05. 14:30 Vrchlabí B - Kunčice 14:1 (6:0)
    Ne 26.05. 14:30 Třebechovice p.O. - Chlumec n. C. 0:6 (0:3)
    Ne 26.05. 14:30 Babí - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:00 Vamberk - Hostinné 4:2 (2:2)

    24.kolo

    So 01.06. 14:00 Kunčice - Dohalice 3:2 np (0:2)
    So 01.06. 14:00 Dvůr Králové - Třebechovice p.O. 6:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:00 Skřivany - Babí 2:8 (0:3)
    Ne 02.06. 14:30 Hostinné - Dobruška 1:4 (1:1)
    Ne 02.06. 14:45 Chlumec n. C. - Teplice n.Metují 9:1 (4:1)
    Ne 02.06. 16:00 Rudník - Vamberk 4:3 (2:3)

    25.kolo

    So 08.06. 13:00 Teplice n.Metují - Dvůr Králové 1:8 (0:5)
    So 08.06. 14:30 Dobruška - Rudník 4:3 np (1:2)
    Ne 09.06. 14:30 Vrchlabí B - Hostinné 10:0 (4:0)
    Ne 09.06. 14:30 Třebechovice p.O. - Skřivany 4:2 (1:1)
    Ne 09.06. 14:30 Babí - Dohalice 4:2 (2:2)
    Ne 09.06. 17:00 Vamberk - Chlumec n. C. 4:2 (2:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Dvůr Králové - Vamberk 6:3 (3:2)
    So 15.06. 13:45 Rudník - Vrchlabí B 2:8 (1:5)
    So 15.06. 14:00 Kunčice - Babí 2:3 (2:2)
    So 15.06. 14:00 Dohalice - Třebechovice p.O. 1:2 (1:1)
    So 15.06. 14:45 Chlumec n. C. - Dobruška 3:2 np (0:2)
    Ne 16.06. 10:00 Skřivany - Teplice n.Metují 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 20 2 0 2 133:32 64
    2. 24 16 2 2 4 84:38 54
    3. 24 15 1 1 7 117:53 48
    4. 24 15 0 2 7 93:57 47
    5. 24 15 0 1 8 90:63 46
    6. 24 11 2 2 9 80:68 39
    7. 24 10 0 2 12 69:75 32
    8. 24 8 3 1 11 50:81 32
    9. 24 8 3 0 13 69:93 30
    10. 24 9 0 1 14 62:103 28
    11. 24 5 1 4 14 53:94 21
    12. 24 5 0 0 18 44:111 16
    13. 24 1 3 1 19 28:104 10