Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13081
  • Návštěvy: 129/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19794
    Týden:
    129
    Dnes:
    26
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Chrastava - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Železný Brod - Bílý Kostel 3:2 (3:1)
    So 18.08. 17:00 Nový Bor - Doksy 4:5 (1:3)
    So 18.08. 17:00 Hrádek - Skalice 2:3 (2:2)
    So 18.08. 17:00 Sedmihorky - Frýdlant 6:1 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Višňová - Rovensko 5:2 (0:2)

    3.kolo

    So 25.08. 10:30 Frýdlant - Višňová 0:1 (0:1)
    So 25.08. 14:00 Rovensko - Chrastava 3:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Doksy - Hrádek 2:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Bílý Kostel - Nový Bor 0:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Česká Lípa - Železný Brod 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:30 Skalice - Sedmihorky 4:1 (4:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:30 Frýdlant - Skalice 4:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Nový Bor - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Hrádek - Bílý Kostel 1:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Sedmihorky - Doksy 0:6 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Višňová - Chrastava 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Železný Brod - Rovensko 7:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Doksy - Frýdlant 3:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Bílý Kostel - Sedmihorky 2:4 (1:3)
    So 08.09. 17:00 Česká Lípa - Hrádek 1:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Rovensko - Nový Bor 1:4 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Chrastava - Železný Brod 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 10:30 Skalice - Višňová 5:1 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:30 Frýdlant - Bílý Kostel 1:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Nový Bor - Chrastava 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Rovensko - Hrádek 3:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Sedmihorky - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:30 Skalice - Doksy 2:3 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Višňová - Železný Brod 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 Železný Brod - Nový Bor 3:1 (1:1)
    So 22.09. 16:00 Doksy - Višňová 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Bílý Kostel - Skalice 5:4 (3:1)
    So 22.09. 16:00 Česká Lípa - Frýdlant 3:0 (3:0)
    So 22.09. 16:00 Rovensko - Sedmihorky 1:3 (0:2)
    So 22.09. 16:00 Chrastava - Hrádek 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 10:30 Rovensko - Frýdlant 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Hrádek - Železný Brod 1:1 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Sedmihorky - Chrastava 1:1 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Doksy - Bílý Kostel 7:1 (2:0)
    Ne 30.09. 10:30 Skalice - Česká Lípa 4:3 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Višňová - Nový Bor 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Bílý Kostel - Višňová 1:2 (1:2)
    So 06.10. 15:30 Česká Lípa - Doksy 2:0 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Rovensko - Skalice 2:3 (2:1)
    So 06.10. 15:30 Chrastava - Frýdlant 4:0 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Železný Brod - Sedmihorky 2:2 (0:1)
    So 06.10. 15:30 Nový Bor - Hrádek 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 Frýdlant - Železný Brod 1:3 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Sedmihorky - Nový Bor 2:2 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Doksy - Rovensko 3:1 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Bílý Kostel - Česká Lípa 1:2 (0:1)
    Ne 14.10. 10:30 Skalice - Chrastava 5:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Višňová - Hrádek 1:3 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:30 Železný Brod - Skalice 2:3 (2:1)
    So 20.10. 14:00 Chrastava - Doksy 0:1 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Hrádek - Sedmihorky 3:1 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Česká Lípa - Višňová 1:1 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Rovensko - Bílý Kostel 1:7 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Nový Bor - Frýdlant 2:1 (0:0)

    1.kolo

    So 27.10. 10:30 Frýdlant - Hrádek 0:4 (0:2)
    So 27.10. 14:00 Sedmihorky - Višňová 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Doksy - Železný Brod 1:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Bílý Kostel - Chrastava 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Česká Lípa - Rovensko 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:30 Skalice - Nový Bor 1:1 (1:0)

    14.kolo

    So 03.11. 13:30 Sedmihorky - Skalice 3:2 (1:2)
    So 03.11. 13:30 Hrádek - Doksy 2:2 (2:1)
    So 03.11. 13:30 Nový Bor - Bílý Kostel 3:0 (2:0)
    So 03.11. 13:30 Chrastava - Rovensko 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 13:30 Višňová - Frýdlant 5:1 (3:0)
    Ne 17.03. 15:00 Železný Brod - Česká Lípa 4:2 (3:1)

    13.kolo

    So 10.11. 10:30 Skalice - Hrádek 1:1 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Rovensko - Višňová 0:3 (0:2)
    So 10.11. 13:30 Česká Lípa - Chrastava 4:3 (2:3)
    So 10.11. 13:30 Bílý Kostel - Železný Brod 4:2 (1:2)
    So 10.11. 13:30 Doksy - Nový Bor 3:1 (2:1)
    So 10.11. 13:30 Frýdlant - Sedmihorky 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Chrastava - Višňová 2:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Rovensko - Železný Brod 1:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Česká Lípa - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Bílý Kostel - Hrádek 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Doksy - Sedmihorky 3:2 (2:1)
    Ne 24.03. 10:30 Skalice - Frýdlant 6:1 (3:1)

    16.kolo

    So 30.03. 10:30 Frýdlant - Doksy 2:2 (1:2)
    So 30.03. 16:00 Sedmihorky - Bílý Kostel 2:2 (1:2)
    So 30.03. 16:00 Hrádek - Česká Lípa 2:5 (1:4)
    So 30.03. 16:00 Nový Bor - Rovensko 3:1 (0:1)
    So 30.03. 16:00 Železný Brod - Chrastava 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 16:00 Višňová - Skalice 5:2 (1:1)

    17.kolo

    So 06.04. 10:30 Železný Brod - Višňová 1:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Chrastava - Nový Bor 0:4 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Hrádek - Rovensko 2:2 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Česká Lípa - Sedmihorky 2:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Doksy - Skalice 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:00 Bílý Kostel - Frýdlant 1:3 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 14:00 Frýdlant - Česká Lípa 1:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Sedmihorky - Rovensko 1:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Hrádek - Chrastava 4:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Nový Bor - Železný Brod 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 10:30 Skalice - Bílý Kostel 7:1 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Višňová - Doksy 1:2 (0:1)

    19.kolo

    Čt 18.04. 17:45 Chrastava - Sedmihorky 2:1 (1:1)
    So 20.04. 10:30 Frýdlant - Rovensko 1:2 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Nový Bor - Višňová 3:3 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Železný Brod - Hrádek 2:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Česká Lípa - Skalice 2:3 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Bílý Kostel - Doksy 1:6 (1:2)

    20.kolo

    So 27.04. 10:30 Frýdlant - Chrastava 0:2 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Doksy - Česká Lípa 2:3 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Sedmihorky - Železný Brod 1:2 (1:2)
    So 27.04. 17:00 Hrádek - Nový Bor 0:3 (0:1)
    Ne 28.04. 10:30 Skalice - Rovensko 5:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Višňová - Bílý Kostel 5:1 (0:0)

    22.kolo

    St 08.05. 10:30 Skalice - Železný Brod 3:2 (1:0)
    St 08.05. 10:30 Frýdlant - Nový Bor 0:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Višňová - Česká Lípa 3:3 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Bílý Kostel - Rovensko 2:2 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Doksy - Chrastava 2:1 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Sedmihorky - Hrádek 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 11.05. 10:30 Železný Brod - Doksy 1:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Hrádek - Frýdlant 1:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Nový Bor - Skalice 1:5 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Chrastava - Bílý Kostel 1:4 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Rovensko - Česká Lípa 1:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Višňová - Sedmihorky 1:5 (1:3)

    21.kolo

    So 04.05. 17:00 Nový Bor - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Železný Brod - Frýdlant 3:3 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Rovensko - Doksy 2:3 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Česká Lípa - Bílý Kostel 2:1 (2:0)
    Út 14.05. 17:00 Hrádek - Višňová 2:0 (1:0)
    St 15.05. 17:30 Chrastava - Skalice 0:1 (0:1)

    Nadstavba 1.kolo

    So 18.05. 17:00 Česká Lípa - Nový Bor 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Doksy - Železný Brod 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Sedmihorky - Frýdlant 1:2 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Hrádek - Bílý Kostel 4:2 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Chrastava - Rovensko 1:2 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Skalice - Višňová 1:6 (0:4)

    Nadstavba 2. kolo

    So 25.05. 10:30 Frýdlant - Rovensko 3:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Doksy - Skalice 1:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Bílý Kostel - Chrastava 2:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Sedmihorky - Hrádek 0:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Železný Brod - Nový Bor 2:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Višňová - Česká Lípa 1:4 (1:1)

    Nadstavba 3. kolo

    So 01.06. 17:00 Česká Lípa - Doksy 2:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Nový Bor - Višňová 4:0 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Hrádek - Frýdlant 1:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Chrastava - Sedmihorky 3:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Rovensko - Bílý Kostel 3:1 (1:1)
    Ne 02.06. 10:30 Skalice - Železný Brod 1:1 (0:0)

    Nadstavba 4. kolo

    So 08.06. 17:00 Doksy - Nový Bor 1:5 (1:4)
    So 08.06. 17:00 Frýdlant - Bílý Kostel 1:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Sedmihorky - Rovensko 1:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Hrádek - Chrastava 4:1 (1:0)
    Ne 09.06. 10:30 Skalice - Česká Lípa 0:3 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Železný Brod - Višňová 4:4 (3:3)

    Nadstavba 5.kolo

    So 15.06. 14:00 Rovensko - Hrádek 1:3 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Česká Lípa - Železný Brod 2:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Nový Bor - Skalice 3:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Chrastava - Frýdlant 4:3 (3:2)
    So 15.06. 17:00 Bílý Kostel - Sedmihorky 2:4 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Višňová - Doksy 3:5 (3:1)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 27 19 3 5 72:41 60
    2. 27 16 6 5 57:35 54
    3. 27 14 6 7 55:35 48
    4. 27 15 3 9 74:57 48
    5. 27 12 5 10 61:57 41
    6. 27 7 11 9 52:48 32
    7. 27 11 8 8 47:40 41
    8. 27 8 9 10 46:48 33
    9. 27 8 5 14 37:50 29
    10. 27 7 5 15 38:68 26
    11. 27 6 5 16 31:60 23
    12. 27 4 4 19 45:76 16