Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 13078
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Liberecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2198
    Týden:
    28
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 11:15 Sedmihorky - Jilemnice 1:7 (0:3)
    So 01.09. 11:15 Velké Hamry - Rapid Liberec 10:4 (5:1)
    So 01.09. 14:15 Jablonec - Semily 4:3 (1:2)
    Ne 02.09. 11:15 Železný Brod - SK Studenec 22:0 (10:0)
    Ne 02.09. 11:15 Mimoň - Česká Lípa 3:2 (3:1)

    5.kolo

    So 08.09. 11:15 Rapid Liberec - Sedmihorky 2:4 (2:4)
    So 08.09. 11:15 Semily - Železný Brod 2:11 (0:4)
    So 08.09. 11:15 Jilemnice - Jablonec 0:11 (0:4)
    Ne 09.09. 11:15 Nový Bor - Velké Hamry 1:6 (0:5)
    Ne 09.09. 14:45 SK Studenec - Hrádek 1:7 (0:3)

    6.kolo

    So 15.09. 11:15 Sedmihorky - Jablonec 5:8 (1:4)
    So 15.09. 11:15 Mimoň - SK Studenec 5:1 (2:0)
    So 15.09. 11:15 Velké Hamry - Česká Lípa 11:1 (5:1)
    So 15.09. 11:15 Rapid Liberec - Nový Bor 5:4 (3:2)
    Ne 16.09. 11:15 Železný Brod - Jilemnice 12:2 (7:1)
    Ne 16.09. 11:15 Hrádek - Semily 7:2 (4:2)

    3.kolo

    So 25.08. 09:30 Česká Lípa - Hrádek 2:2 (0:1)
    Ne 26.08. 11:15 Nový Bor - Mimoň 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 14:45 SK Studenec - Jablonec 0:11 (0:4)
    St 05.09. 18:15 Semily - Jilemnice 2:3 (1:1)
    Čt 27.09. 17:45 Velké Hamry - Sedmihorky 15:3 (8:1)

    7.kolo

    So 22.09. 11:15 Česká Lípa - Rapid Liberec 7:2 (5:0)
    So 22.09. 11:15 Semily - Mimoň 8:3 (4:2)
    So 22.09. 11:15 Jilemnice - Hrádek 1:6 (0:1)
    Ne 23.09. 11:15 Nový Bor - Sedmihorky 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:15 Jablonec - Železný Brod 4:5 (2:3)

    2.kolo

    St 29.08. 17:45 Mimoň - Rapid Liberec 3:3 (2:1)
    St 29.08. 18:45 Jilemnice - SK Studenec 0:1 (0:1)
    St 12.09. 18:45 Hrádek - Nový Bor 5:3 (1:0)
    28.09. 11:15 Železný Brod - Česká Lípa 10:0 (4:0)
    Čt 04.10. 17:45 Sedmihorky - Semily 3:2 (2:0)

    8.kolo

    So 29.09. 11:15 Sedmihorky - Železný Brod 0:19 (0:7)
    So 29.09. 11:15 Mimoň - Jilemnice 4:2 (3:1)
    So 29.09. 11:15 Velké Hamry - SK Studenec 4:0 (3:0)
    Ne 30.09. 11:15 Hrádek - Jablonec 8:5 (5:3)
    Ne 30.09. 11:15 Nový Bor - Česká Lípa 1:6 (0:2)

    9.kolo

    So 06.10. 11:15 Česká Lípa - Sedmihorky 9:2 (4:1)
    So 06.10. 11:15 Semily - Velké Hamry 4:7 (2:5)
    Ne 07.10. 11:15 Železný Brod - Hrádek 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 13:45 SK Studenec - Rapid Liberec 4:10 (0:6)
    Ne 07.10. 15:15 Jablonec - Mimoň 1:11 (0:6)

    10.kolo

    28.09. 11:15 Nový Bor - SK Studenec 5:2 (3:1)
    So 13.10. 11:15 Velké Hamry - Jilemnice 11:0 (6:0)
    So 13.10. 11:15 Rapid Liberec - Semily 4:6 (3:4)
    Ne 14.10. 11:15 Sedmihorky - Hrádek 1:4 (1:2)
    Ne 14.10. 11:15 Mimoň - Železný Brod 0:4 (0:3)

    11.kolo

    So 20.10. 11:15 Semily - Nový Bor 6:1 (4:1)
    So 20.10. 11:15 Jilemnice - Rapid Liberec 2:6 (1:5)
    Ne 21.10. 11:15 Hrádek - Mimoň 4:0 (0:0)
    Ne 21.10. 13:45 SK Studenec - Česká Lípa 4:2 (4:1)
    Ne 21.10. 15:15 Jablonec - Velké Hamry 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 11:15 Velké Hamry - Železný Brod 2:7 (1:6)
    So 27.10. 11:15 Rapid Liberec - Jablonec 8:3 (4:2)
    Ne 28.10. 11:15 Sedmihorky - Mimoň 4:8 (1:5)
    Ne 28.10. 11:15 Nový Bor - Jilemnice 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 11:15 Česká Lípa - Semily 3:1

    1.kolo

    So 10.11. 11:15 Velké Hamry - Mimoň 15:2 (6:0)
    So 10.11. 11:15 Rapid Liberec - Hrádek 1:10 (0:3)
    Ne 11.11. 11:15 Nový Bor - Železný Brod 0:14 (0:6)
    Ne 11.11. 11:15 Česká Lípa - Jablonec 3:2 (0:2)
    Ne 11.11. 14:45 SK Studenec - Semily 1:3 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 11:15 Jilemnice - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 11:15 Železný Brod - Rapid Liberec 7:3 (4:0)
    Ne 04.11. 14:45 SK Studenec - Sedmihorky 4:2 (1:1)
    Ne 04.11. 16:30 Jablonec - Nový Bor 7:3 (3:1)
    Ne 18.11. 11:15 Hrádek - Velké Hamry 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 11:15 Jilemnice - Sedmihorky 3:2 (3:0)
    So 06.04. 11:15 Semily - Jablonec 9:2 (4:0)
    So 06.04. 11:15 Česká Lípa - Mimoň 6:4 (4:2)
    So 06.04. 11:15 Rapid Liberec - Velké Hamry 0:11 (0:5)
    Ne 07.04. 14:15 SK Studenec - Železný Brod 1:11 (0:4)

    16.kolo

    Ne 31.03. 11:15 Sedmihorky - Velké Hamry 0:2 (0:2)
    Ne 31.03. 11:15 Mimoň - Nový Bor 3:5 (0:4)
    Ne 31.03. 11:15 Hrádek - Česká Lípa 1:3 (0:3)
    Ne 31.03. 15:15 Jablonec - SK Studenec 10:2 (5:1)
    St 17.04. 15:45 Jilemnice - Semily 7:3 (4:0)

    18.kolo

    So 13.04. 11:15 Velké Hamry - Nový Bor 4:2 (3:1)
    Ne 14.04. 10:45 Jablonec - Jilemnice 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 11:15 Hrádek - SK Studenec 7:2 (3:0)
    Ne 14.04. 11:15 Železný Brod - Semily 13:0 (6:0)
    Čt 25.04. 18:30 Sedmihorky - Rapid Liberec 3:3 (2:1)

    20.kolo

    So 27.04. 11:15 Mimoň - Semily 0:6 (0:3)
    Ne 28.04. 11:15 Sedmihorky - Nový Bor 5:4 (2:1)
    Ne 28.04. 11:15 Rapid Liberec - Česká Lípa 0:9 (0:4)
    Ne 28.04. 11:15 Hrádek - Jilemnice 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 13:45 Železný Brod - Jablonec 3:2 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 11:15 Jilemnice - Mimoň 1:2 (1:1)
    So 04.05. 11:15 Česká Lípa - Nový Bor 5:2 (5:1)
    Ne 05.05. 11:15 Železný Brod - Sedmihorky 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 14:45 SK Studenec - Velké Hamry 0:18 (0:6)
    Ne 05.05. 16:30 Jablonec - Hrádek 1:2 (0:1)

    22.kolo

    St 08.05. 11:15 Sedmihorky - Česká Lípa 2:2 (2:1)
    St 08.05. 11:15 Rapid Liberec - SK Studenec 1:3 (0:2)
    St 08.05. 11:15 Velké Hamry - Semily 12:3 (7:0)
    St 08.05. 11:15 Mimoň - Jablonec 5:8 (2:5)
    St 08.05. 11:15 Hrádek - Železný Brod 0:6 (0:4)

    23.kolo

    So 11.05. 11:15 Jilemnice - Velké Hamry 1:5 (0:1)
    So 11.05. 11:15 Semily - Rapid Liberec 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 11:15 Hrádek - Sedmihorky 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 11:15 Železný Brod - Mimoň 16:0 (5:0)
    Ne 12.05. 14:45 SK Studenec - Nový Bor 6:3 (2:2)

    19.kolo

    So 20.04. 11:15 Jilemnice - Železný Brod 1:9 (0:4)
    So 20.04. 11:15 Semily - Hrádek 2:3 (1:2)
    So 20.04. 11:15 Česká Lípa - Velké Hamry 2:3 (1:0)
    Ne 21.04. 11:15 Nový Bor - Rapid Liberec 0:6 (0:3)
    Ne 21.04. 14:45 SK Studenec - Mimoň 3:2 (2:0)
    St 15.05. 18:00 Jablonec - Sedmihorky 3:6 (2:3)

    24.kolo

    So 18.05. 11:15 Rapid Liberec - Jilemnice 5:1 (4:1)
    So 18.05. 11:15 Velké Hamry - Jablonec 6:4 (2:2)
    Ne 19.05. 11:15 Česká Lípa - SK Studenec 7:3 (6:1)
    Ne 19.05. 11:15 Nový Bor - Semily 2:14 (1:7)
    Ne 19.05. 11:15 Mimoň - Hrádek 2:6 (2:1)

    25.kolo

    Čt 23.05. 17:30 Železný Brod - Velké Hamry 3:1 (3:0)
    Čt 23.05. 18:45 Jablonec - Rapid Liberec 2:1 (1:0)
    So 25.05. 11:15 Mimoň - Sedmihorky 10:1 (2:0)
    So 25.05. 11:15 Jilemnice - Nový Bor 0:4 (0:3)
    So 25.05. 11:15 Semily - Česká Lípa 2:3 (1:1)

    14.kolo

    St 01.05. 11:15 Mimoň - Velké Hamry 7:1 (2:0)
    St 05.06. 18:00 Železný Brod - Nový Bor 5:2 (1:2)
    Čt 06.06. 18:00 Hrádek - Rapid Liberec 4:0
    So 08.06. 11:15 Semily - SK Studenec 9:0 (7:0)
    Ne 09.06. 11:15 Jablonec - Česká Lípa 2:4 (2:1)

    26.kolo

    St 29.05. 18:00 Nový Bor - Jablonec 3:3 (2:1)
    Ne 02.06. 11:15 Sedmihorky - SK Studenec 3:4 (2:1)
    Ne 02.06. 11:15 Česká Lípa - Jilemnice 7:1 (4:1)
    Ne 02.06. 11:15 Velké Hamry - Hrádek 3:1 (1:1)
    St 12.06. 18:15 Rapid Liberec - Železný Brod 1:8 (0:7)

    15.kolo

    So 15.06. 11:15 Semily - Sedmihorky 12:1 (4:0)
    So 15.06. 11:15 Nový Bor - Hrádek 2:1 (0:1)
    So 15.06. 11:15 Rapid Liberec - Mimoň 6:4 (3:1)
    Ne 16.06. 14:45 SK Studenec - Jilemnice 2:3 (1:2)
    Út 18.06. 18:15 Česká Lípa - Železný Brod 3:2 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 0 1 197:25 63
    2. 22 19 0 3 153:46 57
    3. 22 15 1 6 82:46 46
    4. 22 14 3 5 86:60 45
    5. 22 10 0 12 102:92 30
    6. 22 9 1 12 97:91 28
    7. 22 8 1 13 78:106 25
    8. 22 7 2 13 73:108 23
    9. 22 7 1 14 54:105 22
    10. 22 7 0 15 44:145 21
    11. 22 5 1 16 37:99 16
    12. 22 4 2 16 50:130 14