Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13077
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2648
    Týden:
    43
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 09:30 Sedmihorky - Jilemnice 3:2 (2:2)
    So 01.09. 09:30 Velké Hamry - Rapid Liberec 1:8 (0:5)
    So 01.09. 12:30 Jablonec - Semily 4:0 (0:0)
    Ne 02.09. 09:30 Turnov - SK Studenec 7:2 (3:2)
    Ne 02.09. 09:30 Mimoň - Česká Lípa 4:6 (1:4)

    5.kolo

    So 08.09. 09:30 Rapid Liberec - Sedmihorky 4:0 (1:0)
    So 08.09. 09:30 Semily - Turnov 1:8 (0:2)
    So 08.09. 09:30 Jilemnice - Jablonec 0:8 (0:5)
    Ne 09.09. 09:30 Nový Bor - Velké Hamry 6:1 (1:1)
    Ne 09.09. 13:00 SK Studenec - Ruprechtice 6:2 (1:2)

    6.kolo

    So 15.09. 09:30 Sedmihorky - Jablonec 0:4 (0:2)
    So 15.09. 09:30 Mimoň - SK Studenec 3:0 (2:0)
    So 15.09. 09:30 Velké Hamry - Česká Lípa 0:1 (0:1)
    So 15.09. 09:30 Rapid Liberec - Nový Bor 9:1 (3:1)
    Ne 16.09. 09:30 Turnov - Jilemnice 5:1 (2:0)
    Ne 16.09. 09:30 Ruprechtice - Semily 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 11:00 Česká Lípa - Ruprechtice 14:1 (7:0)
    Ne 26.08. 09:30 Nový Bor - Mimoň 3:6 (1:4)
    Ne 26.08. 13:00 SK Studenec - Jablonec 0:9 (0:2)
    St 05.09. 16:30 Semily - Jilemnice 2:3 (2:2)
    Čt 27.09. 16:00 Velké Hamry - Sedmihorky 1:6 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 09:30 Česká Lípa - Rapid Liberec 2:3 (0:2)
    So 22.09. 09:30 Semily - Mimoň 2:4 (2:2)
    So 22.09. 09:30 Jilemnice - Ruprechtice 6:1 (1:1)
    Ne 23.09. 09:30 Nový Bor - Sedmihorky 1:3 (1:1)
    Ne 23.09. 13:30 Jablonec - Turnov 14:1 (9:0)

    2.kolo

    St 29.08. 16:00 Mimoň - Rapid Liberec 3:4 (1:3)
    St 29.08. 17:00 Jilemnice - SK Studenec 0:7 (0:4)
    St 12.09. 17:00 Ruprechtice - Nový Bor 6:3 (3:3)
    28.09. 09:30 Turnov - Česká Lípa 4:1 (2:1)
    Čt 04.10. 16:00 Sedmihorky - Semily 4:2 (3:2)

    8.kolo

    So 29.09. 09:30 Mimoň - Jilemnice 7:1 (3:1)
    So 29.09. 09:30 Velké Hamry - SK Studenec 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 09:30 Sedmihorky - Turnov 2:5 (0:2)
    Ne 30.09. 09:30 Ruprechtice - Jablonec 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 09:30 Nový Bor - Česká Lípa 2:11 (0:4)

    9.kolo

    So 06.10. 09:30 Česká Lípa - Sedmihorky 13:3 (7:1)
    So 06.10. 09:30 Semily - Velké Hamry 1:3 (0:3)
    Ne 07.10. 09:30 Turnov - Ruprechtice 8:0 (5:0)
    Ne 07.10. 12:00 SK Studenec - Rapid Liberec 2:4 (1:1)
    Ne 07.10. 13:30 Jablonec - Mimoň 0:4 (0:3)

    10.kolo

    28.09. 09:30 Nový Bor - SK Studenec 1:5 (1:2)
    So 13.10. 09:30 Velké Hamry - Jilemnice 4:2 (3:1)
    So 13.10. 09:30 Rapid Liberec - Semily 4:0 (2:0)
    Ne 14.10. 09:30 Sedmihorky - Ruprechtice 6:0 (3:0)
    Ne 14.10. 09:30 Mimoň - Turnov 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 09:30 Semily - Nový Bor 4:4 (1:1)
    So 20.10. 09:30 Jilemnice - Rapid Liberec 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 09:30 Ruprechtice - Mimoň 1:6 (1:1)
    Ne 21.10. 13:00 SK Studenec - Česká Lípa 1:4 (1:3)
    Ne 21.10. 13:30 Jablonec - Velké Hamry 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 09:30 Velké Hamry - Turnov 2:10 (1:3)
    So 27.10. 09:30 Rapid Liberec - Jablonec 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 09:30 Sedmihorky - Mimoň 4:12 (2:5)
    Ne 28.10. 09:30 Nový Bor - Jilemnice 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 09:30 Česká Lípa - Semily 9:0 (6:0)

    1.kolo

    So 10.11. 09:30 Velké Hamry - Mimoň 3:8 (1:6)
    So 10.11. 09:30 Rapid Liberec - Ruprechtice 3:1 (1:1)
    Ne 11.11. 09:30 Nový Bor - Turnov 0:11 (0:3)
    Ne 11.11. 09:30 Česká Lípa - Jablonec 1:4 (0:1)
    Ne 11.11. 13:00 SK Studenec - Semily 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 09:30 Jilemnice - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    Ne 04.11. 09:30 Turnov - Rapid Liberec 6:2 (2:0)
    Ne 04.11. 13:00 SK Studenec - Sedmihorky 6:2 (4:0)
    Ne 04.11. 14:45 Jablonec - Nový Bor 10:2 (6:0)
    Ne 18.11. 09:30 Ruprechtice - Velké Hamry 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 09:30 Jilemnice - Sedmihorky 5:0 (3:0)
    So 06.04. 09:30 Semily - Jablonec 3:3 (2:1)
    So 06.04. 09:30 Česká Lípa - Mimoň 4:0 (2:0)
    So 06.04. 09:30 Rapid Liberec - Velké Hamry 6:0 (3:0)
    Ne 07.04. 12:30 SK Studenec - Turnov 1:0 (0:0)

    16.kolo

    Ne 31.03. 09:30 Sedmihorky - Velké Hamry 8:2 (4:1)
    Ne 31.03. 09:30 Mimoň - Nový Bor 10:1 (5:1)
    Ne 31.03. 09:30 Ruprechtice - Česká Lípa 0:10 (0:7)
    Ne 31.03. 13:30 Jablonec - SK Studenec 2:3 (2:2)
    St 17.04. 17:00 Jilemnice - Semily 2:2 (2:1)

    18.kolo

    So 13.04. 09:30 Velké Hamry - Nový Bor 5:5 (5:3)
    Ne 14.04. 09:00 Jablonec - Jilemnice 2:3 (1:1)
    Ne 14.04. 09:30 Ruprechtice - SK Studenec 8:0 (3:0)
    Ne 14.04. 09:30 Turnov - Semily 4:1 (1:1)
    Čt 25.04. 17:00 Sedmihorky - Rapid Liberec 0:9 (0:5)

    20.kolo

    So 27.04. 09:30 Mimoň - Semily 10:0 (6:0)
    Ne 28.04. 09:30 Sedmihorky - Nový Bor 5:3 (1:3)
    Ne 28.04. 09:30 Rapid Liberec - Česká Lípa 3:4 (2:1)
    Ne 28.04. 09:30 Ruprechtice - Jilemnice 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 12:00 Turnov - Jablonec 10:3 (9:1)

    21.kolo

    So 04.05. 09:30 Jilemnice - Mimoň 3:4 (2:2)
    So 04.05. 09:30 Česká Lípa - Nový Bor 11:2 (6:0)
    Ne 05.05. 09:30 Turnov - Sedmihorky 11:0 (7:0)
    Ne 05.05. 13:00 SK Studenec - Velké Hamry 6:1 (3:0)
    Ne 05.05. 14:45 Jablonec - Ruprechtice 1:4 (1:1)

    22.kolo

    St 08.05. 09:30 Sedmihorky - Česká Lípa 0:5 (0:2)
    St 08.05. 09:30 Rapid Liberec - SK Studenec 5:0 (4:0)
    St 08.05. 09:30 Velké Hamry - Semily 3:2 (1:0)
    St 08.05. 09:30 Mimoň - Jablonec 5:2 (2:1)
    St 08.05. 09:30 Ruprechtice - Turnov 1:7 (1:3)

    23.kolo

    So 11.05. 09:30 Jilemnice - Velké Hamry 2:2 (0:2)
    So 11.05. 09:30 Semily - Rapid Liberec 0:4 (0:0)
    Ne 12.05. 09:30 Ruprechtice - Sedmihorky 5:2 (3:2)
    Ne 12.05. 09:30 Turnov - Mimoň 1:2 (1:0)
    Ne 12.05. 13:00 SK Studenec - Nový Bor 6:2 (4:1)

    19.kolo

    So 20.04. 09:30 Jilemnice - Turnov 0:1 (0:0)
    So 20.04. 09:30 Semily - Ruprechtice 0:5 (0:2)
    So 20.04. 09:30 Česká Lípa - Velké Hamry 14:1 (5:0)
    Ne 21.04. 09:30 Nový Bor - Rapid Liberec 1:9 (1:3)
    Ne 21.04. 13:00 SK Studenec - Mimoň 3:4 (1:4)
    St 15.05. 16:15 Jablonec - Sedmihorky 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 18.05. 09:30 Rapid Liberec - Jilemnice 6:0 (1:0)
    So 18.05. 09:30 Velké Hamry - Jablonec 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 09:30 Česká Lípa - SK Studenec 8:2 (2:1)
    Ne 19.05. 09:30 Nový Bor - Semily 5:2 (4:0)
    Ne 19.05. 09:30 Mimoň - Ruprechtice 3:3 (1:3)

    25.kolo

    Čt 23.05. 17:00 Jablonec - Rapid Liberec 3:0 (1:0)
    So 25.05. 09:30 Mimoň - Sedmihorky 5:3 (2:1)
    So 25.05. 09:30 Jilemnice - Nový Bor 2:0 (1:0)
    So 25.05. 09:30 Semily - Česká Lípa 2:10 (1:3)
    So 25.05. 13:30 Turnov - Velké Hamry 7:0 (3:0)

    14.kolo

    St 01.05. 09:30 Mimoň - Velké Hamry 7:1 (2:0)
    St 05.06. 17:00 Turnov - Nový Bor 12:2 (8:0)
    So 08.06. 09:30 Semily - SK Studenec 2:4 (0:3)
    Ne 09.06. 09:30 Ruprechtice - Rapid Liberec 2:2 (2:2)
    Ne 09.06. 09:30 Jablonec - Česká Lípa 8:0 (5:0)

    26.kolo

    St 29.05. 16:30 Nový Bor - Jablonec 3:5 (1:3)
    Ne 02.06. 09:30 Sedmihorky - SK Studenec 2:4 (1:2)
    Ne 02.06. 09:30 Česká Lípa - Jilemnice 8:0 (5:0)
    Ne 02.06. 09:30 Velké Hamry - Ruprechtice 2:3 (1:1)
    St 12.06. 17:00 Rapid Liberec - Turnov 3:2 (2:2)

    15.kolo

    So 15.06. 09:30 Semily - Sedmihorky 0:1 (0:1)
    So 15.06. 09:30 Nový Bor - Ruprechtice 5:3 (2:2)
    So 15.06. 09:30 Rapid Liberec - Mimoň 5:4 (2:2)
    Ne 16.06. 13:00 SK Studenec - Jilemnice 4:3 (2:1)
    Út 18.06. 16:30 Česká Lípa - Turnov 5:2 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 0 4 143:42 54
    2. 22 17 0 5 125:43 51
    3. 22 16 2 4 94:35 50
    4. 22 16 1 5 111:53 49
    5. 22 13 1 8 91:47 40
    6. 22 13 0 9 67:70 39
    7. 22 10 2 10 56:87 32
    8. 22 8 0 14 56:103 24
    9. 22 5 4 13 37:72 19
    10. 22 4 2 16 35:108 14
    11. 22 3 3 16 53:137 12
    12. 22 0 3 19 28:99 3