Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 13075
  • Návštěvy: 100/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2249
    Týden:
    100
    Dnes:
    34
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 09:30 Turnov - Rapid Liberec 1:1 (1:1)
    So 25.08. 13:30 Doksy - Sedmihorky 2:0 (1:0)
    So 25.08. 14:00 Vratislavice - Vesec 4:2 (1:2)
    Ne 26.08. 10:00 Velké Hamry - Ruprechtice 2:2 (1:1)

    2.kolo

    Út 28.08. 17:30 Vesec - Mšeno 1:6 (0:2)
    St 29.08. 17:00 Višňová - Velké Hamry 6:4 (2:1)
    St 29.08. 17:00 Ruprechtice - Turnov 1:3 (1:1)
    St 29.08. 17:00 Rapid Liberec - Doksy 3:0 (2:0)
    St 29.08. 17:00 Sedmihorky - Vratislavice 2:9 (2:5)

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Višňová - Mšeno 6:3 (3:1)
    So 01.09. 10:00 Rapid Liberec - Velké Hamry 9:0 (4:0)
    So 01.09. 10:00 Sedmihorky - Turnov 1:4 (1:2)
    Ne 02.09. 14:00 Vratislavice - Doksy 7:2 (5:0)

    5.kolo

    So 08.09. 09:30 Turnov - Vratislavice 0:5 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Velké Hamry - Sedmihorky 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Mšeno - Ruprechtice 6:1 (2:1)
    Ne 09.09. 13:30 Doksy - Vesec 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Vesec - Višňová 1:5 (1:1)
    So 15.09. 10:00 Rapid Liberec - Mšeno 2:1 (1:1)
    So 15.09. 13:30 Doksy - Turnov 0:7 (0:4)
    So 15.09. 14:00 Vratislavice - Velké Hamry 7:0 (3:0)

    7.kolo

    So 22.09. 09:30 Turnov - Vesec 1:1 (0:0)
    So 22.09. 10:00 Višňová - Ruprechtice 3:3 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Velké Hamry - Doksy 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Mšeno - Sedmihorky 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 29.09. 09:30 Turnov - Velké Hamry 6:0 (2:0)
    So 29.09. 10:00 Vesec - Ruprechtice 6:1 (5:0)
    So 29.09. 10:00 Rapid Liberec - Višňová 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 14:00 Vratislavice - Mšeno 1:6 (0:3)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Višňová - Sedmihorky 5:0 (3:0)
    Ne 07.10. 10:00 Velké Hamry - Vesec 1:5 (0:3)
    Ne 07.10. 10:00 Mšeno - Doksy 10:1 (7:0)
    Ne 07.10. 10:00 Ruprechtice - Rapid Liberec 2:10 (0:5)

    10.kolo

    So 13.10. 09:30 Turnov - Mšeno 1:4 (0:1)
    So 13.10. 10:00 Sedmihorky - Ruprechtice 2:0 (2:0)
    So 13.10. 14:00 Vratislavice - Višňová 3:4 (1:3)
    Ne 14.10. 10:00 Vesec - Rapid Liberec 1:5 (1:3)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Višňová - Doksy 7:1 (4:0)
    Ne 21.10. 10:00 Mšeno - Velké Hamry 11:0 (4:0)
    Ne 21.10. 10:00 Ruprechtice - Vratislavice 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Rapid Liberec - Sedmihorky 5:0 (1:0)

    1.kolo

    So 27.10. 10:00 Sedmihorky - Vesec 1:1 (1:1)
    So 27.10. 10:00 Rapid Liberec - Vratislavice 7:2 (3:1)
    Ne 28.10. 12:00 Turnov - Višňová 2:7 (1:1)
    Ne 28.10. 13:30 Doksy - Ruprechtice 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 10.11. 09:30 Vratislavice - Sedmihorky 9:0 (5:0)
    So 10.11. 10:00 Rapid Liberec - Vesec 9:4 (6:1)
    Ne 11.11. 10:00 Mšeno - Turnov 3:2 (1:2)
    Ne 11.11. 10:00 Velké Hamry - Višňová 1:3 (0:1)
    Ne 11.11. 10:00 Ruprechtice - Doksy 4:2 (2:0)

    12.kolo

    So 03.11. 09:30 Velké Hamry - Mšeno 2:6 (0:2)
    So 03.11. 10:00 Sedmihorky - Rapid Liberec 1:8 (1:6)
    Ne 04.11. 10:00 Ruprechtice - Vesec 1:5 (1:2)
    Ne 04.11. 13:30 Doksy - Višňová 0:0 (0:0)
    So 17.11. 11:00 Vratislavice - Turnov 2:2 (2:1)

    4.kolo jaro

    So 23.03. 09:30 Turnov - Sedmihorky 1:1 (0:1)
    So 23.03. 10:00 Rapid Liberec - Ruprechtice 8:3 (4:3)
    So 23.03. 10:00 Višňová - Vesec 3:0 (2:0)
    Ne 24.03. 10:00 Velké Hamry - Vratislavice 3:3 (1:2)
    Ne 24.03. 13:30 Doksy - Mšeno 2:6 (2:1)

    5.kolo jaro

    So 30.03. 10:00 Višňová - Rapid Liberec 3:5 (3:2)
    Ne 31.03. 10:00 Mšeno - Vesec 5:3 (4:1)
    Ne 31.03. 10:00 Velké Hamry - Turnov 4:1 (1:1)
    Ne 31.03. 12:30 Ruprechtice - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 13:30 Doksy - Vratislavice 2:4 (1:3)

    6.kolo jaro

    So 06.04. 10:00 Mšeno - Rapid Liberec 2:1 (2:0)
    Ne 07.04. 09:30 Turnov - Doksy 13:0 (7:0)
    Ne 07.04. 10:00 Sedmihorky - Velké Hamry 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Vesec - Vratislavice 2:6 (1:3)
    Ne 07.04. 10:30 Ruprechtice - Višňová 3:4 (1:2)

    7.kolo jaro

    So 13.04. 10:00 Vratislavice - Rapid Liberec 4:3 (2:2)
    So 13.04. 13:30 Doksy - Velké Hamry 4:4 (3:4)
    Ne 14.04. 10:00 Vesec - Turnov 0:4 (0:2)
    Ne 14.04. 10:00 Sedmihorky - Višňová 0:4 (0:1)
    Ne 14.04. 10:30 Ruprechtice - Mšeno 1:7 (0:4)

    9.kolo jaro

    So 27.04. 10:00 Vesec - Doksy 4:1 (0:1)
    Ne 28.04. 09:30 Turnov - Ruprechtice 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Mšeno - Sedmihorky 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Višňová - Vratislavice 13:0 (7:0)
    Ne 28.04. 10:00 Velké Hamry - Rapid Liberec 2:2 (2:0)

    8.kolo jaro

    So 20.04. 10:00 Mšeno - Višňová 6:1 (1:0)
    Ne 21.04. 10:00 Vesec - Velké Hamry 3:4 (2:0)
    Ne 21.04. 10:00 Rapid Liberec - Turnov 1:2 (1:0)
    Ne 21.04. 10:00 Sedmihorky - Doksy 3:3 (2:1)
    St 01.05. 13:00 Vratislavice - Ruprechtice 2:0 (2:0)

    1.kolo jaro

    So 04.05. 10:00 Višňová - Turnov 3:3 (3:0)
    So 04.05. 10:00 Mšeno - Vratislavice 10:0 (8:0)
    Ne 05.05. 10:00 Vesec - Sedmihorky 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:30 Ruprechtice - Velké Hamry 2:3 (1:2)
    Ne 05.05. 13:30 Doksy - Rapid Liberec 0:5 (0:3)

    Nadstavba 1.kolo

    Ne 12.05. 09:30 Velké Hamry - Doksy 5:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:00 Vesec - Ruprechtice 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 11:00 Višňová - Rapid Liberec 0:8 (0:2)
    Ne 12.05. 12:30 Mšeno - Vratislavice 9:1 (5:0)
    Ne 12.05. 14:00 Turnov - Sedmihorky 9:1 (4:0)

    Nadstavba 2. kolo

    So 18.05. 09:30 Turnov - Velké Hamry 5:1 (2:1)
    So 18.05. 10:00 Vratislavice - Rapid Liberec 3:7 (1:6)
    So 18.05. 14:00 Mšeno - Višňová 2:3 (0:2)
    Ne 19.05. 10:00 Sedmihorky - Ruprechtice 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 13:30 Doksy - Vesec 2:4 (2:3)

    Nadstavba 3. kolo

    So 25.05. 10:00 Rapid Liberec - Mšeno 1:3 (0:1)
    So 25.05. 13:00 Višňová - Vratislavice 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 Velké Hamry - Sedmihorky 8:2 (4:0)
    Ne 26.05. 10:00 Vesec - Turnov 1:4 (1:2)
    Ne 26.05. 10:30 Ruprechtice - Doksy 3:2 (2:2)

    Nadstavba 4. kolo

    So 01.06. 13:00 Vratislavice - Mšeno 3:5 (0:3)
    Ne 02.06. 09:30 Turnov - Ruprechtice 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Sedmihorky - Doksy 4:2 (2:2)
    Ne 02.06. 15:00 Velké Hamry - Vesec 5:2 (4:2)
    St 12.06. 17:30 Rapid Liberec - Višňová 6:1 (3:0)

    Nadstavba 5.kolo

    So 08.06. 12:30 Rapid Liberec - Vratislavice 10:3 (5:2)
    Ne 09.06. 10:00 Višňová - Mšeno 8:3 (6:2)
    Ne 09.06. 10:30 Ruprechtice - Velké Hamry 3:4 (1:3)
    Ne 09.06. 13:00 Vesec - Sedmihorky 1:3 (0:1)
    Ne 09.06. 13:30 Doksy - Turnov 4:2 (2:2)

    Nadstavba 6.kolo

    So 15.06. 10:00 Mšeno - Rapid Liberec výsledek
    So 15.06. 13:00 Vratislavice - Višňová 0:246
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 23 19 0 4 122:42 57
    2. 24 16 4 4 339:56 52
    3. 23 16 3 4 117:39 51
    4. 23 12 5 6 78:42 41
    5. 23 10 4 9 59:84 34
    6. 24 10 2 12 79:339 32
    7. 23 7 2 14 53:74 23
    8. 23 6 2 15 39:77 20
    9. 23 3 3 17 25:91 12
    10. 23 3 3 17 32:99 12