Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 13071
  • Návštěvy: 67/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2245
    Týden:
    67
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 26.08. 11:45 Košťany - Žatec 3:2 (2:1)
    Ne 26.08. 11:45 Dobroměřice - Louny 4:1 (1:1)
    St 29.08. 17:45 Kadaň - Ervěnice 15:0 (8:0)
    Ne 16.09. 11:45 Bílina - Krupka 6:1 (2:1)

    2.kolo

    So 01.09. 11:45 Krupka - Ervěnice 7:3 (2:2)
    So 01.09. 11:45 Bílina - Košťany 1:2 (0:1)
    So 01.09. 13:45 Louny - Mostecký FK 4:1 (3:1)
    Ne 02.09. 11:45 Žatec - Dobroměřice 1:5 (1:2)

    13.kolo

    St 05.09. 17:45 Ervěnice - Louny 1:5 (0:3)
    St 05.09. 17:45 Kadaň - Žatec 11:3 (7:0)
    St 05.09. 17:45 Mostecký FK - Bílina 1:8 (1:3)
    St 05.09. 17:45 Dobroměřice - Košťany 2:4 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 15:00 Kadaň - Louny 5:2 (1:0)
    Ne 09.09. 11:45 Košťany - Krupka 10:0 (5:0)
    Ne 09.09. 11:45 Dobroměřice - Bílina 0:1 np (0:0)
    Ne 09.09. 11:45 Mostecký FK - Žatec 5:4 (3:2)

    4.kolo

    So 15.09. 11:45 Louny - Ervěnice 10:3 (7:0)
    So 15.09. 11:45 Bílina - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 11:45 Žatec - Kadaň 2:13 (0:4)
    Ne 16.09. 11:45 Košťany - Dobroměřice 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 11:45 Ervěnice - Žatec 4:8 (2:3)
    So 22.09. 15:00 Kadaň - Bílina 5:1 (1:1)
    Ne 23.09. 11:45 Dobroměřice - Krupka 7:2 (2:0)
    Ne 23.09. 11:45 Mostecký FK - Košťany 0:10 (0:5)

    14.kolo

    St 26.09. 17:45 Krupka - Dobroměřice 1:9 (0:4)
    St 26.09. 17:45 Košťany - Mostecký FK 4:0 (3:0)
    St 26.09. 17:45 Bílina - Kadaň 3:5 (3:4)
    St 26.09. 17:45 Žatec - Ervěnice 3:4 (2:0)

    6.kolo

    So 29.09. 11:45 Krupka - Louny 3:4 (0:2)
    So 29.09. 11:45 Bílina - Ervěnice 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 11:45 Košťany - Kadaň 3:2 (1:1)
    Ne 30.09. 11:45 Dobroměřice - Mostecký FK 5:0 (3:0)

    7.kolo

    So 06.10. 11:45 Mostecký FK - Krupka 2:4 (1:4)
    So 06.10. 11:45 Ervěnice - Košťany 1:7 (0:3)
    So 06.10. 15:00 Kadaň - Dobroměřice 3:2 (2:0)
    Ne 07.10. 11:45 Louny - Žatec 10:1 (6:0)

    8.kolo

    So 13.10. 11:45 Krupka - Žatec 0k:3
    So 13.10. 11:45 Bílina - Louny 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:15 Mostecký FK - Kadaň 0:9 (0:6)
    Ne 14.10. 11:45 Dobroměřice - Ervěnice 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 11:45 Ervěnice - Mostecký FK 1:3 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Kadaň - Krupka 17:1 (6:1)
    Ne 21.10. 11:45 Louny - Košťany 2:3 (1:1)
    Ne 21.10. 11:45 Žatec - Bílina 3:7 (1:5)

    10.kolo

    So 27.10. 11:45 Krupka - Bílina 0:6 (0:4)
    Ne 28.10. 11:45 Žatec - Košťany 4:13 (2:5)
    Ne 28.10. 11:45 Louny - Dobroměřice 4:3 (3:2)
    Ne 28.10. 11:45 Ervěnice - Kadaň 0:7 (0:3)

    11.kolo

    So 03.11. 11:45 Ervěnice - Krupka 8:2 (5:1)
    So 03.11. 11:45 Mostecký FK - Louny 3:7 (1:4)
    Ne 04.11. 11:45 Dobroměřice - Žatec 7:0 (4:0)
    Ne 04.11. 11:45 Košťany - Bílina 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 10.11. 11:45 Bílina - Dobroměřice 2:3 (1:2)
    So 10.11. 13:45 Krupka - Košťany 1:18 (0:7)
    Ne 11.11. 11:45 Žatec - Mostecký FK 6:4 (3:0)
    Ne 11.11. 11:45 Louny - Kadaň 5:3 (3:2)

    15.kolo

    So 23.03. 11:45 Ervěnice - Bílina 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Kadaň - Košťany 1:9 (1:5)
    Ne 24.03. 11:45 Louny - Krupka 14:1 (8:0)
    Ne 24.03. 16:15 Mostecký FK - Dobroměřice 0:4 (0:2)

    16.kolo

    So 30.03. 11:45 Krupka - Mostecký FK 1:8 (0:4)
    So 30.03. 11:45 Košťany - Ervěnice 6:1 (5:0)
    Ne 31.03. 11:45 Dobroměřice - Kadaň 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 11:45 Žatec - Louny 2:1 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 11:45 Ervěnice - Dobroměřice 0:4 (0:0)
    So 06.04. 12:00 Kadaň - Mostecký FK 12:1 (2:1)
    Ne 07.04. 11:45 Žatec - Krupka 19:0 (13:0)
    Ne 07.04. 11:45 Louny - Bílina 2:4 (1:2)

    18.kolo

    So 13.04. 11:45 Krupka - Kadaň 1:15 (0:4)
    So 13.04. 11:45 Bílina - Žatec 9:0 (4:0)
    Ne 14.04. 11:45 Mostecký FK - Ervěnice 2:3 (1:1)
    Ne 14.04. 11:45 Košťany - Louny 5:1 (3:1)

    19.kolo

    So 20.04. 11:45 Bílina - Krupka 17:1 (10:1)
    Ne 21.04. 11:45 Košťany - Žatec 10:0 (5:0)
    Ne 21.04. 11:45 Dobroměřice - Louny 4:2 (2:0)
    St 24.04. 16:00 Kadaň - Ervěnice 3:1 (2:1)

    20.kolo

    So 27.04. 11:45 Krupka - Ervěnice 2:8 (1:4)
    So 27.04. 11:45 Bílina - Košťany 0:6 (0:2)
    Ne 28.04. 11:45 Louny - Mostecký FK 7:3 (1:2)
    Ne 28.04. 11:45 Žatec - Dobroměřice 3:6 (3:2)

    21.kolo

    So 04.05. 15:00 Kadaň - Louny 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 11:45 Košťany - Krupka 18:0 (7:0)
    Ne 05.05. 11:45 Dobroměřice - Bílina 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 11:45 Mostecký FK - Žatec 1:0 (1:0)

    22.kolo

    St 08.05. 11:45 Louny - Ervěnice 1:2 np (0:1)
    So 11.05. 11:45 Bílina - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 11:45 Žatec - Kadaň 3:6 (1:3)
    Ne 12.05. 11:45 Košťany - Dobroměřice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 15:00 Kadaň - Bílina 3:6 (1:4)
    So 18.05. 16:45 Ervěnice - Žatec 1:4 (0:0)
    Ne 19.05. 11:45 Dobroměřice - Krupka 4:0 (3:0)
    Ne 19.05. 11:45 Mostecký FK - Košťany 0:6 (0:2)

    24.kolo

    So 25.05. 11:45 Krupka - Louny 0:8 (0:5)
    Ne 26.05. 11:45 Košťany - Kadaň 3:2 (2:1)
    Ne 26.05. 14:45 Dobroměřice - Mostecký FK 4:2 (1:0)
    St 05.06. 17:00 Bílina - Ervěnice 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 01.06. 11:45 Ervěnice - Košťany 1:5 (0:3)
    So 01.06. 11:45 Louny - Žatec 6:2 (2:0)
    So 01.06. 15:00 Kadaň - Dobroměřice 2:6 (1:4)
    Ne 02.06. 11:45 Mostecký FK - Krupka 17:0 (9:0)

    26.kolo

    So 08.06. 11:45 Bílina - Louny 6:0 (2:0)
    Ne 09.06. 11:45 Krupka - Žatec 0:10 (0:6)
    Ne 09.06. 11:45 Dobroměřice - Ervěnice 1:2 (1:2)
    Ne 09.06. 11:45 Mostecký FK - Kadaň 1:12 (1:3)

    27.kolo

    Čt 13.06. 17:15 Ervěnice - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    So 15.06. 11:45 Louny - Košťany 4:1 (2:0)
    So 15.06. 12:00 Kadaň - Krupka 13:0 (7:0)
    Ne 16.06. 11:45 Žatec - Bílina 0:8 (0:5)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 23 0 0 1 154:28 69
    2. 24 17 0 1 6 91:36 52
    3. 24 17 0 0 7 169:56 51
    4. 24 15 1 0 8 102:45 47
    5. 24 14 0 1 9 102:63 43
    6. 24 7 0 0 17 83:134 21
    7. 24 6 1 0 17 49:108 20
    8. 24 5 0 0 19 56:120 15
    9. 24 2 0 0 22 28:244 6