Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 13069
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2746
    Týden:
    30
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 Trnovany - Štětí 2:1 (1:0)
    So 25.08. 10:00 Mojžíř - Straškov 2:3 np (1:1)
    Ne 26.08. 10:00 Č. Kamenice - Roma Děčín 5:1 (5:1)
    Ne 26.08. 10:00 Malšovice - Úštěk 3:2 (0:2)
    Ne 26.08. 14:00 Skorotice - Velké Březno 1:4 (0:4)
    Ne 26.08. 17:00 Vaňov - Šluknov 5:1 (2:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Šluknov - Úštěk 7:1 (1:1)
    So 01.09. 10:00 Chlumec - Mojžíř 1:7 (0:2)
    So 01.09. 10:00 Štětí - Roma Děčín 5:6 np (2:3)
    So 01.09. 10:00 Vaňov - Skorotice 3:4 (1:2)
    So 01.09. 13:30 Velké Březno - Trnovany 7:3 (4:2)
    Ne 02.09. 10:00 Straškov - Malšovice 3:2 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Trnovany - Vaňov 6:3 (2:2)
    So 08.09. 10:00 Mojžíř - Č. Kamenice 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Malšovice - Chlumec 5:7 (0:4)
    Ne 09.09. 10:00 Úštěk - Straškov 4:2 (2:1)
    Ne 09.09. 12:00 Roma Děčín - Velké Březno 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 14:00 Skorotice - Šluknov 2:3 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Šluknov - Straškov 5:3 (3:2)
    So 15.09. 10:00 Chlumec - Úštěk 3:4 (3:1)
    So 15.09. 10:00 Štětí - Mojžíř 1:2 (0:1)
    So 15.09. 10:00 Vaňov - Roma Děčín 13:1 (3:0)
    Ne 16.09. 10:00 Malšovice - Č. Kamenice 1:6 (0:1)
    Ne 16.09. 14:00 Trnovany - Skorotice 2:3 np (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Velké Březno - Mojžíř 4:2 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Malšovice - Štětí 0:8 (0:5)
    Ne 23.09. 10:00 Úštěk - Č. Kamenice 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Straškov - Chlumec 3:1 (2:1)
    Ne 23.09. 12:00 Roma Děčín - Skorotice 4:2 (3:0)
    So 20.10. 10:00 Trnovany - Šluknov 4:6 (1:3)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Štětí - Úštěk 3:6 (0:3)
    So 29.09. 10:00 Velké Březno - Malšovice 13:0 (6:0)
    So 29.09. 10:00 Vaňov - Mojžíř 3:2 (0:1)
    Ne 30.09. 10:00 Šluknov - Chlumec 7:1 (2:0)
    Ne 30.09. 10:00 Č. Kamenice - Straškov 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Trnovany - Roma Děčín 6:1 (4:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Roma Děčín - Šluknov 3:7 (0:4)
    So 06.10. 10:00 Mojžíř - Skorotice 2:4 (1:1)
    So 06.10. 10:00 Straškov - Štětí 0:7 (0:3)
    So 06.10. 10:00 Chlumec - Č. Kamenice 1:4 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Malšovice - Vaňov 3:7 (1:4)
    Ne 07.10. 10:00 Úštěk - Velké Březno 2:5 (1:3)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Šluknov - Č. Kamenice 2:3 (2:2)
    So 13.10. 10:00 Štětí - Chlumec 7:2 (3:1)
    So 13.10. 10:00 Velké Březno - Straškov 5:1 (4:1)
    So 13.10. 10:00 Vaňov - Úštěk 10:0 (6:0)
    So 13.10. 10:00 Trnovany - Mojžíř 0:4 (0:1)
    Ne 14.10. 16:30 Skorotice - Malšovice 7:1 (2:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Mojžíř - Roma Děčín 8:1 (5:0)
    Ne 21.10. 10:00 Malšovice - Trnovany 5:3 (3:1)
    Ne 21.10. 10:00 Úštěk - Skorotice 3:4 (3:3)
    Ne 21.10. 10:00 Straškov - Vaňov 3:5 (2:3)
    Ne 21.10. 10:00 Č. Kamenice - Štětí 5:3 (2:1)
    Čt 25.10. 16:30 Chlumec - Velké Březno 1:15 (0:7)

    10.kolo

    So 27.10. 10:00 Šluknov - Štětí 5:3 (2:1)
    So 27.10. 10:00 Velké Březno - Č. Kamenice 4:1 (3:1)
    So 27.10. 10:00 Vaňov - Chlumec 10:0 (8:0)
    So 27.10. 10:00 Trnovany - Úštěk 1:6 (0:3)
    Ne 28.10. 12:00 Roma Děčín - Malšovice 3:6 (2:3)
    Ne 28.10. 14:00 Skorotice - Straškov 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 Mojžíř - Šluknov 4:5 np (3:3)
    So 03.11. 10:00 Chlumec - Skorotice 0:6 (0:3)
    So 03.11. 10:00 Štětí - Velké Březno 0:4 (0:3)
    Ne 04.11. 10:00 Úštěk - Roma Děčín 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Straškov - Trnovany 2:4 (0:2)
    Ne 04.11. 10:00 Č. Kamenice - Vaňov 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:00 Šluknov - Velké Březno 8:3 (4:1)
    So 10.11. 10:00 Vaňov - Štětí 7:2 (2:2)
    So 10.11. 10:00 Trnovany - Chlumec 4:2 (2:0)
    So 10.11. 10:00 Mojžíř - Malšovice 3:4 (2:1)
    Ne 11.11. 16:30 Skorotice - Č. Kamenice 1:0 (1:0)
    Ne 17.03. 13:30 Roma Děčín - Straškov 1:4 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 10:00 Šluknov - Vaňov 3:4 (2:0)
    So 23.03. 10:00 Štětí - Trnovany 2:3 (1:2)
    So 23.03. 12:00 Velké Březno - Skorotice 4:3 (1:1)
    So 23.03. 17:30 Roma Děčín - Č. Kamenice 3:2 (2:1)
    Ne 24.03. 10:00 Straškov - Mojžíř 1:3 (1:2)
    Ne 24.03. 10:00 Úštěk - Malšovice 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:00 Mojžíř - Chlumec 8:1 (3:0)
    Ne 31.03. 10:00 Úštěk - Šluknov 5:3 (2:2)
    Ne 31.03. 10:00 Malšovice - Straškov 5:0 (2:0)
    Ne 31.03. 14:00 Skorotice - Vaňov 1:5 (1:3)
    Ne 31.03. 15:30 Roma Děčín - Štětí 2:8 (1:4)
    Ne 31.03. 16:00 Trnovany - Velké Březno 0:7 (0:3)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 Šluknov - Skorotice 3:4 (1:4)
    So 06.04. 10:00 Vaňov - Trnovany 6:1 (4:0)
    So 06.04. 10:00 Velké Březno - Roma Děčín 8:1 (3:0)
    So 06.04. 10:00 Č. Kamenice - Mojžíř 1:3 (1:1)
    So 06.04. 10:00 Chlumec - Malšovice 1:4 (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Straškov - Úštěk 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 Mojžíř - Štětí 6:2 (1:0)
    Ne 14.04. 10:00 Straškov - Šluknov 4:3 (1:2)
    Ne 14.04. 10:00 Úštěk - Chlumec 4:3 (3:1)
    Ne 14.04. 10:00 Č. Kamenice - Malšovice 1:6 (0:1)
    Ne 14.04. 12:00 Roma Děčín - Vaňov 2:6 (0:4)
    Ne 14.04. 14:00 Skorotice - Trnovany 6:1 (3:1)

    18.kolo

    So 20.04. 10:00 Šluknov - Trnovany 4:2 (3:2)
    So 20.04. 10:00 Mojžíř - Velké Březno 3:4 (2:3)
    So 20.04. 10:00 Štětí - Malšovice 2:6 (1:5)
    So 20.04. 10:00 Chlumec - Straškov 2:1 np (0:1)
    Ne 21.04. 10:00 Č. Kamenice - Úštěk 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 14:00 Skorotice - Roma Děčín 5:0 (4:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:00 Chlumec - Šluknov 4:2 (1:1)
    So 27.04. 10:00 Mojžíř - Vaňov 2:3 (1:2)
    So 27.04. 12:00 Roma Děčín - Trnovany 4:3 (3:3)
    Ne 28.04. 10:00 Straškov - Č. Kamenice 3:4 np (1:2)
    Ne 28.04. 10:00 Úštěk - Štětí 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Malšovice - Velké Březno 4:2 (3:1)

    13.kolo

    St 05.09. 17:00 Úštěk - Mojžíř 0:1 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Štětí - Skorotice 3:2 (3:1)
    St 05.09. 17:30 Č. Kamenice - Trnovany 6:2 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Velké Březno - Vaňov 6:3 (2:3)
    St 19.09. 17:00 Chlumec - Roma Děčín 3:4 np (2:2)
    St 01.05. 10:30 Malšovice - Šluknov 7:5 (4:4)

    20.kolo

    So 04.05. 10:00 Šluknov - Roma Děčín 11:0 (4:0)
    So 04.05. 10:00 Vaňov - Malšovice 2:4 (0:1)
    So 04.05. 10:00 Velké Březno - Úštěk 3:1 (3:0)
    So 04.05. 10:30 Štětí - Straškov 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Č. Kamenice - Chlumec 4:3 np (0:2)
    Ne 05.05. 14:00 Skorotice - Mojžíř 2:4 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 10:00 Č. Kamenice - Šluknov 2:4 (1:2)
    So 11.05. 10:00 Chlumec - Štětí 6:3 (5:2)
    So 11.05. 10:00 Mojžíř - Trnovany 6:2 (2:1)
    Ne 12.05. 10:00 Straškov - Velké Březno 2:8 (0:4)
    Ne 12.05. 10:00 Úštěk - Vaňov 2:1 (0:0)
    Ne 12.05. 10:00 Malšovice - Skorotice 3:4 (2:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:00 Vaňov - Straškov 5:4 (2:2)
    So 18.05. 10:30 Štětí - Č. Kamenice 5:4 np (4:0)
    So 18.05. 12:00 Roma Děčín - Mojžíř 1:7 (1:2)
    Ne 19.05. 10:00 Velké Březno - Chlumec 5:2 (1:0)
    Ne 19.05. 14:00 Skorotice - Úštěk 6:2 (3:2)
    Ne 19.05. 16:00 Trnovany - Malšovice 2:1 (2:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:00 Šluknov - Mojžíř 3:6 (1:2)
    So 01.06. 10:00 Roma Děčín - Úštěk 5:1 (3:0 )
    So 01.06. 10:00 Trnovany - Straškov 0:2 (0:2)
    So 01.06. 10:00 Vaňov - Č. Kamenice 1:2 (0:1)
    So 01.06. 10:00 Velké Březno - Štětí 13:0 (6:0)
    Ne 02.06. 14:00 Skorotice - Chlumec 2:3 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 10:00 Velké Březno - Šluknov 7:1 (2:1)
    So 08.06. 10:00 Štětí - Vaňov 4:13 (3:6)
    So 08.06. 10:00 Chlumec - Trnovany 2:3 np (0:0)
    Ne 09.06. 10:00 Č. Kamenice - Skorotice 1:2 (0:0)
    Ne 09.06. 10:00 Straškov - Roma Děčín 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 10:00 Malšovice - Mojžíř 4:3 (2:3)

    23.kolo

    St 22.05. 17:45 Malšovice - Roma Děčín 6:3 (2:2)
    So 25.05. 10:00 Štětí - Šluknov 2:0 (0:0)
    So 25.05. 10:00 Chlumec - Vaňov 2:7 (0:5)
    Ne 26.05. 10:00 Č. Kamenice - Velké Březno 4:6 (1:2)
    Ne 26.05. 10:00 Straškov - Skorotice 2:1 (0:1)
    St 12.06. 17:30 Úštěk - Trnovany 4:2 (3:1)

    26.kolo

    24.05. 17:30 Trnovany - Č. Kamenice 1:2 np (0:0)
    So 15.06. 10:00 Šluknov - Malšovice 2:4 (0:1)
    So 15.06. 10:00 Mojžíř - Úštěk 12:3 (6:1)
    So 15.06. 10:00 Roma Děčín - Chlumec 1:16 (0:5)
    So 15.06. 10:00 Vaňov - Velké Březno 6:8 (4:4)
    Ne 16.06. 14:00 Skorotice - Štětí 4:2 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 22 0 0 2 148:49 66
    2. 24 17 0 0 7 131:64 51
    3. 24 15 0 2 7 102:52 47
    4. 24 15 0 0 9 86:89 45
    5. 24 14 1 0 9 81:55 44
    6. 24 11 1 0 12 99:83 35
    7. 24 9 3 1 11 64:61 34
    8. 24 11 0 0 13 56:83 33
    9. 24 7 1 2 14 46:78 25
    10. 24 7 1 2 14 56:90 25
    11. 24 7 1 1 15 75:99 24
    12. 24 5 1 3 15 66:117 20
    13. 24 5 2 0 17 46:136 19