Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 13065
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1401
    Týden:
    34
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.09. 17:00 Bílá Hora - Suchdol 5:1 (4:0)
    So 08.09. 08:30 Dukla Praha d - Lipence 2:7 (1:2)
    So 08.09. 11:00 Ďáblice B - Bohnice B 7:0 (3:0)
    Ne 09.09. 12:30 Ruzyně - FA Praha 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Řepy B - Řeporyje 1:2 (1:0)

    2.kolo

    St 12.09. 18:30 Dukla Praha d - Řepy B 0:7 (0:4)
    So 15.09. 10:00 Lipence - Bohnice B 4:7 (3:4)
    So 15.09. 11:00 Řeporyje - Ruzyně 6:4 (3:3)
    So 15.09. 17:00 FA Praha - Bílá Hora 3:5 (1:4)
    Po 17.09. 17:30 Suchdol - Ďáblice B 2:6 (1:1)

    3.kolo

    Čt 20.09. 17:00 Ruzyně - Dukla Praha d 8:3 (3:1)
    21.09. 16:30 Řeporyje - Bílá Hora 5:0 (2:0)
    So 22.09. 08:30 Bohnice B - Suchdol 3:6 (1:4)
    Ne 23.09. 11:00 Ďáblice B - FA Praha 5:1 (2:0)
    Ne 23.09. 13:00 Řepy B - Lipence 2:12 (1:5)

    4.kolo

    Út 18.09. 17:00 Řepy B - Ruzyně 3:3 (1:2)
    St 26.09. 17:00 Řeporyje - Ďáblice B 2:2 (1:1)
    St 26.09. 18:30 Dukla Praha d - Bílá Hora 2:7 (0:5)
    28.09. 10:00 Lipence - Suchdol 5:3 (3:0)
    28.09. 14:00 FA Praha - Bohnice B 3:3 (3:1)

    5.kolo

    So 06.10. 11:00 Bílá Hora - Řepy B 4:3 (1:1)
    So 06.10. 11:00 Ďáblice B - Dukla Praha d 2:0 (2:0)
    So 06.10. 13:30 Řeporyje - Bohnice B 12:0 (4:0)
    Ne 07.10. 12:30 Ruzyně - Lipence 8:3 (6:1)
    Ne 07.10. 16:00 Suchdol - FA Praha 3:1 (2:0)

    6.kolo

    St 10.10. 18:30 Dukla Praha d - Bohnice B 1:6 (1:1)
    So 13.10. 10:00 Lipence - FA Praha 6:4 (5:2)
    So 13.10. 11:00 Řeporyje - Suchdol 12:1 (7:0)
    So 13.10. 11:45 Řepy B - Ďáblice B 2:3 (0:2)
    Út 16.10. 17:15 Ruzyně - Bílá Hora 8:1 (5:0)

    7.kolo

    So 20.10. 08:30 Suchdol - Dukla Praha d 10:1 (5:1)
    So 20.10. 09:00 Ďáblice B - Ruzyně 2:5 (0:3)
    So 20.10. 11:00 Bílá Hora - Lipence 5:0 (2:0)
    So 20.10. 13:00 Bohnice B - Řepy B 6:0 (2:0)
    Ne 21.10. 11:00 FA Praha - Řeporyje 1:9 (1:2)

    8.kolo

    Po 01.10. 17:00 Suchdol - Řepy B 9:5 (8:1)
    Út 23.10. 17:30 Bílá Hora - Ďáblice B 0:9 (0:3)
    St 24.10. 18:30 Dukla Praha d - FA Praha 0:5 (0:3)
    Čt 25.10. 17:00 Ruzyně - Bohnice B 6:3 (2:0)
    So 27.10. 11:00 Řeporyje - Lipence 8:0 (6:0)

    9.kolo

    So 03.11. 09:30 Suchdol - Ruzyně 2:2 (1:0)
    So 03.11. 11:00 Řeporyje - Dukla Praha d 12:0 (6:0)
    Ne 04.11. 11:00 Ďáblice B - Lipence 0k:3
    Ne 04.11. 12:00 Bohnice B - Bílá Hora 5:1 (2:0)
    Ne 04.11. 12:00 FA Praha - Řepy B 1:3 (1:1)

    10.kolo

    05.04. 17:00 Řeporyje - Řepy B 5:0 (3:0)
    So 06.04. 10:00 Lipence - Dukla Praha d 4:2 (2:1)
    So 06.04. 13:00 Bohnice B - Ďáblice B 2:6 (1:1)
    So 06.04. 14:30 FA Praha - Ruzyně 5:1 (5:1)
    Po 08.04. 17:00 Suchdol - Bílá Hora 9:4 (3:2)

    11.kolo

    So 13.04. 10:00 Ďáblice B - Suchdol 13:4 (6:1)
    Ne 14.04. 10:00 Bohnice B - Lipence 2:3 (0:2)
    Ne 14.04. 10:00 Bílá Hora - FA Praha 6:2 (1:0)
    Ne 14.04. 12:30 Ruzyně - Řeporyje 4:4 (0:3)
    Ne 14.04. 17:00 Řepy B - Dukla Praha d 3:1 (2:0)

    13.kolo

    Čt 25.04. 17:30 Bílá Hora - Dukla Praha d 6:3 (2:3)
    26.04. 17:30 Suchdol - Lipence 5:6 (3:3)
    So 27.04. 09:00 Ďáblice B - Řeporyje 4:1 (2:0)
    Ne 28.04. 12:30 Ruzyně - Řepy B 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 13:00 Bohnice B - FA Praha 6:1 (3:0)

    14.kolo

    St 01.05. 18:30 Dukla Praha d - Ďáblice B 1:9 (0:3)
    So 04.05. 10:00 Lipence - Ruzyně 1:10 (0:6)
    So 04.05. 13:00 FA Praha - Suchdol 5:1 (2:0)
    Ne 05.05. 11:00 Bohnice B - Řeporyje 0:7 (0:3)
    St 08.05. 17:30 Řepy B - Bílá Hora 2:8 (0:1)

    15.kolo

    So 11.05. 09:00 FA Praha - Lipence 5:1 (2:1)
    So 11.05. 09:00 Ďáblice B - Řepy B 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Bílá Hora - Ruzyně 0:2 (0:0)
    Po 13.05. 17:30 Suchdol - Řeporyje 5:4 (3:1)
    Ne 19.05. 12:30 Bohnice B - Dukla Praha d 4:2 (3:0)

    16.kolo

    So 30.03. 11:00 Řeporyje - FA Praha 3:4 (2:1)
    St 15.05. 18:30 Dukla Praha d - Suchdol 2:10 (0:3)
    So 18.05. 10:00 Lipence - Bílá Hora 1:4 (0:1)
    So 18.05. 15:00 Řepy B - Bohnice B 2:4 (0:1)
    Ne 19.05. 12:30 Ruzyně - Ďáblice B 2:3 (2:1)

    17.kolo

    24.05. 17:00 FA Praha - Dukla Praha d 2:1 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Lipence - Řeporyje 2:6 (2:3)
    So 25.05. 11:00 Ďáblice B - Bílá Hora 5:2 (2:1)
    Ne 26.05. 12:30 Bohnice B - Ruzyně 1:3 (0:0)
    Ne 26.05. 15:15 Řepy B - Suchdol 3:1 (1:0)

    18.kolo

    Út 28.05. 17:00 Ruzyně - Suchdol 7:1 (2:0)
    St 29.05. 18:30 Dukla Praha d - Řeporyje 0:21 (0:11)
    So 01.06. 15:00 Řepy B - FA Praha 0:9 (0:5)
    Ne 02.06. 10:00 Lipence - Ďáblice B 1:6 (0:3)
    Út 04.06. 17:30 Bílá Hora - Bohnice B 10:2 (2:0)

    12.kolo

    St 05.06. 18:00 Lipence - Řepy B 7:1 (2:1)
    St 05.06. 18:30 Dukla Praha d - Ruzyně 1:8 (1:3)
    07.06. 17:30 Bílá Hora - Řeporyje 7:2 (4:1)
    Ne 09.06. 15:00 FA Praha - Ďáblice B 2:3 (2:1)
    Po 10.06. 17:30 Suchdol - Bohnice B 4:7 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 1 2 88:30 46
    2. 18 12 3 3 92:39 39
    3. 18 12 2 4 121:35 38
    4. 18 11 0 7 75:64 33
    5. 18 9 0 9 66:80 27
    6. 18 8 1 9 61:78 25
    7. 18 7 1 10 54:60 22
    8. 18 7 1 10 77:91 22
    9. 18 4 1 13 37:85 13
    10. 18 0 0 18 22:131 0