Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 13049
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Chrudim  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1383
Týden:
35
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

Ne 26.08. 10:00 Skuteč / Bítovany - Dolní Újezd 4:3 (1:1)
Ne 26.08. 10:00 Bystré - Svitavy B 4:5 (2:3)
Ne 26.08. 10:00 Miřetice - Proseč 1:5 (1:2)
Út 04.09. 17:00 H. Új./Moraš. - Luže 8:3 (4:0)

2.kolo

So 01.09. 09:00 Luže - Bystré 6:3 (2:2)
Ne 02.09. 10:00 Dolní Újezd - Proseč 7:4 (3:2)
Ne 02.09. 10:00 Svitavy B - Miřetice 11:0 (6:0)
Ne 02.09. 10:00 Skuteč / Bítovany - H. Új./Moraš. 6:2 (1:0)

3.kolo

So 08.09. 10:00 Miřetice - Luže 0:4 (0:1)
So 08.09. 10:00 Proseč - Svitavy B 2:7 (2:4)
Ne 09.09. 10:00 H. Új./Moraš. - Dolní Újezd 3:8 (2:4)
Ne 09.09. 10:00 Bystré - Skuteč / Bítovany 4:4 (2:4)

4.kolo

Ne 16.09. 10:00 Dolní Újezd - Svitavy B 5:3 (2:3)
Ne 16.09. 10:00 Skuteč / Bítovany - Miřetice 9:5 (5:2)
Ne 16.09. 10:00 H. Új./Moraš. - Bystré 7:2 (2:1)
Út 18.09. 17:00 Luže - Proseč 4:5 (0:3)

5.kolo

So 22.09. 14:30 Proseč - Skuteč / Bítovany 1:9 (0:4)
Ne 23.09. 10:00 Bystré - Dolní Újezd 2:3 (2:2)
Ne 23.09. 10:00 Svitavy B - Luže 8:3 (2:1)
So 20.10. 10:00 Miřetice - H. Új./Moraš. 0:12 (0:8)

6.kolo

Ne 30.09. 10:00 H. Új./Moraš. - Proseč 4:2 (3:0)
Ne 30.09. 10:00 Bystré - Miřetice 7:4 (5:3)
Ne 30.09. 14:00 Skuteč / Bítovany - Svitavy B 6:1 (2:0)
Po 01.10. 17:00 Dolní Újezd - Luže 2:1 (1:1)

7.kolo

So 06.10. 09:00 Luže - Skuteč / Bítovany 2:10 (0:0)
So 06.10. 10:00 Proseč - Bystré 1:7 (1:2)
Ne 07.10. 10:00 Miřetice - Dolní Újezd 0:3 (0:3)
Ne 07.10. 10:00 Svitavy B - H. Új./Moraš. 3:5 (1:2)

8.kolo

So 13.10. 09:00 Luže - H. Új./Moraš. 1:7 (0:4)
Ne 14.10. 10:00 Svitavy B - Bystré 5:3 (3:1)
Ne 14.10. 10:00 Dolní Újezd - Skuteč / Bítovany 4:8 (4:5)
Ne 14.10. 14:30 Proseč - Miřetice 9:3 (5:1)

9.kolo

Ne 21.10. 10:00 Proseč - Dolní Újezd 4:9 (3:4)
Ne 21.10. 10:00 H. Új./Moraš. - Skuteč / Bítovany 2:5 (2:1)
Ne 21.10. 10:00 Miřetice - Svitavy B 2:4 (0:2)
Ne 21.10. 10:00 Bystré - Luže 2:2 (2:2)

10.kolo

So 27.10. 09:00 Luže - Miřetice 8:2 (3:2)
Ne 28.10. 10:00 Skuteč / Bítovany - Bystré 6:0 (2:0)
Ne 28.10. 10:00 Svitavy B - Proseč 4:2 (2:1)
So 03.11. 13:00 Dolní Újezd - H. Új./Moraš. 1:3 (0:2)

11.kolo

Ne 04.11. 09:30 Proseč - Luže 2:2 (0:2)
Ne 04.11. 10:00 Svitavy B - Dolní Újezd 6:0 (1:0)
Ne 04.11. 10:00 Miřetice - Skuteč / Bítovany 0:9 (0:1)
Ne 04.11. 10:00 Bystré - H. Új./Moraš. 1:4 (0:2)

12.kolo

So 06.04. 09:00 Luže - Svitavy B 6:2 (3:1)
Ne 07.04. 10:00 Dolní Újezd - Bystré 2:3 (0:2)
Ne 07.04. 10:00 H. Új./Moraš. - Miřetice 10:2 (6:2)
Ne 07.04. 10:00 Skuteč / Bítovany - Proseč 14:0 (9:0)

13.kolo

So 13.04. 09:00 Luže - Dolní Újezd 3:1 (1:1)
So 13.04. 10:00 Proseč - H. Új./Moraš. 1:4 (1:1)
Ne 14.04. 10:00 Svitavy B - Skuteč / Bítovany 2:8 (2:1)
Ne 14.04. 12:30 Miřetice - Bystré 3:4 (1:2)

14.kolo

Ne 21.04. 10:00 Dolní Újezd - Miřetice 12:2 (6:1)
Ne 21.04. 10:00 Bystré - Proseč 2:2 (1:2)
Ne 21.04. 10:00 H. Új./Moraš. - Svitavy B 5:4 (1:2)
Čt 25.04. 17:00 Skuteč / Bítovany - Luže 14:0 (9:0)

15.kolo

So 27.04. 10:00 Bystré - Svitavy B 4:3 (3:1)
Ne 28.04. 10:00 Miřetice - Proseč 5:4 (1:3)
Ne 28.04. 10:00 Skuteč / Bítovany - Dolní Újezd 5:1 (4:1)
Čt 09.05. 17:00 H. Új./Moraš. - Luže 16:0 (5:0)

16.kolo

So 04.05. 09:00 Luže - Bystré 0:5 (0:2)
Ne 05.05. 10:00 Dolní Újezd - Proseč 3:0 (2:0)
Ne 05.05. 10:00 Svitavy B - Miřetice 4:1 (1:1)
24.05. 17:00 Skuteč / Bítovany - H. Új./Moraš. 7:4 (3:2)

17.kolo

So 11.05. 14:30 Proseč - Svitavy B 3:5 (3:3)
Ne 12.05. 09:00 Miřetice - Luže 5:6 (2:3)
Ne 12.05. 10:00 H. Új./Moraš. - Dolní Újezd 4:2 (2:0)
Ne 12.05. 10:00 Bystré - Skuteč / Bítovany 3:4 (2:1)

18.kolo

So 18.05. 09:00 Luže - Proseč 4:3 (0:0)
Ne 19.05. 10:00 Dolní Újezd - Svitavy B 3:3 (2:2)
Ne 19.05. 10:00 Skuteč / Bítovany - Miřetice 15:2 (7:1)
Ne 19.05. 10:00 H. Új./Moraš. - Bystré 5:2 (3:1)

19.kolo

Ne 26.05. 10:00 Bystré - Dolní Újezd 1:2 (0:1)
Ne 26.05. 10:00 Miřetice - H. Új./Moraš. 1:9 (1:4)
Ne 26.05. 10:00 Proseč - Skuteč / Bítovany 1:11 (0:5)
St 05.06. 17:00 Svitavy B - Luže 9:3 (4:1)

20.kolo

So 01.06. 10:00 Skuteč / Bítovany - Svitavy B 1:0 (0:0)
Ne 02.06. 10:00 Dolní Újezd - Luže 6:0 (1:0)
Ne 02.06. 10:00 H. Új./Moraš. - Proseč 5:1 (2:1)
Ne 02.06. 14:30 Bystré - Miřetice 6:0 (3:0)

21.kolo

So 08.06. 09:00 Luže - Skuteč / Bítovany 1:6 (0:2)
So 08.06. 10:00 Proseč - Bystré 2:4 (1:2)
Ne 09.06. 10:00 Miřetice - Dolní Újezd 1:7 (1:4)
Ne 09.06. 14:00 Svitavy B - H. Új./Moraš. 3:4 (2:0)
Správce soutěže: Martin Jirásek

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 20 1 0 161:38 61
2. 21 17 0 4 123:55 51
3. 21 12 1 8 84:60 37
4. 21 11 1 9 92:70 34
5. 21 8 3 10 69:70 27
6. 21 7 2 12 59:116 23
7. 21 3 2 16 54:114 11
8. 21 1 0 20 39:158 3