Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 13046
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7422
    Týden:
    44
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 19.08. 17:00 Krouna B - Městec 4:4 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Trh. Kamenice - Vraclav 1:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Míčov - Načešice B 1:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Bojanov - Miřetice B 2:5 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Dřenice B - Jenišovice 0:4 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Skuteč B - Prachovice 1:4 (1:3)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Načešice B - Bojanov 1:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Prachovice - Krouna B 6:0 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Trh. Kamenice - Skuteč B 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 15:00 Městec - Míčov 0:3 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Vraclav - Jenišovice 2:3 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Miřetice B - Dřenice B 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Míčov - Prachovice 0:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Bojanov - Městec 3:2 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Jenišovice - Miřetice B 2:5 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Skuteč B - Vraclav 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Krouna B - Trh. Kamenice 7:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Dřenice B - Načešice B 1:4 (1:3)

    4.kolo

    So 15.09. 17:00 Načešice B - Jenišovice 3:2 (3:1)
    So 15.09. 17:00 Prachovice - Bojanov 5:1 (2:0)
    So 15.09. 17:00 Trh. Kamenice - Míčov 1:4 (0:1)
    So 15.09. 17:00 Skuteč B - Krouna B 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:00 Městec - Dřenice B 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 17:00 Vraclav - Miřetice B 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Krouna B - Vraclav 5:1 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Míčov - Skuteč B 3:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Bojanov - Trh. Kamenice 1:5 (1:2)
    Ne 23.09. 13:30 Miřetice B - Načešice B 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Jenišovice - Městec 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dřenice B - Prachovice 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 Prachovice - Jenišovice 1:4 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Trh. Kamenice - Dřenice B 2:2 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Skuteč B - Bojanov 4:1 (3:0)
    Ne 30.09. 15:00 Městec - Miřetice B 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 16:30 Vraclav - Načešice B 1:4 (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 Krouna B - Míčov 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Míčov - Vraclav 5:0k
    So 06.10. 16:00 Bojanov - Krouna B 2:3 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Dřenice B - Skuteč B 2:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Miřetice B - Prachovice 3:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Načešice B - Městec 8:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Jenišovice - Trh. Kamenice 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Prachovice - Načešice B 1:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Trh. Kamenice - Miřetice B 0:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Krouna B - Dřenice B 4:2 (3:2)
    So 13.10. 16:00 Míčov - Bojanov 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Vraclav - Městec 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Skuteč B - Jenišovice 4:2 (2:2)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Bojanov - Vraclav 7:2 (5:2)
    So 20.10. 15:30 Načešice B - Trh. Kamenice 12:0 (5:0)
    Ne 21.10. 15:00 Městec - Prachovice 0:4 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Dřenice B - Míčov 1:4 (1:2)
    Ne 21.10. 15:30 Jenišovice - Krouna B 5:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Miřetice B - Skuteč B 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Trh. Kamenice - Městec 2:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Krouna B - Miřetice B 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Míčov - Jenišovice 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Bojanov - Dřenice B 5:2 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Vraclav - Prachovice 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Skuteč B - Načešice B 1:7 (1:5)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Dřenice B - Vraclav 1:3 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Jenišovice - Bojanov 4:1 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Miřetice B - Míčov 1:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Načešice B - Krouna B 2:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Prachovice - Trh. Kamenice 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Městec - Skuteč B 0:4 (0:2)

    12.kolo

    So 06.04. 15:30 Vraclav - Trh. Kamenice 3:2 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Prachovice - Skuteč B 5:0 (5:0)
    So 06.04. 16:30 Načešice B - Míčov 3:0 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Miřetice B - Bojanov 3:2 (1:0)
    Ne 07.04. 15:00 Městec - Krouna B 2:4 (0:3)
    Ne 07.04. 16:00 Jenišovice - Dřenice B 3:4 (2:3)

    13.kolo

    So 13.04. 16:30 Bojanov - Načešice B 4:9 (2:3)
    So 13.04. 16:30 Míčov - Městec 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Krouna B - Prachovice 0:5 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Jenišovice - Vraclav 5:0 (3:0)
    Ne 14.04. 16:30 Dřenice B - Miřetice B 1:4 (0:3)
    Ne 14.04. 16:30 Skuteč B - Trh. Kamenice 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 20.04. 17:00 Trh. Kamenice - Krouna B 2:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Prachovice - Míčov 4:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Načešice B - Dřenice B 5:1 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Miřetice B - Jenišovice 1:1 (1:0)
    Ne 21.04. 15:00 Městec - Bojanov 2:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Vraclav - Skuteč B 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 27.04. 17:00 Bojanov - Prachovice 3:7 (1:4)
    So 27.04. 17:00 Míčov - Trh. Kamenice 1:3 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Jenišovice - Načešice B 2:4 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Miřetice B - Vraclav 6:0 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Dřenice B - Městec 1:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Krouna B - Skuteč B 3:3 (0:1)

    16.kolo

    So 04.05. 17:00 Trh. Kamenice - Bojanov 5:0 (3:0)
    So 04.05. 17:00 Prachovice - Dřenice B 6:2 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Načešice B - Miřetice B 5:2 (4:0)
    Ne 05.05. 15:00 Městec - Jenišovice 3:5 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Vraclav - Krouna B 2:4 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Skuteč B - Míčov 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 11.05. 17:00 Načešice B - Vraclav 9:0 (5:0)
    So 11.05. 17:00 Bojanov - Skuteč B 6:3 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Míčov - Krouna B 5:1 (5:0)
    Ne 12.05. 16:00 Jenišovice - Prachovice 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Miřetice B - Městec 3:0k
    Ne 12.05. 17:00 Dřenice B - Trh. Kamenice 2:2 (2:1)

    18.kolo

    So 18.05. 17:00 Skuteč B - Dřenice B 7:2 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Trh. Kamenice - Jenišovice 0:4 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Prachovice - Miřetice B 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 15:00 Městec - Načešice B 1:7 (1:3)
    Ne 19.05. 17:00 Vraclav - Míčov 0:5 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Krouna B - Bojanov 5:2 (2:1)

    19.kolo

    So 25.05. 17:00 Načešice B - Prachovice 2:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Bojanov - Míčov 4:4 (1:1)
    Ne 26.05. 15:00 Městec - Vraclav 2:4 (1:1)
    Ne 26.05. 16:00 Jenišovice - Skuteč B 4:2 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Miřetice B - Trh. Kamenice 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Dřenice B - Krouna B 1:2 (0:2)

    20.kolo

    So 01.06. 17:00 Míčov - Dřenice B 1:3 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Krouna B - Jenišovice 0:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Skuteč B - Miřetice B 0:4 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Trh. Kamenice - Načešice B 2:2 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Prachovice - Městec 3:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Vraclav - Bojanov 1:2 (0:2)

    21.kolo

    So 08.06. 17:00 Prachovice - Vraclav 1:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Načešice B - Skuteč B 7:1 (4:1)
    Ne 09.06. 15:00 Městec - Trh. Kamenice 1:3 (0:1)
    Ne 09.06. 16:00 Jenišovice - Míčov 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Miřetice B - Krouna B 9:0 (6:0)
    Ne 09.06. 17:00 Dřenice B - Bojanov 2:3 (1:1)

    22.kolo

    So 15.06. 14:00 Bojanov - Jenišovice 6:3 (4:2)
    So 15.06. 14:00 Krouna B - Načešice B 0:3 (0:0)
    So 15.06. 16:00 Míčov - Miřetice B 3:2 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Trh. Kamenice - Prachovice 0:2 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Vraclav - Dřenice B 4:2 (2:0)
    Ne 16.06. 14:00 Skuteč B - Městec 7:1 (3:1)
    Správce soutěže: Martin Jirásek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 101:24 58
    2. 22 14 5 3 62:21 47
    3. 22 15 1 6 62:23 46
    4. 22 14 2 6 55:30 44
    5. 22 12 2 8 61:43 38
    6. 22 8 4 10 48:63 28
    7. 22 7 5 10 46:58 26
    8. 22 8 2 12 60:79 26
    9. 22 6 5 11 34:54 23
    10. 22 6 3 13 29:70 21
    11. 22 2 5 15 33:73 11
    12. 22 2 3 17 26:79 9