Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 13045
  • Návštěvy: 91/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9621
    Týden:
    91
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Bítovany - Ronov n.D. B 1:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Tuněchody B - Luže B 4:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Bořice - Chrast 0:8 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Vítanov - Horní Bradlo 1:4 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Dřenice - Zaječice 4:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Ctětín - Orel 3:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Žl. Chvalovice - Rosice 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Chrast - Žl. Chvalovice 4:0 (3:0)
    So 18.08. 17:00 Orel - Bořice 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Zaječice - Horní Bradlo 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Rosice - Vítanov 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Luže B - Ctětín 4:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Ronov n.D. B - Tuněchody B 0:5 (0:3)
    Ne 19.08. 17:00 Dřenice - Bítovany 8:2 (5:1)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Bořice - Luže B 1:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Vítanov - Chrast 0:4 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Horní Bradlo - Rosice 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Bítovany - Zaječice 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Tuněchody B - Dřenice 4:3 (3:1)
    Ne 26.08. 17:00 Ctětín - Ronov n.D. B 2:2 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Žl. Chvalovice - Orel 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Chrast - Horní Bradlo 4:0 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Orel - Vítanov 1:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Dřenice - Ctětín 3:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Bítovany - Tuněchody B 1:7 (1:3)
    Ne 02.09. 17:00 Zaječice - Rosice 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Luže B - Žl. Chvalovice 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Ronov n.D. B - Bořice 3:3 (3:2)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Tuněchody B - Zaječice 6:2 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Bořice - Dřenice 0:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Vítanov - Luže B 1:2 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Horní Bradlo - Orel 2:5 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Ctětín - Bítovany 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Žl. Chvalovice - Ronov n.D. B 1:2 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Rosice - Chrast 3:3 (2:1)

    6.kolo

    So 15.09. 17:00 Orel - Rosice 7:0 (4:0)
    So 15.09. 17:00 Ronov n.D. B - Vítanov 1:1 (1:1)
    So 15.09. 17:00 Bítovany - Bořice 2:0 (0:0)
    So 15.09. 17:00 Tuněchody B - Ctětín 7:2 (4:1)
    Ne 16.09. 17:00 Zaječice - Chrast 2:7 (1:3)
    Ne 16.09. 17:00 Luže B - Horní Bradlo 2:1 (2:1)
    Ne 16.09. 17:00 Dřenice - Žl. Chvalovice 3:1 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Bořice - Tuněchody B 1:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Vítanov - Dřenice 3:3 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Horní Bradlo - Ronov n.D. B 0:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Chrast - Orel 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Ctětín - Zaječice 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Žl. Chvalovice - Bítovany 2:1 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Rosice - Luže B 1:3 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:30 Bítovany - Vítanov 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Zaječice - Orel 5:2 (3:2)
    Ne 30.09. 16:30 Luže B - Chrast 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Ronov n.D. B - Rosice 3:1 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Dřenice - Horní Bradlo 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 16:30 Tuněchody B - Žl. Chvalovice 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Ctětín - Bořice 4:1 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Bořice - Zaječice 0:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Vítanov - Tuněchody B 2:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Horní Bradlo - Bítovany 2:2 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Chrast - Ronov n.D. B 7:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Orel - Luže B 2:3 (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Žl. Chvalovice - Ctětín 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Rosice - Dřenice 1:6 (1:3)

    10.kolo

    So 13.10. 16:00 Bítovany - Rosice 0:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Tuněchody B - Horní Bradlo 3:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Bořice - Žl. Chvalovice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Zaječice - Luže B 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Ronov n.D. B - Orel 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Dřenice - Chrast 1:1 (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Ctětín - Vítanov 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Vítanov - Bořice 3:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Horní Bradlo - Ctětín 2:1 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Chrast - Bítovany 4:0 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Orel - Dřenice 2:5 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Žl. Chvalovice - Zaječice 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Rosice - Tuněchody B 6:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Luže B - Ronov n.D. B 5:2 (1:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Bítovany - Orel 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Tuněchody B - Chrast 2:3 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Bořice - Horní Bradlo 2:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Zaječice - Ronov n.D. B 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Dřenice - Luže B 2:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Ctětín - Rosice 1:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Žl. Chvalovice - Vítanov 6:0 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Vítanov - Zaječice 0:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Horní Bradlo - Žl. Chvalovice 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Rosice - Bořice 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Chrast - Ctětín 7:1 (5:1)
    So 03.11. 14:00 Orel - Tuněchody B 7:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Luže B - Bítovany 8:2 (7:0)
    Ne 04.11. 14:00 Ronov n.D. B - Dřenice 2:4 (1:3)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Ronov n.D. B - Bítovany 0:6 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Orel - Ctětín 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Chrast - Bořice 2:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Horní Bradlo - Vítanov 2:4 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Zaječice - Dřenice 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Rosice - Žl. Chvalovice 3:2 (3:1)
    Ne 24.03. 15:30 Luže B - Tuněchody B 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 30.03. 16:00 Horní Bradlo - Zaječice 2:0 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Vítanov - Rosice 1:1 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Bítovany - Dřenice 2:3 (2:1)
    Ne 31.03. 16:00 Žl. Chvalovice - Chrast 0:5 (0:5)
    Ne 31.03. 16:00 Bořice - Orel 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 16:00 Ctětín - Luže B 2:2 (1:1)
    Ne 31.03. 16:00 Tuněchody B - Ronov n.D. B 8:0 (3:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Orel - Žl. Chvalovice 4:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Chrast - Vítanov 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Zaječice - Bítovany 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Dřenice - Tuněchody B 4:1 (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Ronov n.D. B - Ctětín 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Luže B - Bořice 5:0 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Rosice - Horní Bradlo 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Horní Bradlo - Chrast 0:3 (0:3)
    So 13.04. 16:30 Vítanov - Orel 4:2 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Tuněchody B - Bítovany 2:4 (2:3)
    Ne 14.04. 16:30 Rosice - Zaječice 2:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Žl. Chvalovice - Luže B 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Bořice - Ronov n.D. B 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Ctětín - Dřenice 1:4 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Bítovany - Ctětín 2:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Ronov n.D. B - Žl. Chvalovice 2:3 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Orel - Horní Bradlo 4:1 (3:1)
    So 20.04. 17:00 Chrast - Rosice 2:1 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Zaječice - Tuněchody B 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Dřenice - Bořice 9:1 (5:0)
    Ne 21.04. 17:00 Luže B - Vítanov 0k:3

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Horní Bradlo - Luže B 2:1 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Vítanov - Ronov n.D. B 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Chrast - Zaječice 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Rosice - Orel 3:2 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Žl. Chvalovice - Dřenice 0:3 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Bořice - Bítovany 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Ctětín - Tuněchody B 0:2 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Tuněchody B - Bořice 2:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Bítovany - Žl. Chvalovice 1:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Ronov n.D. B - Horní Bradlo 2:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Orel - Chrast 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Zaječice - Ctětín 1:1 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Dřenice - Vítanov 1:3 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Luže B - Rosice 6:0 (3:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Orel - Zaječice 2:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Chrast - Luže B 3:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Horní Bradlo - Dřenice 0:8 (0:5)
    So 11.05. 17:00 Vítanov - Bítovany 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Rosice - Ronov n.D. B 4:9 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Žl. Chvalovice - Tuněchody B 2:3 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Bořice - Ctětín 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Tuněchody B - Vítanov 6:4 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Bítovany - Horní Bradlo 1:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Ronov n.D. B - Chrast 1:4 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Zaječice - Bořice 3:3 (3:2)
    Ne 19.05. 17:00 Ctětín - Žl. Chvalovice 3:4 (3:3)
    Ne 19.05. 17:00 Dřenice - Rosice 7:1 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Luže B - Orel 1:4 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Orel - Ronov n.D. B 5:6 (4:1)
    So 25.05. 17:00 Chrast - Dřenice 4:2 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Horní Bradlo - Tuněchody B 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Luže B - Zaječice 0:4 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Rosice - Bítovany 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Vítanov - Ctětín 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Žl. Chvalovice - Bořice 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 15:00 Bítovany - Chrast 4:6 (1:5)
    Ne 02.06. 17:00 Zaječice - Žl. Chvalovice 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Bořice - Vítanov 1:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Ctětín - Horní Bradlo 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Tuněchody B - Rosice 8:3 (3:2)
    Ne 02.06. 17:00 Dřenice - Orel 6:3 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Ronov n.D. B - Luže B 5:1 (1:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Ronov n.D. B - Zaječice 1:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Orel - Bítovany 1:4 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Rosice - Ctětín 3:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Horní Bradlo - Bořice 1:3 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Vítanov - Žl. Chvalovice 7:0 (2:0)
    Ne 09.06. 14:15 Chrast - Tuněchody B 4:2 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Luže B - Dřenice 1:7 (1:4)

    26.kolo

    So 15.06. 15:00 Zaječice - Vítanov 2:2 (1:1)
    So 15.06. 15:00 Bořice - Rosice 5:2 (3:1)
    So 15.06. 15:00 Tuněchody B - Orel 0:8 (0:2)
    So 15.06. 16:00 Žl. Chvalovice - Horní Bradlo 2:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Bítovany - Luže B 3:0k
    Ne 16.06. 14:30 Dřenice - Ronov n.D. B 11:2 (7:2)
    Ne 16.06. 17:00 Ctětín - Chrast 2:3 (1:3)
    Správce soutěže: Martin Jirásek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 95:28 66
    2. 26 19 3 4 111:41 60
    3. 26 17 0 9 84:62 51
    4. 26 13 4 9 76:50 43
    5. 26 12 3 11 52:72 39
    6. 26 11 3 12 55:57 36
    7. 26 10 4 12 42:42 34
    8. 26 9 6 11 51:56 33
    9. 26 9 6 11 47:57 33
    10. 26 9 4 13 37:60 31
    11. 26 8 7 11 53:79 31
    12. 26 8 3 15 34:62 27
    13. 26 5 5 16 30:65 20
    14. 26 4 3 19 32:68 15