Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. října 2018
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 13041
  • Návštěvy: 187/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1085
    Týden:
    187
    Dnes:
    53
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 25.08. 13:00 Kojetín - Bělotín 3:6 (3:3)
    So 25.08. 14:00 Pivín - Protivanov 3:2 np (2:2)
    So 25.08. 14:00 Lipník n. B. - Ústí 2:6 (0:3)
    Ne 26.08. 10:00 Kozlovice - Nezamyslice 4:1 (2:0)
    Ne 26.08. 10:00 Plumlov - Němčice 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 12:30 Otaslavice - Horní Moštěnice 2:1 np (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Němčice - Pivín 1:2 (1:0)
    So 01.09. 13:30 Nezamyslice - Otaslavice 0:11 (0:6)
    Ne 02.09. 11:00 Protivanov - Lipník n. B. 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 13:30 Bělotín - Plumlov 1:2 np (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Ústí - Kozlovice 2:3 (2:2)
    Ne 02.09. 16:00 Horní Moštěnice - Kojetín 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:30 Pivín - Bělotín 6:5 (3:3)
    So 08.09. 13:30 Lipník n. B. - Němčice 2:1 np (0:0)
    So 08.09. 14:00 Kozlovice - Otaslavice 2:1 np (1:0)
    So 08.09. 14:00 Ústí - Protivanov 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Plumlov - Horní Moštěnice 9:1 (6:0)
    Ne 09.09. 15:00 Kojetín - Nezamyslice 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Němčice - Ústí 2:1 np (1:1)
    So 15.09. 11:00 Protivanov - Kozlovice 0:2 (0:2)
    So 15.09. 13:00 Nezamyslice - Plumlov 0:10 (0:6)
    Ne 16.09. 13:00 Bělotín - Lipník n. B. 11:2 (3:1)
    Ne 16.09. 13:00 Otaslavice - Kojetín 6:3 (5:2)
    Ne 16.09. 15:30 Horní Moštěnice - Pivín 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Němčice - Kojetín 5:0 (1:0)
    So 18.08. 14:00 Lipník n. B. - Kozlovice 0:11 (0:4)
    So 18.08. 16:30 Ústí - Pivín 1:2 np (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Bělotín - Otaslavice 0:4 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Horní Moštěnice - Nezamyslice 4:0 (2:0)
    21.09. 16:30 Protivanov - Plumlov 0:5 (0:3)

    8.kolo

    So 22.09. 11:00 Protivanov - Němčice 0:5 (0:2)
    So 22.09. 13:00 Pivín - Nezamyslice 10:0 (3:0)
    So 22.09. 13:00 Lipník n. B. - Horní Moštěnice 0:3 (0:3)
    So 22.09. 14:00 Kozlovice - Kojetín 11:0 (5:0)
    So 22.09. 15:30 Ústí - Bělotín 5:4 (1:1)
    Ne 23.09. 10:00 Plumlov - Otaslavice 7:2 (5:1)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Němčice - Kozlovice 2:3 (1:1)
    So 29.09. 12:30 Nezamyslice - Lipník n. B. 0:1 (0:1)
    So 29.09. 15:00 Kojetín - Plumlov 2:3 (1:2)
    Ne 30.09. 12:30 Bělotín - Protivanov výsledek
    Ne 30.09. 12:30 Otaslavice - Pivín 5:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Horní Moštěnice - Ústí 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Němčice - Bělotín 6:2 (2:1)
    So 06.10. 11:00 Protivanov - Horní Moštěnice 1:2 (0:2)
    So 06.10. 12:30 Pivín - Kojetín 5:3 (2:1)
    So 06.10. 12:30 Lipník n. B. - Otaslavice 0:4 (0:0)
    So 06.10. 14:00 Kozlovice - Plumlov 4:1 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Ústí - Nezamyslice 13:0 (7:0)

    11.kolo

    So 13.10. 12:30 Nezamyslice - Protivanov 2:6 (0:4)
    So 13.10. 12:30 Otaslavice - Ústí 1:3 (0:2)
    So 13.10. 14:30 Kojetín - Lipník n. B. 3:4 np (3:1)
    Ne 14.10. 10:00 Plumlov - Pivín 9:1 (4:0)
    Ne 14.10. 12:30 Bělotín - Kozlovice 6:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Horní Moštěnice - Němčice 4:1 (4:1)

    2.kolo

    So 20.10. 12:00 Nezamyslice - Bělotín 1:11 (1:8)
    So 20.10. 12:00 Pivín - Lipník n. B. 7:1 (3:0)
    So 20.10. 14:00 Kozlovice - Horní Moštěnice 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Plumlov - Ústí 7:1 (3:1)
    Ne 21.10. 12:00 Otaslavice - Němčice 5:2 (4:0)
    Ne 21.10. 14:00 Kojetín - Protivanov 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 27.10. 10:00 Němčice - Nezamyslice
    So 27.10. 12:00 Pivín - Kozlovice
    So 27.10. 12:00 Lipník n. B. - Plumlov
    So 27.10. 12:00 Protivanov - Otaslavice
    So 27.10. 14:30 Ústí - Kojetín
    Ne 28.10. 12:00 Bělotín - Horní Moštěnice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 8 1 0 1 54:13 26
    2. 10 8 1 0 1 44:13 26
    3. 10 6 2 0 2 37:28 22
    4. 10 6 1 1 2 40:18 21
    5. 10 6 0 2 2 37:20 20
    6. 10 5 0 1 4 20:20 16
    7. 9 4 0 1 4 46:28 13
    8. 10 3 1 1 5 25:20 12
    9. 9 3 0 1 5 16:23 10
    10. 10 1 2 0 7 11:51 7
    11. 10 1 0 1 8 17:44 4
    12. 10 0 0 0 10 4:73 0