Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. května 2019
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 13041
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2127
    Týden:
    95
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 25.08. 13:00 Kojetín - Bělotín 3:6 (3:3)
    So 25.08. 14:00 Pivín - Protivanov 3:2 np (2:2)
    So 25.08. 14:00 Lipník n. B. - Ústí 2:6 (0:3)
    Ne 26.08. 10:00 Kozlovice - Nezamyslice 4:1 (2:0)
    Ne 26.08. 10:00 Plumlov - Němčice 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 12:30 Otaslavice - Horní Moštěnice 2:1 np (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Němčice - Pivín 1:2 (1:0)
    So 01.09. 13:30 Nezamyslice - Otaslavice 0:11 (0:6)
    Ne 02.09. 11:00 Protivanov - Lipník n. B. 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 13:30 Bělotín - Plumlov 1:2 np (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Ústí - Kozlovice 2:3 (2:2)
    Ne 02.09. 16:00 Horní Moštěnice - Kojetín 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:30 Pivín - Bělotín 6:5 (3:3)
    So 08.09. 13:30 Lipník n. B. - Němčice 2:1 np (0:0)
    So 08.09. 14:00 Kozlovice - Otaslavice 2:1 np (1:0)
    So 08.09. 14:00 Ústí - Protivanov 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Plumlov - Horní Moštěnice 9:1 (6:0)
    Ne 09.09. 15:00 Kojetín - Nezamyslice 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Němčice - Ústí 2:1 np (1:1)
    So 15.09. 11:00 Protivanov - Kozlovice 0:2 (0:2)
    So 15.09. 13:00 Nezamyslice - Plumlov 0:10 (0:6)
    Ne 16.09. 13:00 Bělotín - Lipník n. B. 11:2 (3:1)
    Ne 16.09. 13:00 Otaslavice - Kojetín 6:3 (5:2)
    Ne 16.09. 15:30 Horní Moštěnice - Pivín 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Němčice - Kojetín 5:0 (1:0)
    So 18.08. 14:00 Lipník n. B. - Kozlovice 0:11 (0:4)
    So 18.08. 16:30 Ústí - Pivín 1:2 np (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Bělotín - Otaslavice 0:4 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Horní Moštěnice - Nezamyslice 4:0 (2:0)
    21.09. 16:30 Protivanov - Plumlov 0:5 (0:3)

    8.kolo

    So 22.09. 11:00 Protivanov - Němčice 0:5 (0:2)
    So 22.09. 13:00 Pivín - Nezamyslice 10:0 (3:0)
    So 22.09. 13:00 Lipník n. B. - Horní Moštěnice 0:3 (0:3)
    So 22.09. 14:00 Kozlovice - Kojetín 11:0 (5:0)
    So 22.09. 15:30 Ústí - Bělotín 5:4 (1:1)
    Ne 23.09. 10:00 Plumlov - Otaslavice 7:2 (5:1)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Němčice - Bělotín 6:2 (2:1)
    So 06.10. 11:00 Protivanov - Horní Moštěnice 1:2 (0:2)
    So 06.10. 12:30 Pivín - Kojetín 5:3 (2:1)
    So 06.10. 12:30 Lipník n. B. - Otaslavice 0:4 (0:0)
    So 06.10. 14:00 Kozlovice - Plumlov 4:1 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Ústí - Nezamyslice 13:0 (7:0)

    11.kolo

    So 13.10. 12:30 Nezamyslice - Protivanov 2:6 (0:4)
    So 13.10. 12:30 Otaslavice - Ústí 1:3 (0:2)
    So 13.10. 14:30 Kojetín - Lipník n. B. 3:4 np (3:1)
    Ne 14.10. 10:00 Plumlov - Pivín 9:1 (4:0)
    Ne 14.10. 12:30 Bělotín - Kozlovice 6:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Horní Moštěnice - Němčice 4:1 (4:1)

    2.kolo

    So 20.10. 12:00 Nezamyslice - Bělotín 1:11 (1:8)
    So 20.10. 12:00 Pivín - Lipník n. B. 7:1 (3:0)
    So 20.10. 14:00 Kozlovice - Horní Moštěnice 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Plumlov - Ústí 7:1 (3:1)
    Ne 21.10. 12:00 Otaslavice - Němčice 5:2 (4:0)
    Ne 21.10. 14:00 Kojetín - Protivanov 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 27.10. 10:00 Němčice - Nezamyslice 11:0 (5:0)
    So 27.10. 11:00 Protivanov - Otaslavice 3:2 (2:1)
    So 27.10. 12:00 Pivín - Kozlovice 0:2 (0:1)
    So 27.10. 12:00 Lipník n. B. - Plumlov 2:6 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Ústí - Kojetín 5:1 (3:1)
    Ne 28.10. 12:00 Bělotín - Horní Moštěnice 3:4 np (2:2)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Němčice - Kozlovice 2:3 (1:1)
    So 29.09. 12:30 Nezamyslice - Lipník n. B. 0:1 (0:1)
    So 29.09. 15:00 Kojetín - Plumlov 2:3 (1:2)
    Ne 30.09. 12:30 Otaslavice - Pivín 5:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Horní Moštěnice - Ústí 0:1 (0:1)
    Út 30.10. 14:00 Bělotín - Protivanov 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 06.04. 10:00 Němčice - Plumlov 2:3 (2:2)
    So 06.04. 11:00 Protivanov - Pivín 1:0 (1:0)
    So 06.04. 13:00 Nezamyslice - Kozlovice 0:13 (0:6)
    So 06.04. 15:30 Ústí - Lipník n. B. 12:0 (6:0)
    Ne 07.04. 13:00 Bělotín - Kojetín 4:5 (2:3)
    Ne 07.04. 15:30 Horní Moštěnice - Otaslavice 3:4 np (2:1)

    16.kolo

    So 13.04. 13:00 Lipník n. B. - Protivanov 3:1 (1:1)
    So 13.04. 13:00 Pivín - Němčice 2:3 np (2:1)
    So 13.04. 14:00 Kozlovice - Ústí 1:0 np (0:0)
    Ne 14.04. 13:00 Kojetín - Horní Moštěnice 3:2 (2:2)
    Ne 14.04. 14:00 Otaslavice - Nezamyslice 15:0 (6:0)
    St 01.05. 16:00 Plumlov - Bělotín odloženo

    17.kolo

    So 20.04. 10:00 Němčice - Lipník n. B. 6:2 (3:0)
    So 20.04. 11:00 Protivanov - Ústí 0:2 (0:0)
    So 20.04. 13:30 Nezamyslice - Kojetín 0:5 (0:1)
    Ne 21.04. 13:30 Bělotín - Pivín 3:1 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Horní Moštěnice - Plumlov 4:0 (3:0)
    St 01.05. 10:00 Otaslavice - Kozlovice 2:3 np (1:1)

    19.kolo

    So 04.05. 10:00 Němčice - Protivanov 4:0 (2:0)
    So 04.05. 11:00 Kojetín - Kozlovice 5:4 (4:2)
    So 04.05. 14:00 Nezamyslice - Pivín 0:7 (0:3)
    Ne 05.05. 14:00 Bělotín - Ústí 3:8 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Horní Moštěnice - Lipník n. B. 5:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Otaslavice - Plumlov výsledek

    20.kolo

    St 08.05. 11:00 Plumlov - Kojetín 5:1 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Pivín - Otaslavice 3:1 (0:1)
    So 11.05. 11:00 Protivanov - Bělotín 1:4 (1:0)
    So 11.05. 14:00 Kozlovice - Němčice 4:1 (2:1)
    So 11.05. 14:00 Lipník n. B. - Nezamyslice 1:4 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Ústí - Horní Moštěnice 6:1 (2:1)

    18.kolo

    So 27.04. 13:30 Lipník n. B. - Bělotín 3:6 (1:4)
    So 27.04. 13:30 Pivín - Horní Moštěnice 1:4 (1:2)
    So 27.04. 14:00 Kozlovice - Protivanov 3:0k
    So 27.04. 16:00 Ústí - Němčice 2:1 np (1:1)
    Ne 28.04. 10:00 Plumlov - Nezamyslice 10:0 (6:0)
    St 15.05. 17:00 Kojetín - Otaslavice výsledek

    21.kolo

    So 18.05. 10:00 Plumlov - Kozlovice 7:4 (3:1)
    So 18.05. 10:30 Kojetín - Pivín 3:2 (3:0)
    So 18.05. 14:30 Nezamyslice - Ústí 0:4 (0:1)
    Ne 19.05. 10:00 Otaslavice - Lipník n. B. 8:2 (3:2)
    Ne 19.05. 14:30 Bělotín - Němčice 0:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Horní Moštěnice - Protivanov 1:2 (1:2)

    22.kolo

    So 25.05. 10:00 Němčice - Horní Moštěnice 2:1 (1:0)
    So 25.05. 11:00 Protivanov - Nezamyslice 5:0 (2:0)
    So 25.05. 14:00 Kozlovice - Bělotín výsledek
    So 25.05. 14:30 Lipník n. B. - Kojetín 5:4 (2:2)
    So 25.05. 14:30 Pivín - Plumlov 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 13:30 Ústí - Otaslavice 12:0 (3:0)

    12.kolo

    So 01.06. 14:30 Nezamyslice - Němčice
    Ne 02.06. 09:30 Kojetín - Ústí
    Ne 02.06. 10:00 Plumlov - Lipník n. B.
    Ne 02.06. 10:00 Otaslavice - Protivanov
    Ne 02.06. 15:00 Kozlovice - Pivín
    Ne 02.06. 17:00 Horní Moštěnice - Bělotín

    13.kolo

    So 08.06. 10:00 Němčice - Otaslavice
    So 08.06. 11:00 Protivanov - Kojetín
    So 08.06. 14:30 Lipník n. B. - Pivín
    So 08.06. 17:00 Ústí - Plumlov
    Ne 09.06. 14:30 Bělotín - Nezamyslice
    Ne 09.06. 17:00 Horní Moštěnice - Kozlovice

    14.kolo

    So 15.06. 10:00 Otaslavice - Bělotín
    So 15.06. 13:30 Kojetín - Němčice
    So 15.06. 14:30 Pivín - Ústí
    So 15.06. 14:30 Nezamyslice - Horní Moštěnice
    Ne 16.06. 10:00 Plumlov - Protivanov
    Ne 16.06. 14:00 Kozlovice - Lipník n. B.
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 15 1 0 2 92:28 47
    2. 19 13 1 3 2 87:26 44
    3. 18 12 3 0 3 76:28 42
    4. 17 8 2 2 5 71:43 30
    5. 19 7 3 2 7 54:33 29
    6. 19 8 2 1 8 54:46 29
    7. 19 8 1 2 8 44:41 28
    8. 18 8 0 3 7 73:54 27
    9. 19 7 0 1 11 29:45 22
    10. 18 6 0 1 11 44:71 19
    11. 19 3 2 0 14 30:103 13
    12. 19 1 0 0 18 8:144 3