Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 13038
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1398
    Týden:
    29
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 11:15 Zlechov - Koryčany 8:2 (5:0)
    So 01.09. 11:15 Napajedla - Hluk 4:3 np (1:2)
    Ne 02.09. 09:30 Dolní Němčí - 1.FC Slovácko D 1:4 (1:3)
    Ne 02.09. 11:15 Strání - Morkovice 2:0 (1:0)

    2.kolo

    Ne 09.09. 11:15 Morkovice - Hluk 3:5 (3:1)
    Ne 09.09. 11:15 1.FC Slovácko D - Napajedla 4:0 (2:0)
    Ne 09.09. 11:15 Strání - Zlechov 5:0 (3:0)
    28.09. 11:15 Koryčany - Dolní Němčí 3:5 (3:2)

    3.kolo

    Čt 13.09. 16:00 Hluk - 1.FC Slovácko D 0:2 (0:2)
    So 15.09. 11:15 Zlechov - Morkovice 1:4 (0:2)
    So 15.09. 11:15 Napajedla - Koryčany 8:0 (3:0)
    Ne 16.09. 09:30 Dolní Němčí - Strání 4:3 np (1:1)

    4.kolo

    So 22.09. 11:15 Koryčany - Hluk 2:17 (1:8)
    So 22.09. 11:15 Zlechov - Dolní Němčí 0:11 (0:5)
    Ne 23.09. 11:15 Morkovice - 1.FC Slovácko D 1:6 (0:1)
    Ne 23.09. 11:15 Strání - Napajedla 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 29.09. 11:15 Napajedla - Zlechov 4:1 (1:0)
    So 29.09. 11:15 Hluk - Strání 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 11:15 Dolní Němčí - Morkovice 6:1 (4:1)
    Ne 30.09. 11:15 1.FC Slovácko D - Koryčany 13:0 (4:0)

    6.kolo

    So 06.10. 11:15 Zlechov - Hluk 1:9 (0:4)
    Ne 07.10. 11:15 Morkovice - Koryčany 14:1 (7:0)
    Ne 07.10. 11:15 Strání - 1.FC Slovácko D 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 11:15 Dolní Němčí - Napajedla 6:2 (3:1)

    8.kolo

    So 20.10. 11:15 Koryčany - Zlechov 1:9 (0:3)
    So 20.10. 11:15 1.FC Slovácko D - Dolní Němčí 4:1 (3:0)
    So 20.10. 11:15 Hluk - Napajedla 7:1 (3:0)
    Ne 21.10. 11:15 Morkovice - Strání 0:2 (0:2)

    9.kolo

    So 27.10. 11:15 Hluk - Morkovice 2:0 (0:0)
    So 27.10. 11:15 Zlechov - Strání 3:4 (2:3)
    Ne 28.10. 09:30 Dolní Němčí - Koryčany 16:1 (8:0)
    Ne 28.10. 11:15 Napajedla - 1.FC Slovácko D 3:2 np (0:2)

    10.kolo

    So 03.11. 11:15 Koryčany - Napajedla 0:13 (0:4)
    So 03.11. 11:15 1.FC Slovácko D - Hluk 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 11:15 Morkovice - Zlechov 3:2 (1:2)
    Ne 04.11. 11:15 Strání - Dolní Němčí 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 13.10. 11:15 Napajedla - Morkovice 2:4 (1:1)
    So 13.10. 11:15 Hluk - Dolní Němčí 5:4 (3:1)
    Ne 14.10. 11:15 1.FC Slovácko D - Zlechov 6:0 (4:0)
    Ne 31.03. 11:15 Koryčany - Strání 1:11 (0:5)

    11.kolo

    So 30.03. 11:15 1.FC Slovácko D - Morkovice 2:4 (2:3)
    So 06.04. 11:15 Hluk - Koryčany 14:2 (3:1)
    So 06.04. 11:15 Strání - Napajedla 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 09:30 Dolní Němčí - Zlechov 5:4 np (2:3)

    12.kolo

    So 13.04. 11:15 Zlechov - Napajedla 0:12 (0:6)
    Ne 14.04. 11:15 Morkovice - Dolní Němčí 1:3 (0:0)
    Ne 14.04. 11:15 Strání - Hluk 5:4 np (3:2)
    Ne 14.04. 11:15 Koryčany - 1.FC Slovácko D 0:11 (0:4)

    14.kolo

    Ne 28.04. 09:30 Dolní Němčí - Hluk 1:4 (0:1)
    Ne 28.04. 11:15 Morkovice - Napajedla 2:1 (2:1)
    Ne 28.04. 11:15 Strání - Koryčany 8:0 (3:0)
    St 08.05. 11:15 Zlechov - 1.FC Slovácko D 7:1 (2:1)

    13.kolo

    19.04. 11:15 Hluk - Zlechov 9:3 (4:1)
    So 20.04. 11:15 Koryčany - Morkovice 0:10 (0:6)
    So 20.04. 11:15 1.FC Slovácko D - Strání 4:0 (1:0)
    St 01.05. 09:30 Dolní Němčí - Napajedla 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 11.05. 11:15 Koryčany - Dolní Němčí 0:9 (0:3)
    Ne 12.05. 11:15 Morkovice - Hluk 1:4 (1:1)
    Ne 12.05. 11:15 1.FC Slovácko D - Napajedla 1:2 (1:1)
    Ne 12.05. 11:15 Strání - Zlechov 3:2 np (1:1)

    15.kolo

    So 04.05. 11:15 Zlechov - Koryčany 10:6 (6:3)
    So 04.05. 11:15 Napajedla - Hluk 3:9 (1:6)
    St 08.05. 11:15 Strání - Morkovice 5:2 (2:2)
    St 15.05. 18:00 Dolní Němčí - 1.FC Slovácko D 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 18.05. 11:15 Zlechov - Morkovice 1:2 (1:0)
    So 18.05. 11:15 Napajedla - Koryčany 6:0 (1:0)
    So 18.05. 11:15 Hluk - 1.FC Slovácko D 6:3 (2:1)
    Ne 19.05. 09:30 Dolní Němčí - Strání 5:0 (3:0)

    18.kolo

    So 25.05. 11:15 Zlechov - Dolní Němčí 2:5 (1:3)
    Ne 26.05. 11:15 Morkovice - 1.FC Slovácko D 0:4 (0:1)
    Ne 26.05. 11:15 Koryčany - Hluk 3:16 (2:7)
    Ne 26.05. 11:15 Napajedla - Strání 2:3 (0:1)

    19.kolo

    So 01.06. 09:30 Hluk - Strání 4:1 (3:1)
    So 01.06. 11:15 Napajedla - Zlechov 3:1 (0:0)
    So 01.06. 11:15 1.FC Slovácko D - Koryčany 7:0 (4:0)
    Ne 02.06. 09:30 Dolní Němčí - Morkovice 1:2 np (1:0)

    20.kolo

    So 08.06. 11:15 Napajedla - Dolní Němčí 6:3 (4:1)
    Ne 09.06. 09:30 Strání - 1.FC Slovácko D 3:8 (3:5)
    Ne 09.06. 11:15 Morkovice - Koryčany 13:0 (5:0)
    St 12.06. 16:30 Zlechov - Hluk 1:7 (1:1)

    21.kolo

    07.06. 18:15 Koryčany - Strání 0:5 (0:2)
    Čt 13.06. 16:30 1.FC Slovácko D - Zlechov 7:2 (5:1)
    So 15.06. 11:15 Napajedla - Morkovice 0:2 (0:1)
    So 15.06. 11:15 Hluk - Dolní Němčí 9:3 (6:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 17 0 2 2 139:47 53
    2. 21 16 0 1 4 97:30 49
    3. 21 11 3 1 6 66:47 40
    4. 21 10 2 2 7 94:56 36
    5. 21 10 1 0 10 69:50 32
    6. 21 8 2 0 11 73:57 28
    7. 21 4 0 2 15 58:107 14
    8. 21 0 0 0 21 22:223 0