Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13037
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1289
    Týden:
    15
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 11:15 Bystřice p.H. - Luhačovice 5:4 (4:3)
    So 01.09. 11:15 Chropyně - Kvasice 2:7 (1:3)
    So 01.09. 11:15 Juřinka - Bezměrov 7:0 (2:0)
    So 01.09. 11:15 Holešov - Louky 2:3 (1:2)
    Ne 02.09. 11:15 Vigantice - Velké Karlovice 0:11 (0:5)

    2.kolo

    So 08.09. 11:15 Luhačovice - Louky 3:14 (2:75)
    So 08.09. 11:15 Bystřice p.H. - Chropyně 5:1 (0:1)
    Ne 09.09. 11:15 Bezměrov - Holešov 2:4 (1:3)
    Ne 09.09. 11:15 Velké Karlovice - Juřinka 3:2 (1:0)
    Ne 09.09. 11:15 Kvasice - Vigantice 5:4 (2:0)

    3.kolo

    So 15.09. 11:15 Chropyně - Luhačovice 2:3 (1:1)
    So 15.09. 11:15 Juřinka - Kvasice 3:4 (2:0)
    So 15.09. 11:15 Holešov - Velké Karlovice 2:7 (1:3)
    So 15.09. 11:15 Louky - Bezměrov 11:3 (9:1)
    Ne 16.09. 11:15 Vigantice - Bystřice p.H. 5:7 (2:5)

    4.kolo

    So 22.09. 11:15 Bystřice p.H. - Juřinka 8:2 (5:0)
    So 22.09. 11:15 Chropyně - Vigantice 6:4 (4:1)
    Ne 23.09. 11:15 Luhačovice - Bezměrov 1:4 (0:2)
    Ne 23.09. 11:15 Velké Karlovice - Louky 8:3 (4:0)
    Ne 23.09. 11:15 Kvasice - Holešov 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 06.10. 11:15 Luhačovice - Velké Karlovice 1:6 (0:5)
    So 06.10. 11:15 Kvasice - Bezměrov 6:1 (4:1)
    So 06.10. 11:15 Bystřice p.H. - Louky 1:5 (1:2)
    So 06.10. 11:15 Chropyně - Holešov 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 11:15 Vigantice - Juřinka 1:6 (0:3)

    7.kolo

    So 13.10. 11:15 Juřinka - Luhačovice 4:1 (1:0)
    So 13.10. 11:15 Holešov - Vigantice 10:1 (5:1)
    So 13.10. 11:15 Louky - Chropyně 3:4 np (1:2)
    Ne 14.10. 11:15 Bezměrov - Bystřice p.H. 6:4 (2:2)
    Ne 14.10. 11:15 Velké Karlovice - Kvasice 6:1 (2:0)

    8.kolo

    So 20.10. 11:15 Luhačovice - Kvasice 1:0 (0:0)
    So 20.10. 11:15 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 2:6 (1:2)
    So 20.10. 11:15 Chropyně - Bezměrov 5:2 (2:0)
    Ne 21.10. 11:15 Vigantice - Louky 2:16 (1:11)
    Ne 21.10. 11:15 Juřinka - Holešov 6:1 (3:0)

    9.kolo

    So 27.10. 11:15 Holešov - Luhačovice 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 11:15 Bezměrov - Vigantice 6:1 (1:1)
    Ne 28.10. 11:15 Velké Karlovice - Chropyně 4:0 (3:0)
    Ne 28.10. 11:15 Kvasice - Bystřice p.H. 3:7 (1:3)
    So 03.11. 11:15 Louky - Juřinka 5:0 (2:0)

    5.kolo

    So 29.09. 11:15 Juřinka - Chropyně 3:2 (2:1)
    So 29.09. 11:15 Louky - Kvasice 5:2 (2:1)
    Ne 30.09. 11:15 Vigantice - Luhačovice 3:5 (2:3)
    Ne 30.09. 11:15 Bezměrov - Velké Karlovice 4:10 (1:5)
    So 03.11. 11:15 Holešov - Bystřice p.H. 5:3 (3:2)

    10.kolo

    So 13.04. 11:15 Luhačovice - Bystřice p.H. 1:19 (0:9)
    So 13.04. 11:15 Louky - Holešov 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 11:15 Kvasice - Chropyně 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 11:15 Velké Karlovice - Vigantice 10:0 (4:0)
    Ne 14.04. 11:15 Bezměrov - Juřinka 4:5 (3:2)

    12.kolo

    So 27.04. 11:15 Luhačovice - Chropyně 0:6 (0:2)
    So 27.04. 11:15 Bystřice p.H. - Vigantice 14:0 (9:0)
    Ne 28.04. 11:15 Kvasice - Juřinka 3:6 (1:4)
    Ne 28.04. 11:15 Velké Karlovice - Holešov 6:0 (3:0)
    Ne 28.04. 11:15 Bezměrov - Louky 3:11 (2:7)

    13.kolo

    So 04.05. 11:15 Louky - Velké Karlovice 6:2 (5:2)
    So 04.05. 11:15 Holešov - Kvasice 1:2 np (0:0)
    So 04.05. 11:15 Juřinka - Bystřice p.H. 6:3 (3:2)
    Ne 05.05. 11:15 Bezměrov - Luhačovice 9:0 (5:0)
    Ne 05.05. 11:15 Vigantice - Chropyně 5:4 np (3:2)

    14.kolo

    So 11.05. 11:15 Luhačovice - Vigantice 8:3 (2:1)
    So 11.05. 11:15 Bystřice p.H. - Holešov 6:2 (4:1)
    Ne 12.05. 11:15 Kvasice - Louky 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 11:15 Velké Karlovice - Bezměrov 12:2 (5:0)
    Ne 12.05. 14:15 Chropyně - Juřinka 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 18.05. 11:15 Louky - Bystřice p.H. 9:6 (4:2)
    So 18.05. 11:15 Holešov - Chropyně 3:2 np (1:1)
    So 18.05. 11:15 Juřinka - Vigantice 11:2 (7:2)
    Ne 19.05. 11:15 Velké Karlovice - Luhačovice 8:0 (4:0)
    Ne 19.05. 11:15 Bezměrov - Kvasice 1:9 (1:5)

    16.kolo

    So 25.05. 11:15 Luhačovice - Juřinka 3:6 (3:3)
    So 25.05. 11:15 Bystřice p.H. - Bezměrov 8:0 (4:0)
    Ne 26.05. 11:15 Vigantice - Holešov 2:5 (2:2)
    Ne 26.05. 11:15 Chropyně - Louky 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 11:15 Kvasice - Velké Karlovice 3:2 (2:1)

    17.kolo

    So 01.06. 11:15 Louky - Vigantice 3:0k
    So 01.06. 11:15 Holešov - Juřinka 3:1 (2:0)
    Ne 02.06. 11:15 Kvasice - Luhačovice 8:2 (4:1)
    Ne 02.06. 11:15 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 6:3 (2:1)
    Ne 02.06. 11:15 Bezměrov - Chropyně 3:2 (2:0)

    18.kolo

    So 08.06. 11:15 Luhačovice - Holešov 3:7 (3:4)
    So 08.06. 11:15 Juřinka - Louky 1:8 (1:3)
    So 08.06. 11:15 Chropyně - Velké Karlovice 1:2 (0:1)
    So 08.06. 11:15 Bystřice p.H. - Kvasice 4:0 (1:0)
    Ne 09.06. 11:15 Vigantice - Bezměrov 2:4 (1:1)

    11.kolo

    So 20.04. 11:15 Holešov - Bezměrov 5:0 (2:0)
    So 20.04. 11:15 Juřinka - Velké Karlovice 1:10 (1:4)
    So 20.04. 11:15 Chropyně - Bystřice p.H. 2:3 np (2:1)
    Ne 21.04. 11:15 Vigantice - Kvasice 5:2 (1:1)
    Ne 16.06. 11:15 Louky - Luhačovice 15:1 (7:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 0 2 119:31 48
    2. 18 15 0 1 2 124:44 46
    3. 18 10 1 0 7 107:63 32
    4. 18 9 1 1 7 59:51 30
    5. 18 10 0 0 8 70:63 30
    6. 18 7 1 3 7 47:47 26
    7. 18 7 1 0 10 59:59 23
    8. 18 6 0 0 12 54:103 18
    9. 18 4 0 0 14 38:122 12
    10. 18 1 1 0 16 39:133 5