Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13036
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2581
    Týden:
    48
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    6.kolo

    So 08.09. 11:15 Val. Klobouky - Staré Město 3:2 np (0:0)
    So 08.09. 11:15 Baťov 1930 - Otrokovice 0:1 (0:1)
    So 08.09. 11:15 Bojkovice - Slušovice 6:3 (3:2)
    So 08.09. 11:15 Kunovice - Zlín B 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 11:15 Slavičín - Uherský Brod 3:11 (1:5)

    4.kolo

    So 25.08. 09:30 Rožnov p.R. - Uherský Brod 2:5 (1:2)
    So 25.08. 11:15 Staré Město - Slušovice 4:3 np (2:1)
    St 05.09. 17:45 Kunovice - Slavičín 7:2 (4:0)
    St 05.09. 18:15 Zlín B - Bojkovice 4:1 (2:0)
    Út 11.09. 18:00 Val. Klobouky - Otrokovice 5:1 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 11:15 Uherský Brod - Val. Klobouky 4:3 (2:1)
    So 15.09. 11:15 Otrokovice - Bojkovice 4:7 (2:2)
    So 15.09. 11:15 Staré Město - Baťov 1930 1:2 np (1:1)
    Ne 16.09. 11:15 Slušovice - Rožnov p.R. 3:1 (3:1)
    Čt 04.10. 17:45 Zlín B - Slavičín 7:0 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 11:15 Uherský Brod - Kunovice 3:2 np (1:1)
    So 01.09. 11:15 Zlín B - Rožnov p.R. 2:5 (0:1)
    Ne 02.09. 11:15 Slušovice - Baťov 1930 0:3 (0:3)
    St 19.09. 17:45 Otrokovice - Staré Město 1:9 (0:3)
    Út 25.09. 17:30 Slavičín - Val. Klobouky 3:5 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 09:30 Rožnov p.R. - Otrokovice 3:2 np (2:0)
    So 22.09. 11:15 Val. Klobouky - Baťov 1930 4:2 (1:1)
    So 22.09. 11:15 Bojkovice - Staré Město 2:4 (1:1)
    So 22.09. 11:15 Kunovice - Slušovice 1:0 (1:0)
    So 22.09. 11:15 Uherský Brod - Zlín B 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 11:15 Zlín B - Val. Klobouky 8:4 (3:2)
    So 29.09. 11:15 Otrokovice - Kunovice 2:4 (0:2)
    So 29.09. 11:15 Staré Město - Rožnov p.R. 6:0 (4:0)
    So 29.09. 11:15 Baťov 1930 - Bojkovice 1:4 (0:3)
    Ne 30.09. 11:15 Slušovice - Slavičín 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 09:30 Rožnov p.R. - Baťov 1930 2:3 np (1:1)
    So 06.10. 11:15 Val. Klobouky - Bojkovice 3:4 (1:1)
    So 06.10. 11:15 Kunovice - Staré Město 1:3 (0:2)
    So 06.10. 11:15 Slavičín - Otrokovice 6:1 (4:1)
    So 06.10. 11:15 Uherský Brod - Slušovice 4:2 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 11:15 Slušovice - Zlín B 0:2 (0:1)
    So 13.10. 11:15 Staré Město - Slavičín 6:4 (4:0)
    So 13.10. 11:15 Baťov 1930 - Kunovice 3:2 np (1:1)
    So 13.10. 11:15 Bojkovice - Rožnov p.R. 2:3 np (2:1)
    Ne 14.10. 11:15 Otrokovice - Uherský Brod 1:9 (0:3)

    1.kolo

    So 20.10. 09:30 Rožnov p.R. - Val. Klobouky 2:3 (1:2)
    So 20.10. 11:15 Kunovice - Bojkovice 1:3 (0:1)
    So 20.10. 11:15 Slavičín - Baťov 1930 3:4 (1:2)
    So 20.10. 11:15 Uherský Brod - Staré Město 4:2 (1:1)
    So 20.10. 11:15 Zlín B - Otrokovice 5:0 (3:0)

    2.kolo

    So 27.10. 09:30 Rožnov p.R. - Kunovice 2:1 np (1:1)
    So 27.10. 11:15 Val. Klobouky - Slušovice 2:1 np (0:0)
    So 27.10. 11:15 Staré Město - Zlín B 1:3 (1:2)
    So 27.10. 11:15 Baťov 1930 - Uherský Brod 1:7 (0:3)
    So 27.10. 11:15 Bojkovice - Slavičín 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 03.11. 11:15 Kunovice - Val. Klobouky 0:2 (0:1)
    So 03.11. 11:15 Slavičín - Rožnov p.R. 4:1 (2:1)
    So 03.11. 11:15 Uherský Brod - Bojkovice 4:1 (2:1)
    So 03.11. 11:15 Zlín B - Baťov 1930 7:1 (2:0)
    Ne 04.11. 11:15 Slušovice - Otrokovice 4:3 np (1:2)

    15.kolo

    05.04. 17:45 Slavičín - Kunovice 5:2 (0:2)
    So 06.04. 11:15 Uherský Brod - Rožnov p.R. 5:0 (4:0)
    Ne 07.04. 11:15 Otrokovice - Val. Klobouky 1:8 (1:2)
    Ne 07.04. 11:15 Slušovice - Staré Město 3:4 np (2:2)
    Ne 07.04. 11:15 Bojkovice - Zlín B 2:1 (0:1)

    16.kolo

    So 13.04. 09:30 Rožnov p.R. - Zlín B 1:2 (0:1)
    So 13.04. 11:15 Val. Klobouky - Slavičín 4:3 np (2:2)
    So 13.04. 11:15 Kunovice - Uherský Brod 0:3 (0:2)
    So 13.04. 11:15 Baťov 1930 - Slušovice 10:2 (4:0)
    So 13.04. 11:15 Staré Město - Otrokovice 3:2 (2:1)

    18.kolo

    So 27.04. 09:30 Rožnov p.R. - Slušovice 2:1 (1:1)
    So 27.04. 11:15 Val. Klobouky - Uherský Brod 0:1 (0:0)
    So 27.04. 11:15 Slavičín - Zlín B 3:5 (2:4)
    So 27.04. 11:15 Bojkovice - Otrokovice 6:0 (2:0)
    So 27.04. 11:15 Baťov 1930 - Staré Město 1:3 (1:2)

    19.kolo

    So 04.05. 11:15 Staré Město - Bojkovice 5:3 (0:2)
    So 04.05. 11:15 Zlín B - Uherský Brod 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 11:15 Baťov 1930 - Val. Klobouky 2:4 (1:2)
    Ne 05.05. 11:15 Otrokovice - Rožnov p.R. 1:2 np (0:0)
    Ne 05.05. 11:15 Slušovice - Kunovice 1:4 (0:3)

    17.kolo

    Čt 18.04. 16:00 Zlín B - Kunovice 3:1 (1:0)
    So 20.04. 11:15 Staré Město - Val. Klobouky 4:7 (3:5)
    Ne 21.04. 11:15 Slušovice - Bojkovice 3:4 np (1:2)
    St 01.05. 11:15 Uherský Brod - Slavičín 7:3 (3:1)
    Čt 16.05. 17:30 Otrokovice - Baťov 1930 1:2 np (0:0)

    21.kolo

    So 18.05. 11:15 Bojkovice - Val. Klobouky 5:3 (4:3)
    So 18.05. 11:15 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 2:1 (1:1)
    So 18.05. 11:15 Staré Město - Kunovice 12:2 (4:2)
    Ne 19.05. 11:15 Otrokovice - Slavičín 2:5 (0:2)
    Ne 19.05. 11:15 Slušovice - Uherský Brod 0:6 (0:4)

    20.kolo

    So 11.05. 09:30 Rožnov p.R. - Staré Město 1:2 (0:1)
    So 11.05. 11:15 Val. Klobouky - Zlín B 2:1 (1:0)
    So 11.05. 11:15 Kunovice - Otrokovice 3:1 (0:1)
    So 11.05. 11:15 Bojkovice - Baťov 1930 2:3 (0:3)
    Po 10.06. 18:15 Slavičín - Slušovice 2:5 (2:1)

    22.kolo

    So 25.05. 09:30 Rožnov p.R. - Bojkovice 3:0 (0:0)
    So 25.05. 11:15 Zlín B - Slušovice 8:2 (2:1)
    So 25.05. 11:15 Slavičín - Staré Město 3:1 (0:0)
    So 25.05. 11:15 Kunovice - Baťov 1930 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 14:30 Uherský Brod - Otrokovice 8:1 (3:0)

    12.kolo

    So 01.06. 11:15 Val. Klobouky - Rožnov p.R. 5:1 (4:0)
    So 01.06. 11:15 Bojkovice - Kunovice 3:5 (1:3)
    So 01.06. 11:15 Baťov 1930 - Slavičín 2:4 (1:1)
    So 01.06. 11:15 Staré Město - Uherský Brod 6:3 (3:0)
    So 01.06. 11:15 Otrokovice - Zlín B 2:6 (1:1)

    13.kolo

    St 01.05. 11:15 Kunovice - Rožnov p.R. 2:1 np (0:0)
    Út 28.05. 16:00 Slavičín - Bojkovice 4:5 (1:4)
    So 08.06. 11:15 Zlín B - Staré Město 5:4 np (2:1)
    So 08.06. 11:15 Uherský Brod - Baťov 1930 1:2 np (0:0)
    Ne 09.06. 11:15 Slušovice - Val. Klobouky 2:7 (1:4)

    14.kolo

    Čt 13.06. 16:30 Bojkovice - Uherský Brod 3:2 np (1:1)
    So 15.06. 09:30 Rožnov p.R. - Slavičín 1:4 (0:1)
    So 15.06. 11:15 Val. Klobouky - Kunovice 9:0 (4:0)
    So 15.06. 11:15 Baťov 1930 - Zlín B 1:4 (1:2)
    Ne 16.06. 11:15 Otrokovice - Slušovice 1:5 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 15 1 2 2 89:33 49
    2. 20 14 2 0 4 76:34 46
    3. 20 12 3 0 5 80:47 42
    4. 20 11 2 3 4 80:50 40
    5. 20 10 2 1 7 64:55 35
    6. 20 7 1 4 8 40:56 27
    7. 20 5 5 0 10 40:55 25
    8. 20 8 0 1 11 62:78 25
    9. 20 3 4 2 11 30:53 19
    10. 20 3 1 4 12 39:71 15
    11. 20 1 0 4 15 28:96 7