Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 13021
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2329
    Týden:
    31
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    12.kolo

    St 29.08. 15:45 Kohoutovice B - RAFK 3:11 (2:4)
    St 29.08. 17:45 Mutěnice - Újezd u Brna 7:0 (3:0)
    St 29.08. 17:45 Sparta Brno B - Svratka B 3:5 (3:2)
    St 29.08. 17:45 Lednice - V. Pavlovice 2:2 (1:1)
    St 29.08. 17:45 Ždánice - Hustopeče 1:4 (0:1)
    St 29.08. 18:45 Hodonín B - Šlapanice 13:2 (9:1)
    St 12.09. 17:45 Bzenec - Moravská Slavia 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 01.09. 10:45 Sparta Brno B - Moravská Slavia 5:0 (1:0)
    So 01.09. 10:45 Šlapanice - V. Pavlovice 0:11 (0:5)
    So 01.09. 14:30 Hustopeče - Svratka B 4:3 (2:2)
    So 01.09. 14:45 Ždánice - RAFK 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:45 Hodonín B - Bzenec 7:1 (3:1)
    Ne 02.09. 11:45 Lednice - Újezd u Brna 9:0 (4:0)
    St 19.09. 17:15 Kohoutovice B - Mutěnice 3:5 (1:3)

    13.kolo

    St 05.09. 16:00 Svratka B - Lednice 4:7 (4:3)
    St 05.09. 17:45 Hustopeče - Mutěnice 4:2 (3:0)
    St 05.09. 17:45 Šlapanice - Ždánice 0:0 (0:0)
    St 05.09. 17:45 V. Pavlovice - Hodonín B 4:5 (0:2)
    St 05.09. 17:45 RAFK - Sparta Brno B 2:3 (0:1)
    St 05.09. 17:45 Bzenec - Kohoutovice B 4:3 (3:1)
    St 05.09. 17:45 Újezd u Brna - Moravská Slavia 6:0 (4:0)

    4.kolo

    So 08.09. 09:00 Svratka B - Šlapanice 8:0 (3:0)
    So 08.09. 10:45 Moravská Slavia - Lednice 0:7 (0:4)
    Ne 09.09. 10:45 Bzenec - Ždánice 2:2 (1:2)
    Ne 09.09. 10:45 Kohoutovice B - Sparta Brno B 0:13 (0:6)
    Ne 09.09. 11:45 Mutěnice - V. Pavlovice 2:5 (0:3)
    Ne 09.09. 11:45 RAFK - Hustopeče 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 12:00 Újezd u Brna - Hodonín B 1:9 (0:3)

    2.kolo

    So 25.08. 09:00 Svratka B - Ždánice 7:3 (2:0)
    So 25.08. 10:45 V. Pavlovice - Hustopeče 6:0 (2:0)
    So 25.08. 10:45 Moravská Slavia - Kohoutovice B 7:1 (4:1)
    Ne 26.08. 10:45 Bzenec - Lednice 1:6 (0:5)
    Ne 26.08. 11:15 RAFK - Hodonín B 0:12 (0:5)
    St 12.09. 17:45 Mutěnice - Šlapanice 7:2 (3:0)
    Čt 13.09. 17:00 Újezd u Brna - Sparta Brno B 1:11 (0:4)

    5.kolo

    So 15.09. 10:45 Sparta Brno B - Mutěnice 8:5 (5:5)
    So 15.09. 10:45 Hodonín B - Moravská Slavia 22:1 (10:0)
    So 15.09. 10:45 Šlapanice - RAFK 5:3 (1:2)
    So 15.09. 10:45 V. Pavlovice - Svratka B 7:3 (5:0)
    So 15.09. 14:00 Hustopeče - Bzenec 3:2 (0:0)
    So 15.09. 14:45 Ždánice - Újezd u Brna 1:5 (1:3)
    Ne 16.09. 11:45 Lednice - Kohoutovice B 14:0 (3:0)

    6.kolo

    So 22.09. 10:45 Moravská Slavia - Ždánice 0:7 (0:2)
    So 22.09. 11:15 Mutěnice - Svratka B 4:8 (4:3)
    Ne 23.09. 10:45 Bzenec - Šlapanice 6:0 (3:0)
    Ne 23.09. 10:45 Újezd u Brna - Hustopeče 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 10:45 Kohoutovice B - Hodonín B 3:8 (0:5)
    Ne 23.09. 10:45 Sparta Brno B - Lednice 4:4 (2:0)
    Ne 23.09. 11:45 RAFK - V. Pavlovice 3:8 (0:4)

    7.kolo

    So 29.09. 09:00 Svratka B - RAFK 7:4 (1:1)
    So 29.09. 10:45 Hodonín B - Sparta Brno B 3:5 (2:1)
    So 29.09. 10:45 Šlapanice - Újezd u Brna 3:2 (1:1)
    So 29.09. 10:45 V. Pavlovice - Bzenec 12:3 (3:2)
    So 29.09. 13:00 Hustopeče - Moravská Slavia 7:0 (4:0)
    So 29.09. 14:45 Ždánice - Kohoutovice B 3:4 (2:2)
    Ne 30.09. 11:45 Lednice - Mutěnice 9:3 (4:2)

    8.kolo

    So 06.10. 10:45 Moravská Slavia - Šlapanice 2:1 (1:0)
    So 06.10. 10:45 Sparta Brno B - Ždánice 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:45 Bzenec - Svratka B 0:6 (0:2)
    Ne 07.10. 10:45 Újezd u Brna - V. Pavlovice 6:3 (3:1)
    Ne 07.10. 10:45 Kohoutovice B - Hustopeče 2:6 (0:1)
    Ne 07.10. 11:15 Mutěnice - RAFK 3:6 (2:4)
    Ne 07.10. 11:45 Lednice - Hodonín B 3:10 (1:4)

    9.kolo

    So 13.10. 09:00 Svratka B - Újezd u Brna 5:3 (3:2)
    So 13.10. 10:45 Hodonín B - Mutěnice 10:2 (3:2)
    So 13.10. 10:45 Šlapanice - Kohoutovice B 7:4 (3:1)
    So 13.10. 10:45 V. Pavlovice - Moravská Slavia 13:1 (2:0)
    So 13.10. 13:00 Hustopeče - Sparta Brno B 0:4 (0:0)
    So 13.10. 14:45 Ždánice - Lednice 4:8 (0:5)
    Ne 14.10. 11:45 RAFK - Bzenec 4:4 (2:1)

    10.kolo

    So 20.10. 10:45 Hodonín B - Ždánice 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 10:45 Újezd u Brna - RAFK 7:3 (2:2)
    Ne 21.10. 10:45 Moravská Slavia - Svratka B 1:13 (0:6)
    Ne 21.10. 10:45 Kohoutovice B - V. Pavlovice 5:6 (2:3)
    Ne 21.10. 10:45 Sparta Brno B - Šlapanice 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 11:15 Mutěnice - Bzenec 1:6 (1:3)
    Ne 21.10. 11:45 Lednice - Hustopeče 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 27.10. 09:00 Svratka B - Kohoutovice B 2:2 (1:0)
    So 27.10. 10:45 Šlapanice - Lednice 0:7 (0:2)
    So 27.10. 10:45 V. Pavlovice - Sparta Brno B 8:2 (3:2)
    So 27.10. 12:00 Hustopeče - Hodonín B 1:6 (0:2)
    So 27.10. 14:45 Ždánice - Mutěnice 2:7 (2:2)
    Ne 28.10. 10:45 Bzenec - Újezd u Brna 4:2 (0:1)
    Ne 28.10. 11:45 RAFK - Moravská Slavia 1:2 (0:2)

    1.kolo

    So 03.11. 10:45 Moravská Slavia - Mutěnice 2:8 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Hustopeče - Šlapanice 2:3 (1:2)
    So 03.11. 14:45 Ždánice - V. Pavlovice 1:7 (1:4)
    Ne 04.11. 10:45 Kohoutovice B - Újezd u Brna 2:4 (0:3)
    Ne 04.11. 10:45 Sparta Brno B - Bzenec 2:1 (2:1)
    Ne 04.11. 11:45 Lednice - RAFK 4:4 (2:1)
    Ne 04.11. 11:45 Hodonín B - Svratka B 9:3 (3:2)

    14.kolo

    So 30.03. 09:00 Svratka B - Hodonín B 4:4 (2:3)
    So 30.03. 10:45 Šlapanice - Hustopeče 1:5 (0:4)
    So 30.03. 14:45 V. Pavlovice - Ždánice 6:1 (2:0)
    Ne 31.03. 10:45 Újezd u Brna - Kohoutovice B 8:2 (4:1)
    Ne 31.03. 10:45 Bzenec - Sparta Brno B 0:10 (0:5)
    Ne 31.03. 11:15 Mutěnice - Moravská Slavia 10:3 (4:0)
    Ne 31.03. 11:15 RAFK - Lednice 2:8 (2:1)

    15.kolo

    So 06.04. 10:45 Šlapanice - Mutěnice 3:4 (2:2)
    So 06.04. 10:45 Hodonín B - RAFK 6:3 (5:1)
    So 06.04. 14:00 Sparta Brno B - Újezd u Brna 4:1 (2:1)
    So 06.04. 14:45 Ždánice - Svratka B 2:8 (0:5)
    Ne 07.04. 10:45 Hustopeče - V. Pavlovice 3:4 (1:3)
    Ne 07.04. 10:45 Kohoutovice B - Moravská Slavia 13:3 (6:1)
    Ne 07.04. 11:45 Lednice - Bzenec 11:2 (7:2)

    16.kolo

    So 13.04. 09:00 Svratka B - Hustopeče 4:0 (2:0)
    So 13.04. 10:45 Moravská Slavia - Sparta Brno B 0:2 (0:1)
    So 13.04. 13:45 V. Pavlovice - Šlapanice 11:2 (5:1)
    Ne 14.04. 10:45 Újezd u Brna - Lednice 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 10:45 Bzenec - Hodonín B 0:13 (0:3)
    Ne 14.04. 11:15 Mutěnice - Kohoutovice B 6:7 (6:4)
    Ne 14.04. 11:15 RAFK - Ždánice 4:2 (1:1)

    17.kolo

    Čt 18.04. 17:30 Hodonín B - Újezd u Brna 2:2 (0:1)
    So 20.04. 12:45 Lednice - Moravská Slavia 11:2 (6:0)
    So 20.04. 14:45 V. Pavlovice - Mutěnice 16:1 (8:0)
    So 20.04. 14:45 Ždánice - Bzenec 6:4 (4:2)
    Ne 21.04. 10:45 Hustopeče - RAFK 3:2 (2:1)
    Ne 21.04. 11:45 Sparta Brno B - Kohoutovice B 7:0 (3:0)
    Čt 25.04. 17:45 Šlapanice - Svratka B 2:6 (1:1)

    18.kolo

    So 27.04. 09:00 Svratka B - V. Pavlovice 0:11 (0:7)
    So 27.04. 10:45 Kohoutovice B - Lednice 1:16 (1:7)
    Ne 28.04. 10:45 Moravská Slavia - Hodonín B 0:14 (0:6)
    Ne 28.04. 10:45 Újezd u Brna - Ždánice 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:45 Bzenec - Hustopeče 1:2 (1:2)
    Ne 28.04. 11:15 Mutěnice - Sparta Brno B 3:8 (0:3)
    Ne 28.04. 11:15 RAFK - Šlapanice 7:1 (3:0)

    25.kolo

    St 01.05. 10:45 Újezd u Brna - Mutěnice 9:2 (4:2)
    St 01.05. 10:45 Moravská Slavia - Bzenec 0:6 (0:3)
    St 01.05. 10:45 Šlapanice - Hodonín B 1:7 (0:2)
    St 01.05. 10:45 Hustopeče - Ždánice 10:0 (6:0)
    St 01.05. 11:15 RAFK - Kohoutovice B 9:0 (7:0)
    St 01.05. 13:30 Svratka B - Sparta Brno B 2:1 (0:1)
    St 01.05. 17:00 V. Pavlovice - Lednice 2:4 (2:2)

    19.kolo

    So 04.05. 09:00 Svratka B - Mutěnice 13:1 (5:1)
    So 04.05. 10:45 Šlapanice - Bzenec 1:5 (0:3)
    So 04.05. 10:45 Hodonín B - Kohoutovice B 12:1 (7:0)
    So 04.05. 14:45 V. Pavlovice - RAFK 4:5 (0:2)
    So 04.05. 14:45 Ždánice - Moravská Slavia 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 10:45 Hustopeče - Újezd u Brna 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 11:45 Lednice - Sparta Brno B 4:1 (3:0)

    26.kolo

    St 08.05. 10:45 Moravská Slavia - Újezd u Brna 0:14 (0:6)
    St 08.05. 11:15 Mutěnice - Hustopeče 0:14 (0:6)
    St 08.05. 11:45 Sparta Brno B - RAFK 10:2 (3:0)
    St 08.05. 14:45 Hodonín B - V. Pavlovice 17:6 (8:1)
    St 08.05. 14:45 Kohoutovice B - Bzenec 1:2 (0:1)
    St 08.05. 17:45 Ždánice - Šlapanice 0:4 (0:2)
    St 08.05. 17:45 Lednice - Svratka B 6:3 (4:1)

    20.kolo

    So 11.05. 10:45 Moravská Slavia - Hustopeče 1:6 (1:3)
    Ne 12.05. 10:45 Kohoutovice B - Ždánice 0:11 (0:6)
    Ne 12.05. 10:45 Bzenec - V. Pavlovice 2:2 (2:2)
    Ne 12.05. 11:15 Mutěnice - Lednice 2:14 (0:8)
    Ne 12.05. 11:15 RAFK - Svratka B 5:2 (1:2)
    Ne 12.05. 11:45 Sparta Brno B - Hodonín B 3:5 (2:2)
    St 22.05. 18:30 Újezd u Brna - Šlapanice 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 18.05. 09:00 Svratka B - Bzenec 7:4 (5:3)
    So 18.05. 10:45 Šlapanice - Moravská Slavia 8:1 (2:0)
    So 18.05. 10:45 Hodonín B - Lednice 3:2 (1:1)
    So 18.05. 14:45 V. Pavlovice - Újezd u Brna 1:3 (0:1)
    So 18.05. 14:45 Ždánice - Sparta Brno B 0:12 (0:8)
    Ne 19.05. 10:45 Hustopeče - Kohoutovice B 10:1 (3:0)
    Ne 19.05. 11:15 RAFK - Mutěnice 13:2 (6:2)

    22.kolo

    So 25.05. 10:45 Moravská Slavia - V. Pavlovice 0:12 (0:5)
    Ne 26.05. 10:45 Kohoutovice B - Šlapanice 3:3 (0:2)
    Ne 26.05. 10:45 Bzenec - RAFK 1:6 (0:1)
    Ne 26.05. 11:15 Mutěnice - Hodonín B 2:25 (1:8)
    Ne 26.05. 11:45 Lednice - Ždánice 11:0 (2:0)
    Ne 26.05. 11:45 Sparta Brno B - Hustopeče 3:0 (1:0)
    Čt 06.06. 18:15 Újezd u Brna - Svratka B 1:2 (0:1)

    23.kolo

    So 01.06. 09:00 Svratka B - Moravská Slavia 9:0 (5:0)
    So 01.06. 10:45 Šlapanice - Sparta Brno B 2:9 (0:5)
    So 01.06. 14:45 V. Pavlovice - Kohoutovice B 14:4 (6:2)
    So 01.06. 14:45 Ždánice - Hodonín B 3:3 (2:2)
    Ne 02.06. 10:45 Bzenec - Mutěnice 14:3 (7:1)
    Ne 02.06. 10:45 Hustopeče - Lednice 3:7 (2:3)
    Ne 02.06. 11:15 RAFK - Újezd u Brna 5:3 (3:1)

    24.kolo

    Út 04.06. 18:45 Sparta Brno B - V. Pavlovice 3:1 (3:1)
    So 08.06. 10:45 Moravská Slavia - RAFK 0:9 (0:6)
    Ne 09.06. 10:45 Hodonín B - Hustopeče 8:1 (4:0)
    Ne 09.06. 10:45 Kohoutovice B - Svratka B 2:7 (1:3)
    Ne 09.06. 10:45 Újezd u Brna - Bzenec 2:4 (2:2)
    Ne 09.06. 11:15 Mutěnice - Ždánice 2:6 (0:3)
    Ne 09.06. 11:45 Lednice - Šlapanice 3:3 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 237:56 69
    2. 26 20 4 2 182:57 64
    3. 26 20 1 5 140:49 61
    4. 26 17 2 7 182:78 53
    5. 26 17 2 7 141:86 53
    6. 26 15 0 11 93:66 45
    7. 26 12 1 13 87:85 37
    8. 26 11 2 13 115:104 35
    9. 26 9 4 13 80:113 31
    10. 26 6 3 17 64:117 21
    11. 26 6 3 17 54:134 21
    12. 26 7 0 19 94:210 21
    13. 26 3 2 21 67:198 11
    14. 26 3 1 22 28:211 10