Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 13015
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3213
    Týden:
    24
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Dubňany - Lužice 1:1 (0:0)
    So 18.08. 14:00 Mutěnice - FKM Podluží 16:1 (6:0)
    So 18.08. 14:15 Ratíškovice - Hroznová Lhota 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 D. Bojanovice - Krumvíř 1:2 (1:1)
    Ne 19.08. 14:15 Velké Bílovice - Velká n.Veličkou 2:4 (1:4)
    Ne 19.08. 14:45 Rohatec - Podivín 2:3 (2:3)
    Ne 19.08. 14:45 Dambořice - Bzenec 5:3 (1:0)

    4.kolo

    24.08. 17:00 Krumvíř - Dubňany 3:5 (2:2)
    So 25.08. 14:00 Velká n.Veličkou - Dambořice 1:3 (1:1)
    So 25.08. 14:45 Rohatec - Velké Bílovice 1:3 (1:2)
    Ne 26.08. 13:30 Bzenec - D. Bojanovice 5:2 (2:1)
    Ne 26.08. 14:00 Lužice - Mutěnice 1:9 (0:7)
    Ne 26.08. 14:15 FKM Podluží - Ratíškovice 4:2 (1:1)
    Ne 26.08. 14:45 Podivín - Hroznová Lhota 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 11.08. 12:15 Bzenec - Velké Bílovice 10:1 (4:0)
    So 11.08. 14:00 Velká n.Veličkou - Rohatec 1:0 (0:0)
    So 11.08. 14:15 Krumvíř - Dambořice 1:2 (1:1)
    So 11.08. 14:45 Podivín - Ratíškovice 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 14:15 Hroznová Lhota - Mutěnice 0:12 (0:6)
    Ne 12.08. 14:15 FKM Podluží - Dubňany 2:3 (1:2)
    St 29.08. 16:30 Lužice - D. Bojanovice 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 10:30 Mutěnice - Krumvíř 2:1 (1:0)
    So 01.09. 14:15 Ratíškovice - Lužice 3:1 (2:0)
    Ne 02.09. 14:00 Dubňany - Bzenec 2:2 (1:2)
    Ne 02.09. 14:15 Velké Bílovice - Podivín 1:2 (0:2)
    Ne 02.09. 14:15 Hroznová Lhota - FKM Podluží 1:3 (1:0)
    Ne 02.09. 14:45 Dambořice - Rohatec 4:1 (0:1)
    28.09. 14:00 D. Bojanovice - Velká n.Veličkou 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:15 Velké Bílovice - Dambořice 0:5 (0:2)
    So 08.09. 14:00 Velká n.Veličkou - Dubňany 0:7 (0:1)
    So 08.09. 14:15 Podivín - FKM Podluží 3:2 (2:1)
    So 08.09. 14:15 Krumvíř - Ratíškovice 3:0 (3:0)
    Ne 09.09. 13:30 Bzenec - Mutěnice 2:9 (1:5)
    Ne 09.09. 14:00 Lužice - Hroznová Lhota 8:1 (3:1)
    Ne 09.09. 14:15 Rohatec - D. Bojanovice 1:9 (0:5)

    7.kolo

    So 15.09. 13:45 Ratíškovice - Bzenec 6:3 (3:2)
    So 15.09. 16:00 D. Bojanovice - Velké Bílovice 3:3 (2:1)
    Ne 16.09. 13:30 Dubňany - Rohatec 6:0 (5:0)
    Ne 16.09. 13:45 Dambořice - Podivín 4:6 (1:3)
    Ne 16.09. 13:45 Hroznová Lhota - Krumvíř 1:3 (0:0)
    Ne 16.09. 13:45 FKM Podluží - Lužice 2:3 (2:2)
    Ne 16.09. 16:00 Mutěnice - Velká n.Veličkou 8:1 (4:1)

    8.kolo

    So 22.09. 13:15 Podivín - Lužice 5:3 (4:2)
    So 22.09. 13:15 Krumvíř - FKM Podluží 5:0 (4:0)
    So 22.09. 14:00 Velká n.Veličkou - Ratíškovice 0:4 (0:2)
    Ne 23.09. 13:15 Rohatec - Mutěnice 0:10 (0:7)
    Ne 23.09. 13:15 Velké Bílovice - Dubňany 0:3 (0:2)
    Ne 23.09. 13:15 Dambořice - D. Bojanovice 14:0 (7:0)
    Ne 23.09. 13:30 Bzenec - Hroznová Lhota 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 29.09. 12:45 D. Bojanovice - Podivín 1:8 (1:1)
    So 29.09. 12:45 Ratíškovice - Rohatec 0:0 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Mutěnice - Velké Bílovice 9:0 (4:0)
    Ne 30.09. 12:30 Dubňany - Dambořice 5:1 (5:0)
    Ne 30.09. 12:45 Hroznová Lhota - Velká n.Veličkou 1:3 (1:1)
    Ne 30.09. 12:45 FKM Podluží - Bzenec 3:2 (1:1)
    Ne 30.09. 12:45 Lužice - Krumvíř 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 12:45 Podivín - Krumvíř 2:1 (1:1)
    So 06.10. 12:45 D. Bojanovice - Dubňany 0:11 (0:4)
    So 06.10. 14:00 Velká n.Veličkou - FKM Podluží 3:3 (0:0)
    Ne 07.10. 12:45 Rohatec - Hroznová Lhota 4:0 (1:0)
    Ne 07.10. 12:45 Velké Bílovice - Ratíškovice 4:2 (4:1)
    Ne 07.10. 12:45 Dambořice - Mutěnice 1:4 (0:2)
    Ne 07.10. 13:30 Bzenec - Lužice 2:5 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 12:45 Ratíškovice - Dambořice 2:3 (1:1)
    So 13.10. 12:45 Krumvíř - Bzenec 0:3 (0:2)
    Ne 14.10. 12:30 Dubňany - Podivín 4:2 (2:1)
    Ne 14.10. 12:45 Hroznová Lhota - Velké Bílovice 4:0 (2:0)
    Ne 14.10. 12:45 FKM Podluží - Rohatec 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 12:45 Lužice - Velká n.Veličkou 12:0 (5:0)
    02.11. 18:00 Mutěnice - D. Bojanovice 8:1 (3:0)

    12.kolo

    So 20.10. 12:00 Dubňany - Mutěnice 3:0 (0:0)
    So 20.10. 12:15 Podivín - Bzenec 0:3 (0:3)
    So 20.10. 14:00 Velká n.Veličkou - Krumvíř 3:2 (2:2)
    So 20.10. 14:30 D. Bojanovice - Ratíškovice 3:6 (1:0)
    Ne 21.10. 12:15 Rohatec - Lužice 2:3 (2:3)
    Ne 21.10. 12:15 Velké Bílovice - FKM Podluží 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 12:15 Dambořice - Hroznová Lhota 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 11:45 Ratíškovice - Dubňany 0:5 (0:2)
    So 27.10. 11:45 Krumvíř - Rohatec 2:3 (2:2)
    Ne 28.10. 11:45 Hroznová Lhota - D. Bojanovice 4:2 (1:1)
    Ne 28.10. 11:45 FKM Podluží - Dambořice 0:5 (0:3)
    Ne 28.10. 11:45 Lužice - Velké Bílovice 3:2 (0:1)
    Ne 28.10. 13:30 Bzenec - Velká n.Veličkou 7:1 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Mutěnice - Podivín 1:3 (11:0)

    1.kolo

    So 03.11. 11:30 Dubňany - Hroznová Lhota 6:0 (2:0)
    So 03.11. 11:45 Rohatec - Bzenec 3:2 (1:1)
    So 03.11. 12:00 Velké Bílovice - Krumvíř 6:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Velká n.Veličkou - Podivín 1:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Dambořice - Lužice 1:5 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 D. Bojanovice - FKM Podluží 1:7 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Mutěnice - Ratíškovice 7:2 (5:0)

    15.kolo

    So 23.03. 12:45 Ratíškovice - Podivín 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 D. Bojanovice - Lužice 6:3 (1:1)
    Ne 24.03. 12:30 Dubňany - FKM Podluží 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 12:45 Dambořice - Krumvíř 2:2 (2:1)
    Ne 24.03. 12:45 Velké Bílovice - Bzenec 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 12:45 Rohatec - Velká n.Veličkou 5:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Mutěnice - Hroznová Lhota 7:0 (5:0)

    16.kolo

    So 30.03. 12:45 Podivín - Rohatec 1:4 (1:4)
    So 30.03. 12:45 Krumvíř - D. Bojanovice 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 12:45 Lužice - Dubňany 2:7 (1:4)
    Ne 31.03. 12:45 FKM Podluží - Mutěnice 3:1 (2:0)
    Ne 31.03. 12:45 Hroznová Lhota - Ratíškovice 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 13:30 Bzenec - Dambořice 3:3 (1:0)
    Ne 31.03. 14:00 Velká n.Veličkou - Velké Bílovice 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 13:15 Ratíškovice - FKM Podluží 1:7 (0:4)
    So 06.04. 15:30 D. Bojanovice - Bzenec 3:5 (1:1)
    Ne 07.04. 13:00 Dubňany - Krumvíř 4:3 (3:0)
    Ne 07.04. 13:15 Hroznová Lhota - Podivín 3:2 (3:0)
    Ne 07.04. 13:15 Dambořice - Velká n.Veličkou 3:0k
    Ne 07.04. 13:15 Velké Bílovice - Rohatec 3:5 (1:5)
    Ne 07.04. 15:30 Mutěnice - Lužice 8:1 (4:1)

    18.kolo

    So 13.04. 13:15 Krumvíř - Mutěnice 2:1 (2:0)
    Ne 14.04. 13:15 Podivín - Velké Bílovice 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 13:15 Rohatec - Dambořice 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 13:15 Lužice - Ratíškovice 5:2 (2:1)
    Ne 14.04. 13:15 FKM Podluží - Hroznová Lhota 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 13:30 Bzenec - Dubňany 3:4 (2:1)
    Ne 14.04. 14:00 Velká n.Veličkou - D. Bojanovice 3:4 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 13:30 Dubňany - Velká n.Veličkou 9:0 (4:0)
    So 20.04. 13:45 Ratíškovice - Krumvíř 0:4 (0:3)
    So 20.04. 13:45 D. Bojanovice - Rohatec 0:4 (0:2)
    Ne 21.04. 13:45 FKM Podluží - Podivín 4:4 (0:2)
    Ne 21.04. 13:45 Hroznová Lhota - Lužice 5:3 (3:2)
    Ne 21.04. 13:45 Dambořice - Velké Bílovice 1:8 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Mutěnice - Bzenec 8:0 (5:0)

    20.kolo

    So 27.04. 13:45 Podivín - Dambořice 5:5 (3:3)
    So 27.04. 13:45 Krumvíř - Hroznová Lhota 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 13:30 Bzenec - Ratíškovice 4:2 (3:0)
    Ne 28.04. 13:45 Velké Bílovice - D. Bojanovice 5:1 (2:1)
    Ne 28.04. 13:45 Rohatec - Dubňany 0:4 (0:1)
    Ne 28.04. 13:45 Lužice - FKM Podluží 3:2 (2:1)
    Ne 28.04. 14:00 Velká n.Veličkou - Mutěnice 3:8 (2:3)

    21.kolo

    So 04.05. 14:15 Ratíškovice - Velká n.Veličkou 4:0 (1:0)
    So 04.05. 15:00 D. Bojanovice - Dambořice 3:0k
    Ne 05.05. 14:45 Lužice - Podivín 2:5 (1:2)
    Ne 05.05. 14:45 FKM Podluží - Krumvíř 0:5 (0:1)
    Ne 05.05. 14:45 Hroznová Lhota - Bzenec 1:7 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Mutěnice - Rohatec 7:2 (3:0)
    10.05. 17:30 Dubňany - Velké Bílovice 8:2 (4:0)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Velká n.Veličkou - Hroznová Lhota 3:0 (2:0)
    So 11.05. 14:45 Podivín - D. Bojanovice 6:0 (3:0)
    So 11.05. 14:45 Krumvíř - Lužice 4:0 (3:0)
    Ne 12.05. 13:30 Bzenec - FKM Podluží 5:1 (3:1)
    Ne 12.05. 14:00 Velké Bílovice - Mutěnice 3:5 (1:3)
    Ne 12.05. 14:15 Dambořice - Dubňany 1:8 (1:2)
    Ne 12.05. 14:45 Rohatec - Ratíškovice 2:1 (2:1)

    23.kolo

    So 18.05. 14:15 Ratíškovice - Velké Bílovice 1:5 (0:2)
    So 18.05. 14:30 Dubňany - D. Bojanovice 7:0 (4:0)
    So 18.05. 14:45 Krumvíř - Podivín 2:1 (1:1)
    So 18.05. 16:00 FKM Podluží - Velká n.Veličkou 9:1 (5:0)
    Ne 19.05. 14:45 Lužice - Bzenec 2:3 (2:2)
    Ne 19.05. 14:45 Hroznová Lhota - Rohatec 2:6 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Mutěnice - Dambořice 9:1 (4:1)

    24.kolo

    So 25.05. 14:45 Podivín - Dubňany 1:3 (1:2)
    So 25.05. 17:00 D. Bojanovice - Mutěnice 2:4 (0:1)
    Ne 26.05. 13:30 Bzenec - Krumvíř 5:2 (3:2)
    Ne 26.05. 14:00 Velká n.Veličkou - Lužice 4:1 (3:1)
    Ne 26.05. 14:15 Dambořice - Ratíškovice 2:3 (2:1)
    Ne 26.05. 14:45 Velké Bílovice - Hroznová Lhota 1:2 (0:1)
    Ne 26.05. 14:45 Rohatec - FKM Podluží 4:3 (2:1)

    25.kolo

    So 01.06. 14:15 Ratíškovice - D. Bojanovice 4:1 (2:0)
    So 01.06. 14:45 Krumvíř - Velká n.Veličkou 1:3 (1:0)
    Ne 02.06. 13:30 Bzenec - Podivín 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 14:45 Lužice - Rohatec 4:6 (3:3)
    Ne 02.06. 14:45 FKM Podluží - Velké Bílovice 0:6 (0:2)
    Ne 02.06. 14:45 Hroznová Lhota - Dambořice 3:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Mutěnice - Dubňany 2:4 (1:1)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Velká n.Veličkou - Bzenec 0:4 (0:0)
    So 08.06. 14:45 Podivín - Mutěnice 2:5 (1:2)
    So 08.06. 17:00 D. Bojanovice - Hroznová Lhota 2:3 (0:1)
    Ne 09.06. 13:30 Dubňany - Ratíškovice 2:1 (1:0)
    Ne 09.06. 14:15 Dambořice - FKM Podluží 3:2 (2:2)
    Ne 09.06. 14:45 Velké Bílovice - Lužice 7:5 (6:1)
    Ne 09.06. 14:45 Rohatec - Krumvíř 2:1 (1:0)

    14.kolo

    St 01.05. 13:30 Bzenec - Rohatec 4:2 (1:1)
    St 12.06. 17:15 Hroznová Lhota - Dubňany 1:5 (0:4)
    14.06. 18:00 Ratíškovice - Mutěnice 0:2 (0:1)
    So 15.06. 10:00 Krumvíř - Velké Bílovice 2:2 (1:1)
    So 15.06. 14:45 Podivín - Velká n.Veličkou 6:0 (3:0)
    Ne 16.06. 14:45 Lužice - Dambořice 4:1 (1:1)
    Ne 16.06. 14:45 FKM Podluží - D. Bojanovice 2:2 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 2 0 128:27 74
    2. 26 21 0 5 162:39 63
    3. 26 16 2 8 94:66 50
    4. 26 15 2 9 77:56 47
    5. 26 13 1 12 61:76 40
    6. 26 12 2 12 58:49 38
    7. 26 11 3 12 76:79 36
    8. 26 10 1 15 82:93 31
    9. 26 9 4 13 66:83 31
    10. 26 9 3 14 65:80 30
    11. 26 8 1 17 36:95 25
    12. 26 8 1 17 39:108 25
    13. 26 7 2 17 48:74 23
    14. 26 6 2 18 51:118 20