Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 13008
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2829
    Týden:
    45
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 12:15 Kunštát - Medlánky 3:1 (0:1)
    So 18.08. 12:15 Boskovice - ČAFC 2011 6:1 (3:1)
    So 18.08. 12:15 Kuřim - 1.SC Znojmo 2:16 (1:7)
    Ne 19.08. 10:00 Slatina - Sparta Brno B 3:2 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Ivančice - Újezd u Brna 5:0 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 Veselí - Rosice 6:0 (3:0)

    2.kolo

    So 11.08. 12:45 Újezd u Brna - Kuřim 10:2 (5:0)
    Ne 12.08. 10:00 ČAFC 2011 - Kunštát 7:0 (4:0)
    Ne 12.08. 12:15 Rosice - Slatina 3:7 (2:5)
    Ne 12.08. 12:15 Sparta Brno B - Boskovice 3:4 (2:2)
    Ne 12.08. 16:30 Medlánky - Soběšice 2:2 (1:1)
    Út 21.08. 17:45 1.SC Znojmo - Veselí 5:1 (2:1)

    4.kolo

    So 25.08. 12:45 Újezd u Brna - 1.SC Znojmo 0:11 (0:3)
    So 25.08. 14:15 Medlánky - Boskovice 2:11 (1:9)
    Ne 26.08. 12:15 Rosice - Kuřim 5:1 (3:0)
    Ne 26.08. 12:15 Sparta Brno B - Veselí 9:1 (6:1)
    Ne 26.08. 16:30 Ivančice - Soběšice 5:2 (3:1)
    Čt 06.09. 17:00 Slatina - ČAFC 2011 6:2 (5:1)

    6.kolo

    So 08.09. 12:45 Újezd u Brna - Rosice 2:4 (2:3)
    So 08.09. 14:15 Medlánky - Veselí 2:2 (2:0)
    Ne 09.09. 12:15 Sparta Brno B - 1.SC Znojmo 3:2 (2:0)
    Ne 09.09. 12:45 ČAFC 2011 - Kuřim 3:5 (3:1)
    Ne 09.09. 16:30 Ivančice - Boskovice 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Soběšice - Kunštát 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 12:15 Kunštát - Újezd u Brna 2:1 (1:0)
    So 15.09. 15:15 Boskovice - Soběšice 11:0 (7:0)
    Ne 16.09. 10:00 Slatina - Ivančice 7:3 (5:0)
    Ne 16.09. 12:15 Rosice - Sparta Brno B 4:10 (3:4)
    Ne 16.09. 12:45 1.SC Znojmo - ČAFC 2011 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Kuřim - Medlánky 4:1 (1:1)

    5.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Slatina - Medlánky 6:0 (5:0)
    Ne 02.09. 16:30 Veselí - ČAFC 2011 2:6 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Soběšice - Újezd u Brna 3:3 (3:2)
    St 12.09. 17:15 1.SC Znojmo - Rosice 3:0 (1:0)
    St 19.09. 17:15 Kuřim - Sparta Brno B 1:4 (1:2)
    28.09. 10:00 Kunštát - Ivančice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 12:15 Kunštát - Boskovice 3:6 (1:5)
    So 22.09. 12:45 Újezd u Brna - Sparta Brno B 2:2 (1:1)
    So 22.09. 13:45 Medlánky - 1.SC Znojmo 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 12:45 ČAFC 2011 - Rosice 5:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Ivančice - Veselí 3:4 (1:2)
    Ne 23.09. 15:30 Soběšice - Slatina 0:7 (0:2)

    9.kolo

    So 29.09. 12:15 Boskovice - Újezd u Brna 5:2 (4:2)
    So 29.09. 12:15 Kuřim - Ivančice 3:2 (3:1)
    Ne 30.09. 10:00 Slatina - Kunštát 2:2 (2:1)
    Ne 30.09. 12:15 Rosice - Medlánky 8:0 (2:0)
    Ne 30.09. 12:15 Sparta Brno B - ČAFC 2011 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Veselí - Soběšice 4:2 (1:2)

    10.kolo

    So 06.10. 12:15 Kunštát - Veselí 1:1 (0:1)
    So 06.10. 12:15 Boskovice - Slatina 4:0 (2:0)
    So 06.10. 12:45 Újezd u Brna - ČAFC 2011 0:11 (0:2)
    So 06.10. 13:45 Medlánky - Sparta Brno B 1:4 (1:2)
    Ne 07.10. 15:00 Ivančice - 1.SC Znojmo 1:7 (0:4)
    Ne 07.10. 15:00 Soběšice - Kuřim 1:2 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 12:15 Kuřim - Kunštát 1:2 (0:2)
    So 13.10. 12:45 1.SC Znojmo - Soběšice 13:2 (5:2)
    Ne 14.10. 10:00 Slatina - Újezd u Brna 4:0 (0:0)
    Ne 14.10. 12:15 Rosice - Ivančice 9:5 (3:1)
    Ne 14.10. 12:45 ČAFC 2011 - Medlánky 8:2 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Veselí - Boskovice 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 20.10. 12:15 Kunštát - 1.SC Znojmo 3:6 (1:5)
    So 20.10. 12:45 Újezd u Brna - Medlánky 1:3 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Ivančice - Sparta Brno B 1:5 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Boskovice - Kuřim 8:1 (3:1)
    Ne 21.10. 10:00 Slatina - Veselí 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Soběšice - Rosice 1:9 (1:4)

    13.kolo

    So 27.10. 12:15 Kuřim - Slatina 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 ČAFC 2011 - Ivančice 1:3 (1:0)
    Ne 28.10. 12:15 Rosice - Kunštát 10:1 (3:1)
    Ne 28.10. 12:15 Sparta Brno B - Soběšice 8:1 (4:0)
    Ne 28.10. 12:45 1.SC Znojmo - Boskovice 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Veselí - Újezd u Brna 3:0k

    1.kolo

    So 03.11. 12:15 Kunštát - Sparta Brno B 2:11 (2:6)
    Ne 04.11. 10:00 Slatina - 1.SC Znojmo 2:1 (0:0)
    Ne 04.11. 12:15 Ivančice - Medlánky 6:1 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Soběšice - ČAFC 2011 0:8 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Veselí - Kuřim 9:2 (4:1)
    Ne 04.11. 15:15 Boskovice - Rosice 6:2 (4:1)

    15.kolo

    So 23.03. 12:15 Kuřim - Újezd u Brna 9:0 (6:0)
    Ne 24.03. 10:00 Slatina - Rosice 3:3 (2:2)
    Ne 24.03. 12:15 Boskovice - Sparta Brno B 1:4 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Veselí - 1.SC Znojmo 0:6 (0:4)
    Ne 24.03. 15:00 Kunštát - ČAFC 2011 1:3 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Soběšice - Medlánky 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 30.03. 12:15 Medlánky - Kunštát 2:1 (1:0)
    So 30.03. 12:15 Sparta Brno B - Slatina 3:2 (0:1)
    So 30.03. 12:30 Újezd u Brna - Ivančice 0:12 (0:8)
    Ne 31.03. 12:15 Rosice - Veselí 3:0 (2:0)
    Ne 31.03. 12:45 ČAFC 2011 - Boskovice 4:0 (2:0)
    Ne 31.03. 12:45 1.SC Znojmo - Kuřim 6:1 (3:1)

    17.kolo

    So 06.04. 12:15 Boskovice - Medlánky 7:3 (3:2)
    So 06.04. 15:30 Veselí - Sparta Brno B 1:7 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 ČAFC 2011 - Slatina 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 12:45 1.SC Znojmo - Újezd u Brna 7:0 (4:0)
    Ne 07.04. 15:15 Kuřim - Rosice 0:6 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Soběšice - Ivančice 3:3 (3:3)

    18.kolo

    So 13.04. 12:30 Újezd u Brna - Soběšice 2:3 (2:2)
    Ne 14.04. 12:15 Ivančice - Kunštát 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 12:15 Sparta Brno B - Kuřim 9:0 (4:0)
    Ne 14.04. 12:15 Rosice - 1.SC Znojmo 2:4 (1:1)
    Ne 14.04. 12:45 ČAFC 2011 - Veselí 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 15:30 Medlánky - Slatina 1:5 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 12:15 Kuřim - ČAFC 2011 0:7 (0:5)
    So 20.04. 12:30 Kunštát - Soběšice 0:3 (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 1.SC Znojmo - Sparta Brno B 2:2 (0:1)
    Ne 21.04. 11:45 Boskovice - Ivančice 3:7 (2:1)
    Ne 21.04. 12:15 Rosice - Újezd u Brna 9:0 (4:0)
    Ne 21.04. 16:00 Veselí - Medlánky 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 27.04. 12:30 Újezd u Brna - Kunštát 1:2 (0:2)
    Ne 28.04. 12:15 Ivančice - Slatina 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 12:15 Sparta Brno B - Rosice 7:0 (2:0)
    Ne 28.04. 12:45 ČAFC 2011 - 1.SC Znojmo 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Soběšice - Boskovice 5:2 (3:0)
    Ne 28.04. 16:00 Medlánky - Kuřim 0:3 (0:2)

    22.kolo

    So 11.05. 12:30 Újezd u Brna - Boskovice 2:13 (2:6)
    So 11.05. 17:00 Kunštát - Slatina 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 12:15 Ivančice - Kuřim 4:2 (2:1)
    Ne 12.05. 12:45 ČAFC 2011 - Sparta Brno B 3:1 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Medlánky - Rosice 3:5 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Soběšice - Veselí 3:2 (0:2)

    21.kolo

    So 04.05. 12:15 Boskovice - Kunštát 7:4 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Veselí - Ivančice 3:2 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 Slatina - Soběšice 8:0 (7:0)
    Ne 05.05. 12:15 Rosice - ČAFC 2011 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 12:45 1.SC Znojmo - Medlánky 7:2 (3:0)
    St 15.05. 17:00 Sparta Brno B - Újezd u Brna 4:1 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Veselí - Kunštát 2:3 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Slatina - Boskovice 2:6 (2:2)
    Ne 19.05. 12:45 ČAFC 2011 - Újezd u Brna 3:1 (2:1)
    Ne 19.05. 12:45 1.SC Znojmo - Ivančice 4:2 (1:1)
    Ne 19.05. 15:15 Kuřim - Soběšice 5:6 (4:2)
    St 29.05. 18:00 Sparta Brno B - Medlánky 4:1 (3:0)

    24.kolo

    So 25.05. 12:15 Kunštát - Kuřim 1:5 (0:2)
    So 25.05. 12:15 Ivančice - Rosice 0:2 (0:1)
    So 25.05. 12:30 Újezd u Brna - Slatina 1:4 (0:1)
    Ne 26.05. 12:15 Medlánky - ČAFC 2011 1:8 (0:4)
    Ne 26.05. 14:45 Boskovice - Veselí 6:1 (4:1)
    Ne 26.05. 17:00 Soběšice - 1.SC Znojmo 1:9 (0:5)

    25.kolo

    So 01.06. 12:45 1.SC Znojmo - Kunštát 4:0 (4:0)
    So 01.06. 17:00 Veselí - Slatina 2:3 (2:0)
    Ne 02.06. 12:15 Sparta Brno B - Ivančice 6:0 (2:0)
    Ne 02.06. 12:15 Rosice - Soběšice 3:5 (1:1)
    Ne 02.06. 13:00 Medlánky - Újezd u Brna 5:2 (3:2)
    Ne 02.06. 15:15 Kuřim - Boskovice 4:1 (3:0)

    26.kolo

    So 08.06. 12:15 Boskovice - 1.SC Znojmo 1:6 (0:4)
    So 08.06. 12:30 Újezd u Brna - Veselí 1:2 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Kunštát - Rosice 0:6 (0:1)
    Ne 09.06. 10:00 Slatina - Kuřim 7:2 (3:1)
    Ne 09.06. 12:15 Ivančice - ČAFC 2011 2:5 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Soběšice - Sparta Brno B 2:7 (2:5)

    14.kolo

    St 08.05. 15:15 Rosice - Boskovice 1:6 (1:4)
    St 29.05. 17:45 1.SC Znojmo - Slatina 2:1 (2:1)
    So 15.06. 10:00 ČAFC 2011 - Soběšice 5:0 (4:0)
    So 15.06. 12:15 Kuřim - Veselí 3:0k
    So 15.06. 12:15 Sparta Brno B - Kunštát 10:0 (3:0)
    Ne 16.06. 14:15 Medlánky - Ivančice 2:1 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 2 3 127:36 59
    2. 24 19 1 4 127:32 58
    3. 24 18 0 6 102:39 54
    4. 24 18 0 6 120:60 54
    5. 24 16 2 6 86:43 50
    6. 24 12 1 11 97:77 37
    7. 24 9 1 14 71:74 28
    8. 24 9 0 15 58:109 27
    9. 24 8 2 14 51:74 26
    10. 24 7 3 14 48:121 24
    11. 24 7 2 15 37:94 23
    12. 24 4 2 18 35:104 14
    13. 24 1 2 21 32:128 5