Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 13007
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4352
    Týden:
    45
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Kunštát - Medlánky 2:4 (1:3)
    So 18.08. 10:00 Boskovice - ČAFC 2011 8:0 (3:0)
    So 18.08. 10:00 Kuřim - 1.SC Znojmo 3:2 (1:1)
    Ne 19.08. 12:15 Slatina - Sparta Brno B 2:4 (1:3)
    Ne 19.08. 14:15 Ivančice - Újezd u Brna 3:3 (1:1)
    Ne 19.08. 14:15 Veselí - Rosice 2:3 (2:3)

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 Újezd u Brna - Kuřim 2:5 (0:3)
    Ne 12.08. 10:00 Rosice - Slatina 0:2 (0:2)
    Ne 12.08. 10:00 Sparta Brno B - Boskovice 2:5 (2:2)
    Ne 12.08. 12:15 ČAFC 2011 - Kunštát 3:2 (1:1)
    Ne 12.08. 14:15 Medlánky - Soběšice 0:2 (0:2)
    Út 21.08. 15:30 1.SC Znojmo - Veselí 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Újezd u Brna - 1.SC Znojmo 0:5 (0:2)
    So 25.08. 12:00 Medlánky - Boskovice 3:1 (3:0)
    Ne 26.08. 10:00 Rosice - Kuřim 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 10:00 Sparta Brno B - Veselí 0:9 (0:3)
    Ne 26.08. 14:15 Ivančice - Soběšice 2:2 (0:2)
    St 29.08. 17:00 Slatina - ČAFC 2011 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Újezd u Brna - Rosice 0:2 (0:2)
    So 08.09. 12:00 Medlánky - Veselí 1:3 (1:2)
    Ne 09.09. 10:00 Sparta Brno B - 1.SC Znojmo 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 14:15 Ivančice - Boskovice 3:4 (1:2)
    Ne 09.09. 14:15 Soběšice - Kunštát 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 15:00 ČAFC 2011 - Kuřim 1:6 (0:3)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Kunštát - Újezd u Brna 6:1 (4:0)
    So 15.09. 13:00 Boskovice - Soběšice 6:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Rosice - Sparta Brno B 3:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:30 1.SC Znojmo - ČAFC 2011 8:0 (4:0)
    Ne 16.09. 12:15 Slatina - Ivančice 0:5 (0:1)
    Ne 16.09. 13:45 Kuřim - Medlánky 3:2 (0:0)

    5.kolo

    Ne 02.09. 12:15 Slatina - Medlánky 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 14:15 Veselí - ČAFC 2011 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 14:45 Soběšice - Újezd u Brna 7:3 (2:3)
    St 12.09. 15:00 1.SC Znojmo - Rosice 1:2 (0:2)
    St 12.09. 17:00 Kunštát - Ivančice 1:0 (1:0)
    St 19.09. 15:00 Kuřim - Sparta Brno B 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Újezd u Brna - Sparta Brno B 2:2 (2:2)
    So 22.09. 10:00 Kunštát - Boskovice 2:2 (2:0)
    So 22.09. 11:30 Medlánky - 1.SC Znojmo 0:3 (0:1)
    Ne 23.09. 13:15 Ivančice - Veselí 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 13:15 Soběšice - Slatina 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:00 ČAFC 2011 - Rosice 0:3 (0:3)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Boskovice - Újezd u Brna 5:2 (2:1)
    So 29.09. 10:00 Kuřim - Ivančice 3:3 (2:0)
    Ne 30.09. 10:00 Rosice - Medlánky 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Sparta Brno B - ČAFC 2011 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 12:15 Slatina - Kunštát 5:1 (3:0)
    Ne 30.09. 12:45 Veselí - Soběšice 6:0 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Újezd u Brna - ČAFC 2011 1:3 (0:2)
    So 06.10. 10:00 Kunštát - Veselí 0:3 (0:1)
    So 06.10. 10:00 Boskovice - Slatina 5:1 (3:0)
    So 06.10. 11:30 Medlánky - Sparta Brno B 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 12:45 Ivančice - 1.SC Znojmo 1:2 (1:2)
    Ne 07.10. 12:45 Soběšice - Kuřim 2:4 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Kuřim - Kunštát 4:0 (3:0)
    So 13.10. 10:30 1.SC Znojmo - Soběšice 1:3 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Rosice - Ivančice 0:5 (0:2)
    Ne 14.10. 12:15 Slatina - Újezd u Brna 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 12:45 Veselí - Boskovice 3:3 (2:3)
    Ne 14.10. 15:00 ČAFC 2011 - Medlánky 3:3 (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Újezd u Brna - Medlánky 1:2 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Kunštát - 1.SC Znojmo 1:3 (1:2)
    So 20.10. 12:15 Ivančice - Sparta Brno B 5:1 (2:1)
    So 20.10. 12:15 Boskovice - Kuřim 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 12:15 Soběšice - Rosice 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 12:15 Slatina - Veselí 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Kuřim - Slatina 3:7 (2:3)
    Ne 28.10. 10:00 Rosice - Kunštát 1:2 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Sparta Brno B - Soběšice 1:3 (1:1)
    Ne 28.10. 10:30 1.SC Znojmo - Boskovice 6:0 (4:0)
    Ne 28.10. 11:45 Veselí - Újezd u Brna 4:1 (1:1)
    Ne 28.10. 12:15 ČAFC 2011 - Ivančice 0:2 (0:0)

    1.kolo

    So 03.11. 10:00 Kunštát - Sparta Brno B 4:2 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Ivančice - Medlánky 10:0 (1:0)
    Ne 04.11. 11:45 Soběšice - ČAFC 2011 2:3 (1:1)
    Ne 04.11. 11:45 Veselí - Kuřim 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 12:15 Slatina - 1.SC Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 04.11. 13:00 Boskovice - Rosice 7:6 (4:2)

    15.kolo

    So 23.03. 10:00 Kuřim - Újezd u Brna 6:1 (3:1)
    Ne 24.03. 10:00 Boskovice - Sparta Brno B 10:0 (8:0)
    Ne 24.03. 12:15 Slatina - Rosice 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 12:45 Veselí - 1.SC Znojmo 2:1 (2:1)
    Ne 24.03. 12:45 Kunštát - ČAFC 2011 1:2 (0:0)
    Ne 24.03. 12:45 Soběšice - Medlánky 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Újezd u Brna - Ivančice 0:8 (0:4)
    So 30.03. 10:00 Medlánky - Kunštát 3:2 (1:1)
    So 30.03. 10:00 Sparta Brno B - Slatina 1:1 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 Rosice - Veselí 6:2 (2:0)
    Ne 31.03. 10:30 1.SC Znojmo - Kuřim 4:1 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 ČAFC 2011 - Boskovice 2:10 (0:10)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Boskovice - Medlánky 7:1 (2:0)
    So 06.04. 13:15 Veselí - Sparta Brno B 3:0k
    Ne 07.04. 12:15 ČAFC 2011 - Slatina 0:5 (0:3)
    Ne 07.04. 13:00 Kuřim - Rosice 2:3 (1:2)
    Ne 07.04. 13:15 Soběšice - Ivančice 2:2 (2:2)
    12.04. 17:00 1.SC Znojmo - Újezd u Brna 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Újezd u Brna - Soběšice 0:7 (0:3)
    Ne 14.04. 10:00 Ivančice - Kunštát 5:1 (2:1)
    Ne 14.04. 10:00 Sparta Brno B - Kuřim 0:4 (0:3)
    Ne 14.04. 10:00 Rosice - 1.SC Znojmo 0:7 (0:4)
    Ne 14.04. 13:15 Medlánky - Slatina 2:4 (1:1)
    Ne 14.04. 15:00 ČAFC 2011 - Veselí 1:7 (0:3)

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Kuřim - ČAFC 2011 7:0 (3:0)
    So 20.04. 10:00 Kunštát - Soběšice 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 09:30 Boskovice - Ivančice 5:1 (2:1)
    Ne 21.04. 10:00 Rosice - Újezd u Brna 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 12:45 1.SC Znojmo - Sparta Brno B 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 13:45 Veselí - Medlánky 10:0 (5:0)

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 Újezd u Brna - Kunštát 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 10:00 Ivančice - Slatina 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Sparta Brno B - Rosice 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 13:45 Soběšice - Boskovice 3:1 (0:0)
    Ne 28.04. 13:45 Medlánky - Kuřim 2:5 (1:2)
    Ne 28.04. 15:00 ČAFC 2011 - 1.SC Znojmo 0:7 (0:4)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Boskovice - Kunštát 2:2 (2:1)
    So 04.05. 14:45 Veselí - Ivančice 1:5 (1:4)
    Ne 05.05. 10:00 Sparta Brno B - Újezd u Brna 8:1 (5:1)
    Ne 05.05. 10:00 Rosice - ČAFC 2011 1:3 (0:1)
    Ne 05.05. 10:30 1.SC Znojmo - Medlánky 5:0 (2:0)
    Ne 05.05. 12:15 Slatina - Soběšice 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 11.05. 10:00 Újezd u Brna - Boskovice 0:6 (0:3)
    So 11.05. 14:45 Kunštát - Slatina 1:4 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Ivančice - Kuřim 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 14:15 Medlánky - Rosice 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 14:45 Soběšice - Veselí 4:1 (2:1)
    Ne 12.05. 15:00 ČAFC 2011 - Sparta Brno B 1:9 (0:3)

    23.kolo

    So 18.05. 14:45 Veselí - Kunštát 5:3 (2:1)
    Ne 19.05. 10:30 1.SC Znojmo - Ivančice 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 12:15 Slatina - Boskovice 1:5 (0:3)
    Ne 19.05. 13:00 Kuřim - Soběšice 2:2 (0:1)
    Ne 19.05. 15:00 ČAFC 2011 - Újezd u Brna 6:0 (3:0)
    Čt 30.05. 17:30 Sparta Brno B - Medlánky 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Újezd u Brna - Slatina 3:3 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Kunštát - Kuřim 2:4 (0:2)
    So 25.05. 10:00 Ivančice - Rosice 1:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:00 Medlánky - ČAFC 2011 2:2 (1:1)
    Ne 26.05. 12:30 Boskovice - Veselí 8:1 (4:0)
    Ne 26.05. 14:45 Soběšice - 1.SC Znojmo 4:2 (1:1)

    25.kolo

    So 01.06. 10:30 1.SC Znojmo - Kunštát 9:0 (2:0)
    So 01.06. 14:45 Veselí - Slatina 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Sparta Brno B - Ivančice 3:5 (3:2)
    Ne 02.06. 10:00 Rosice - Soběšice 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 10:45 Medlánky - Újezd u Brna 3:2 (2:0)
    Ne 02.06. 13:00 Kuřim - Boskovice 2:3 (2:2)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Újezd u Brna - Veselí 3:7 (2:4)
    So 08.06. 10:00 Boskovice - 1.SC Znojmo 0:0 (0:0)
    So 08.06. 14:45 Kunštát - Rosice 2:4 (1:3)
    Ne 09.06. 10:00 Ivančice - ČAFC 2011 10:0 (5:0)
    Ne 09.06. 12:15 Slatina - Kuřim 2:4 (1:0)
    Ne 09.06. 14:45 Soběšice - Sparta Brno B 3:1 (1:0)

    14.kolo

    St 08.05. 13:00 Rosice - Boskovice 2:2 (1:1)
    St 29.05. 15:30 1.SC Znojmo - Slatina 4:1 (1:1)
    So 15.06. 10:00 Sparta Brno B - Kunštát 9:0 (4:0)
    So 15.06. 10:00 Kuřim - Veselí 10:2 (5:2)
    So 15.06. 12:15 ČAFC 2011 - Soběšice 1:6 (1:4)
    Ne 16.06. 12:00 Medlánky - Ivančice 3:2 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 1 5 84:21 55
    2. 24 16 5 3 107:44 53
    3. 24 17 2 5 89:44 53
    4. 24 13 2 9 81:57 41
    5. 24 12 5 7 61:48 41
    6. 24 11 6 7 81:38 39
    7. 24 11 2 11 52:49 35
    8. 24 10 5 9 47:50 35
    9. 24 8 6 10 39:73 30
    10. 24 6 3 15 34:111 21
    11. 24 6 2 16 42:79 20
    12. 24 5 4 15 52:74 19
    13. 24 0 3 21 28:109 3