Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 6. dubna 2020
svátek má Vendula.
Hlavní menu
  • ID: 13006
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3950
    Týden:
    43
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Svitavy - Mladá Boleslav 3:5 (2:2)
    So 01.09. 10:00 Hlinsko - Vysoké Mýto 3:14 (0:5)
    So 01.09. 14:00 Trutnov - Nymburk 9:0 (3:0)
    So 01.09. 15:00 Chrudim - Hradec Králové 3:6 (1:3)
    So 01.09. 17:00 Čáslav - Vlašim 11:6 (6:1)
    Ne 02.09. 10:00 Náchod - Kolín 4:10 (3:6)
    Ne 02.09. 10:00 RMSK Cidlina - Pardubice 4:31 (4:12)

    2.kolo

    St 05.09. 16:00 Svitavy - Kolín 2:6 (1:3)
    St 05.09. 16:00 Mladá Boleslav - Nymburk 26:1 (14:0)
    St 05.09. 16:00 Náchod - Pardubice 0:12 (0:6)
    St 05.09. 16:00 Chrudim - Čáslav 9:3 (5:3)
    St 05.09. 17:00 Trutnov - Vysoké Mýto 4:1 (2:1)
    St 05.09. 17:00 RMSK Cidlina - Hradec Králové 2:21 (2:8)
    St 05.09. 17:00 Hlinsko - Vlašim 5:2 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Vlašim - Svitavy 1:6 (1:2)
    So 08.09. 10:00 Hradec Králové - Čáslav 15:2 (10:2)
    So 08.09. 10:00 Nymburk - RMSK Cidlina 2:14 (1:5)
    So 08.09. 10:00 Mladá Boleslav - Náchod 11:1 (6:0)
    Ne 09.09. 10:00 Vysoké Mýto - Chrudim 8:5 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 Kolín - Trutnov 3:1 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Pardubice - Hlinsko 11:0 (4:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Hlinsko - Nymburk 2:3 (1:2)
    So 15.09. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 1:10 (0:4)
    So 15.09. 10:00 Vlašim - Hradec Králové 0:31 (0:12)
    So 15.09. 16:00 Chrudim - Pardubice 6:13 (1:8)
    Ne 16.09. 10:00 Svitavy - Náchod 5:5 (3:3)
    Ne 16.09. 14:00 RMSK Cidlina - Kolín 12:4 (6:1)
    Ne 16.09. 16:00 Trutnov - Mladá Boleslav 3:4 (1:0)

    7.kolo

    St 19.09. 17:00 Pardubice - Čáslav 14:1 (8:1)
    So 22.09. 10:00 Nymburk - Chrudim 4:11 (1:9)
    Ne 23.09. 10:00 Hradec Králové - Svitavy 13:1 (7:0)
    Ne 23.09. 10:00 Vysoké Mýto - Vlašim 24:2 (17:1)
    Ne 23.09. 10:00 Kolín - Hlinsko 7:2 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Mladá Boleslav - RMSK Cidlina 17:5 (8:2)
    Ne 23.09. 10:00 Náchod - Trutnov 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 10:00 Svitavy - Trutnov 8:0 (2:0)
    So 29.09. 10:00 RMSK Cidlina - Náchod 8:7 (6:3)
    So 29.09. 10:00 Hlinsko - Mladá Boleslav 2:5 (0:2)
    So 29.09. 10:00 Čáslav - Nymburk 4:1 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Vlašim - Pardubice 2:10 (2:4)
    So 29.09. 15:00 Chrudim - Kolín 8:4 (4:1)
    Ne 30.09. 10:00 Hradec Králové - Vysoké Mýto 7:5 (5:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Pardubice - Hradec Králové 1:5 (0:1)
    So 06.10. 10:00 Nymburk - Vlašim 7:7 (5:2)
    So 06.10. 10:00 Náchod - Hlinsko 4:7 (2:4)
    Ne 07.10. 10:00 Vysoké Mýto - Svitavy 7:4 (1:2)
    Ne 07.10. 10:00 Kolín - Čáslav 9:4 (3:2)
    Ne 07.10. 10:00 Mladá Boleslav - Chrudim 9:3 (5:2)
    Ne 07.10. 13:00 Trutnov - RMSK Cidlina 4:7 (2:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 5:2 (2:1)
    So 13.10. 10:00 Hlinsko - Trutnov 2:4 (2:1)
    So 13.10. 10:00 Vlašim - Kolín 2:9 (0:3)
    So 13.10. 16:00 Chrudim - Náchod 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Hradec Králové - Nymburk 32:0 (15:0)
    Ne 14.10. 10:00 Vysoké Mýto - Pardubice 1:7 (1:4)
    St 17.10. 16:00 Čáslav - Mladá Boleslav 6:9 (5:7)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Pardubice - Svitavy 2:7 (1:4)
    So 20.10. 10:00 Nymburk - Vysoké Mýto 3:7 (2:5)
    So 20.10. 12:30 Trutnov - Chrudim 4:3 (1:1)
    Ne 21.10. 10:00 Kolín - Hradec Králové 10:5 (2:3)
    Ne 21.10. 10:00 Mladá Boleslav - Vlašim 29:0 (14:0)
    Ne 21.10. 10:00 Náchod - Čáslav 4:4 (2:2)
    Ne 21.10. 10:00 RMSK Cidlina - Hlinsko 9:2 (4:2)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Svitavy - Hlinsko 10:0 (5:0)
    So 27.10. 10:00 Čáslav - Trutnov 2:3 (2:1)
    So 27.10. 10:00 Vlašim - Náchod 2:10 (1:4)
    So 27.10. 10:00 Pardubice - Nymburk 5:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Chrudim - RMSK Cidlina 9:2 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 5:4 (2:2)
    Ne 28.10. 10:00 Vysoké Mýto - Kolín 17:5 (6:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Nymburk - Svitavy 1:11 (0:4)
    So 03.11. 10:00 Trutnov - Vlašim 7:3 (5:3)
    So 03.11. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav 13:0 (6:0)
    Ne 04.11. 10:00 Kolín - Pardubice 4:14 (2:7)
    Ne 04.11. 10:00 Mladá Boleslav - Vysoké Mýto 7:8 (3:3)
    Ne 04.11. 10:00 Náchod - Hradec Králové 1:18
    Ne 04.11. 10:00 Hlinsko - Chrudim 0:8 (0:3)

    1.kolo

    So 10.11. 09:30 Hradec Králové - Trutnov 8:1 (4:0)
    So 10.11. 10:00 Čáslav - Hlinsko 1:2 (1:0)
    So 10.11. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 4:9 (2:5)
    So 10.11. 10:00 Nymburk - Kolín 3:3 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Chrudim - Svitavy 4:3 (3:2)
    Ne 11.11. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 7:2 (3:1)
    Ne 11.11. 10:00 Pardubice - Mladá Boleslav 4:2 (2:1)

    3.kolo

    So 17.11. 10:00 Svitavy - Čáslav 9:1 (6:0)
    So 17.11. 10:00 Vlašim - Chrudim 3:13 (2:4)
    So 17.11. 10:00 Pardubice - Trutnov 13:0 (6:0)
    So 17.11. 10:00 Nymburk - Náchod 6:3 (3:2)
    Ne 18.11. 09:30 Hradec Králové - Hlinsko 17:0 (9:0)
    Ne 18.11. 10:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina 8:4 (5:2)
    Ne 18.11. 10:00 Kolín - Mladá Boleslav 1:11 (0:6)

    14.kolo

    St 20.03. 13:00 Mladá Boleslav - Pardubice 8:3 (5:0)
    So 23.03. 15:00 RMSK Cidlina - Vlašim 9:5 (8:2)
    Ne 24.03. 10:00 Svitavy - Chrudim 3:1 (0:0)
    Ne 24.03. 10:00 Trutnov - Hradec Králové 1:5 (0:2)
    Ne 24.03. 10:00 Náchod - Vysoké Mýto 2:8 (1:3)
    Ne 24.03. 10:00 Kolín - Nymburk 3:14 (2:10)
    Ne 24.03. 11:00 Hlinsko - Čáslav 5:6 (2:5)

    15.kolo

    So 30.03. 10:00 Nymburk - Mladá Boleslav 4:6 (3:2)
    So 30.03. 10:00 Pardubice - Náchod 5:1 (4:1)
    So 30.03. 10:00 Čáslav - Chrudim 2:6 (2:4)
    Ne 31.03. 10:00 Kolín - Svitavy 6:4 (3:1)
    Ne 31.03. 10:00 Vysoké Mýto - Trutnov 5:1 (4:0)
    Ne 31.03. 10:00 Hradec Králové - RMSK Cidlina 10:5 (5:3)
    Ne 31.03. 10:30 Vlašim - Hlinsko 0:3 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 Hlinsko - Hradec Králové 0:15 (0:7)
    So 06.04. 10:00 Trutnov - Pardubice 9:1 (3:1)
    So 06.04. 15:00 Chrudim - Vlašim 13:3 (9:1)
    So 06.04. 16:30 Čáslav - Svitavy 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 2:8 (0:6)
    Ne 07.04. 10:00 Náchod - Nymburk 5:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Mladá Boleslav - Kolín 6:6 (3:3)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 Nymburk - Trutnov 0:6 (0:3)
    So 13.04. 10:00 Pardubice - RMSK Cidlina 0:6 (0:4)
    So 13.04. 10:30 Vlašim - Čáslav 5:7 (3:3)
    Ne 14.04. 10:00 Mladá Boleslav - Svitavy 4:4 (3:4)
    Ne 14.04. 10:00 Kolín - Náchod 8:6 (3:3)
    Ne 14.04. 10:00 Vysoké Mýto - Hlinsko 14:1 (8:1)
    Čt 18.04. 17:00 Hradec Králové - Chrudim 6:4 (2:4)

    19.kolo

    So 27.04. 15:00 Kolín - RMSK Cidlina 6:2 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Náchod - Svitavy 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Mladá Boleslav - Trutnov 3:7 (2:4)
    Ne 28.04. 10:00 Vysoké Mýto - Čáslav 9:4 (3:1)
    Ne 28.04. 10:00 Hradec Králové - Vlašim 15:4 (6:2)
    Ne 28.04. 15:00 Pardubice - Chrudim 4:2 (2:2)
    Čt 09.05. 17:30 Nymburk - Hlinsko 7:2 (3:0)

    18.kolo

    Čt 25.04. 16:30 Chrudim - Vysoké Mýto 1:9 (0:2)
    St 01.05. 10:00 Hlinsko - Pardubice 2:10 (1:2)
    St 01.05. 10:00 Náchod - Mladá Boleslav 5:5 (1:3)
    St 01.05. 14:00 Svitavy - Vlašim 9:3 (5:1)
    St 01.05. 14:00 RMSK Cidlina - Nymburk 12:3 (6:2)
    St 01.05. 14:00 Trutnov - Kolín 2:6 (1:0)
    St 01.05. 15:00 Čáslav - Hradec Králové 1:21 (0:10)

    20.kolo

    St 10.04. 16:30 Čáslav - Pardubice 1:7 (0:2)
    So 04.05. 10:00 Svitavy - Hradec Králové 10:6 (7:5)
    So 04.05. 10:00 Hlinsko - Kolín 1:6 (1:4)
    So 04.05. 10:00 RMSK Cidlina - Mladá Boleslav 5:6 (4:3)
    So 04.05. 14:00 Trutnov - Náchod 7:2 (4:0)
    So 04.05. 15:00 Chrudim - Nymburk 12:0 (6:0)
    St 08.05. 16:30 Vlašim - Vysoké Mýto 3:11 (0:4)

    21.kolo

    St 08.05. 11:30 Trutnov - Svitavy 1:2 (1:1)
    So 11.05. 10:00 Nymburk - Čáslav 8:4 (4:2)
    So 11.05. 10:00 Pardubice - Vlašim 20:3 (8:1)
    Ne 12.05. 10:00 Mladá Boleslav - Hlinsko 18:0 (8:0)
    Ne 12.05. 10:00 Kolín - Chrudim 2:8 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Vysoké Mýto - Hradec Králové 6:14 (3:7)
    St 15.05. 17:00 Náchod - RMSK Cidlina 8:3 (6:0)

    22.kolo

    Čt 16.05. 16:30 Chrudim - Mladá Boleslav 5:6 (2:2)
    So 18.05. 10:00 Svitavy - Vysoké Mýto 2:9 (0:5)
    So 18.05. 10:00 Hlinsko - Náchod 6:1 (5:0)
    Ne 19.05. 10:30 Vlašim - Nymburk 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 15:00 Čáslav - Kolín 15:2 (8:1)
    St 22.05. 15:00 Hradec Králové - Pardubice 7:0 (4:0)
    St 22.05. 17:00 RMSK Cidlina - Trutnov 4:1 (3:0)

    23.kolo

    St 08.05. 10:00 Náchod - Chrudim 2:3 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Nymburk - Hradec Králové 2:16 (2:6)
    So 25.05. 10:00 Pardubice - Vysoké Mýto 5:3 (2:1)
    So 25.05. 12:00 Trutnov - Hlinsko 6:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:00 Mladá Boleslav - Čáslav 11:4 (4:2)
    Ne 26.05. 10:00 Kolín - Vlašim 1:15 (0:7)
    St 12.06. 17:30 RMSK Cidlina - Svitavy 9:6 (3:1)

    24.kolo

    So 01.06. 10:00 Čáslav - Náchod 4:6 (2:4)
    So 01.06. 10:00 Chrudim - Trutnov 6:2 (2:2)
    So 01.06. 10:00 Hlinsko - RMSK Cidlina 2:4 (2:3)
    Ne 02.06. 10:00 Svitavy - Pardubice 3:10 (2:4)
    Ne 02.06. 10:00 Vysoké Mýto - Nymburk 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 Hradec Králové - Kolín 6:6 (2:3)
    Ne 02.06. 10:00 Vlašim - Mladá Boleslav 3:18 (1:9)

    25.kolo

    St 05.06. 17:30 Nymburk - Pardubice 4:3 (1:3)
    Čt 06.06. 17:00 Hlinsko - Svitavy 2:2 (1:1)
    So 08.06. 10:00 RMSK Cidlina - Chrudim 6:5 (0:3)
    So 08.06. 10:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 5:4 (4:1)
    Ne 09.06. 10:00 Náchod - Vlašim 11:5 (6:1)
    Ne 09.06. 10:00 Kolín - Vysoké Mýto 5:10 (0:6)
    14.06. 16:00 Trutnov - Čáslav 7:2 (2:2)

    26.kolo

    Čt 23.05. 17:30 Chrudim - Hlinsko 9:2 (1:1)
    St 29.05. 17:30 Čáslav - RMSK Cidlina 9:5 (5:1)
    St 12.06. 16:00 Hradec Králové - Náchod 18:6 (4:2)
    So 15.06. 10:00 Pardubice - Kolín 13:1 (8:0)
    So 15.06. 10:30 Svitavy - Nymburk 9:4 (7:1)
    Ne 16.06. 10:00 Vysoké Mýto - Mladá Boleslav 5:4 (4:3)
    Ne 16.06. 10:30 Vlašim - Trutnov 4:9 (2:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 1 3 326:80 67
    2. 26 21 0 5 217:98 63
    3. 26 18 3 5 239:97 57
    4. 26 19 0 7 218:83 57
    5. 26 15 0 11 160:106 45
    6. 26 14 0 12 163:183 42
    7. 26 13 1 12 100:97 40
    8. 26 12 3 11 128:105 39
    9. 26 12 3 11 133:187 39
    10. 26 7 2 17 83:217 23
    11. 26 6 4 16 98:167 22
    12. 26 7 1 18 101:196 22
    13. 26 5 1 20 55:193 16
    14. 26 1 1 24 89:301 4