Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 13004
  • Návštěvy: 82/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3853
    Týden:
    82
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Jablonec - Admira Praha 14:4 (11:2)
    So 01.09. 10:00 Roudnice - Varnsdorf 13:4 (6:2)
    So 01.09. 10:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 14:6 (7:3)
    So 01.09. 14:00 Slovan Liberec - FC Háje 14:3 (4:1)
    Ne 02.09. 10:00 Benešov - ABC Braník 7:5 (3:3)
    Ne 02.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Střešovice 1911 15:4 (7:3)

    2.kolo

    St 05.09. 16:00 Slovan Liberec - Benešov 13:10 (7:3)
    St 05.09. 16:30 Admira Praha - Motorlet Praha 7:11 (4:4)
    St 05.09. 17:00 Jablonec - Varnsdorf 4:3 (2:1)
    St 05.09. 17:00 Roudnice - Střešovice 1911 28:0
    St 05.09. 17:00 Dukla Praha - FC Háje 9:0 (7:0)
    St 05.09. 17:00 Viktoria Žižkov - ABC Braník 9:9 (5:7)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Střešovice 1911 - Slovan Liberec 0:17 (0:8)
    So 08.09. 10:00 Admira Praha - Roudnice 0:10 (0:6)
    So 08.09. 11:30 FC Háje - Benešov 10:4 (5:2)
    Ne 09.09. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 4:7 (3:4)
    Ne 09.09. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 2:7 (1:3)
    Ne 09.09. 12:30 ABC Braník - Jablonec 13:3 (4:2)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Jablonec - Roudnice 3:13 (1:6)
    So 15.09. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 18:2 (9:1)
    So 15.09. 13:30 ABC Braník - FC Háje 3:1 (1:0)
    So 15.09. 14:00 Slovan Liberec - Motorlet Praha 13:4 (7:3)
    Ne 16.09. 10:00 Benešov - Střešovice 1911 9:1 (6:1)
    Ne 16.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 8:0 (4:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Střešovice 1911 - ABC Braník 1:15 (0:5)
    So 22.09. 10:00 Admira Praha - Viktoria Žižkov 2:7 (0:3)
    So 22.09. 15:00 Roudnice - Dukla Praha 1:6 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 12:5 (5:1)
    Ne 23.09. 10:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 4:4 (2:2)
    Ne 23.09. 12:30 FC Háje - Jablonec 9:1 (4:0)

    8.kolo

    28.09. 08:30 FC Háje - Střešovice 1911 15:0 (6:0)
    So 29.09. 10:00 Jablonec - Dukla Praha 0:18 (0:9)
    So 29.09. 14:00 Slovan Liberec - Admira Praha 12:7 (6:0)
    Ne 30.09. 10:00 Benešov - Varnsdorf 6:4 (2:2)
    Ne 30.09. 10:00 ABC Braník - Motorlet Praha 7:6 (3:4)
    Ne 30.09. 16:00 Viktoria Žižkov - Roudnice 1:6 (1:3)

    9.kolo

    So 06.10. 14:30 Admira Praha - Benešov 7:5 (2:4)
    So 06.10. 14:45 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 7:0 (6:0)
    So 06.10. 15:00 Roudnice - Slovan Liberec 3:4 (3:2)
    Ne 07.10. 10:00 Motorlet Praha - FC Háje 1:4 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Varnsdorf - ABC Braník 3:4 (1:0)
    Ne 07.10. 14:00 Střešovice 1911 - Jablonec 1:12 (0:4)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 3:8 (1:4)
    So 13.10. 10:00 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 3:12 (2:6)
    So 13.10. 14:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:15 (0:6)
    So 13.10. 14:00 FC Háje - Varnsdorf 9:2 (4:0)
    Ne 14.10. 10:00 Benešov - Roudnice 5:8 (3:3)
    Ne 14.10. 12:30 ABC Braník - Admira Praha 9:7 (4:3)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Varnsdorf - Střešovice 1911 13:1 (3:0)
    So 20.10. 10:15 Dukla Praha - Benešov 12:2 (2:2)
    So 20.10. 14:30 Admira Praha - FC Háje 2:4 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Roudnice - ABC Braník 7:3 (5:0)
    Ne 21.10. 10:00 Motorlet Praha - Jablonec 6:6 (1:2)
    Ne 21.10. 15:30 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 5:9 (4:4)

    3.kolo

    So 03.11. 10:30 FC Háje - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
    So 03.11. 13:00 Motorlet Praha - Roudnice 3:6 (1:3)
    Ne 04.11. 10:00 Benešov - Jablonec 8:2 (4:0)
    Ne 04.11. 10:00 Střešovice 1911 - Dukla Praha 0:19 (0:12)
    Ne 04.11. 10:00 Varnsdorf - Admira Praha 5:3 (4:1)
    Ne 04.11. 11:45 ABC Braník - Slovan Liberec 4:5 (0:3)

    1.kolo

    26.10. 15:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:9 (0:5)
    So 27.10. 09:00 Střešovice 1911 - Admira Praha 2:16 (0:8)
    So 27.10. 10:45 ABC Braník - Dukla Praha 1:7 (0:3)
    Ne 28.10. 14:30 FC Háje - Roudnice 1:6 (0:3)
    St 07.11. 18:00 Benešov - Viktoria Žižkov 8:9 (4:4)
    Ne 11.11. 11:00 Motorlet Praha - Varnsdorf 9:2 (2:1)

    13.kolo

    So 30.03. 10:00 Střešovice 1911 - Roudnice 2:19 (0:5)
    Ne 31.03. 10:00 Varnsdorf - Jablonec 1:8 (0:2)
    Ne 31.03. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 5:3 (1:2)
    Ne 31.03. 10:00 ABC Braník - Viktoria Žižkov 7:4 (4:2)
    Ne 31.03. 13:30 FC Háje - Dukla Praha 0:13 (0:6)
    Ne 31.03. 14:30 Benešov - Slovan Liberec 3:7 (2:5)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 Jablonec - Benešov 12:3 (5:0)
    So 06.04. 10:00 Roudnice - Motorlet Praha 4:4 (4:3)
    So 06.04. 10:00 Admira Praha - Varnsdorf 10:2 (8:1)
    So 06.04. 10:15 Dukla Praha - Střešovice 1911 17:0 (5:0)
    Ne 07.04. 10:00 Slovan Liberec - ABC Braník 6:9 (5:5)
    Ne 07.04. 11:30 Viktoria Žižkov - FC Háje 6:3 (3:1)

    16.kolo

    So 23.03. 10:00 Jablonec - ABC Braník 2:5 (1:3)
    So 23.03. 10:00 Roudnice - Admira Praha 8:1 (4:1)
    So 23.03. 10:15 Dukla Praha - Varnsdorf 12:5 (1:3)
    Ne 24.03. 11:00 Slovan Liberec - Střešovice 1911 16:1 (8:0)
    Ne 24.03. 11:30 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 4:9 (2:6)
    St 10.04. 18:00 Benešov - FC Háje 6:10 (3:5)

    15.kolo

    So 13.04. 10:00 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov 0:15 (0:7)
    So 13.04. 14:00 FC Háje - Slovan Liberec 8:5 (3:1)
    Ne 14.04. 10:00 Varnsdorf - Roudnice 3:8 (2:4)
    Ne 14.04. 10:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 3:10 (1:5)
    Ne 14.04. 10:00 ABC Braník - Benešov 14:3 (6:1)
    St 01.05. 10:00 Admira Praha - Jablonec 6:3 (4:1)

    17.kolo

    St 24.04. 17:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 2:6 (2:4)
    So 27.04. 15:00 Roudnice - Jablonec 8:3 (5:1)
    Ne 28.04. 10:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 3:3 (3:1)
    Ne 28.04. 10:30 Střešovice 1911 - Benešov 0:13 (0:5)
    Ne 28.04. 14:00 FC Háje - ABC Braník 7:2 (3:0)
    Ne 28.04. 15:30 Admira Praha - Dukla Praha 1:6 (1:3)

    18.kolo

    St 01.05. 10:00 Dukla Praha - Roudnice 6:3 (1:1)
    St 01.05. 10:30 Benešov - Motorlet Praha 6:4 (2:2)
    So 04.05. 12:15 ABC Braník - Střešovice 1911 20:0 (10:0)
    So 04.05. 13:30 Jablonec - FC Háje 1:7 (1:1)
    Ne 05.05. 10:00 Slovan Liberec - Varnsdorf 7:4 (4:2)
    Ne 05.05. 16:30 Viktoria Žižkov - Admira Praha 8:4 (4:1)

    19.kolo

    So 11.05. 10:15 Dukla Praha - Jablonec 14:3 (7:2)
    So 11.05. 15:00 Roudnice - Viktoria Žižkov 16:5 (8:2)
    So 11.05. 15:30 Admira Praha - Slovan Liberec 0:4 (0:3)
    Ne 12.05. 10:00 Varnsdorf - Benešov 2:9 (2:3)
    Ne 12.05. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 5:4 (0:3)
    Ne 12.05. 10:30 Střešovice 1911 - FC Háje 0:10 (0:6)

    20.kolo

    St 15.05. 17:30 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 1:8 (0:2)
    So 18.05. 10:00 Jablonec - Střešovice 1911 34:0 (15:0)
    So 18.05. 10:00 FC Háje - Motorlet Praha 1:7 (0:2)
    Ne 19.05. 10:00 Benešov - Admira Praha 5:2 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Slovan Liberec - Roudnice 7:11 (2:1)
    Ne 19.05. 10:45 ABC Braník - Varnsdorf 8:2 (3:1)

    21.kolo

    So 25.05. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 5:2 (2:1)
    So 25.05. 15:00 Roudnice - Benešov 12:2 (5:1)
    So 25.05. 15:30 Admira Praha - ABC Braník 3:9 (2:3)
    Ne 26.05. 10:00 Varnsdorf - FC Háje 1:10 (0:4)
    Ne 26.05. 10:00 Motorlet Praha - Střešovice 1911 20:1 (5:0)
    Ne 26.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 7:4 (5:1)

    22.kolo

    St 08.05. 11:00 Střešovice 1911 - Varnsdorf 2:7 (0:3)
    St 29.05. 17:00 Benešov - Dukla Praha 4:15 (1:6)
    31.05. 17:00 ABC Braník - Roudnice 6:6 (2:4)
    So 01.06. 10:00 Jablonec - Motorlet Praha 7:5 (3:2)
    So 01.06. 14:00 FC Háje - Admira Praha 4:2 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 4:11 (2:5)

    12.kolo

    St 08.05. 10:00 Roudnice - FC Háje 8:4 (2:1)
    St 05.06. 17:30 Viktoria Žižkov - Benešov 7:4 (6:3)
    Čt 06.06. 15:00 Slovan Liberec - Jablonec 16:1 (2:0)
    So 08.06. 10:15 Dukla Praha - ABC Braník 7:6 (4:2)
    So 08.06. 15:30 Admira Praha - Střešovice 1911 5:2 (3:1)
    Ne 09.06. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 2:9 (2:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 22 0 0 245:42 66
    2. 22 17 2 3 204:73 53
    3. 22 14 2 6 177:111 44
    4. 22 14 0 8 123:95 42
    5. 22 13 2 7 163:101 41
    6. 22 13 1 8 145:116 40
    7. 22 10 3 9 148:119 33
    8. 22 8 0 14 127:168 24
    9. 22 7 1 14 126:164 22
    10. 22 5 0 17 94:153 15
    11. 22 3 1 18 73:157 10
    12. 22 0 0 22 21:347 0