Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13001
  • Návštěvy: 111/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4468
    Týden:
    111
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 14:00 Neratovice - Meteor 0:9 (0:1)
    Ne 02.09. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 5:2 (3:1)
    Ne 02.09. 10:00 Sokolov - Slavia Praha 6:3 (2:2)
    Ne 02.09. 10:00 Junior Děčín - Mostecký FK 2:4 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno 4:3 (3:2)
    Ne 02.09. 10:00 Teplice - Litvínov 14:1 (6:1)

    2.kolo

    St 05.09. 17:00 Junior Chomutov - Slavia Praha 5:10 (3:6)
    St 05.09. 17:00 Vyšehrad - Meteor 0:14 (0:5)
    St 05.09. 17:00 Sokolov - Mostecký FK 4:1 (0:0)
    St 05.09. 17:00 Neratovice - SK Kladno 0:10 (0:5)
    St 05.09. 17:00 Junior Děčín - Litvínov 3:7 (0:3)
    Čt 06.09. 17:00 Ústí n/L - Teplice 2:2 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 13:00 Teplice - Mostecký FK 1:4 (1:3)
    So 15.09. 14:00 Neratovice - Karlovy Vary 11:2 (3:0)
    Ne 16.09. 10:00 Sokolov - Junior Chomutov 4:2 (4:2)
    Ne 16.09. 10:00 Junior Děčín - Slavia Praha 0:28 (0:15)
    Ne 16.09. 10:00 Ústí n/L - Meteor 3:5 (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Litvínov - SK Kladno 4:6 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Mostecký FK - Ústí n/L 2:1 (1:1)
    So 08.09. 13:30 SK Kladno - Teplice 5:9 (4:6)
    Ne 09.09. 10:00 Meteor - Junior Děčín 35:0 (15:0)
    Ne 09.09. 10:15 Slavia Praha - Neratovice 13:1 (8:0)
    Ne 09.09. 10:30 Junior Chomutov - Vyšehrad 6:3 (2:2)
    St 19.09. 17:00 Karlovy Vary - Sokolov 2:4 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Mostecký FK - Litvínov 5:5 (4:0)
    So 22.09. 10:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 12:2
    So 22.09. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 2:3
    So 22.09. 10:15 Slavia Praha - Ústí n/L 1:3
    Ne 23.09. 10:30 Junior Chomutov - Neratovice 4:3 (1:3)
    Ne 23.09. 10:45 Meteor - Teplice 3:14 (2:8)

    8.kolo

    28.09. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 2:3 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Neratovice - Vyšehrad 5:1 (2:0)
    So 29.09. 13:00 Teplice - Slavia Praha 5:4 (5:1)
    So 29.09. 13:30 SK Kladno - Mostecký FK 3:4 (1:4)
    Ne 30.09. 10:00 Junior Děčín - Junior Chomutov 0:19 (0:12)
    Ne 30.09. 10:00 Litvínov - Meteor 3:6

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 1:17 (0:10)
    So 06.10. 10:00 Vyšehrad - Junior Děčín 16:3 (4:1)
    So 06.10. 10:15 Slavia Praha - Litvínov 16:4 (6:2)
    Ne 07.10. 10:00 Sokolov - Neratovice 10:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:30 Junior Chomutov - Ústí n/L 3:11 (1:4)
    Ne 07.10. 10:45 Meteor - SK Kladno 5:2 (3:2)

    10.kolo

    So 13.10. 13:30 SK Kladno - Slavia Praha 7:8 (4:4)
    Ne 14.10. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 5:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Litvínov - Karlovy Vary 5:7 (5:5)
    Ne 14.10. 10:00 Mostecký FK - Meteor 2:4 (1:2)
    Ne 14.10. 11:00 Junior Děčín - Sokolov 0:20 (0:4)
    Čt 18.10. 17:00 Teplice - Junior Chomutov 8:4 (3:2)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Vyšehrad - Teplice 0:12 (0:8)
    So 20.10. 10:00 Sokolov - Ústí n/L 7:1 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Slavia Praha - Mostecký FK 8:4 (5:1)
    So 20.10. 15:00 Karlovy Vary - SK Kladno 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 10:00 Neratovice - Junior Děčín 11:3 (4:0)
    Čt 25.10. 16:30 Junior Chomutov - Litvínov 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Mostecký FK - Karlovy Vary 8:1 (2:1)
    So 27.10. 13:00 Teplice - Sokolov 4:5 (2:2)
    So 27.10. 13:30 SK Kladno - Junior Chomutov 9:1 (5:1)
    Ne 28.10. 10:00 Ústí n/L - Neratovice 4:1 (4:1)
    Ne 28.10. 10:00 Litvínov - Vyšehrad 4:9 (0:5)
    Ne 28.10. 14:30 Meteor - Slavia Praha 7:9 (1:3)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Sokolov - Litvínov 13:2 (10:2)
    So 03.11. 14:30 Vyšehrad - SK Kladno 2:6 (2:3)
    Ne 04.11. 10:00 Neratovice - Teplice 2:5 (1:2)
    Ne 04.11. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:12 (0:6)
    Ne 04.11. 10:30 Junior Chomutov - Mostecký FK 3:8 (0:6)
    Ne 04.11. 14:15 Karlovy Vary - Meteor 0:14 (0:7)

    1.kolo

    So 10.11. 10:00 Teplice - Junior Děčín 22:1 (11:0)
    So 10.11. 10:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 11:1 (3:1)
    So 10.11. 13:30 SK Kladno - Sokolov 2:5 (2:3)
    So 10.11. 14:00 Meteor - Junior Chomutov 9:1 (2:1)
    Ne 11.11. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 8:2 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Litvínov - Neratovice 2:3 (1:3)

    3.kolo

    St 29.08. 10:00 Meteor - Sokolov 2:3 (2:2)
    So 17.11. 10:00 Litvínov - Ústí n/L 5:4 (1:1)
    So 17.11. 13:30 SK Kladno - Junior Děčín 12:2 (6:1)
    So 17.11. 13:45 Karlovy Vary - Junior Chomutov 5:3 (5:2)
    Ne 18.11. 14:00 Mostecký FK - Neratovice 5:3 (0:2)
    Ne 18.11. 16:00 Slavia Praha - Vyšehrad 8:2 (3:0)

    14.kolo

    So 23.03. 14:00 Neratovice - Litvínov 6:3 (3:2)
    So 23.03. 15:00 Junior Děčín - Teplice 1:16 (0:8)
    Ne 24.03. 10:00 Sokolov - SK Kladno 5:3 (2:1)
    Ne 24.03. 10:30 Junior Chomutov - Meteor 1:6 (0:4)
    Ne 24.03. 15:00 Vyšehrad - Mostecký FK 1:8 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 9:7 (6:2)

    15.kolo

    Út 26.03. 18:00 Teplice - Ústí n/L 5:6 (2:2)
    So 30.03. 10:15 Slavia Praha - Junior Chomutov 10:0 (5:0)
    So 30.03. 11:00 Meteor - Vyšehrad 10:0 (5:0)
    So 30.03. 13:30 SK Kladno - Neratovice 9:3 (5:3)
    Ne 31.03. 10:00 Litvínov - Junior Děčín 10:0 (6:0)
    Ne 31.03. 16:00 Mostecký FK - Sokolov 3:6 (1:4)

    16.kolo

    So 06.04. 14:00 Neratovice - Mostecký FK 3:5 (2:4)
    Ne 07.04. 10:00 Ústí n/L - Litvínov 4:3 (2:3)
    Ne 07.04. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha 1:8 (0:6)
    Ne 07.04. 10:30 Junior Chomutov - Karlovy Vary 2:3 (2:2)
    Ne 07.04. 11:00 Junior Děčín - SK Kladno 4:18 (2:9)
    Ne 07.04. 11:00 Sokolov - Meteor 3:4 (1:1)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 4:3 (2:3)
    So 13.04. 10:00 Mostecký FK - Junior Děčín 15:0 (9:0)
    So 13.04. 10:15 Slavia Praha - Sokolov 7:2 (2:2)
    So 13.04. 11:00 Meteor - Neratovice 8:3 (3:0)
    Čt 18.04. 12:00 SK Kladno - Ústí n/L 8:4 (5:1)
    St 24.04. 17:00 Litvínov - Teplice 2:16 (1:7)

    19.kolo

    So 27.04. 10:00 Karlovy Vary - Neratovice 7:4 (2:1)
    So 27.04. 10:00 Mostecký FK - Teplice 2:7 (2:3)
    So 27.04. 10:15 Slavia Praha - Junior Děčín 35:1 (18:0)
    So 27.04. 11:00 Meteor - Ústí n/L 2:2 (0:0)
    So 27.04. 13:30 SK Kladno - Litvínov 6:5 (2:3)
    Ne 28.04. 10:30 Junior Chomutov - Sokolov 1:5 (0:2)

    18.kolo

    St 01.05. 10:00 Ústí n/L - Mostecký FK 2:9 (2:4)
    St 01.05. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 6:3 (3:1)
    St 01.05. 10:00 Vyšehrad - Junior Chomutov 2:7 (2:4)
    St 01.05. 10:30 Teplice - SK Kladno 3:3 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Junior Děčín - Meteor 3:26 (2:11)
    St 01.05. 17:00 Neratovice - Slavia Praha 5:13 (2:2)

    20.kolo

    St 10.04. 16:00 Ústí n/L - Slavia Praha 6:8 (4:6)
    St 17.04. 16:00 Teplice - Meteor 6:4 (2:2)
    So 04.05. 10:00 Junior Děčín - Karlovy Vary 4:16 (4:2)
    So 04.05. 14:00 Neratovice - Junior Chomutov 6:4 (3:0)
    So 04.05. 15:15 Litvínov - Mostecký FK 1:6 (1:2)
    St 08.05. 14:00 Sokolov - Vyšehrad 6:1 (4:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:00 Vyšehrad - Neratovice 6:2 (2:1)
    So 11.05. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 5:6 (3:4)
    So 11.05. 10:15 Slavia Praha - Teplice 16:3 (10:0)
    So 11.05. 15:30 Meteor - Litvínov 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Mostecký FK - SK Kladno 2:3 (2:2)
    Ne 12.05. 10:30 Junior Chomutov - Junior Děčín 6:4 (1:2)

    22.kolo

    St 08.05. 10:00 Ústí n/L - Junior Chomutov 13:4 (8:1)
    St 08.05. 13:30 SK Kladno - Meteor 2:0 (1:0)
    So 18.05. 10:00 Junior Děčín - Vyšehrad 4:10 (2:6)
    So 18.05. 14:00 Neratovice - Sokolov 3:7 (1:4)
    Ne 19.05. 10:00 Litvínov - Slavia Praha 1:8 (0:3)
    Ne 19.05. 13:00 Teplice - Karlovy Vary 9:5 (5:2)

    23.kolo

    St 08.05. 10:00 Karlovy Vary - Litvínov 10:2 (4:1)
    So 25.05. 10:00 Vyšehrad - Ústí n/L 2:7 (1:4)
    So 25.05. 12:00 Sokolov - Junior Děčín 25:1 (13:0)
    So 25.05. 16:30 Meteor - Mostecký FK 4:7 (2:5)
    Ne 26.05. 10:15 Slavia Praha - SK Kladno 10:4 (5:2)
    Ne 26.05. 10:30 Junior Chomutov - Teplice 0:6 (0:3)

    24.kolo

    St 29.05. 15:30 Mostecký FK - Slavia Praha 3:8 (3:2)
    So 01.06. 10:00 Junior Děčín - Neratovice 4:19 (2:11)
    So 01.06. 13:30 SK Kladno - Karlovy Vary 12:4 (4:3)
    Ne 02.06. 10:00 Litvínov - Junior Chomutov 3:10 (2:5)
    Ne 02.06. 13:00 Teplice - Vyšehrad 3:1 (0:0)
    Ne 09.06. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 1:6 (0:4)

    25.kolo

    St 24.04. 16:30 Neratovice - Ústí n/L 5:5 (2:3)
    Čt 23.05. 16:30 Junior Chomutov - SK Kladno 3:6 (2:3)
    Čt 06.06. 15:00 Sokolov - Teplice 8:2 (6:2)
    Čt 06.06. 17:00 Karlovy Vary - Mostecký FK 5:7 (4:4)
    So 08.06. 10:15 Slavia Praha - Meteor 8:4 (5:1)
    Ne 09.06. 10:00 Vyšehrad - Litvínov 8:5 (7:1)

    26.kolo

    St 29.05. 16:00 Litvínov - Sokolov 2:8 (0:3)
    Čt 13.06. 16:00 Teplice - Neratovice 16:1 (10:1)
    So 15.06. 10:00 Mostecký FK - Junior Chomutov 9:0 (4:0)
    So 15.06. 10:00 Ústí n/L - Junior Děčín 25:1 (11:0)
    So 15.06. 13:30 SK Kladno - Vyšehrad 2:2 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Meteor - Karlovy Vary 8:3 (3:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 22 0 2 171:53 66
    2. 24 20 0 4 257:84 60
    3. 24 17 2 5 205:81 53
    4. 24 16 1 7 191:76 49
    5. 24 16 1 7 131:77 49
    6. 24 14 2 8 143:90 44
    7. 24 12 3 9 133:92 39
    8. 24 10 0 14 111:154 30
    9. 24 7 1 16 101:155 22
    10. 24 7 0 17 90:143 21
    11. 24 6 1 17 81:142 19
    12. 24 3 1 20 80:171 10
    13. 24 0 0 24 43:419 0