Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 12999
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5767
    Týden:
    71
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 11:00 CU Bohemians - SKP ČB 6:10 (3:6)
    So 01.09. 13:00 Písek - Petřín Plzeň 4:2 (2:0)
    Ne 02.09. 10:00 Sparta Praha - Táborsko 9:0 (6:0)
    Ne 02.09. 10:00 1.FK Příbram - České Budějovice 10:4 (5:2)
    Ne 02.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Aritma Praha 9:2 (4:1)
    Ne 02.09. 14:00 Tempo - Třeboň 6:7 (3:3)

    2.kolo

    St 05.09. 11:00 CU Bohemians - České Budějovice 6:7 (4:3)
    St 05.09. 16:00 Táborsko - SKP ČB 4:7 (1:5)
    St 05.09. 16:30 Písek - Třeboň 15:6 (8:3)
    St 05.09. 16:45 Viktoria Plzeň - Petřín Plzeň 17:2 (10:1)
    St 05.09. 17:00 1.FK Příbram - Tempo 8:4 (5:3)
    St 05.09. 18:00 Sparta Praha - Aritma Praha 5:1 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:30 CU Bohemians - Táborsko 4:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 7:3 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Písek - Aritma Praha 8:3 (5:0)
    Ne 16.09. 10:00 Třeboň - České Budějovice 4:4 (1:3)
    Ne 16.09. 15:00 1.FK Příbram - SKP ČB 7:4 (2:3)
    Ne 16.09. 15:30 Tempo - Petřín Plzeň 5:4 (3:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Aritma Praha - 1.FK Příbram 6:2 (4:1)
    So 22.09. 10:00 Táborsko - Písek 2:9 (0:6)
    Ne 23.09. 10:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:13 (1:9)
    Ne 23.09. 10:00 Petřín Plzeň - Třeboň 6:6 (3:3)
    Ne 23.09. 10:00 SKP ČB - Tempo 7:2 (2:2)
    Ne 23.09. 10:15 Viktoria Plzeň - CU Bohemians 3:4 (0:3)

    8.kolo

    28.09. 10:15 Písek - Viktoria Plzeň 2:16 (0:3)
    So 29.09. 10:00 České Budějovice - Petřín Plzeň 3:4 (1:3)
    So 29.09. 15:30 Třeboň - SKP ČB 4:2 (3:1)
    Ne 30.09. 10:00 Sparta Praha - CU Bohemians 5:3 (2:2)
    Ne 30.09. 15:00 1.FK Příbram - Táborsko 7:10 (5:5)
    Ne 30.09. 15:30 Tempo - Aritma Praha 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Petřín Plzeň - Sparta Praha 2:14 (0:7)
    So 06.10. 10:00 Aritma Praha - Třeboň 5:3 (1:2)
    So 06.10. 10:00 Táborsko - Tempo 4:0 (2:0)
    So 06.10. 11:30 CU Bohemians - Písek 4:9 (1:8)
    Ne 07.10. 09:00 SKP ČB - České Budějovice 6:3 (3:1)
    Ne 07.10. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 8:2 (5:2)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 1.FK Příbram - CU Bohemians 1:9 (0:5)
    So 13.10. 10:00 Petřín Plzeň - SKP ČB 3:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Sparta Praha - Písek 10:6 (4:4)
    Ne 14.10. 10:00 Třeboň - Táborsko 6:2 (4:1)
    Ne 14.10. 15:30 Tempo - Viktoria Plzeň 1:10 (0:4)
    Ne 14.10. 16:00 České Budějovice - Aritma Praha 4:4 (4:3)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň 2:0 (0:0)
    So 20.10. 10:00 Táborsko - České Budějovice 5:1 (3:0)
    So 20.10. 13:00 Písek - 1.FK Příbram 10:3 (4:2)
    So 20.10. 15:00 CU Bohemians - Tempo 3:9 (1:3)
    Ne 21.10. 10:00 SKP ČB - Sparta Praha 1:18 (0:9)
    Ne 21.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Třeboň 9:5 (5:3)

    1.kolo

    26.10. 15:30 Tempo - Písek 4:6 (3:4)
    So 27.10. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 8:10 (2:4)
    So 27.10. 10:00 Třeboň - CU Bohemians 3:5 (3:2)
    So 27.10. 10:00 Petřín Plzeň - Táborsko 6:2 (3:0)
    So 27.10. 10:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:13 (0:9)
    So 27.10. 15:00 SKP ČB - Aritma Praha 11:1 (1:0)

    3.kolo

    So 03.11. 10:00 Petřín Plzeň - CU Bohemians 5:4 (3:3)
    So 03.11. 10:00 Aritma Praha - Táborsko 7:2 (3:2)
    So 03.11. 14:00 Tempo - Sparta Praha 1:9 (0:3)
    So 03.11. 14:30 Třeboň - 1.FK Příbram 8:3 (3:1)
    Ne 04.11. 10:00 České Budějovice - Písek 5:6 (1:4)
    Ne 04.11. 10:00 SKP ČB - Viktoria Plzeň 4:13 (2:7)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Aritma Praha - CU Bohemians 3:4 (3:3)
    So 08.09. 17:00 Třeboň - Sparta Praha 2:13 (1:5)
    Ne 09.09. 10:00 České Budějovice - Tempo 2:2 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 SKP ČB - Písek 5:8 (4:7)
    Út 11.09. 17:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram 5:4 (2:2)
    So 10.11. 14:00 Táborsko - Viktoria Plzeň 2:9 (1:3)

    16.kolo

    St 20.03. 14:30 Tempo - České Budějovice 7:6 (3:5)
    So 23.03. 10:00 1.FK Příbram - Petřín Plzeň 6:4 (3:2)
    So 23.03. 10:00 CU Bohemians - Aritma Praha 2:5 (1:3)
    So 23.03. 11:15 Viktoria Plzeň - Táborsko 13:1 (5:1)
    So 23.03. 13:00 Písek - SKP ČB 12:11 (5:9)
    Ne 24.03. 10:00 Sparta Praha - Třeboň 14:5 (9:2)

    13.kolo

    So 30.03. 10:00 Aritma Praha - Sparta Praha 1:5 (0:2)
    So 30.03. 10:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 0:5 (0:0)
    So 30.03. 14:30 SKP ČB - Táborsko 0:7 (0:1)
    So 30.03. 14:30 Třeboň - Písek 3:6 (1:4)
    Ne 31.03. 10:00 České Budějovice - CU Bohemians 2:2 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Tempo - 1.FK Příbram 4:7 (0:2)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 1.FK Příbram - Třeboň 4:4 (0:3)
    So 06.04. 10:00 Táborsko - Aritma Praha 2:1 (2:0)
    So 06.04. 10:15 Viktoria Plzeň - SKP ČB 12:0 (2:0)
    So 06.04. 13:00 Písek - České Budějovice 15:6 (10:4)
    So 06.04. 13:30 CU Bohemians - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 10:00 Sparta Praha - Tempo 13:6 (6:4)

    15.kolo

    So 23.03. 09:30 Třeboň - Tempo 2:6 (1:1)
    St 03.04. 14:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 7:3 (2:0)
    St 10.04. 15:00 Táborsko - Sparta Praha 3:5 (2:2)
    So 13.04. 10:00 Aritma Praha - Viktoria Plzeň 1:12 (0:4)
    So 13.04. 10:00 Petřín Plzeň - Písek 8:3 (3:1)
    Ne 14.04. 10:00 SKP ČB - CU Bohemians 5:13 (3:5)

    17.kolo

    19.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 5:5 (4:3)
    26.04. 16:30 SKP ČB - 1.FK Příbram 2:10 (2:6)
    So 27.04. 10:00 Táborsko - CU Bohemians 4:2 (1:1)
    So 27.04. 10:00 Aritma Praha - Písek 9:1 (5:0)
    So 27.04. 10:00 Petřín Plzeň - Tempo 3:1 (2:1)
    So 27.04. 16:00 České Budějovice - Třeboň 3:6 (0:1)

    18.kolo

    St 01.05. 10:30 Tempo - SKP ČB 4:2 (2:0)
    So 04.05. 10:00 Třeboň - Petřín Plzeň 2:4 (0:2)
    So 04.05. 11:30 CU Bohemians - Viktoria Plzeň 2:14 (1:7)
    Ne 05.05. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 9:6 (4:4)
    Ne 05.05. 10:00 Písek - Táborsko 4:5 (3:2)
    Ne 12.05. 10:00 1.FK Příbram - Aritma Praha 3:5 (2:1)

    19.kolo

    St 08.05. 15:00 Aritma Praha - Tempo 4:5 (2:1)
    So 11.05. 10:00 Táborsko - 1.FK Příbram 1:4 (1:1)
    So 11.05. 10:00 Petřín Plzeň - České Budějovice 2:2 (2:1)
    So 11.05. 11:00 CU Bohemians - Sparta Praha 1:11 (1:3)
    Ne 12.05. 10:00 Viktoria Plzeň - Písek 5:5 (2:4)
    Ne 12.05. 17:00 SKP ČB - Třeboň 5:0 (4:0)

    20.kolo

    St 15.05. 17:00 Tempo - Táborsko 4:2 (3:2)
    So 18.05. 10:00 Třeboň - Aritma Praha 3:3 (2:0)
    So 18.05. 14:00 Písek - CU Bohemians 16:5 (8:2)
    So 18.05. 16:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:11 (0:3)
    Ne 19.05. 10:00 Sparta Praha - Petřín Plzeň 8:2 (6:0)
    Ne 19.05. 15:00 České Budějovice - SKP ČB 4:4 (3:2)

    21.kolo

    Út 21.05. 17:00 Písek - Sparta Praha 2:16 (2:4)
    So 25.05. 10:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram 12:2 (9:1)
    So 25.05. 10:00 Táborsko - Třeboň 3:4 (0:4)
    So 25.05. 10:00 Aritma Praha - České Budějovice 2:6 (0:2)
    So 25.05. 17:00 SKP ČB - Petřín Plzeň 2:3 (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 Viktoria Plzeň - Tempo 25:1 (9:1)

    22.kolo

    Čt 30.05. 17:00 1.FK Příbram - Písek 8:5 (4:1)
    So 01.06. 10:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha 1:5 (0:3)
    So 01.06. 10:00 Třeboň - Viktoria Plzeň 7:1 (5:0)
    Ne 02.06. 10:00 Sparta Praha - SKP ČB 20:1 (11:0)
    Ne 02.06. 10:00 České Budějovice - Táborsko 4:1 (3:0)
    Ne 02.06. 15:30 Tempo - CU Bohemians 3:11 (0:7)

    12.kolo

    St 01.05. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň 3:2 (0:2)
    St 05.06. 17:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 14:3 (5:0)
    So 08.06. 10:00 Aritma Praha - SKP ČB 4:7 (2:5)
    So 08.06. 10:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 8:3 (2:3)
    So 08.06. 11:00 CU Bohemians - Třeboň 18:5 (10:2)
    So 08.06. 13:00 Písek - Tempo 12:4 (8:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 1 0 233:63 64
    2. 22 17 2 3 221:58 53
    3. 22 14 1 7 164:140 43
    4. 22 10 1 11 123:124 31
    5. 22 9 2 11 70:103 29
    6. 22 8 2 12 74:98 26
    7. 22 8 1 13 105:147 25
    8. 22 7 4 11 95:137 25
    9. 22 8 1 13 82:147 25
    10. 22 8 0 14 65:108 24
    11. 22 7 1 14 98:158 22
    12. 22 4 6 12 85:132 18