Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 12998
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3750
    Týden:
    34
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 08.09. 11:45 Náchod - Čáslav 9:1 (5:0)
    So 08.09. 15:15 Vlašim - Trutnov 7:0 (4:0)
    Ne 09.09. 11:45 RMSK Cidlina - Kolín 1:3 (1:3)
    Ne 09.09. 11:45 Třebeš - Chrudim 2:3 (2:1)
    Ne 09.09. 12:00 Nymburk - Benešov 1:2 np (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:15 Kolín - Čáslav 1:2 np (1:1)
    So 15.09. 11:45 Benešov - Třebeš 2:4 (2:3)
    So 15.09. 12:45 Chrudim - Jablonec 1:3 (1:0)
    Ne 16.09. 11:45 Vlašim - Náchod 7:0 (1:0)
    Ne 16.09. 11:45 RMSK Cidlina - Nymburk 10:0 (5:0)

    7.kolo

    St 19.09. 16:45 Trutnov - Chrudim 4:3 np (2:0)
    St 19.09. 17:15 Benešov - Jablonec 0:14 (0:7)
    Ne 23.09. 11:45 Třebeš - RMSK Cidlina 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 11:45 Čáslav - Vlašim 1:4 (0:3)
    Ne 23.09. 12:00 Nymburk - Kolín 1:8 (0:3)

    8.kolo

    So 29.09. 11:15 Kolín - Vlašim 0:9 (0:6)
    So 29.09. 11:45 Chrudim - Náchod 0:2 (0:1)
    So 29.09. 11:45 Benešov - Trutnov 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 11:45 RMSK Cidlina - Jablonec 3:4 np (2:1)
    Ne 30.09. 12:00 Nymburk - Třebeš 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 06.10. 11:45 Náchod - Benešov 7:1 (2:1)
    So 06.10. 11:45 Čáslav - Chrudim 0:1 (0:0)
    So 06.10. 13:45 Trutnov - RMSK Cidlina 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 11:45 Třebeš - Kolín 0:4 (0:4)
    Ne 07.10. 11:45 Jablonec - Nymburk 11:0 (5:0)

    10.kolo

    So 13.10. 11:45 Benešov - Čáslav 2:5 (0:3)
    So 13.10. 11:45 Třebeš - Jablonec 0:5 (0:1)
    So 13.10. 12:45 Chrudim - Vlašim 1:3 (1:0)
    Ne 14.10. 11:45 RMSK Cidlina - Náchod 4:2 (1:1)
    Ne 14.10. 12:00 Nymburk - Trutnov 4:3 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 11:45 Čáslav - RMSK Cidlina 0:5 (0:2)
    So 20.10. 11:45 Vlašim - Benešov 11:1 (7:0)
    So 20.10. 15:15 Náchod - Nymburk 12:0 (9:0)
    Ne 21.10. 11:45 Jablonec - Kolín 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:15 Trutnov - Třebeš 3:1 (3:0)

    1.kolo

    Čt 25.10. 16:45 Jablonec - Trutnov 6:0 (3:0)
    26.10. 15:45 Nymburk - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 27.10. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 0:8 (0:4)
    So 27.10. 11:45 Chrudim - Kolín 1:2 (0:0)
    So 27.10. 11:45 Třebeš - Náchod 0:5 (0:2)

    3.kolo

    So 03.11. 11:45 Benešov - Kolín 1:6 (0:4)
    So 03.11. 11:45 Jablonec - Čáslav 9:3 (4:2)
    Ne 04.11. 11:45 RMSK Cidlina - Chrudim 2:3 (1:2)
    Ne 04.11. 11:45 Třebeš - Vlašim 1:6 (1:5)
    Ne 04.11. 11:45 Trutnov - Náchod 0:2 (0:1)

    2.kolo

    St 07.11. 16:45 Náchod - Jablonec 2:1 (1:1)
    St 07.11. 17:45 Kolín - Trutnov 1:2 np (0:0)
    So 10.11. 10:00 Chrudim - Benešov 8:0 (4:0)
    So 10.11. 14:45 Vlašim - Nymburk 14:0 (7:0)
    Ne 11.11. 11:45 Čáslav - Třebeš 6:1 (2:0)

    4.kolo

    So 01.09. 11:15 Kolín - Náchod 0:4 (0:2)
    So 01.09. 11:45 Čáslav - Trutnov 3:1 (2:0)
    So 01.09. 11:45 Chrudim - Nymburk 9:0 (6:0)
    Ne 02.09. 11:45 Vlašim - Jablonec 4:3 (3:1)
    Ne 18.11. 16:30 Benešov - RMSK Cidlina 1:8 (1:2)

    16.kolo

    So 23.03. 11:45 Chrudim - Třebeš 4:1 (3:1)
    So 23.03. 11:45 Čáslav - Náchod 3:4 np (1:2)
    So 23.03. 13:15 Benešov - Nymburk 4:0 (2:0)
    So 23.03. 15:45 Trutnov - Vlašim 0:6 (0:1)
    Ne 24.03. 15:45 Kolín - RMSK Cidlina 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 30.03. 11:45 Trutnov - Kolín 0:4 (0:3)
    Ne 31.03. 11:45 Jablonec - Náchod 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 11:45 Benešov - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 12:00 Nymburk - Vlašim 0:11 (0:4)
    Ne 31.03. 14:15 Třebeš - Čáslav 1:4 (0:4)

    14.kolo

    So 06.04. 11:45 Chrudim - RMSK Cidlina 3:4 (3:1)
    So 06.04. 11:45 Čáslav - Jablonec 1:0 np (0:0)
    So 06.04. 11:45 Náchod - Trutnov 6:0 (3:0)
    Ne 07.04. 11:45 Vlašim - Třebeš 5:0
    Ne 07.04. 15:45 Kolín - Benešov 3:1

    15.kolo

    So 13.04. 11:45 Náchod - Kolín 4:3 (3:2)
    Ne 14.04. 11:45 Jablonec - Vlašim 1:3 (1:3)
    Ne 14.04. 11:45 RMSK Cidlina - Benešov 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 12:00 Nymburk - Chrudim 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 14:45 Trutnov - Čáslav 1:6 (0:3)

    17.kolo

    So 27.04. 11:45 Čáslav - Kolín 10:2 (5:2)
    So 27.04. 11:45 Náchod - Vlašim 1:3 (1:2)
    Ne 28.04. 11:45 Třebeš - Benešov 3:5 (1:2)
    Ne 28.04. 12:00 Nymburk - RMSK Cidlina 2:6 (1:5)
    St 01.05. 11:45 Jablonec - Chrudim 4:0 (3:0)

    18.kolo

    So 04.05. 11:45 Jablonec - Benešov 5:0 (3:0)
    So 04.05. 11:45 Chrudim - Trutnov 2:3 (0:3)
    So 04.05. 11:45 Vlašim - Čáslav 10:1 (5:1)
    Ne 05.05. 11:45 RMSK Cidlina - Třebeš 4:1 (2:1)
    Ne 05.05. 15:45 Kolín - Nymburk 1:0 (1:0)

    19.kolo

    St 08.05. 12:45 Jablonec - RMSK Cidlina 0:2 (0:0)
    So 11.05. 11:45 Náchod - Chrudim 3:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Trutnov - Benešov 5:0 (4:0)
    Ne 12.05. 11:45 Vlašim - Kolín 9:0 (6:0)
    Ne 12.05. 11:45 Třebeš - Nymburk 1:3 (0:2)

    20.kolo

    Čt 18.04. 11:45 Benešov - Náchod 3:12 (1:7)
    Út 14.05. 17:00 Chrudim - Čáslav 4:1 (2:0)
    Ne 19.05. 11:45 RMSK Cidlina - Trutnov 11:1 (4:0)
    Ne 19.05. 12:00 Nymburk - Jablonec 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 15:45 Kolín - Třebeš 5:2 (3:1)

    21.kolo

    24.05. 16:45 Náchod - RMSK Cidlina 3:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Trutnov - Nymburk 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 11:45 Vlašim - Chrudim 7:2 (2:0)
    Ne 26.05. 11:45 Čáslav - Benešov 5:3 (2:2)
    Ne 26.05. 16:30 Jablonec - Třebeš 1:3 (1:2)

    22.kolo

    So 01.06. 11:45 Benešov - Vlašim 2:7 (1:2)
    Ne 02.06. 11:45 Třebeš - Trutnov 4:1 (0:0)
    Ne 02.06. 11:45 RMSK Cidlina - Čáslav 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 12:00 Nymburk - Náchod 0:12 (0:4)
    Ne 02.06. 15:45 Kolín - Jablonec 2:4 (0:2)

    12.kolo

    Čt 30.05. 18:00 Čáslav - Nymburk 3:1 (2:1)
    St 05.06. 17:15 Trutnov - Jablonec 0:12 (0:7)
    07.06. 17:45 Vlašim - RMSK Cidlina 5:2 (3:2)
    So 08.06. 11:45 Náchod - Třebeš 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 14:00 Kolín - Chrudim 2:1 np (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 20 0 0 0 139:16 60
    2. 20 15 1 0 4 92:28 47
    3. 20 13 1 1 5 91:26 42
    4. 20 11 0 1 8 72:46 34
    5. 20 10 1 2 7 51:56 34
    6. 20 9 2 2 7 57:60 33
    7. 20 8 0 2 10 48:43 26
    8. 20 5 2 0 13 30:81 19
    9. 20 4 1 0 15 31:109 14
    10. 20 4 0 0 16 29:73 12
    11. 20 2 1 1 16 16:118 9