Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 12963
  • Návštěvy: 120/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4538
    Týden:
    120
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 15.08. 15:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 2:3 (1:1)
    So 18.08. 10:00 Zlín - Baník Ostrava 2:2 (1:2)
    So 18.08. 10:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 18.08. 10:30 Vítkovice - Prostějov 0:0 (0:0)
    So 18.08. 13:00 Jihlava - Karviná 6:1 (2:1)
    Ne 19.08. 10:30 Hodonín - Opava 2:1 (1:0)

    15.kolo

    Út 21.08. 10:00 Zlín - Vítkovice 4:3 (2:2)
    St 22.08. 10:30 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 3:2 (0:1)
    St 22.08. 14:30 Frýdek-Místek - Jihlava 6:2 (4:2)
    St 22.08. 15:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:6 (1:4)
    St 22.08. 15:15 Opava - Karviná 3:2 (1:1)
    St 22.08. 15:30 Hodonín - Prostějov 2:5 (1:1)

    3.kolo

    So 01.09. 10:00 Zlín - Jihlava 0:4 (0:2)
    So 01.09. 10:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:5 (0:3)
    So 01.09. 10:30 Vítkovice - Karviná 3:1 (3:0)
    So 01.09. 10:30 Zbrojovka Brno - Opava 6:2 (2:2)
    Ne 02.09. 10:00 Frýdek-Místek - Prostějov 4:0 (3:0)
    Ne 02.09. 10:30 Hodonín - Baník Ostrava 0:6 (0:3)

    16.kolo

    St 05.09. 13:00 Jihlava - Hodonín 4:1 (2:0)
    St 05.09. 14:00 1.FC Slovácko - Opava 3:0 (1:0)
    St 05.09. 15:00 Karviná - Zlín 0:3 (0:1)
    St 05.09. 15:00 Prostějov - Sigma Olomouc 2:3 (2:2)
    St 05.09. 15:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 9:0 (3:0)
    Út 02.10. 15:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 08.09. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)
    So 08.09. 10:30 Vítkovice - Zlín 1:3 (1:2)
    So 08.09. 13:00 Karviná - Opava 2:2 (1:0)
    So 08.09. 13:00 Jihlava - Frýdek-Místek 1:3 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Prostějov - Hodonín 3:1 (1:0)
    St 26.09. 15:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 5:1 (2:1)

    5.kolo

    So 15.09. 10:00 Zlín - Karviná 5:0 (1:0)
    So 15.09. 10:00 Sigma Olomouc - Prostějov 2:0 (1:0)
    So 15.09. 10:00 Opava - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    So 15.09. 10:30 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:4 (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:30 Hodonín - Jihlava 0:5 (0:2)

    7.kolo

    Čt 27.09. 15:00 Frýdek-Místek - Karviná 2:2 (1:2)
    So 29.09. 10:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 4:0 (2:0)
    So 29.09. 10:00 Opava - Prostějov 4:0 (2:0)
    So 29.09. 10:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 29.09. 10:30 Zbrojovka Brno - Jihlava 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 10:30 Hodonín - Zlín 1:1 (1:0)

    8.kolo

    05.10. 14:00 Karviná - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 06.10. 10:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 06.10. 10:30 Vítkovice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 06.10. 12:00 Jihlava - Opava 2:4 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:30 Frýdek-Místek - Hodonín 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 13.10. 10:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 6:3 (5:1)
    So 13.10. 10:00 Opava - Vítkovice 2:5 (0:2)
    So 13.10. 10:00 1.FC Slovácko - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 13.10. 10:30 Zbrojovka Brno - Zlín 2:0 (2:0)
    So 13.10. 11:00 Baník Ostrava - Prostějov 11:0 (3:0)
    Ne 14.10. 10:30 Hodonín - Karviná 2:0 (1:0)

    10.kolo

    Út 16.10. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:3 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Zlín - Opava 5:0 (1:0)
    So 20.10. 10:30 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Karviná - Prostějov 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 10:30 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 2:8 (0:4)
    Ne 21.10. 10:30 Hodonín - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 25.08. 10:00 Opava - Sigma Olomouc 2:4 (1:3)
    So 25.08. 10:00 1.FC Slovácko - Hodonín 3:0 (1:0)
    So 25.08. 10:30 Jihlava - Vítkovice 3:2 (1:1)
    Ne 26.08. 10:00 Prostějov - Zlín 0:0 (0:0)
    St 12.09. 15:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 5:0 (3:0)
    St 24.10. 16:15 Karviná - Zbrojovka Brno 2:4 (2:2)

    6.kolo

    St 19.09. 15:45 Prostějov - Zbrojovka Brno 1:6 (1:2)
    21.09. 15:00 Baník Ostrava - Opava 9:1 (4:1)
    So 22.09. 10:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:2 (0:2)
    So 22.09. 10:30 Vítkovice - Hodonín 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Zlín - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    Út 30.10. 12:30 Jihlava - Sigma Olomouc 2:8 (0:5)

    12.kolo

    St 31.10. 15:00 Baník Ostrava - Zlín 6:1 (2:1)
    So 03.11. 10:00 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 1:3 (0:2)
    So 03.11. 10:00 Opava - Hodonín 3:0 (0:0)
    So 03.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 5:5 (3:1)
    Ne 04.11. 10:00 Prostějov - Vítkovice 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 12:00 Karviná - Jihlava 3:2 (1:1)

    11.kolo

    26.10. 15:00 Baník Ostrava - Vítkovice 6:1 (2:1)
    So 27.10. 10:00 1.FC Slovácko - Zlín 3:3 (1:2)
    So 27.10. 10:00 Prostějov - Jihlava 1:3 (0:1)
    So 27.10. 10:30 Zbrojovka Brno - Hodonín 5:2 (2:2)
    So 27.10. 13:15 Sigma Olomouc - Karviná 6:1 (4:0)
    Čt 08.11. 14:00 Opava - Frýdek-Místek 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 10.11. 10:00 Sigma Olomouc - Opava 1:2 (0:1)
    So 10.11. 10:00 Zlín - Prostějov 7:1 (2:0)
    So 10.11. 10:30 Zbrojovka Brno - Karviná 3:0 (2:0)
    So 10.11. 10:30 Vítkovice - Jihlava 0:2 (0:1)
    Ne 11.11. 10:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 1:5 (0:3)
    Ne 11.11. 10:30 Hodonín - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)

    14.kolo

    16.11. 14:00 Karviná - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 17.11. 10:00 Jihlava - Zlín 2:0 (0:0)
    So 17.11. 10:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:3 (1:3)
    So 17.11. 10:00 Opava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 17.11. 11:00 Baník Ostrava - Hodonín 8:0 (2:0)
    Ne 18.11. 10:00 Prostějov - Frýdek-Místek 2:1 (2:0)

    29.kolo

    So 16.03. 10:00 Opava - Prostějov 5:0 (2:0)
    Ne 17.03. 10:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:2 (1:1)
    Ne 17.03. 10:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 3:1 (2:1)
    Ne 17.03. 10:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:6 (0:3)
    Ne 17.03. 10:30 Hodonín - Zlín 3:2 (2:0)
    Ne 17.03. 13:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 23.03. 10:00 Zlín - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    So 23.03. 10:30 Vítkovice - Prostějov 3:0 (0:0)
    So 23.03. 10:30 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:2 (0:1)
    So 23.03. 12:00 Jihlava - Karviná 1:1 (0:1)
    Ne 24.03. 10:30 Hodonín - Opava 3:0 (2:0)
    St 15.05. 15:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 06.04. 10:00 Zlín - Jihlava 2:1 (0:0)
    So 06.04. 10:30 Vítkovice - Karviná 2:1 (1:1)
    So 06.04. 10:30 Zbrojovka Brno - Opava 3:4 (1:2)
    Ne 07.04. 10:00 Frýdek-Místek - Prostějov 5:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:30 Hodonín - Baník Ostrava 0:5 (0:2)
    St 10.04. 15:30 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 7:0 (3:0)

    26.kolo

    So 13.04. 09:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:2 (0:2)
    So 13.04. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:2 (0:2)
    So 13.04. 10:30 Vítkovice - Zlín 2:1 (1:1)
    So 13.04. 14:00 Karviná - Opava 4:2 (1:0)
    So 13.04. 14:00 Jihlava - Frýdek-Místek 2:10 (2:2)
    Ne 14.04. 10:00 Prostějov - Hodonín 2:1 (1:1)

    31.kolo

    Út 16.04. 14:00 1.FC Slovácko - Jihlava 4:1 (1:0)
    Út 16.04. 16:00 Baník Ostrava - Prostějov 13:0 (7:0)
    St 17.04. 14:30 Zbrojovka Brno - Zlín 2:0 (0:0)
    St 17.04. 15:15 Hodonín - Karviná 1:1 (0:1)
    St 17.04. 16:00 Opava - Vítkovice 5:1 (3:0)
    St 08.05. 15:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 3:1 (2:1)

    27.kolo

    19.04. 10:00 Opava - 1.FC Slovácko 4:1 (2:0)
    So 20.04. 10:00 Zlín - Karviná 1:2 (0:1)
    So 20.04. 10:00 Sigma Olomouc - Prostějov 2:1 (1:1)
    So 20.04. 10:30 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:7 (0:5)
    Út 23.04. 15:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 3:3 (1:2)
    St 15.05. 15:00 Hodonín - Jihlava 1:3 (1:2)

    24.kolo

    29.03. 15:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 8:2 (5:1)
    So 30.03. 10:00 1.FC Slovácko - Hodonín 3:0 (1:0)
    So 30.03. 10:00 Prostějov - Zlín 1:2 (1:1)
    So 30.03. 11:00 Karviná - Zbrojovka Brno 1:3 (0:3)
    Ne 31.03. 14:30 Jihlava - Vítkovice 3:1 (2:1)
    St 24.04. 16:00 Opava - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)

    28.kolo

    So 27.04. 09:00 Baník Ostrava - Opava 9:0 (3:0)
    So 27.04. 10:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    So 27.04. 10:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 1:4 (0:2)
    So 27.04. 10:00 Zlín - Frýdek-Místek 5:2 (1:1)
    So 27.04. 10:30 Vítkovice - Hodonín 5:0 (1:0)
    So 27.04. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 3:2 (1:1)

    30.kolo

    Út 30.04. 15:00 Frýdek-Místek - Hodonín 2:0 (0:0)
    Út 30.04. 16:45 Prostějov - 1.FC Slovácko 5:1 (5:0)
    St 01.05. 10:00 Karviná - Baník Ostrava 1:3 (1:1)
    St 01.05. 10:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    St 01.05. 10:30 Vítkovice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    St 01.05. 12:00 Jihlava - Opava 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 04.05. 10:00 1.FC Slovácko - Karviná 1:1 (0:0)
    So 04.05. 10:30 Zbrojovka Brno - Prostějov 4:0 (0:0)
    So 04.05. 10:30 Sigma Olomouc - Jihlava 6:2 (2:0)
    Ne 05.05. 09:00 Opava - Baník Ostrava 0:6 (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Frýdek-Místek - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:30 Hodonín - Vítkovice 1:2 (1:0)

    18.kolo

    St 10.04. 15:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    St 08.05. 13:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 7:1 (2:0)
    So 11.05. 10:00 Zlín - Hodonín 3:0 (1:0)
    So 11.05. 10:30 Vítkovice - Sigma Olomouc 1:5 (0:2)
    So 11.05. 14:00 Karviná - Frýdek-Místek 2:2 (2:0)
    Ne 12.05. 11:45 Prostějov - Opava 0:0 (0:0)

    19.kolo

    St 27.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Vítkovice 2:2 (0:1)
    Út 14.05. 14:30 Sigma Olomouc - Zlín 1:1 (1:1)
    Čt 16.05. 17:45 Baník Ostrava - Karviná 0:2 (0:2)
    So 18.05. 10:00 1.FC Slovácko - Prostějov 3:2 (0:2)
    So 18.05. 12:00 Opava - Jihlava 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:30 Hodonín - Frýdek-Místek 1:4 (0:2)

    32.kolo

    Ne 10.03. 10:30 Hodonín - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    St 22.05. 11:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    St 22.05. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:5 (0:2)
    St 22.05. 15:30 Zlín - Opava 1:0 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Karviná - Prostějov 3:1 (0:0)
    Čt 30.05. 15:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 4:0 (1:0)

    20.kolo

    St 13.03. 15:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
    Út 26.03. 16:45 Prostějov - Baník Ostrava 0:3 (0:0)
    So 25.05. 10:00 Karviná - Hodonín 2:0 (2:0)
    So 25.05. 10:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:2 (0:2)
    So 25.05. 10:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    So 25.05. 10:30 Vítkovice - Opava 2:4 (0:2)

    21.kolo

    St 08.05. 10:00 Opava - Zlín 3:2 (3:1)
    31.05. 11:30 Baník Ostrava - Jihlava 12:2 (5:0)
    So 01.06. 10:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 5:0 (3:0)
    So 01.06. 10:30 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 2:2 (1:1)
    Ne 02.06. 10:00 Prostějov - Karviná 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 14:30 Sigma Olomouc - Hodonín 6:0 (5:0)

    33.kolo

    St 05.06. 14:00 1.FC Slovácko - Zlín 2:2 (0:2)
    St 05.06. 14:00 Vítkovice - Baník Ostrava 1:4 (0:1)
    St 05.06. 14:30 Zbrojovka Brno - Hodonín 4:0 (2:0)
    St 05.06. 15:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:1 (0:0)
    St 05.06. 15:00 Prostějov - Jihlava 1:5 (1:3)
    St 05.06. 15:15 Opava - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)

    22.kolo

    Út 12.03. 10:30 Baník Ostrava - Vítkovice 5:0 (4:0)
    St 20.03. 15:45 Karviná - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    Po 27.05. 15:30 Zlín - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    St 29.05. 16:00 Jihlava - Prostějov 2:3 (1:3)
    So 08.06. 10:30 Hodonín - Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)
    Ne 09.06. 10:00 Frýdek-Místek - Opava 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 29 3 1 185:23 90
    2. 33 21 5 7 103:57 68
    3. 33 21 5 7 94:63 68
    4. 33 16 3 14 67:83 51
    5. 33 14 5 14 78:74 47
    6. 33 13 7 13 62:54 46
    7. 33 14 2 17 75:96 44
    8. 33 11 9 13 57:64 42
    9. 33 9 6 18 40:73 33
    10. 33 9 5 19 46:78 32
    11. 33 8 4 21 36:101 28
    12. 33 4 4 25 25:102 16