Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 12944
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1284
    Týden:
    31
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 11:30 Krumvíř - Hlohovec 11:1 (5:0)
    So 01.09. 14:45 Podivín - Nosislav 1:6 (1:3)
    Ne 02.09. 09:00 FKM Podluží - Ch. Nová Ves 5:0 (3:0)
    Ne 02.09. 10:00 Ivaň - V. Němčice 7:2 (4:1)
    Ne 02.09. 12:30 Křepice - Pouzdřany 12:0 (7:0)

    2.kolo

    So 08.09. 14:15 Hlohovec - Křepice 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 10:00 Nosislav - Ivaň 0:6 (0:5)
    Ne 09.09. 10:00 Pouzdřany - Podivín 6:8 (2:4)
    Ne 09.09. 10:00 Březí - Krumvíř 0:9 (0:4)
    Ne 09.09. 13:00 Ch. Nová Ves - V. Němčice 5:1 (2:0)

    3.kolo

    So 15.09. 11:30 Krumvíř - FKM Podluží 1:0 (0:0)
    So 15.09. 13:45 Podivín - Hlohovec 2:8 (0:6)
    Ne 16.09. 10:00 Ivaň - Pouzdřany 7:2 (4:1)
    Ne 16.09. 12:30 Křepice - Březí 11:4 (8:2)
    Ne 16.09. 14:00 V. Němčice - Nosislav 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 22.09. 09:00 FKM Podluží - Křepice 2:0 (1:0)
    So 22.09. 13:15 Hlohovec - Ivaň 1:8 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Pouzdřany - V. Němčice 1:6
    Ne 23.09. 10:00 Březí - Podivín 2:11
    Ne 23.09. 13:00 Ch. Nová Ves - Nosislav 3:3

    11.kolo

    28.09. 10:00 Ivaň - Ch. Nová Ves 0:1 (0:0)
    28.09. 10:00 V. Němčice - Podivín 3:0 (2:0)
    28.09. 10:00 Nosislav - Křepice 3:2 (2:2)
    28.09. 10:00 Pouzdřany - Krumvíř 0:26 (0:14)
    28.09. 10:00 Březí - FKM Podluží 0:12 (0:5)

    5.kolo

    So 29.09. 12:45 Podivín - FKM Podluží 0:15 (0:7)
    Ne 30.09. 10:00 Ivaň - Březí 25:0 (8:0)
    Ne 30.09. 10:00 Nosislav - Pouzdřany 23:0 (8:0)
    Ne 30.09. 11:30 Krumvíř - Ch. Nová Ves 3:1 (1:0)
    05.10. 17:00 V. Němčice - Hlohovec 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 06.10. 11:30 Krumvíř - Křepice 6:1 (3:1)
    So 06.10. 12:00 Ch. Nová Ves - Pouzdřany 20:1 (8:0)
    So 06.10. 12:45 Hlohovec - Nosislav 6:1 (2:0)
    Ne 07.10. 09:00 FKM Podluží - Ivaň 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 10:00 Březí - V. Němčice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    12.10. 17:00 V. Němčice - FKM Podluží 0:4 (0:3)
    So 13.10. 12:45 Podivín - Krumvíř 0:6 (0:2)
    Ne 14.10. 10:00 Nosislav - Březí 11:1 (5:1)
    Ne 14.10. 10:00 Pouzdřany - Hlohovec 0:10 (0:5)
    Ne 14.10. 12:30 Křepice - Ch. Nová Ves 0:2 (0:0)

    8.kolo

    So 20.10. 11:30 Krumvíř - Ivaň 8:1 (4:1)
    Ne 21.10. 09:00 FKM Podluží - Nosislav 7:2 (5:1)
    Ne 21.10. 10:00 Březí - Pouzdřany 1:6 (1:3)
    Ne 21.10. 12:00 Ch. Nová Ves - Hlohovec 6:0 (2:0)
    Ne 21.10. 12:30 Křepice - Podivín 4:5 (2:3)

    10.kolo

    So 03.11. 11:30 Krumvíř - Nosislav 3:0
    So 03.11. 14:00 Podivín - Ivaň 0:16 (0:6)
    Ne 04.11. 09:00 FKM Podluží - Hlohovec 10:0 (7:0)
    Ne 04.11. 11:00 Ch. Nová Ves - Březí 12:0 (6:0)
    Ne 04.11. 12:30 Křepice - V. Němčice 2:2 (1:0)

    9.kolo

    So 27.10. 14:00 Podivín - Ch. Nová Ves 1:4 (0:3)
    Ne 28.10. 10:00 Ivaň - Křepice 6:2 (2:1)
    Ne 28.10. 10:00 V. Němčice - Krumvíř 0:5 (0:3)
    Ne 28.10. 10:00 Pouzdřany - FKM Podluží 1:14 (0:8)
    Ne 28.10. 11:45 Hlohovec - Březí 14:2 (6:1)

    12.kolo

    So 06.04. 10:00 Hlohovec - Krumvíř 0:3 (0:1)
    So 06.04. 11:30 Ch. Nová Ves - FKM Podluží 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Pouzdřany - Křepice 0:8 (0:5)
    Ne 07.04. 10:00 Nosislav - Podivín 1:3 (0:2)
    Ne 07.04. 10:00 V. Němčice - Ivaň 0:6 (0:4)

    13.kolo

    So 13.04. 11:30 Krumvíř - Březí 18:1 (12:0)
    Ne 14.04. 10:00 V. Němčice - Ch. Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 10:00 Ivaň - Nosislav 2:2 (2:1)
    Ne 14.04. 10:00 Podivín - Pouzdřany 6:0 (2:0)
    Ne 14.04. 12:30 Křepice - Hlohovec 3:2 (3:1)

    14.kolo

    So 20.04. 09:00 FKM Podluží - Krumvíř 2:2 (1:1)
    So 20.04. 10:00 Hlohovec - Podivín 3:3 (1:1)
    Ne 21.04. 10:00 Pouzdřany - Ivaň 0:10 (0:2)
    Ne 21.04. 13:30 Březí - Křepice 0:18 (0:10)
    24.05. 17:00 Nosislav - V. Němčice 1:12 (0:7)

    15.kolo

    Ne 28.04. 09:00 V. Němčice - Pouzdřany 13:0 (8:0)
    Ne 28.04. 10:00 Nosislav - Ch. Nová Ves 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Ivaň - Hlohovec 6:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Podivín - Březí 10:1 (4:1)
    Ne 28.04. 12:30 Křepice - FKM Podluží 1:4 (0:2)

    22.kolo

    St 01.05. 09:00 FKM Podluží - Březí 26:0 (11:0)
    St 01.05. 10:00 Podivín - V. Němčice 0:8 (0:2)
    St 01.05. 10:00 Krumvíř - Pouzdřany 12:0 (4:0)
    St 01.05. 12:30 Křepice - Nosislav 3:1 (3:1)
    St 01.05. 13:00 Ch. Nová Ves - Ivaň 2:3 (2:1)

    16.kolo

    So 04.05. 09:00 FKM Podluží - Podivín 21:0
    So 04.05. 10:00 Hlohovec - V. Němčice 0:6 (0:3)
    Ne 05.05. 13:00 Ch. Nová Ves - Krumvíř 1:1 (0:1)
    St 08.05. 10:00 Pouzdřany - Nosislav 4:0 (2:0)
    Čt 09.05. 17:30 Březí - Ivaň 0:22 (0:12)

    17.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Pouzdřany - Ch. Nová Ves 0:4 (0:3)
    Ne 12.05. 10:00 Nosislav - Hlohovec 3:0
    Ne 12.05. 10:00 V. Němčice - Březí 19:0 (7:0)
    Ne 12.05. 10:00 Ivaň - FKM Podluží 5:0 (1:0)
    Ne 12.05. 12:30 Křepice - Krumvíř 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 18.05. 10:00 Hlohovec - Pouzdřany 5:1 (3:1)
    So 18.05. 11:30 Krumvíř - Podivín 19:0 (7:0)
    So 18.05. 13:00 Ch. Nová Ves - Křepice 3:0k
    Ne 19.05. 10:00 FKM Podluží - V. Němčice 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Březí - Nosislav 2:4 (1:2)

    19.kolo

    So 25.05. 14:45 Hlohovec - Ch. Nová Ves 0:4 (0:4)
    Ne 26.05. 10:00 Pouzdřany - Březí 14:0 (6:0)
    Ne 26.05. 10:00 Nosislav - FKM Podluží 0:5 (0:3)
    Ne 26.05. 10:00 Ivaň - Krumvíř 1:2 (1:1)
    Čt 30.05. 18:00 Podivín - Křepice 3:8 (2:4)

    20.kolo

    So 01.06. 09:00 FKM Podluží - Pouzdřany 10:0 (4:0)
    So 01.06. 11:30 Krumvíř - V. Němčice 1:1 (1:0)
    So 01.06. 13:00 Ch. Nová Ves - Podivín 10:1 (3:1)
    Ne 02.06. 10:00 Březí - Hlohovec 0:10 (0:5)
    St 05.06. 18:00 Křepice - Ivaň 2:2 (0:0)

    21.kolo

    So 08.06. 10:00 Ivaň - Podivín 10:2 (7:2)
    So 08.06. 11:00 Březí - Ch. Nová Ves 0:9 (0:2)
    Ne 09.06. 09:00 V. Němčice - Křepice 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 10:00 Nosislav - Krumvíř 1:5 (1:2)
    Ne 09.06. 13:00 Hlohovec - FKM Podluží 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 17 3 0 144:11 54
    2. 20 15 2 3 145:27 47
    3. 20 15 2 3 93:20 47
    4. 20 14 2 4 142:19 44
    5. 20 10 2 8 83:38 32
    6. 20 8 2 10 79:51 26
    7. 20 6 2 12 63:68 20
    8. 20 6 2 12 61:76 20
    9. 20 6 1 13 56:151 19
    10. 20 3 0 17 36:195 9
    11. 20 1 0 19 16:262 3