Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 12942
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4990
    Týden:
    61
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 Vrbice - Šitbořice 2:1 (0:0)
    So 11.08. 10:00 Přítluky - Velké Bílovice B 1:5 (1:3)
    So 11.08. 16:30 Klobouky - Týnec 0:5 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 FAK Břeclav - Ch. Nová Ves B 6:1 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Pouzdřany - Bořetice 0:5 (0:3)
    Ne 12.08. 16:30 Krumvíř B - Lanžhot B 6:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Kobylí - V. Pavlovice B 0:3 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 15:00 Ch. Nová Ves B - Pouzdřany 1:2 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Velké Bílovice B - Klobouky 3:2 (3:0)
    So 18.08. 16:30 V. Pavlovice B - FAK Břeclav 1:4 (0:1)
    Ne 19.08. 10:00 Lanžhot B - Kobylí 0:3 (0:0)
    Ne 19.08. 14:15 Šitbořice - Krumvíř B 0:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Týnec - Vrbice 1:2 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Bořetice - Přítluky 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Kobylí - Šitbořice 0:5 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Klobouky - Bořetice 2:3 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Ch. Nová Ves B - V. Pavlovice B 1:2 (1:1)
    Ne 26.08. 10:00 Vrbice - Velké Bílovice B 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 10:30 Krumvíř B - Týnec 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 FAK Břeclav - Lanžhot B 1:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Pouzdřany - Přítluky 2:1 (1:0)

    5.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Lanžhot B - Ch. Nová Ves B 1:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:30 Týnec - Kobylí 8:2 (3:1)
    Ne 02.09. 14:15 Šitbořice - FAK Břeclav 4:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 V. Pavlovice B - Pouzdřany 3:2 (2:1)
    Ne 02.09. 16:30 Přítluky - Klobouky 2:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Bořetice - Vrbice 5:3 (1:1)
    07.09. 17:00 Velké Bílovice B - Krumvíř B 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Ch. Nová Ves B - Šitbořice 6:2 (4:0)
    Ne 09.09. 16:30 FAK Břeclav - Týnec 1:2 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Pouzdřany - Klobouky 2:6 (0:3)
    Ne 09.09. 16:30 Kobylí - Velké Bílovice B 3:3 (2:1)
    Ne 09.09. 16:30 Krumvíř B - Bořetice 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 V. Pavlovice B - Lanžhot B 4:1 (3:0)
    Ne 09.09. 16:30 Vrbice - Přítluky 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Lanžhot B - Pouzdřany 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Velké Bílovice B - FAK Břeclav 7:2 (4:1)
    Ne 16.09. 13:45 Šitbořice - V. Pavlovice B 1:2 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Přítluky - Krumvíř B 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Týnec - Ch. Nová Ves B 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bořetice - Kobylí 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Klobouky - Vrbice 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:00 Pouzdřany - Vrbice 2:5 (1:3)
    So 22.09. 15:30 Ch. Nová Ves B - Velké Bílovice B 2:3 (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Lanžhot B - Šitbořice 1:4
    Ne 23.09. 15:30 FAK Břeclav - Bořetice 2:4
    Ne 23.09. 15:30 Krumvíř B - Klobouky 5:1
    Ne 23.09. 15:30 Kobylí - Přítluky 1:1
    Ne 23.09. 15:30 V. Pavlovice B - Týnec 0:1

    9.kolo

    28.09. 13:00 Šitbořice - Pouzdřany 6:0
    So 29.09. 15:00 Týnec - Lanžhot B 3:1 (3:1)
    Ne 30.09. 15:00 Velké Bílovice B - V. Pavlovice B 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Vrbice - Krumvíř B 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 Bořetice - Ch. Nová Ves B 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Klobouky - Kobylí 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Přítluky - FAK Břeclav 4:4 (1:2)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Ch. Nová Ves B - Přítluky 8:1 (4:0)
    Ne 07.10. 10:00 Lanžhot B - Velké Bílovice B 1:3 (0:2)
    Ne 07.10. 12:45 Šitbořice - Týnec 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 FAK Břeclav - Klobouky 2:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Kobylí - Vrbice 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Pouzdřany - Krumvíř B 2:3 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 V. Pavlovice B - Bořetice 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Velké Bílovice B - Šitbořice 2:3 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Vrbice - FAK Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Krumvíř B - Kobylí 9:2 (4:1)
    Ne 14.10. 15:00 Bořetice - Lanžhot B 4:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Klobouky - Ch. Nová Ves B 2:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Přítluky - V. Pavlovice B 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Týnec - Pouzdřany 4:1 (3:0)

    12.kolo

    Ne 21.10. 10:00 Lanžhot B - Přítluky 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 12:15 Šitbořice - Bořetice 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Pouzdřany - Kobylí 3:3 (1:3)
    Ne 21.10. 14:30 Týnec - Velké Bílovice B 3:5 (3:2)
    Ne 21.10. 14:30 V. Pavlovice B - Klobouky 3:2 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Ch. Nová Ves B - Vrbice 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 FAK Břeclav - Krumvíř B 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Velké Bílovice B - Pouzdřany 11:1 (6:0)
    Ne 28.10. 14:00 Krumvíř B - Ch. Nová Ves B 5:1
    Ne 28.10. 14:00 Kobylí - FAK Břeclav 5:1
    Ne 28.10. 14:00 Bořetice - Týnec 8:0
    Ne 28.10. 14:00 Klobouky - Lanžhot B 1:1
    Ne 28.10. 14:00 Přítluky - Šitbořice 3:1
    Ne 28.10. 14:00 Vrbice - V. Pavlovice B 1:1

    1.kolo

    So 03.11. 10:00 Velké Bílovice B - Bořetice 4:3 (3:1)
    So 03.11. 11:45 Šitbořice - Klobouky 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Ch. Nová Ves B - Kobylí 1:4 (0:3)
    Ne 04.11. 10:00 Lanžhot B - Vrbice 2:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 FAK Břeclav - Pouzdřany 1:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 V. Pavlovice B - Krumvíř B 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Týnec - Přítluky 3:2 (0:1)

    15.kolo

    So 10.11. 10:00 Lanžhot B - Krumvíř B 0:6 (0:5)
    So 10.11. 14:00 V. Pavlovice B - Kobylí 9:0 (5:0)
    So 10.11. 14:00 Velké Bílovice B - Přítluky 3:2 (2:2)
    So 10.11. 14:00 Bořetice - Pouzdřany 7:0 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Šitbořice - Vrbice 5:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Ch. Nová Ves B - FAK Břeclav 4:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Týnec - Klobouky 3:1 (2:0)

    16.kolo

    Ne 31.03. 15:00 Pouzdřany - Ch. Nová Ves B 5:9 (4:3)
    Ne 31.03. 15:00 Přítluky - Bořetice 1:4 (0:3)
    Ne 31.03. 15:00 Kobylí - Lanžhot B 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Klobouky - Velké Bílovice B 3:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 FAK Břeclav - V. Pavlovice B 1:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Krumvíř B - Šitbořice 1:2 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Vrbice - Týnec 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Velké Bílovice B - Vrbice 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Lanžhot B - FAK Břeclav 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 13:15 Šitbořice - Kobylí 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 V. Pavlovice B - Ch. Nová Ves B 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Bořetice - Klobouky 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Přítluky - Pouzdřany 5:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Týnec - Krumvíř B 2:3 (0:2)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Klobouky - Přítluky 1:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Ch. Nová Ves B - Lanžhot B 1:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Krumvíř B - Velké Bílovice B 6:3 (5:1)
    Ne 14.04. 15:30 Kobylí - Týnec 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 FAK Břeclav - Šitbořice 2:6 (1:3)
    Ne 14.04. 15:30 Pouzdřany - V. Pavlovice B 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Vrbice - Bořetice 4:3 (2:1)

    19.kolo

    So 20.04. 10:30 Bořetice - Krumvíř B 5:2 (3:0)
    So 20.04. 16:00 Šitbořice - Ch. Nová Ves B 6:2 (2:1)
    So 20.04. 16:00 Klobouky - Pouzdřany 4:2 (2:2)
    So 20.04. 16:00 Velké Bílovice B - Kobylí 5:2 (2:1)
    Ne 21.04. 10:00 Lanžhot B - V. Pavlovice B 1:2 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Týnec - FAK Břeclav 8:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Přítluky - Vrbice 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Ch. Nová Ves B - Týnec 2:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Pouzdřany - Lanžhot B 2:4 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 FAK Břeclav - Velké Bílovice B 2:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Krumvíř B - Přítluky 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 V. Pavlovice B - Šitbořice 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Kobylí - Bořetice 1:4 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Vrbice - Klobouky 4:0 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Velké Bílovice B - Ch. Nová Ves B 2:2 (1:2)
    Ne 05.05. 14:30 Šitbořice - Lanžhot B 4:3 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Bořetice - FAK Břeclav 7:0 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Vrbice - Pouzdřany 6:1 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Klobouky - Krumvíř B 2:5 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Přítluky - Kobylí 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Týnec - V. Pavlovice B 1:5 (0:2)

    22.kolo

    So 11.05. 17:00 Ch. Nová Ves B - Bořetice 4:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:00 Lanžhot B - Týnec 1:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 V. Pavlovice B - Velké Bílovice B 3:2 (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 FAK Břeclav - Přítluky 3:0k
    Ne 12.05. 17:00 Pouzdřany - Šitbořice 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Krumvíř B - Vrbice 3:2 (3:0)
    Ne 12.05. 17:00 Kobylí - Klobouky 4:0 (2:0)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Velké Bílovice B - Lanžhot B 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Bořetice - V. Pavlovice B 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Přítluky - Ch. Nová Ves B 3:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Klobouky - FAK Břeclav 3:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Vrbice - Kobylí 4:2 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Krumvíř B - Pouzdřany 5:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Týnec - Šitbořice 2:2 (0:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Ch. Nová Ves B - Klobouky 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Lanžhot B - Bořetice 1:1 (1:0)
    Ne 26.05. 14:00 Šitbořice - Velké Bílovice B 4:4 (2:3)
    Ne 26.05. 16:30 V. Pavlovice B - Přítluky 4:1 (4:0)
    Ne 26.05. 17:00 Pouzdřany - Týnec 9:3 (5:1)
    Ne 26.05. 17:00 FAK Břeclav - Vrbice 2:5 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Kobylí - Krumvíř B 1:4 (0:2)

    25.kolo

    Ne 02.06. 16:30 Velké Bílovice B - Týnec 7:1 (5:0)
    Ne 02.06. 16:30 Bořetice - Šitbořice 3:3 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Vrbice - Ch. Nová Ves B 4:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Krumvíř B - FAK Břeclav 14:1 (7:1)
    Ne 02.06. 17:00 Kobylí - Pouzdřany 4:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Přítluky - Lanžhot B 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Klobouky - V. Pavlovice B 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Ch. Nová Ves B - Krumvíř B 2:8 (2:3)
    Ne 09.06. 10:00 Lanžhot B - Klobouky 7:1 (1:1)
    Ne 09.06. 14:30 Šitbořice - Přítluky 8:3 (3:2)
    Ne 09.06. 16:30 V. Pavlovice B - Vrbice 6:3 (5:0)
    Ne 09.06. 17:00 Pouzdřany - Velké Bílovice B 5:4 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 FAK Břeclav - Kobylí 3:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Týnec - Bořetice 0:5 (0:2)

    14.kolo

    14.06. 17:30 Krumvíř B - V. Pavlovice B 5:2
    So 15.06. 10:00 Kobylí - Ch. Nová Ves B 5:3 (3:1)
    So 15.06. 16:30 Bořetice - Velké Bílovice B 4:1 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Klobouky - Šitbořice 3:4 (0:3)
    Ne 16.06. 17:00 Přítluky - Týnec 2:3 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Vrbice - Lanžhot B 2:3 (1:2)
    Ne 16.06. 17:00 Pouzdřany - FAK Břeclav 6:1 (3:0)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 1 5 103:39 61
    2. 26 19 4 3 94:32 61
    3. 26 17 3 6 65:35 54
    4. 26 14 6 6 85:57 48
    5. 26 13 4 9 79:54 43
    6. 26 12 3 11 60:50 39
    7. 26 12 2 12 62:68 38
    8. 26 9 4 13 64:75 31
    9. 26 8 4 14 43:67 28
    10. 26 8 4 14 48:83 28
    11. 26 6 8 12 38:58 26
    12. 26 7 2 17 55:104 23
    13. 26 5 5 16 45:68 20
    14. 26 4 6 16 44:95 18