Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 12932
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2191
    Týden:
    22
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 11:45 Junior St. - Roudné 10:1 (3:0)
    So 18.08. 11:45 Český Krumlov - Hradiště 0:4 (0:2)
    So 18.08. 14:45 Čtyři Dvory - Vimperk 2:9 (1:4)
    So 18.08. 14:45 Loko ČB - J. Hradec 2:6 (2:2)
    Ne 19.08. 11:45 Blatná - Milevsko 4:7 (2:3)
    Ne 19.08. 15:45 Meteor Tábor - Třeboň 1:5 (0:3)
    St 29.08. 18:15 Kaplice - Prachatice 1:7 (1:3)

    3.kolo

    So 25.08. 11:45 Český Krumlov - Prachatice 1:10 (0:5)
    So 25.08. 11:45 J. Hradec - Kaplice 6:3 (3:2)
    So 25.08. 11:45 Junior St. - Vimperk 6:2 (3:0)
    Ne 26.08. 11:15 Roudné - Blatná 4:2 (2:0)
    Ne 26.08. 11:45 Hradiště - Meteor Tábor 5:2 (3:0)
    Ne 26.08. 11:45 Třeboň - Čtyři Dvory 4:0 (1:0)
    Ne 26.08. 15:15 Milevsko - Loko ČB 24:0 (12:0)

    4.kolo

    So 01.09. 11:45 Junior St. - Třeboň 4:0 (1:0)
    So 01.09. 11:45 Loko ČB - Roudné 0:1 np (0:0)
    Ne 02.09. 10:45 Blatná - Vimperk 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 10:45 Hradiště - Prachatice 1:5 (1:3)
    Ne 02.09. 11:15 Meteor Tábor - Čtyři Dvory 5:1 (0:1)
    Ne 02.09. 11:45 Kaplice - Milevsko 5:6 (2:1)
    Ne 02.09. 11:45 Český Krumlov - J. Hradec 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 08.09. 11:45 Prachatice - Meteor Tábor 4:0 (1:0)
    So 08.09. 14:45 Loko ČB - Vimperk 1:3 (0:2)
    So 08.09. 14:45 Čtyři Dvory - Junior St. 0:5 (0:1)
    Ne 09.09. 11:15 Roudné - Kaplice 2:1 (0:1)
    Ne 09.09. 11:45 J. Hradec - Hradiště 4:3 np (2:3)
    Ne 09.09. 11:45 Třeboň - Blatná 7:1 (5:1)
    Ne 09.09. 15:15 Milevsko - Český Krumlov 6:2 (4:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:45 Loko ČB - Třeboň 0:3 (0:2)
    Ne 16.09. 11:15 Meteor Tábor - Junior St. 2:4 (0:1)
    Ne 16.09. 11:15 Blatná - Čtyři Dvory 5:2 (3:1)
    Ne 16.09. 11:45 Kaplice - Vimperk 2:4 (2:3)
    Ne 16.09. 11:45 Český Krumlov - Roudné 5:2 (3:2)
    Ne 16.09. 11:45 Hradiště - Milevsko 0:4 (0:1)
    Ne 16.09. 15:45 Prachatice - J. Hradec 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 11:45 J. Hradec - Meteor Tábor 3:1 (1:0)
    So 22.09. 11:45 Třeboň - Kaplice 0k:3
    So 22.09. 11:45 Junior St. - Blatná 6:2 (3:2)
    So 22.09. 14:45 Milevsko - Prachatice 3:2 (1:1)
    Ne 23.09. 11:15 Roudné - Hradiště 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 11:45 Český Krumlov - Vimperk 2:5 (1:3)
    Ne 23.09. 14:45 Čtyři Dvory - Loko ČB 3:6 (1:4)

    8.kolo

    So 29.09. 11:45 Loko ČB - Junior St. 0:1 (0:1)
    So 29.09. 11:45 Prachatice - Roudné 4:1 (1:1)
    Ne 30.09. 11:15 Meteor Tábor - Blatná 2:1 np (0:1)
    Ne 30.09. 11:45 Kaplice - Čtyři Dvory 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 11:45 Český Krumlov - Třeboň 6:2 (2:2)
    Ne 30.09. 11:45 Hradiště - Vimperk 1:2 np (0:0)
    Ne 30.09. 11:45 J. Hradec - Milevsko 1:5 (1:1)

    9.kolo

    So 06.10. 11:45 Vimperk - Prachatice 0:3 (0:1)
    So 06.10. 11:45 Junior St. - Kaplice 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:45 Blatná - Loko ČB 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 11:15 Roudné - J. Hradec 3:8 (2:3)
    Ne 07.10. 11:45 Třeboň - Hradiště 3:5 (0:2)
    Ne 07.10. 14:15 Milevsko - Meteor Tábor 4:1 (4:0)
    Ne 07.10. 14:45 Čtyři Dvory - Český Krumlov 1:11 (0:4)

    10.kolo

    So 13.10. 11:45 Prachatice - Třeboň 2:1 np (1:1)
    Ne 14.10. 11:15 Meteor Tábor - Loko ČB 6:0 (5:0)
    Ne 14.10. 11:45 Kaplice - Blatná 4:1 (3:0)
    Ne 14.10. 11:45 Český Krumlov - Junior St. 1:6 (0:3)
    Ne 14.10. 11:45 Hradiště - Čtyři Dvory 7:2 (3:1)
    Ne 14.10. 11:45 J. Hradec - Vimperk 5:2 (1:1)
    Ne 14.10. 13:45 Milevsko - Roudné 8:0 (5:0)

    11.kolo

    So 20.10. 11:45 Vimperk - Milevsko 5:6 (0:5)
    So 20.10. 11:45 Třeboň - J. Hradec 1:4 (1:1)
    So 20.10. 11:45 Junior St. - Hradiště 4:0 (3:0)
    So 20.10. 11:45 Loko ČB - Kaplice 4:2 (2:1)
    So 20.10. 14:45 Čtyři Dvory - Prachatice 0:4 (0:3)
    Ne 21.10. 11:15 Roudné - Meteor Tábor 3:6 (2:3)
    Ne 21.10. 11:45 Blatná - Český Krumlov 2:4 (2:2)

    12.kolo

    So 27.10. 11:45 Prachatice - Junior St. 4:0 (4:0)
    Ne 28.10. 10:45 Hradiště - Blatná 4:5 (1:2)
    Ne 28.10. 11:15 Meteor Tábor - Kaplice 6:0 (2:0)
    Ne 28.10. 11:15 Roudné - Vimperk 2:7 (0:5)
    Ne 28.10. 11:45 Český Krumlov - Loko ČB 2:4 (1:2)
    Ne 28.10. 11:45 J. Hradec - Čtyři Dvory 8:3 (3:0)
    Ne 28.10. 12:45 Milevsko - Třeboň 5:2 (4:1)

    13.kolo

    So 03.11. 11:45 Vimperk - Meteor Tábor 5:1 (4:1)
    So 03.11. 11:45 Junior St. - J. Hradec 5:1 (3:1)
    So 03.11. 11:45 Loko ČB - Hradiště 0:2 (0:2)
    So 03.11. 11:45 Kaplice - Český Krumlov 5:4 (2:2)
    Ne 04.11. 11:45 Čtyři Dvory - Milevsko 1:10 (0:4)
    Ne 04.11. 11:45 Blatná - Prachatice 2:6 (1:1)
    Ne 04.11. 15:15 Třeboň - Roudné 5:0 (3:0)

    1.kolo

    So 10.11. 10:45 Hradiště - Kaplice 1:0 (1:0)
    So 10.11. 10:45 Roudné - Čtyři Dvory 0:5 (0:3)
    So 10.11. 11:45 Český Krumlov - Meteor Tábor 1:6 (0:4)
    Ne 11.11. 11:45 Prachatice - Loko ČB 7:1 (4:1)
    Ne 11.11. 11:45 J. Hradec - Blatná 2:4 (0:3)
    Ne 11.11. 11:45 Vimperk - Třeboň 3:4 np (0:1)
    Ne 11.11. 12:15 Milevsko - Junior St. 1:2 np (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 11:45 Kaplice - Hradiště 1:7 (1:4)
    So 23.03. 11:45 Loko ČB - Prachatice 1:6 (0:0)
    So 23.03. 14:45 Čtyři Dvory - Roudné 3:2 np (0:1)
    Ne 24.03. 11:45 Blatná - J. Hradec 5:3 (2:2)
    Ne 24.03. 11:45 Junior St. - Milevsko 4:1 (1:1)
    Ne 24.03. 11:45 Třeboň - Vimperk 0:9 (0:5)
    Ne 24.03. 15:00 Meteor Tábor - Český Krumlov 4:3 (2:2)

    15.kolo

    So 30.03. 11:45 Vimperk - Čtyři Dvory 12:0 (6:0)
    So 30.03. 11:45 J. Hradec - Loko ČB 6:1 (1:0)
    So 30.03. 11:45 Hradiště - Český Krumlov 4:2 (2:2)
    Ne 31.03. 10:45 Prachatice - Kaplice 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 11:15 Roudné - Junior St. 0:10 (0:4)
    Ne 31.03. 13:15 Milevsko - Blatná 11:2 (5:0)
    Ne 31.03. 14:45 Třeboň - Meteor Tábor 6:4 (4:3)

    16.kolo

    So 06.04. 11:15 Meteor Tábor - Hradiště 0:1 (0:1)
    So 06.04. 11:45 Loko ČB - Milevsko 2:8 (1:3)
    So 06.04. 11:45 Vimperk - Junior St. 0:4 (0:1)
    So 06.04. 14:45 Čtyři Dvory - Třeboň 5:2 (3:1)
    Ne 07.04. 10:45 Blatná - Roudné 6:1 (2:1)
    Ne 07.04. 11:45 Kaplice - J. Hradec 4:7 (1:5)
    Ne 07.04. 12:45 Prachatice - Český Krumlov 9:1 (4:1)

    17.kolo

    So 13.04. 11:15 Roudné - Loko ČB 0:3 (0:2)
    So 13.04. 11:45 Čtyři Dvory - Meteor Tábor 1:8 (0:3)
    So 13.04. 11:45 Vimperk - Blatná 4:2 (3:1)
    So 13.04. 11:45 J. Hradec - Český Krumlov 5:2 (3:0)
    So 13.04. 14:45 Milevsko - Kaplice 8:2 (4:2)
    Ne 14.04. 11:45 Třeboň - Junior St. 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 11:45 Prachatice - Hradiště 1:2 (0:1)

    18.kolo

    Čt 18.04. 17:45 Kaplice - Roudné 4:3 np (2:2)
    So 20.04. 11:15 Meteor Tábor - Prachatice 1:3 (0:1)
    So 20.04. 11:45 Vimperk - Loko ČB 3:4 np (2:0)
    So 20.04. 11:45 Junior St. - Čtyři Dvory 7:0 (3:0)
    Ne 21.04. 10:45 Blatná - Třeboň 4:1 (2:1)
    Ne 21.04. 11:45 Hradiště - J. Hradec 1:5 (0:4)
    Ne 21.04. 11:45 Český Krumlov - Milevsko 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 27.04. 11:15 Roudné - Český Krumlov 1:8 (0:2)
    So 27.04. 11:45 Junior St. - Meteor Tábor 3:2 (1:2)
    So 27.04. 11:45 Vimperk - Kaplice 11:1 (8:0)
    Ne 28.04. 11:45 Čtyři Dvory - Blatná 0:5 (0:4)
    Ne 28.04. 11:45 J. Hradec - Prachatice 0:3 (0:0)
    Ne 28.04. 15:15 Třeboň - Loko ČB 3:5 (2:4)
    Ne 28.04. 15:15 Milevsko - Hradiště 2:4 (1:1)

    20.kolo

    19.04. 11:45 Kaplice - Třeboň 5:4 (4:1)
    So 04.05. 10:45 Blatná - Junior St. 1:0 np (0:0)
    So 04.05. 11:45 Vimperk - Český Krumlov 3:2 (0:1)
    So 04.05. 11:45 Loko ČB - Čtyři Dvory 5:1 (2:1)
    Ne 05.05. 11:15 Meteor Tábor - J. Hradec 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 11:45 Prachatice - Milevsko 9:2 (6:2)
    Ne 05.05. 11:45 Hradiště - Roudné 3:2 (1:1)

    21.kolo

    St 08.05. 11:45 Milevsko - J. Hradec 2:7 (1:3)
    So 11.05. 11:45 Junior St. - Loko ČB 5:6 np (2:2)
    So 11.05. 11:45 Vimperk - Hradiště 4:2 (0:1)
    Ne 12.05. 10:45 Blatná - Meteor Tábor 5:3 (2:1)
    Ne 12.05. 11:15 Roudné - Prachatice 0:12 (0:6)
    Ne 12.05. 11:45 Třeboň - Český Krumlov 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 14:45 Čtyři Dvory - Kaplice 3:2 np (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 11:45 Loko ČB - Blatná 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 11:15 Meteor Tábor - Milevsko 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 11:15 Hradiště - Třeboň 4:1 (2:1)
    Ne 19.05. 11:45 J. Hradec - Roudné 6:1 (1:1)
    Ne 19.05. 11:45 Prachatice - Vimperk 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 11:45 Český Krumlov - Čtyři Dvory 9:1 (5:1)
    Ne 19.05. 11:45 Kaplice - Junior St. 1:6 (0:4)

    23.kolo

    So 25.05. 11:45 Loko ČB - Meteor Tábor 3:0 (2:0)
    So 25.05. 11:45 Junior St. - Český Krumlov 5:2 (2:0)
    So 25.05. 11:45 Vimperk - J. Hradec 5:2 (2:1)
    Ne 26.05. 10:45 Blatná - Kaplice 6:1 (3:0)
    Ne 26.05. 11:15 Roudné - Milevsko 1:13 (1:5)
    Ne 26.05. 11:45 Čtyři Dvory - Hradiště 2:3 (2:2)
    Ne 26.05. 14:45 Třeboň - Prachatice 2:5 (1:3)

    24.kolo

    So 01.06. 11:45 Prachatice - Čtyři Dvory 5:1 (2:1)
    So 01.06. 11:45 Český Krumlov - Blatná 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 11:15 Meteor Tábor - Roudné 9:1 (4:1)
    Ne 02.06. 11:45 J. Hradec - Třeboň 4:6 (2:2)
    Ne 02.06. 11:45 Hradiště - Junior St. 1:3 (0:2)
    Ne 02.06. 11:45 Kaplice - Loko ČB 1:4 (1:1)
    Ne 02.06. 15:15 Milevsko - Vimperk 5:3 (4:2)

    25.kolo

    Čt 23.05. 18:00 Junior St. - Prachatice 0:2 (0:1)
    St 05.06. 16:00 Blatná - Hradiště 0:8 (0:4)
    So 08.06. 11:45 Kaplice - Meteor Tábor 0:2 (0:1)
    So 08.06. 11:45 Loko ČB - Český Krumlov 2:4 (1:1)
    So 08.06. 11:45 Vimperk - Roudné 19:1 (11:0)
    Ne 09.06. 11:45 Čtyři Dvory - J. Hradec 2:10 (0:5)
    Ne 09.06. 15:15 Třeboň - Milevsko 5:6

    26.kolo

    Út 11.06. 18:45 Prachatice - Blatná 4:3 (2:2)
    So 15.06. 11:15 Roudné - Třeboň 0:17 (0:5)
    So 15.06. 11:15 Český Krumlov - Kaplice 5:3 (3:0)
    Ne 16.06. 11:15 Meteor Tábor - Vimperk 6:4 (4:3)
    Ne 16.06. 11:45 J. Hradec - Junior St. 1:4 (0:3)
    Ne 16.06. 15:15 Milevsko - Čtyři Dvory 8:1 (5:0)
    Ne 16.06. 15:45 Hradiště - Loko ČB 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 1 0 3 120:25 68
    2. 26 21 0 1 4 162:67 64
    3. 26 20 1 2 3 106:32 64
    4. 26 16 0 2 8 75:56 50
    5. 26 15 1 0 10 107:75 47
    6. 26 14 1 2 9 125:67 46
    7. 26 11 1 1 13 74:91 36
    8. 26 11 1 0 14 82:71 35
    9. 26 10 1 1 14 87:85 33
    10. 26 9 2 1 14 57:101 32
    11. 26 10 0 0 16 85:98 30
    12. 26 5 1 1 19 54:111 18
    13. 26 3 1 2 20 34:172 13
    14. 26 2 2 0 22 38:155 10