Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. prosince 2018
svátek má Ester.
Hlavní menu
  • ID: 12925
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Středočeský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2018       MS 2017

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6756
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 15.09. 17:00 Sedlčany - Spartak Příbram 8:2
    So 15.09. 18:00 Příbram 99 - V. Popovice B 6:3
    Ne 16.09. 16:15 Solopisky - Hořovice 10:4
    28.09. 19:00 Božetice - Žebrák 0:6

    2.kolo

    So 22.09. 14:45 V. Popovice B - Spartak Příbram 7:5
    So 22.09. 17:00 Příbram 99 - Božetice 6:1
    Ne 23.09. 16:15 Solopisky - Sedlčany 3:7
    Čt 22.11. 19:30 Žebrák - Hořovice 4:3 pp

    3.kolo

    So 29.09. 17:00 Příbram 99 - Hořovice 11:1
    So 29.09. 17:00 Sedlčany - Žebrák 3:2 pp
    Ne 30.09. 17:00 Božetice - V. Popovice B 4:5
    Ne 30.09. 17:00 Spartak Příbram - Solopisky 2:6

    4.kolo

    So 06.10. 17:00 Příbram 99 - Sedlčany 2:3
    So 06.10. 17:45 Žebrák - Spartak Příbram 5:2
    So 06.10. 18:00 V. Popovice B - Solopisky 5:8
    Ne 07.10. 17:00 Božetice - Hořovice 8:5

    5.kolo

    So 13.10. 16:15 Solopisky - Žebrák 3:6
    So 13.10. 17:00 Sedlčany - Božetice 8:1
    So 13.10. 17:45 Hořovice - V. Popovice B 6:4
    Ne 14.10. 17:00 Spartak Příbram - Příbram 99 6:2

    6.kolo

    So 20.10. 14:45 V. Popovice B - Žebrák 2:8
    So 20.10. 17:00 Příbram 99 - Solopisky 5:2
    So 20.10. 17:45 Hořovice - Sedlčany 2:13
    Ne 21.10. 17:00 Božetice - Spartak Příbram 6:4

    7.kolo

    So 27.10. 16:15 Solopisky - Božetice 11:5
    So 27.10. 17:45 Žebrák - Příbram 99 6:5 pp
    Ne 28.10. 17:00 Spartak Příbram - Hořovice 4:6
    Čt 15.11. 18:30 Sedlčany - V. Popovice B 8:1

    8.kolo

    So 03.11. 14:30 V. Popovice B - Příbram 99 3:5
    So 03.11. 17:45 Žebrák - Božetice 10:2
    Ne 04.11. 13:30 Hořovice - Solopisky 9:11
    Ne 04.11. 17:00 Spartak Příbram - Sedlčany 3:2

    9.kolo

    So 10.11. 17:00 Sedlčany - Solopisky 5:4 pp
    So 10.11. 17:45 Hořovice - Žebrák 2:5
    Ne 11.11. 17:00 Spartak Příbram - V. Popovice B 7:6 pp
    Ne 11.11. 17:00 Božetice - Příbram 99 5:2

    10.kolo

    So 17.11. 16:30 Solopisky - Spartak Příbram 5:6
    So 17.11. 17:45 Žebrák - Sedlčany 3:2
    Ne 18.11. 12:30 V. Popovice B - Božetice 5:3
    Út 18.12. 19:15 Hořovice - Příbram 99 2:1 pp

    11.kolo

    So 24.11. 17:00 Sedlčany - Příbram 99 5:4 np
    So 24.11. 19:00 Solopisky - V. Popovice B 5:1
    Ne 25.11. 17:00 Spartak Příbram - Žebrák 4:5
    Ne 25.11. 17:00 Božetice - Hořovice 7:6

    12.kolo

    So 01.12. 14:15 Žebrák - Solopisky 5:4
    So 01.12. 18:00 V. Popovice B - Hořovice 4:6
    So 01.12. 18:15 Příbram 99 - Spartak Příbram 5:3
    Ne 02.12. 17:00 Božetice - Sedlčany 6:5 pp

    13.kolo

    So 08.12. 16:30 Solopisky - Příbram 99 2:4
    So 08.12. 17:00 Sedlčany - Hořovice 3:4
    So 08.12. 17:45 Žebrák - V. Popovice B 10:2
    Ne 09.12. 17:00 Spartak Příbram - Božetice 3:4

    14.kolo

    So 15.12. 17:15 Příbram 99 - Žebrák 5:1
    So 15.12. 17:45 Hořovice - Spartak Příbram 5:3
    So 15.12. 18:00 V. Popovice B - Sedlčany 4:3
    Ne 16.12. 17:00 Božetice - Solopisky 6:4

    15.kolo

    So 22.12. 17:00 Sedlčany - Spartak Příbram
    So 22.12. 17:15 Příbram 99 - V. Popovice B
    So 22.12. 17:45 Hořovice - Solopisky
    Ne 23.12. 17:00 Božetice - Žebrák

    16.kolo

    So 05.01. 00:00 V. Popovice B - Spartak Příbram
    So 05.01. 00:00 Solopisky - Sedlčany
    So 05.01. 00:00 Příbram 99 - Božetice
    So 05.01. 17:45 Žebrák - Hořovice

    17.kolo

    So 12.01. 00:00 Božetice - V. Popovice B
    So 12.01. 00:00 Hořovice - Příbram 99
    So 12.01. 00:00 Sedlčany - Žebrák
    So 12.01. 00:00 Spartak Příbram - Solopisky

    18.kolo

    So 19.01. 00:00 V. Popovice B - Solopisky
    So 19.01. 00:00 Žebrák - Spartak Příbram
    So 19.01. 00:00 Příbram 99 - Sedlčany
    So 19.01. 00:00 Hořovice - Božetice

    19.kolo

    So 26.01. 00:00 Hořovice - V. Popovice B
    So 26.01. 00:00 Sedlčany - Božetice
    So 26.01. 00:00 Spartak Příbram - Příbram 99
    So 26.01. 00:00 Solopisky - Žebrák

    20.kolo

    So 02.02. 00:00 V. Popovice B - Žebrák
    So 02.02. 00:00 Příbram 99 - Solopisky
    So 02.02. 00:00 Božetice - Spartak Příbram
    So 02.02. 00:00 Hořovice - Sedlčany

    21.kolo

    So 09.02. 00:00 Sedlčany - V. Popovice B
    So 09.02. 00:00 Spartak Příbram - Hořovice
    So 09.02. 00:00 Solopisky - Božetice
    So 09.02. 00:00 Žebrák - Příbram 99
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 10 2 1 1 76:39 35
    2. 14 8 0 3 3 63:43 27
    3. 14 6 3 1 4 75:41 25
    4. 14 6 1 0 7 58:80 20
    5. 14 6 0 1 7 78:70 19
    6. 14 5 1 1 7 61:88 18
    7. 14 4 0 1 9 52:84 13
    8. 14 3 1 0 10 54:72 11