Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 12924
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Středočeský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7364
    Týden:
    63
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 15.09. 16:30 Černošice B - Hvězda Kladno 3:2
    Ne 16.09. 12:45 HT Mníšek - Kolín B 5:7
    Ne 16.09. 16:00 Velc Žilina - Rakovník B 3:4 np
    Ne 16.09. 17:00 Zlonice - Benátky n./J. B 5:3

    2.kolo

    So 22.09. 17:00 Rakovník B - Kolín B 1:10
    Ne 23.09. 16:00 Benátky n./J. B - HT Mníšek 8:4
    Ne 23.09. 17:00 Zlonice - Černošice B 2:8
    Čt 22.11. 19:45 Hvězda Kladno - Velc Žilina 3:4

    3.kolo

    So 29.09. 16:30 Černošice B - Benátky n./J. B 0:3
    So 29.09. 18:30 HT Mníšek - Rakovník B 8:5
    So 29.09. 19:00 Velc Žilina - Zlonice 9:6
    Ne 30.09. 17:00 Kolín B - Hvězda Kladno 10:2

    4.kolo

    So 06.10. 16:00 Hvězda Kladno - HT Mníšek 7:6
    Ne 07.10. 13:30 Zlonice - Kolín B 2:9
    Ne 07.10. 16:30 Černošice B - Velc Žilina 10:3
    Út 30.10. 17:45 Benátky n./J. B - Rakovník B 4:1

    5.kolo

    So 13.10. 17:00 Rakovník B - Hvězda Kladno 5:7
    So 13.10. 17:45 Velc Žilina - Benátky n./J. B 4:6
    So 13.10. 18:30 HT Mníšek - Zlonice 10:6
    Ne 14.10. 16:45 Kolín B - Černošice B 14:0

    6.kolo

    So 20.10. 16:00 Velc Žilina - Kolín B 1:7
    So 20.10. 18:30 HT Mníšek - Černošice B 6:3
    Ne 21.10. 16:00 Benátky n./J. B - Hvězda Kladno 8:3
    Ne 21.10. 17:00 Zlonice - Rakovník B 1:8

    7.kolo

    So 27.10. 17:00 Rakovník B - Černošice B 8:5
    So 27.10. 18:35 HT Mníšek - Velc Žilina 3:6
    So 27.10. 19:00 Hvězda Kladno - Zlonice 12:3
    Ne 28.10. 16:45 Kolín B - Benátky n./J. B 5:2

    8.kolo

    So 03.11. 17:00 Rakovník B - Velc Žilina 4:8
    So 03.11. 19:00 Hvězda Kladno - Černošice B 6:7 pp
    Ne 04.11. 15:45 Benátky n./J. B - Zlonice 12:3
    Ne 04.11. 17:15 Kolín B - HT Mníšek 12:5

    9.kolo

    So 10.11. 18:35 HT Mníšek - Benátky n./J. B 4:8
    Ne 11.11. 16:00 Kolín B - Rakovník B 11:2
    Ne 11.11. 16:30 Černošice B - Zlonice 9:2
    Čt 13.12. 20:15 Velc Žilina - Hvězda Kladno 6:3

    10.kolo

    So 17.11. 14:15 Hvězda Kladno - Kolín B 0k:5
    So 17.11. 17:00 Rakovník B - HT Mníšek 7:5
    Ne 18.11. 15:45 Benátky n./J. B - Černošice B 11:1
    Ne 18.11. 17:00 Zlonice - Velc Žilina 5:12

    11.kolo

    So 24.11. 17:00 Rakovník B - Benátky n./J. B 4:5 pp
    So 24.11. 18:00 Velc Žilina - Černošice B 7:4
    So 24.11. 18:35 HT Mníšek - Hvězda Kladno 3:5
    Ne 25.11. 16:30 Kolín B - Zlonice 16:2

    12.kolo

    So 01.12. 19:00 Hvězda Kladno - Rakovník B 2:8
    So 01.12. 19:15 Černošice B - Kolín B 4:7
    Ne 02.12. 14:30 Zlonice - HT Mníšek 8:6
    Ne 02.12. 15:45 Benátky n./J. B - Velc Žilina 4:2

    13.kolo

    So 08.12. 17:00 Rakovník B - Zlonice 3:7
    So 08.12. 19:00 Hvězda Kladno - Benátky n./J. B 5:4 pp
    Ne 09.12. 14:45 Kolín B - Velc Žilina 8:3
    Ne 09.12. 16:30 Černošice B - HT Mníšek 3:7

    14.kolo

    So 15.12. 15:30 Benátky n./J. B - Kolín B 1:5
    So 15.12. 19:00 Velc Žilina - HT Mníšek 4:6
    So 15.12. 19:15 Černošice B - Rakovník B 4:5
    Ne 16.12. 14:00 Zlonice - Hvězda Kladno 5:7

    15.kolo

    So 22.12. 13:45 Kolín B - HT Mníšek 5:1
    So 22.12. 16:00 Velc Žilina - Rakovník B 5:8
    So 22.12. 16:30 Černošice B - Hvězda Kladno 3:5
    So 22.12. 17:00 Zlonice - Benátky n./J. B 4:5

    16.kolo

    So 05.01. 17:00 Rakovník B - Kolín B 4:5
    So 05.01. 19:00 Hvězda Kladno - Velc Žilina 7:3
    Ne 06.01. 15:45 Benátky n./J. B - HT Mníšek 8:1
    Ne 06.01. 17:00 Zlonice - Černošice B 7:6 pp

    17.kolo

    So 12.01. 16:30 Černošice B - Benátky n./J. B 3:1
    So 12.01. 17:00 Velc Žilina - Zlonice 2:3
    So 12.01. 18:30 HT Mníšek - Rakovník B 5:6 np
    Ne 13.01. 13:30 Kolín B - Hvězda Kladno 7:1

    18.kolo

    So 19.01. 18:30 Hvězda Kladno - HT Mníšek 2:4
    Ne 20.01. 15:45 Benátky n./J. B - Rakovník B 4:6
    Ne 20.01. 15:45 Zlonice - Kolín B 3:9
    Ne 20.01. 16:30 Černošice B - Velc Žilina 2:3

    19.kolo

    So 26.01. 15:00 Velc Žilina - Benátky n./J. B 3:7
    So 26.01. 17:00 Rakovník B - Hvězda Kladno 3:6
    So 26.01. 18:30 HT Mníšek - Zlonice 12:9
    Ne 27.01. 15:30 Kolín B - Černošice B 14:0

    20.kolo

    So 02.02. 16:30 Černošice B - HT Mníšek 0:7
    So 02.02. 17:15 Velc Žilina - Kolín B 0:3
    Ne 03.02. 12:30 Zlonice - Rakovník B 3:8
    Ne 03.02. 15:45 Benátky n./J. B - Hvězda Kladno 5:0k

    21.kolo

    Út 05.02. 19:45 Kolín B - Benátky n./J. B 5:2
    So 09.02. 15:00 Hvězda Kladno - Zlonice 12:4
    So 09.02. 17:00 Rakovník B - Černošice B 7:5
    So 09.02. 20:00 HT Mníšek - Velc Žilina 7:5
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 21 0 0 0 174:41 63
    2. 21 13 1 1 6 111:68 42
    3. 21 9 2 1 9 107:113 32
    4. 21 9 1 1 10 97:106 30
    5. 21 9 0 1 11 115:124 28
    6. 21 8 0 1 12 93:110 25
    7. 21 5 1 1 14 80:127 18
    8. 21 4 1 0 16 90:178 14